Jump to content

הגרלת מוקדמות ליגת האלופות סיבוב שני - יום שני 23.6 בשעה 13:00

ebibo

Recommended Posts

אל תזלזלו בליגה הגאורגית,מן הסתם שאותם אנחנו צריכים לעבור בכל מצב אבל הכי כיף לקבל קבוצת נגרים להשפיל אותה ככה,לא עשינו את זה מתקופת איווניר מתגעגע..

אולי יצלבו אותי פה אחרי ההודעה הזאת אבל כמה פנאטים אפשר להיות? תגידו אין לכם מה לעשות עם הכסף? מבין, גם אני מתעדכן פה בפורום 5 פעמים בשעה והאהבה למכבי היא מילדות וכל הפסד שורף את הנשמה וכל ניצחון זה השפעה על כל השבוע אבל לשים 300 יורו (רק על טיסה) בשביל לראות את דינמו טיבילסי נגד מכבי? אתם השתגעתם? תשמרו את הכסף לשלבים קצת יותר מאוחרים...

עוד לא הבנתי בדיוק מי/מה זאת הטיבלסי הזאת ואם יש לה סיכוי לעשות לנו בעיות.

אבל אם היא קבוצה שיש לה יותר מ20-30% לעבור + הטיסות לא יקרות. למה לא לטוס?

ברור שאם נופלים על קבוצה מאיזה חור, שיש 2% שנפסיד (=הקבוצה לא צריכה אותנו) הטיסה ממש יקרה ובעיה להגיע לשם, אף אחד לא יבוא ואין מה לעשות שם. זה פחות מפתה (כי כן, כסף אין)

אולי יצלבו אותי פה אחרי ההודעה הזאת אבל כמה פנאטים אפשר להיות? תגידו אין לכם מה לעשות עם הכסף? מבין, גם אני מתעדכן פה בפורום 5 פעמים בשעה והאהבה למכבי היא מילדות וכל הפסד שורף את הנשמה וכל ניצחון זה השפעה על כל השבוע אבל לשים 300 יורו (רק על טיסה) בשביל לראות את דינמו טיבילסי נגד מכבי? אתם השתגעתם? תשמרו את הכסף לשלבים קצת יותר מאוחרים...

1. תיאור הדברים שלך הוא לא הגיוני. אם כל הפסד שורף את הנשמה, מה זה 1,500 שקל?

2. לא שעשיתי את זה, אבל אני יכול רק להניח שיש קסם רב בלנסוע עם הקבוצה שלך דווקא לחורים הכי גדולים (יכול להעיד מניסיון שיש הרגשה כזו ביחס למשחקים באירופה שהגיעו אליהם מעט אוהדים. כלומר, להיות 50 איש בבאזל או 100 בבורדו יותר ריגש אותי מאשר 1000 בסטוק או 2000 בפרנקפורט).

מישהו רוצה לטוס עם מכבי לחור הכי נידח בעולם ובתוך הפורום (לא שלא מספיק פעמים קראו לי דפוק... אבל לא ציפיתי שזה יבוא מפה) מישהו יגיד לו שזה לא לעניין, נראה לי הזוי, חוץ מזה שגאורגיה זה אחלה יעד וביולי לא קפוא שם, אם גאורגיה אני בפנים +1

דרום צהוב, שים לב שלא אמרתי לו אל תסע מקטע רע, להפך, אני חושב שהסיכויים שלנו לעבור הם גבוהים ומכבי תצטרך אותנו בשלבים יותר מאוחרים, כשאני אומר "אין לכם מה לעשות עם הכסף?" לא התכוונתי ל "אל תסעו למשחקי חוץ ומכבי בכללי זה סתם ספורט" אלא לכך שאפשר ועדיף לשים אותו על משחקי חוץ בליגה ובאירופה בשלבים קריטיים.

אני יודע שנח להפוך את הכוונה ואת מה שנובע מהתגובה שלי לכזאתי שנראית מפגרת, אבל המציאות והכוונה היא בטח שאחרת.