Jump to content

עונת המלפפונים בכדורסל - לקראת עונת 14/15

Adir12

Recommended Posts

כרגיל, ניהול מזעזע של מכבי, ועוד פאקינג לא התחילה העונה.

הבעת אי אמון בגודס בצורה הכי ברורה שיש, פיני הוא איש מקצוע מכובד לכל הדעות אבל גודס צריך להמשיך את דרכו של בלאט אחרי שנים תחתיו, אין שום סיבה לתת לגורם חיצוני כמו גרשון להיכנס עכשיו לעניינים. עדיף היה לתת לאחד מהעוזרים האחרים את הבמה. אבל כמו שזה נראה, פיני בטח ימונה לתפקיד כלשהו ואחרי הכישלון הראשון (שכמובן יגיע, הרי אין עונה בלי נפילה באמצע) ירצו את ראשו של גודס והתסריט ידוע מראש..

עצוב.

לפי גלדסטון פיני סגר במכבי לעונה כעוזרו של גודס (מי שלא רצה את שארס כעוזר מאמן קיבל על הראש את גרשון).

כולם יודעים איך זה יסתיים, חבל.

כרגיל, ניהול מזעזע של מכבי, ועוד פאקינג לא התחילה העונה.

הבעת אי אמון בגודס בצורה הכי ברורה שיש, פיני הוא איש מקצוע מכובד לכל הדעות אבל גודס צריך להמשיך את דרכו של בלאט אחרי שנים תחתיו, אין שום סיבה לתת לגורם חיצוני כמו גרשון להיכנס עכשיו לעניינים. עדיף היה לתת לאחד מהעוזרים האחרים את הבמה. אבל כמו שזה נראה, פיני בטח ימונה לתפקיד כלשהו ואחרי הכישלון הראשון (שכמובן יגיע, הרי אין עונה בלי נפילה באמצע) ירצו את ראשו של גודס והתסריט ידוע מראש..

עצוב.

כולם יודעים איך זה יסתיים, חבל.

בדיוק.

איזה מהלך נוראי.

בהחלט לא מובן. קיץ לא מובן, במקום לייצב את המערכת אחרי הזכייה בעונה שעברה (שהמחישה מה החשיבות של קרדיט למאמן) מחפשים לזעזע כמעט בכוח.

אני לא חושב ככה אבל צריך לדעת מה באמת אמר גיא. יכול להיות שהוא באמת ביקש עוזר מאמן טוב שהיה לצידו... אבל לא יודע זה יכולה להיות החלטה טובה וזה יכול לגרום לגיא ללכת נראה

מהלך גאוני

גם יעשו כמו שעשו עם קטש ושרף במקרה שגודס לא יצליח לספק תוצאות.

בנוסף זה מוסיף עניין בקבוצה, זה נותן איזה משהו מעניין עבור האוהדים, נוסטלגי, ציפיות להצלחה כמו שנה שעברה

כנראה אנשים מבחוץ לא מאמינים בגודס וחושבים שצריך לתת לו גיבוי משמעןתי באימון ואם לא הצליחו להביא את שאראס אז הם הביאו את פיני.

בסופו של יום, מדובר בשני מאמנים מעולים מבחינה התקפית, אולי הטובים באירופה.

אני מאמין שמכבי של עונת 2014-2015 תקלע 87+ בממוצע למשחק. השאלה המעניינת היא מה יהיה בצד ההגנתי.

תרשו לי להיות הראשון כאן שמברך על המהלך הזה

פיני גרשון השיג את כל מה שאפשר להשיג. אין לו מה להוכיח, ואני גם לא חושב שבוער לו לחזור לאמן, ככה שאני ממש לא חושב שמדובר בעניין של זמן עד שגודס יפוטר ופיני ימונה במקומו.

כבר הרבה מאוד שנים שבמכבי יש עוזר מאמן בכיר (מי יותר, מי פחות), ועם כל הכבוד לאלון שטיין, הוא לא בדיוק עונה להגדרה הזאת. בהתחלה ניסו להביא את דני פרנקו, ברגע שהוא בחר ללכת לירושלים, חיפשו כיוון אחר. לדעתי זה יופי של מהלך, ופיני בגילו יכול רק לתרום לגודס.

תרשו לי להיות הראשון כאן שמברך על המהלך הזה

פיני גרשון השיג את כל מה שאפשר להשיג. אין לו מה להוכיח, ואני גם לא חושב שבוער לו לחזור לאמן, ככה שאני ממש לא חושב שמדובר בעניין של זמן עד שגודס יפוטר ופיני ימונה במקומו.

כבר הרבה מאוד שנים שבמכבי יש עוזר מאמן בכיר (מי יותר, מי פחות), ועם כל הכבוד לאלון שטיין, הוא לא בדיוק עונה להגדרה הזאת. בהתחלה ניסו להביא את דני פרנקו, ברגע שהוא בחר ללכת לירושלים, חיפשו כיוון אחר. לדעתי זה יופי של מהלך, ופיני בגילו יכול רק לתרום לגודס.

אף אחד לא מדבר על המהלך בפן הכדורסל נטו, אלא במה שמסביב. בכל זאת זה פיני גרשון, והוא הולך להיות עוזר של מאמן רוקי במכבי, תיכף גם תגיד לי שדייויד בלאט מאמן את השחקן הטוב בעולם.

אם כי גם מקצועית פיני ידוע בעיקר ביכולות ניהול המשחק והאינטואיציות החדות שלו, לשים אותו על הספסל לא יודע כמה זה מנצל את איכויותיו.

מדובר בשני מאמנים שחושבים התקפה, שזה כבר טוב, אבל הסגל לא מספיק כישרוני התקפית, והתקפה בניגוד להגנה בלי כישרון גם מאמן ההתקפה הטוב בעולם לא יעשה קסמים. אין מספיק קליעה אחרי שבלו פרש, הביאו גבוה כמו רנדל שהוא שחקן הגנה בעיקר, וה3 הפותח שלך זה סמית' ההגנתי. אני מניח שנראה הרבה ריצה והתקפות מעבר.

מחוץ למגרש יהיה מעניין זה בטוח.