Jump to content

עונת המלפפונים בכדורסל - לקראת עונת 14/15

Adir12

Recommended Posts

שחקן ענק אבל מאוד בעייתי.

לא הכי רציתי אותו אצלנו, אבל בטח שלא בליגה פה נגדנו.

מעניין כמה ישלמו לו שם

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

דני פדרמן חושב שהוא יביא מישהו טוב מדונטה סמית'?

פרייארים.

אני לא יודע אם מדובר בשיקול מקצועי בכלל בעניין של דונטה סמית'.

בדיוק.

בנוסף דני פרנקו יאמן שם. שנה שניה ברציפות שמאמן מכבי חיפה (אחד שהביא אליפות והשני גמר) 'מתקדמים' להפועל ירושלים.

אורי אלון כזה יצור

10364048_730078210364130_626617373059202

לפי ONE - סמית' ירוויח 2.1 מיליון דולר לכל אורך החוזה, 600 אלף דולר בעונה הראשונה, 700 אלף בעונה השנייה ו-800 אלף בשלישית.

כסף לא חסר לאורי אלון, והוא גם אמר כמה פעמים שעם הזמן הוא ישקיע יותר ויותר כסף בקבוצה.

אורי אלון, בזמן כל כך קצר נהיה אחד השנואים עליי בארץ.

אתה היית חייב לשים אווטר כל כך דומה לשלי?

אני מסתכל ולא מבין מתי כתבתי את ההודעה הזאת

אתה היית חייב לשים אווטר כל כך דומה לשלי?

אני מסתכל ולא מבין מתי כתבתי את ההודעה הזאת

חחח בדיוק שראיתי שהגבת פה אז חשבתי על זה

אורי אלון, בזמן כל כך קצר נהיה אחד השנואים עליי בארץ.

אין מה לשנוא אותו, באמת. אחלה בחור, שמכניס כסף ועניין לענף.

ירושלים שוב מצליח לגנוב למכבי שחקן שהיא מאוד רצתה בעזרת חוזה ארוך טווח (3 עונות), משהו שמכבי מאוד נזהרת מימנו מאז מקרה ליאור אליהו.

בדיוק.

בנוסף דני פרנקו יאמן שם. שנה שניה ברציפות שמאמן מכבי חיפה (אחד שהביא אליפות והשני גמר) 'מתקדמים' להפועל ירושלים.

אורי אלון כזה יצור

10364048_730078210364130_626617373059202

היה מצחיק אם הוא היה עושה את אותה פוזה עם גופייה של הניקס וכובע של היאנקיז.

אין מה לשנוא אותו, באמת. אחלה בחור, שמכניס כסף ועניין לענף.

ירושלים שוב מצליח לגנוב למכבי שחקן שהיא מאוד רצתה בעזרת חוזה ארוך טווח (3 עונות), משהו שמכבי מאוד נזהרת מימנו מאז מקרה ליאור אליהו.

למי אכפת שהוא אחלה בחור ומה נותן לי עניין בענף?! רוצה עוד 120 אליפויות רצוף בלי עניין.

שונא כל מי שנגד מכבי ובמיוחד אחד כמוהו שישר בא והתחיל לצאת בהצהרות.

אורי אלון איש עשיר (כמה אנשים כבר מכרו את החברות שלהם לגוגל וטוויטר?), הרבה יותר מכל הבעלים של מכבי ביחד.

אמנם אין שם מסורת, וקהל אבל בסופו של דבר כסף וניהול נכון יכול להוביל להצלחות.

אם גם ההכנסות יגיעו לירושלים אז התקציב שלהם בסופו של דבר יעבור את שלנו.

אם מכבי היו רוצים את דונטה סמית, הוא היה אצלנו.

לא נכון.

דונטה סמית אמר שמה שמנחה אותו בקריירה זה איפה הוא יקבל הכי הרבה כסף.

בירושלים הוא מקבל חוזה ל-3 שנים שבסופו הוא יקבל 2.1 מיליון דולר. במכבי הוא בחיים לא היה מקבל את זה.

אורי אלון איש עשיר (כמה אנשים כבר מכרו את החברות שלהם לגוגל וטוויטר?), הרבה יותר מכל הבעלים של מכבי ביחד.

אמנם אין שם מסורת, וקהל אבל בסופו של דבר כסף וניהול נכון יכול להוביל להצלחות.

אם גם ההכנסות יגיעו לירושלים אז התקציב שלהם בסופו של דבר יעבור את שלנו.

בהקשר להכנסות, לדעתי הם עשו טעות עם המחירים לארנה.

אני אומנם לא בקיא בהוצאות שלהם/שיקולים כספיים, אבל המחירים שהם שמו למנויים שם נראה לי ירתיעו אנשים לקנות.

זה לא רק נזק כספי, אלא גם תדמיתי/חוויתי. לשחק מול 3 אלף איש באולם בגודל הזה זה לא כיף.

בהקשר להכנסות, לדעתי הם עשו טעות עם המחירים לארנה.

אני אומנם לא בקיא בהוצאות שלהם/שיקולים כספיים, אבל המחירים שהם שמו למנויים שם נראה לי ירתיעו אנשים לקנות.

