Jump to content

עונת המלפפונים בכדורסל - לקראת עונת 14/15

Adir12

Recommended Posts

גודס, וויציץ' ושאראס

אם לוקחים 3 שחקנים מהסגל אני די בטוח שצוות האימון מנצח אותם.

דוייט בויקס עתיד להשתחרר בימים הקרובים מטורונטו (קלע 19.7 נקודות וחילק 4.3 אסיסטים בליגת הקיץ).

בויקס במגעים עם מכבי וכבר נפגש עם גודס.

http://www.sportando.com/en/europe/israel/127462/maccabi-tel-aviv-in-talks-with-dwight-buycks.html

רנדל לא פצוע כרוני?

ולגבי פארגו, שחקן מדהים , הייתי מעריץ שלו בעונה ההיא במכבי. לא יודע באיזה כושר הוא היום, אבל הוא שחקן מרשים מאוד.

הסימן שאלה הגדול זה הגארד השני(ברח לי השם שלו), ואם הם יתחברו כמו שפארגו התחבר לפרקינס בזמנו.

לדעתי יהיה נכון לבדוק מה עם פט קלאת'ס ! שחקן מצוין בעמדה4 , יפתור למכבי את בעיית הריב' (11-12 ממו' !) + 13 נק'.. + קליעה ל-3.

בהעדר בלו, כל שחקן פנים שיכול לתרום 1-2 שלשות במשחק = ברכה!

לדעתי יהיה נכון לבדוק מה עם פט קלאת'ס ! שחקן מצוין בעמדה4 , יפתור למכבי את בעיית הריב' (11-12 ממו' !) + 13 נק'.. + קליעה ל-3.

בהעדר בלו, כל שחקן פנים שיכול לתרום 1-2 שלשות במשחק = ברכה!

שחקן מצויין לליגה שלנו וגם באירופה לדעתי הוא יכול לתת מספרים יפים.

אם אני לא טועה בסוף אותה עונה שחיפה לקחה אליפות הוא הלך לכסף בקזחסטן.

פארגו חתם. אל תצפו מיד ליכולת שלו בעונתו הקודמת במכבי. מאז עברו שנתיים שבהן הוא היה שחקן מת. הוא בבחינת חתול בשק כרגע.

ואני מאוד מקווה שרנדל לא יהיה במכבי. שחקן שבשיא הקריירה שלו היה בסדר לליגה הישראלית ועכשיו הוא לקראת סוף הקריירה.

פארגו לדעתי שחקן טוב מרייס. יותר ורסטילי, יותר אתלט וקלעי יותר טוב. החתמה מצוינת. אני עוד זוכר מה הוא עשה בקליבלנד שקיירי אירווינג נפצע.

בכל מקרה, הוא יגיע רעב מאוד אחרי השנה הקשה שעברה עליו וירתה להוכיח את עצמו.

עם כל הכבוד לפארגו (ויש כבוד) , לא עדיף היה לתת את המיליון דולר האלה לרייס?השחקן שהוביל אותנו לאליפות היורוליג והMVP של היורוליג.

הוא אמר שתמורת מיליון דולר במכבי הוא היה נשאר והמקסימום שמכבי הציעה זה 700. אח"כ כבר הגיעה ההצעה מחימקי ולא היה הרבה לעשות.

פארגו שחקן מצויין, היה חייב להגיע לידו שחקן עם קליעה טובה יותר ל-3 מאשר היינס שגם אוהב להחזיק את הכדור ביד.

את רנדל אני אוהב, אבל מעניין איך ישתלב בפאן ההתקפי ביורוליג.

עם כל הכבוד לפארגו (ויש כבוד) , לא עדיף היה לתת את המיליון דולר האלה לרייס?השחקן שהוביל אותנו לאליפות היורוליג והMVP של היורוליג.

הוא אמר שתמורת מיליון דולר במכבי הוא היה נשאר והמקסימום שמכבי הציעה זה 700. אח"כ כבר הגיעה ההצעה מחימקי ולא היה הרבה לעשות.

ממה שזכור לי לגבי רייס, רצו לשדרג לו את החוזה בסופו של דבר לאזור ה-900 אלף בערך, אולי אפילו יותר. אבל עד שמכבי השתכנעו לשים סכום כזה כבר הגיעה ההצעה מרוסיה שאי אפשר היה לסרב לה. חוץ מזה, רייס יכול להגיד מה שהוא רוצה בשביל 'להפיל' הכל על הצד השני, אני אישית לא מאמין לו שהוא היה נשאר במכבי גם אם היו מציעים לו יותר ממיליון, לסרב להצעה הפסיכית שנתנו לו ברוסיה זה לא משהו שרואים כל יום.

אם אני זוכר נכון מכבי הציעה לרייס 1.1 מיליון. יותר מזה מכבי לא יכולה לשלם.

ממה שזכור לי לגבי רייס, רצו לשדרג לו את החוזה בסופו של דבר לאזור ה-900 אלף בערך, אולי אפילו יותר. אבל עד שמכבי השתכנעו לשים סכום כזה כבר הגיעה ההצעה מרוסיה שאי אפשר היה לסרב לה. חוץ מזה, רייס יכול להגיד מה שהוא רוצה בשביל 'להפיל' הכל על הצד השני, אני אישית לא מאמין לו שהוא היה נשאר במכבי גם אם היו מציעים לו יותר ממיליון, לסרב להצעה הפסיכית שנתנו לו ברוסיה זה לא משהו שרואים כל יום.

זאת החוכמה , לסגור איתו כמה שיותר מהר על המיליון דולר לפני שיגיעו הצעות אחרות...בייחוד שהוא הMVP ואפשר לשער כמה הצעות יגיעו אליו.

ואני לא חושב שרייס שיקר , לאורך כל העונה הוא אמר שהוא רוצה להישאר והוא אפילו רשם את הבן שלו לבית ספר פרטי. ברור שאחרי שהגיעה ההצעה מחימקי הוא כבר לא יכל לסרב לה , אבל תחשוב איפה הוא מעדיף לגדל את הילד שלו - ברוסיה הקרה או בתל אביב הנעימה?הכל שאלה של מתי מכבי הציעה וכמה.

לא חוכמה להציע את זה אחרי שחימקי מציעה לו 2.5 מיליון לעונה

מכבי הציעה לרייס 1.1 מיליון לעונה? הוא אמר שההצעה הסופית של מכבי התאימה לו אבל הוצעה מאוחר מידי.

פארגו החתמה אדירה.

אני מאוד מקווה שרנדל לא יהיה במכבי. שחקן שבשיא הקריירה שלו היה בסדר לליגה הישראלית ועכשיו הוא לקראת סוף הקריירה.

!!

zal-mac2_inside.jpg :wubyellow3:

אני אחזור ואומר - פארגו שחקן כדורסל טוב יותר מרייס.

טייריס ווינר ענק אבל כדורסלן פחות טוב.

במידה ורנדל אכן יחתום צפויים לנו עוד שני חיזוקים משמעותיים.

ככל הנראה זר לעצדה 3 שיחליף את אינגלס וגבוה נוסף(פישר?).