Jump to content

מנויים לעונת המשחקים 2014/15 - כל הפרטים בפנים

Sawyer

Recommended Posts

נראה לי צריך לשרוף את המכוניות של כל הנשים הארורות שמשתפות פעולה עם הכל משחק חוויה הזה שמקבלות מנוי ב650 שקל (הרבה פחות מחייל) בשביל שנהפוך למכבי כדורסל

מיום ליום יותר אמהות ארורות מגיעות למגרשים בשלב הבא אנשים יתחילו להגיע למשחקים עם אבטיח וסבתות יחתכו לנכדים קולורבי

חנקתם אותנו

אבי היקר, המטוטלת נעה לשני הצדדים.

איזו סיבה יש להעלות את מחיר המנוי?

מסכים שאין סיבה אבל בחייאת דינאק 50 שקל תרומה למכבי לא תשנה הרבה

הסיבה לעלות מחירים מאוד פשוטה, שנה שעברה היו משהו כמו 6000 מחדשים משמע 4000 קנו מנוי במחיר מלא השנה לעומת זאת כולם מקבלים "מנוי מוזל" ולכן צריך איכשהו להשלים את הכסף שלא מרוויחים מה4000 המנויים החדשים

אנשים פה הלכו לאיבוד- אתם יודעים ש 700 שח של השנה זה לא 700 שח של לפני שנה, נכון?

מי שלא- שיקרא בויקיפדיה על אינפלציה.

(לפני או אחרי הבגרות הקרובה)

אנשים פה הלכו לאיבוד- אתם יודעים ש 700 שח של השנה זה לא 700 שח של לפני שנה, נכון?

בשנה השקל לא משתנה משמעותית, בטח לא בפער של 50 שקלים למנוי. זאת כנראה לא הסיבה.

לדעתי זה בגלל שכל הקהל ״יחדש״ מנוי ולא יקנה חדש, וזה כנראה הפער בין הרווח על מנויים מעונה קודמת לנוכחית.

מוכן לספוג את העלייה במחיר של המנוי רק בגלל שאין מנוי חדש ורק צריך ״ להטעיו״ את המנוי הקודם, כי מה שהיה שנה שעברה בחלוקת מנויים זה ביזיון

חייב להשיג מנוי גם שער 7 טוב.. בטוח לא תתקיים מכירה לקהל הרחב?... בכל מקרה מי שלא מעוניין לחדש אני רוצה לקנות ממנו את המנוי יום טוב :)

וואלה אני יכול להגיד שמחיר המנוי שלי עלה ב250 שקלים.

עונה שעברה עוד הייתי חייל ושילמתי לשער 7 רק 725 שקלים שזה מחיר מעולה נוכח התמורה, השנה אני אשלם 975 שקל על מנוי מבוגר וזה כואב (25 אחוז העלאה).

מצד שני, אני כבר לא חייל ואני לא אדפוק את המערכת למרות שאני יכול וכשאני רואה כמה זה יוצא פר משחק זה לא נורא (מה גם שהתמורה היא מעולה).

מצד שלישי, העלות של המנוי הזה מונעת ממני להגיע להרבה משחקים אחרים שתכננתי עליהם בגלל בעיות תקציב (קשה להיות חייל משוחרר עם מינוס).

רק ששנה הבאה זה ישאר שפוי.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

אני מנוי ל11 ואני חושב שהעליה של 50 שקל היא מינורית ולא קריטית

הנחה של 10% למי שמחדש היא הוגנת

שנה שעברה ההנחה היתה גדולה יותר כי מכבי באו לקראת האוהדים שנפגעו מהביטול של "חבר" וכל הארגונים למיניהם

חוץ מזה שאולי יש דברים שאנחנו לא יודעים , אולי המחיר של השכרת בלומפילד עלה , אולי המחיר של החברות אבטחה עלה

וגם אם לא המחירים עדין הוגנים מאוד לדעתי

האינפלציה במהלך 12 החודשים האחרונים היא פחות או יותר 2%. העלייה גבוהה יותר (לפחות פי 2).

הבעיה - לפני שנה ביטלו את כל החבר הסתדרות המורים וכו' וכתוצאה מכך המחירים עלו בצורה די משמעותית (למשל, למיטב זכרוני, עבור מנוי לשער 2/13 היה צריך לשלם למחדש מחיר של 1550 לעומת 1380 שהיה דרך חבר). חלפה שנה ועליה נוספת.

אם זה נובע מכמות המנויים העדכנית וזה חד פעמי אז ניחא, אבל אם זו מגמה, חבל על הזמן.

אם היה לי מנוי הרבה שנים, ועונה שעברה לא עשיתי בגלל בעיות מסויימות, יש סיכוי שיאשרו לי לחדש? לא דווקא מבחינת מחיר פשוט במסגרת הזמן של המחדשים..? שווה לפנות למכבי בעניין הזה?

אם יש מישהו שלא מחדש שייצור קשר בפרטי. היה לי מנוי לוחם בעונה שעברה ואין מצב שאני לא עושה השנה.

תפנה למכבי, אולי יסכימו להפוך לך אותו לרגיל.

שאלה:

באתר כתוב שיחמירו מבחינת הפרטים המזהים, עכשיו יש לי ייפוי כוח (למעשה שניים- קניתי ממישהו שקנה ממישהו), יעשו לי בעיות על זה?

אני אומר שיעלו לנו את מחירי המנוי ב8% בשביל להביא שחקן שיעזור להעפיל לליגת האלופות

מקסימום אם לא נעפיל ימכרו את השחקן ובדוק יחזירו לנו את הכסף..