Jump to content

מנויים לעונת המשחקים 2014/15 - כל הפרטים בפנים

Sawyer

Recommended Posts

אני יקח את זה כמחמאה

לחדש או לא ?????....עד מתי אפשר להחליט ?

לא בטוח שהייתי עושה כי יהיה לך רק חודשיים ואז אתה מתגייס

אתה יודע כבר לאן ? כי אם זה יומיות אז זה קורס וטירונות נגיד חודשיים ואז אתה כבר יכול לבוא שוב

זה מאוד תלוי במה תעשה בצבא

מצד שני הסיכוי שתצליח לעשות מנוי שנה הבאה (לא זאת) אם לא תחדש שואף לאפס

אני יקח את זה כמחמאה

לחדש או לא ?????....עד מתי אפשר להחליט ?

תחדש,סליחה על ההתבטאות אבל אתה אידיוט גמור אם אתה לא מחדש.אני הפכתי עולמות,השגתי בדרך לא דרך מבנאדם מנוי לשער 11 העונה(כן,עלה לי קצת יותר מהמחיר הנקוב),כמעט הגעתי לבית משפט בגלל שהוא לא כיבד את ההסכם ההתחלתי,ובגלל הצבא לא הייתי בחצי העונה ומכרתי לאנשים,ועכשיו שאני בזמן יותר "רגוע" בצבא יש לי זמן ללכת לכל המשחקים. אתה תלקה את עצמך כל יום בכיכר העיר לפחות 17 פעמים אם לא תחדש ותבין מה פספסת

לא בטוח שהייתי עושה כי יהיה לך רק חודשיים ואז אתה מתגייס

אתה יודע כבר לאן ? כי אם זה יומיות אז זה קורס וטירונות נגיד חודשיים ואז אתה כבר יכול לבוא שוב

זה מאוד תלוי במה תעשה בצבא

מצד שני הסיכוי שתצליח לעשות מנוי שנה הבאה (לא זאת) אם לא תחדש שואף לאפס

קרבי לא יודע לאן עוד

יש עם יותר מתלונן מאיתנו? עלייה גבוה של 1.1 שקלים פר משחק נחנקנוווו

אבי היקר, המטוטלת נעה לשני הצדדים.

איזו סיבה יש להעלות את מחיר המנוי?

אבי היקר, המטוטלת נעה לשני הצדדים.

איזו סיבה יש להעלות את מחיר המנוי?

ביקוש מטורף שלא נראה בארץ מעולם למנוי עונתי לקבוצת כדורגל, שרק גובר וגובר עם כל חודש שעובר כבר שנתיים.

עליית המחירים היא סטנדרטית יחסית לגובה עודף הביקוש. ואלו לא קלישאות של קורס מיקרו כלכלה, זה היגיון בסיסי.

ביקוש מטורף שלא נראה בארץ מעולם למנוי עונתי לקבוצת כדורגל, שרק גובר וגובר עם כל חודש שעובר כבר שנתיים.

עליית המחירים היא סטנדרטית יחסית לגובה עודף הביקוש. ואלו לא קלישאות של קורס מיקרו כלכלה, זה היגיון בסיסי.

תקציב נמוך מהעונה הקודמת, עלייה ברווחים, עלויות משתנות שנשארות זהות.

בחייכם, תנו תירוץ קצת פחות עלוב מביקוש.

איך אתה יודע שהתקציב נמוך מעונה קודמת?

אני גאה לשלם על המנוי. זה הדבר הכי חשוב שאני עושה בכל עונה. וזה מסב לי אושר רב.

למעשה, זאת הפעם היחידה שיוצא ממני כסף ואני מאושר ממנו.

זאת הפעולה הכי חשובה של כל אוהד באשר הוא, זה הגב הכלכלי של מכבי. זאת המהות (הכי גדולה וחשובה) שלנו כאוהדים.

למעשה, אני ככ נהנה שאני מוציא כסף במזומן ומביא אותו למכבי ביד.

נגיד היום שחידשתי את המנוי הבאתי להם 1000 שקל במזומן ואמרתי להם "תשמרו את העודף". (אמנם קיבלתי כאפה ואת העודף, אבל עדיין)

מכבי :wubyellow3:

נשבע לך שבדקתי פעמיים שזה לא פי1000 יותר סוייר וזה באמת אתה.

אתה מרגש ומטריד בו זמנית. אני לא מכיר הרבה אנשים כאלה, אם בכלל...

מזל לפחות שהשנה לא צריך לאסוף את המנוי אה? אני לא אשכח לעולם את היום הזה בשמש בתחילת העונה שעברה שחיכינו 3 שעות בתור ושלא מצאו לך את המנוי ואז גם לנו לא מצאו מנוי אחד מהשניים. כוס אמא של לאן.