זה לא רק נזק כספי, אלא גם תדמיתי/חוויתי. לשחק מול 3 אלף איש באולם בגודל הזה זה לא כיף.

מסכים איתך לגבי המחירים.

אמנם הנוער סבבה לגמרי (550-650) אבל מנוי המבוגר הזול ביותר ה1100 ש"ח.

מה שכן מספרים שיש אפשרות לסגור את היציעים העליונים כך שאפשר להקטין את האולם ואז האוירה אולי פחות תיפגע (שמעתי שיש שם מעין מגירות שפשוט מושכים אותם החוצה ככה שהאולם הופך לקטן יותר)

לגבי דונטה, יש לציין שהוא סימן שאלה לא קטן ברמת יורוליג, במכבי לא יכלו להבטיח לו שיהיה שחקן משמעותי (הוא שיחק רק במקום אחד בו הוא לא היה משמעותי והוא לא היה הצלחה גדולה... מצד שני זאת הליגה הטובה בעולם) והשכר שהוא קיבל שם מאוד גבוה ועם כל הכבוד לMVP הליגה הישראלית הוא עדיין לא שווה את זה... (בטח ובטח שבעונה השלישית שם השכר עוד יוכפל כי זאת תהיה העונה החמישית שלו בארץ...!), והגיל שלו קצת בעייתי (חגג 31... וקיבל חוזה ל-3 שנים...)

פרנקו יכל לבנות את התפקיד הבא שלו כמאמן מכבי לדעתי, אבל הוא העדיף ללכת לי-ם, יהיה מעניין מה מכבי תעשה לתפקיד העוזר של גודס...

אם לדונטה הייתה הצעה על השולחן ממכבי והוא בחר בהפועל ירושלים בשביל עוד כמה ג'ובות, הוא חתיכת אידיוט.

במקום לקבל במה ביורוליג ואחרי שנה-שנתיים לשדרג חוזה במכבי או להתקדם (כלכלית כמובן) לספרד או רוסיה, הוא בחר להישאר תקוע בביצה המקומית אצלנו, בקבוצה שתמיד מפשלת במאני טיים.

וסחתיין על הפועל ירושלים ואורי אלון שעד עכשיו נותנים פייט כלכלי למכבי ואפילו יותר מזה. אולי סוף סוף יפסיקו לבכות שם על הבדלי תקציבים והחלשת יריבות לתואר, ויבינו שככה צריכה להתנהל כל קבוצה עם שאיפות קצת יותר גבוהות מחצי גמר פלייאוף. כל יריבה שבאה ברוך הבא, זה מוסיף עניין ורמה לליגה המקומית. כל אליפות היא נהדרת אבל בסיטואציה הנוכחית בליגה אני מעדיף לחגוג אליפות אחרי מאבקים עם יריבות איכותיות שלא עושות לך חיים קלים, מאשר לשחק מול קבוצות פח אשפה כל העונה ולקחת את הליגה בהליכה.

מקובי, יש טבלת מחירים לארנה? מעניין לראות.

http://up407.siz.co.il/up3/mrzjt2czkio4.png

אם זה לא עובד אז מצאתי את זה בקטן... זכור לי שהעליתי איפשהו את התמונה של זה אבל אני לא מוצא...

http://up407.siz.co.il/up1/ayw4ycumtjz5.png

הפועל ירושלים עושה בכל כוחה כדי לתת קרב למכבי, את האמת שגם אני לא מבין איך שחקן מעדיף לשחק בקבוצה שאפילו לא סגנית האלופה, על חשבון קבוצה שהיא אלופת אירופה..

מה שכן, עדין דני פדרמן פותח את הארנק בהסננות.......

אם לדונטה הייתה הצעה על השולחן ממכבי והוא בחר בהפועל ירושלים בשביל עוד כמה ג'ובות, הוא חתיכת אידיוט.

במקום לקבל במה ביורוליג ואחרי שנה-שנתיים לשדרג חוזה במכבי או להתקדם (כלכלית כמובן) לספרד או רוסיה, הוא בחר להישאר תקוע בביצה המקומית אצלנו, בקבוצה שתמיד מפשלת במאני טיים.

וסחתיין על הפועל ירושלים ואורי אלון שעד עכשיו נותנים פייט כלכלי למכבי ואפילו יותר מזה. אולי סוף סוף יפסיקו לבכות שם על הבדלי תקציבים והחלשת יריבות לתואר, ויבינו שככה צריכה להתנהל כל קבוצה עם שאיפות קצת יותר גבוהות מחצי גמר פלייאוף. כל יריבה שבאה ברוך הבא, זה מוסיף עניין ורמה לליגה המקומית. כל אליפות היא נהדרת אבל בסיטואציה הנוכחית בליגה אני מעדיף לחגוג אליפות אחרי מאבקים עם יריבות איכותיות שלא עושות לך חיים קלים, מאשר לשחק מול קבוצות פח אשפה כל העונה ולקחת את הליגה בהליכה.

דונטה סמית בן 31, וכל הקריירה ביחד הוא לא הרוויח מה שהוא הולך להרוויח בהפועל ירושלים.

אם היה מתפשר כלכלית על החוזה וחותם במכבי ומחכה עוד שנתיים הוא כבר היה בן 33

מבחינתו הוא עשה את ההחלטה הנכונה