Jump to content

חולצת אדידס חדשה - כבר ממחר בחנות

Sawyer

Recommended Posts

מי שקנה את החולצה ויש לו ניסיון עם אדידס בוודאי שם לב לכיתוב ClimaLite ולסוג הבד ששונה מה-ClimaCool הרגיל...

אדידס מספקים לנו חולצות פחות איכותיות? על כל המדים של צ'לסי ריאל וכ'ו יש את ה-ClimaCOOL.

מי שקנה את החולצה ויש לו ניסיון עם אדידס בוודאי שם לב לכיתוב ClimaLite ולסוג הבד ששונה מה-ClimaCool הרגיל...

אדידס מספקים לנו חולצות פחות איכותיות? על כל המדים של צ'לסי ריאל וכ'ו יש את ה-ClimaCOOL.

יש 2 אפשרויות

א. זה חולצת אוהדים והמחיר בהתאם שחולצה עם איכות גבוהה של השחקנים זה קלימהקול וראיתי חולצות של ריאל מקוריות ב 400

ב.שנה ראשון אדידאס לא הכי משקיעה בנו כמו קבוצות כמו באטה בוריסוב, שריף טירספול שיש להם גם אדידאס אבל עיצוב רגיל

*שימו לב הקולקציה החדשה של אדידאס בכל הנבחרות והקבוצות המובילות יש להם מאחורה פס ארוך על כל הגב

שאלה למי שקנה את החולצה, איך היא יושבת על הגוף? צמודה יחסית כמו של אנדר ארמור או יותר בכיוון של החולצה של מאקרון?

ClimaLite זה בד קל יותר מ-ClimaCool, שבטכנולוגיה הזו שמים דגש על נידוף זיעה...

תכלס זו טכנולוגיה ישנה יותר אבל לא בהכרח פחות טובה. יש מצב שזה רק לחולצות אוהדים.

ClimaLite זה בד קל יותר מ-ClimaCool, שבטכנולוגיה הזו שמים דגש על נידוף זיעה...

תכלס זו טכנולוגיה ישנה יותר אבל לא בהכרח פחות טובה. יש מצב שזה רק לחולצות אוהדים.

סלבה, אתה ממליץ על הקלימהלייט בריצות וכ'ו?

שאלה למי שקנה את החולצה, איך היא יושבת על הגוף? צמודה יחסית כמו של אנדר ארמור או יותר בכיוון של החולצה של מאקרון?

הצווארון צר יחסית, אבל מלבד זה אין הבדל מבחינת האורך והצמידות לגוף מחולצות אחרות של אדידס.

תקבל תשובה יותר טובה אם תמדוד חולצה של קבוצת כדורגל של אדידס בחנות שלהם.

אם אני לא טועה,

חולצות השחקנים של אדידס (לפחות במועדונים הגדולים)הן בטכנולוגיית TechFit,

בעוד שטכנולוגיות ClimaCool ו ClimaLite הן לחולצות הרפליקה בלבד.

יותר בכיוון של המאקרון

כל השמות CLIMA COOL/LITE זה כזה לא רלוונטי. סתם לשלם עוד כסף בשביל כאילו טכנולוגיית נידוף יותר טובה...

בקיץ הישראלי אתה תזיע לא משנה מה תלבש...מעדיף שלפחות יהיה מחיר אטרקטיבי ולא 400 שקל לחולצה.

אגב, זה הטכנולוגיות של הרפליקות, אני בטוח שהחולצות שחקנים יהיו בטכנולוגיה הכי טובה. (אגב גם למוכרים בחנות אין באמת מושג. אחד המוכרים בחנות אמר לי שמה שמוכרים בחנות זה בדיוק כמו החולצות של השחקנים - הסברתי לו שאין דבר כזה באף מותג של נייקי ואדידס, תמיד לשחקנים יש סטים אחרים בטכנולוגיה יותר מתקדמת ומחומרים אחרים)

אני מקווה שחולצה באיכות יותר טובה מהרפליקה (בית) של אנדר ארמור מלפני שנתיים,

היא כמו חולצת הזעה של מתאגרפים

אגב, זה הטכנולוגיות של הרפליקות, אני בטוח שהחולצות שחקנים יהיו בטכנולוגיה הכי טובה. (אגב גם למוכרים בחנות אין באמת מושג. אחד המוכרים בחנות אמר לי שמה שמוכרים בחנות זה בדיוק כמו החולצות של השחקנים - הסברתי לו שאין דבר כזה באף מותג של נייקי ואדידס, תמיד לשחקנים יש סטים אחרים בטכנולוגיה יותר מתקדמת ומחומרים אחרים)

מקור?

בתור אחד שעובד באדידס,ההבדל בקליימה לייט לבין הקליימה קול הוא שהלייט מנדף זיעה בלבד והקול הוא הוא מנדף זיעה ושומר על טמפרטורת גוף נמוכה.

אין קשר בין איכות או רפליקה,זה נטו בחירה של השחקן עצמו.

עם הטקפיט משחקים מי שבוחר לשחק איתו בבאיירן מינכן למשל רובן משחק עם הטקפיט ויש כאלה שמשחקים בלי.

אם אני לא טועה,

חולצות השחקנים של אדידס (לפחות במועדונים הגדולים)הן בטכנולוגיית TechFit,

בעוד שטכנולוגיות ClimaCool ו ClimaLite הן לחולצות הרפליקה בלבד.

אתה בטוחה? צ'לסי וריאל מדריד מוכרות קלימהקול באיכות שנראית בול כמו שיש לשחקנים.

את האמת, החולצה נראית מאוד איכותית מבחינת הבד, פעם ראשונה אחרי שנים אני באמת שוקל לקנות

אבל אני מחכה להתפתחיות בכל מיני נושאים...נגיד ספונסר, שחקנים וכ'ו

שישחק מצידי עם טי-שירט,העיקר שיהיה צהוב כחול ומאחורה 7.

שתדע לך שזאת התשובה הכי טובה שיכלת לכתוב.

יצאת אח יקר וגבר רצח.

סלבה, אתה ממליץ על הקלימהלייט בריצות וכ'ו?

עניין של בחירה אישית, אני אישית פחות אוהב את הלייט באופן כללי, אבל מכיר אנשים שמעדיפים את זה.