דווקא העליה הקטנה מראה שזה עסק של מיץ ולא פילנטרופיה שסופה ידוע מראש,

זה 1000 השקלים שיוצאים הכי בכיף,

זה שאחריהם יוצאים עוד 10000 על משחקי חוץ, דלק, טיסות, מלונות עלובים, קזינו במלטה, חולצות, צעיפים, ועוד נלוות זה כבר "כיף" אחר

שנה שעברה מכבי סיימה בגירעון כמו כל שנה מאז שמיץ הגיע...אתם רוצים קבוצה חזקה ותקציב גדול.. כרגע עם הגודל של בלומפילד אין ברירה אחרת...עם מכבי הנוכחית זה שווה כל שקל(שלא לדבר על חוקי הפייר פלי שמגבילות קבוצות לגודל גרעון מסויים)

אני חושב שאנשים פה מפספסים נקודה.

א. אין בכלל עוררין שמכבי גדולים וראויים להערכה, במיוחד מיץ' על כל ההשקעה הכספית.

ב. לאור ההשקעה הכספית של מיץ', אני גם לא חושב שאנחנו צריכים להתלונן שמעלים כל עוד זה בקטנה, כי במקום מסויים לא ראוי שאדם ישלם עשרות מיליונים כל שנה והקהל לא יעזור קצת.

אבל, ראוי גם שלא תהיה העלאה כל שנה, ולאו דווקא מטעמים כלכליים של האוהדים שלא רוצים לשלם יותר, אלא כי אנחנו כקבוצה צריכים לדאוג לא לעבור רף שיהפוך אותנו לקהל מסוג אחד-כזה שרק יכול לשלם מחירים שרק עולים ועולים.

מכבי היא של כולם. זה לא אומר שצריך כניסה בחינם או מנויי באלף שקל לשער 13, אבל מצד שני שגם לא נמצא את עצמנו בהמשך עם מחירים אסטרונומיים, אחרי שכל שנה העלו במאה ש"ח.

ג. מכבי תל אביב היא לא מוצר. היא לא הוקמה כדי להיות מוצר, והתייחסות אליה כמוצר היום רק תפגע בה לאורך זמן.

אני סופר תומך של הגישה שקבוצה צריכה למקסם רווחים. בעלים של קבוצה בהסתכלות שלי הוא לא פרה נחלבת שרק צריך להוציא כסף ולממן את הקבוצה. אחד מהתפקידים שלו הוא להגדיל את הכנסות כך שהעסק יתקיים כמה שיותר מעצמו.

אבל גם איך למקסם רווחים צריך לדעת איך, כך שלא נגיע למצב שבטווח הקרוב מרוויחים ממקסום רווחים, אבל בטווח הארוך זה מחורר אותנו.

ההתייחסות למכבי כמוצר, וכתוצאה מכך, "זה בסדר לעלות מחירים" היא שגוייה.

מה קורה אם חלילה מכבי תהיה לא טובה? זה אומר שמורידים מחירים?

מה זה משדר לאוהדים שמתייחסים למכבי כמוצר - "שהמוצר טוב אז תתמוך, והמוצר חרא-אז אל תקנה"?

זה בסדר לפעמים לעלות מחירים, כי ראוי לעזור קצת לקבוצה, בוודאי כמו פה שיש מישהו ששם הרבה כסף לבד.

אבל אסור שהסיבה להעלאת מחירים תהיה כי מכבי מוצר/עכשיו טוב. הצורת מחשבה של זה, והנגזרות שלה גם בתחומים אחרים, לא יעשו טוב למכבי בטווח הארוך.

(בהנחה שיש במנוי משחק באירופה)

3 משחקי גביע טוטו + רבע גמר ביתי.

17/18 משחקי ליגה.

משחק באירופה.

סה"כ - 22/3 משחקים.

חלקו את זה ב-1000 וזה יוצא פחות מ-50 שקל למשחק.

למבוגר.

שער 13 משלם 1650 למחדש? זה יוצא 75 שקל לכרטיס.

שער 8 60 שקל לכרטיס.

אם לא היו מעלים מחירים:

שער 11 - 42 שקל לכרטיס

שער 13 - 70 לכרטיס.

שער 8 - 56 לכרטיס

אתם באמת רוצים להגיד לי שההבדל הזה הוא כל כך עקרוני מבחינתכם?

כי לדעתי גם במחיר הקודם וגם במחיר הנוכחי, הכרטיסים למשחק (יחסית) זולים.

(כל המחירים הם מחירי מבוגר, מנוי נוער לשער 11 למשל יעלה 34 שקלים למשחק).

לא מבסוט על זה שאני צריך לשלם יותר, אבל גם מבין שבתכלס זה לא כזה נורא.

לא העיפו פה את המחירים ב-200-300 שקל למעלה כדי שזה יהפוך להיות שיקול של כדאיות כלכלית.

כולה 50-100 שקל.

פחות ארוחה אחת במסעדה בשנה.

לא מבין על מה הבכי. מבחינת תכלס כמו שרשמו פה 50 ש"ח בשנה זה הבדל של ארוחה, מבחינת עיקרון זה עניין פשוט של ביקוש.

ממצב לפני מס' שנים שמנוי היה בעל "סיכון" כלכלי לקונים, שמע הקבוצה תיכשל מקצועית בתוך העונה וערכו של המנוי יירד עקב ירידה במחירים ובביקוש למשחקים, הגענו למצב בו הביקוש עצום מההיצע, והמחיר שהעומדים בתור מוכנים לשלם עוד גבוה בהרבה מהמחיר הקיים.

לכן כל עוד המחיר פר משחק למנוי זול ממחיר כרטיס, זה משתלם עבור הקונה.

ומעבר לזה כמו שסויר אמר, זה כסף שהולך באהבה לקבוצה, במיוחד כשאתה יודע שמשתמשים בכסף שלך לטובת המועדון ובצורה נכונה.

קהל מנויים זה הגב הכלכלי של הקבוצה, וכל עוד מחירי המנויים לא חורגים מגבולות ההיגיון אין סיבה לא לשלם בכיף.

כשאתה משלם ויודע שהכסף שלך הולך לפח כמו בעבר, זה מרגיז.

מה זה המודל הזה שאתה מדבר עליו? אנחנו לא קומוניסטים ומכבי עדיין לא ברווחים מכדורגל.

השנה גם יש יותר מחדשים ועל מנת שמכבי לא תפסיד ביחס לשנה שעברה, צריך להעלות את המחיר.

ולמה התירוץ של הביקוש הוא עלוב? אם יש בן אדם שמוכן לשלם יותר, למה שמכבי לא תעדיף לקבל יותר כסף? מכבי צריכה לחפש איך ל"מקסם רווחים" או יותר נכון, איך למזער הפסדים.

ובלי שום קשר לכל זה, המחיר בהחלט סביר והוגן בשביל המוצר שאנחנו מקבלים, להתלונן על 50 ש"ח זה סתם לחפש בכח מחאות.

בניגוד לתנובה וחברות שמעלות מחירים משיקולי בצע, פה הרעיון העיקרי הוא להתנהל נכון ולהוביל בעוד כמה שנים לאיזון תקציבי מבחינת חוקי הפייר פליי.

ואם כבר דיברנו על מחאות, הכתובת הנכונה היא עריית תל אביב וראש העיר שנהנה מהקבוצה אבל מסרב לעזור בדרך כלשהי להגדיל לנו את האצטדיון ואפילו מסכל אפשרויות כאלה.

אני חושב שאנשים פה מפספסים נקודה.

א. אין בכלל עוררין שמכבי גדולים וראויים להערכה, במיוחד מיץ' על כל ההשקעה הכספית.

ב. לאור ההשקעה הכספית של מיץ', אני גם לא חושב שאנחנו צריכים להתלונן שמעלים כל עוד זה בקטנה, כי במקום מסויים לא ראוי שאדם ישלם עשרות מיליונים כל שנה והקהל לא יעזור קצת.

אבל, ראוי גם שלא תהיה העלאה כל שנה, ולאו דווקא מטעמים כלכליים של האוהדים שלא רוצים לשלם יותר, אלא כי אנחנו כקבוצה צריכים לדאוג לא לעבור רף שיהפוך אותנו לקהל מסוג אחד-כזה שרק יכול לשלם מחירים שרק עולים ועולים.

מכבי היא של כולם. זה לא אומר שצריך כניסה בחינם או מנויי באלף שקל לשער 13, אבל מצד שני שגם לא נמצא את עצמנו בהמשך עם מחירים אסטרונומיים, אחרי שכל שנה העלו במאה ש"ח.

ג. מכבי תל אביב היא לא מוצר. היא לא הוקמה כדי להיות מוצר, והתייחסות אליה כמוצר היום רק תפגע בה לאורך זמן.

אני סופר תומך של הגישה שקבוצה צריכה למקסם רווחים. בעלים של קבוצה בהסתכלות שלי הוא לא פרה נחלבת שרק צריך להוציא כסף ולממן את הקבוצה. אחד מהתפקידים שלו הוא להגדיל את הכנסות כך שהעסק יתקיים כמה שיותר מעצמו.

אבל גם איך למקסם רווחים צריך לדעת איך, כך שלא נגיע למצב שבטווח הקרוב מרוויחים ממקסום רווחים, אבל בטווח הארוך זה מחורר אותנו.

ההתייחסות למכבי כמוצר, וכתוצאה מכך, "זה בסדר לעלות מחירים" היא שגוייה.

מה קורה אם חלילה מכבי תהיה לא טובה? זה אומר שמורידים מחירים?

מה זה משדר לאוהדים שמתייחסים למכבי כמוצר - "שהמוצר טוב אז תתמוך, והמוצר חרא-אז אל תקנה"?

זה בסדר לפעמים לעלות מחירים, כי ראוי לעזור קצת לקבוצה, בוודאי כמו פה שיש מישהו ששם הרבה כסף לבד.

אבל אסור שהסיבה להעלאת מחירים תהיה כי מכבי מוצר/עכשיו טוב. הצורת מחשבה של זה, והנגזרות שלה גם בתחומים אחרים, לא יעשו טוב למכבי בטווח הארוך.

איך למקסם צריך לדעת איך-נראה לי שמיטשענק היה בקורס הזה. סתם תחושה.

ולא אתה ואני הם שומרי האימפריה, ראיתי איך זה היה הראה שלא הושקע כלום. יכולת למכור מנוי בחמש מאות שקל ולא למלא רבע שער שבע.

תודה.

וסתם ככה בנוסף, מעניין לדעת גם מה אנשים חושבים על הסוגייה הבאה:

אם היו מבטיחים לנו העפלה ליגת האלופות, מה היה צריך לקרות:

1) ליגת האלופות מבטיחה לקבוצה כ-60 מיליון ש"ח הכנסות ולכן, מכבי צריכה להתחשב באוהדים ולהוזיל את מחיר המנוי, גם אם הביקוש כפול מתכולת האצטדיון.

2) ליגת האלופות גורמת למכבי להיות מותג גדול ולכן, מכבי צריכה לחזק את המותג ולהעלות את מחיר המנוי, גם במחיר של אצטדיון לא מלא.

3) לליגת האלופות אין השפעה, מחיר המנוי צריך להיקבע על פי איכות הסגל המקצועי והשחקנים.

4) לליגת האלופות אין השפעה, מחיר המנוי צריך להיקבע לפי שיקולי היצע וביקוש כך שהאצטדיון יהיה מלא כל העונה.

וסתם ככה בנוסף, מעניין לדעת גם מה אנשים חושבים על הסוגייה הבאה:

אם היו מבטיחים לנו העפלה ליגת האלופות, מה היה צריך לקרות:

1) ליגת האלופות מבטיחה לקבוצה כ-60 מיליון ש"ח הכנסות ולכן, מכבי צריכה להתחשב באוהדים ולהוזיל את מחיר המנוי, גם אם הביקוש כפול מתכולת האצטדיון.

2) ליגת האלופות גורמת למכבי להיות מותג גדול ולכן, מכבי צריכה לחזק את המותג ולהעלות את מחיר המנוי, גם במחיר של אצטדיון לא מלא.

3) לליגת האלופות אין השפעה, מחיר המנוי צריך להיקבע על פי איכות הסגל המקצועי והשחקנים.

4) לליגת האלופות אין השפעה, מחיר המנוי צריך להיקבע לפי שיקולי היצע וביקוש כך שהאצטדיון יהיה מלא כל העונה.

אתה חייב להזכיר את התקופת מבחנים בכוח הא?

לא עלה התקציב או כן עלה. מה זה העניין שלכם בכלל?

ביקשו ממכם לממן רכש? כשהביאו את כולם לפני שלוש ארבע שנים, שחטו אתכם? מה זה הכניסה לכיס הזאת? בדיוק כמו החשבונות שעשו לשוקי וייס בקשר לסטונס. ישראליות בלתי נסבלת ושנואה!!!

מחכים בתור כדי שלא תחדשו. הכל בסדר.

חידוש למבוגר ב-8 עולה 50 שקלים יותר מהחידוש בשנה שעברה.

בהתחשב בעובדה שציפיתי לעלייה יותר גדולה אני מבסוט.

הדבר היחיד שאני אשכרה מתבאס ממנו זאת העובדה שאין את הרגע הזה שמחכים לראות מה יהיה העיצוב החדש של המנוי.

מצד שני כל הרטע שרק צריך להטעין זה תענוג.