Jump to content

חולצת אדידס חדשה - כבר ממחר בחנות

Sawyer

Recommended Posts

בשבילי החולצה הכי מדהימה בעולם, רק למה אי אפשר חולצת אימון עם הדפס? :(

עדכון: בעקבות הפנייה שלי נוספה אפשרות להדפיס על חולצות אימון! מה שיש ביני לבין מחלקת השירות זה משהו שלא ניתן להסביר במילים... :wubyellow3: שווים נושא.

משהו שאני לא מצליח להבין הרבה זמן כבר..

מה זה משנה לכם איזה חברה זאת? מה ההבדל אם זה אדידס או מאקרון או אנדרארמור או נייקי?

דבר ראשון במובן הכי הגיוני שיש - חברה גדולה תייצר בדרך כלל מוצרים איכותיים יותר עם עיצובים מוצלחים יותר שהותאמו לביקושים של מאות מיליוני אנשים בעולם. דבר שני זה נחמד מבחינת המיתוג של מכבי כמועדון שהספונסר שלו הוא אדידס\נייק או חברה אחרת בעלת שם ומוניטין בקנה מידה עולמי. דבר אחרון זה שאימוץ חברת ענק כמו אדידס עשוי לפתוח למכבי חלונות לעסקאות גדולות נוספות בעתיד והכרה מסוימת כמועדון שמנוהל וממותג בצורה מצוינת.

ג'ק אנגלידיס, אגב, אמר את זה כבר באתר הרשמי:

נציג הבעלים של מועדון הכדורגל מכבי ת"א, ג'ק אנגלידס, בירך את שתוף הפעולה ואמר: "אנו מאושרים כי חברת אדידס הפכה לשותף הטכני שלנו. אנחנו מאוד נרגשים ששני המותגים המובילים מאחדים כוחות כדי ליצור שותפות משמעותית וחזקה. אדידס היא החברה המובילה בענף הכדורגל ומתאימה לשאיפותיו של המועדון. ליין המוצרים החדש של מוצרי אדידס יספק לשחקנים וגם לאוהדים את מיטב הטכנולוגיה והעיצוב החדשניים ביותר. אנו בטוחים כי האוהדים שלנו יהנו ללבוש את התלבושת החדשה שתציג לראווה את הצבעים המסורתיים שלנו".

אז עצם העובדה שהם כבר מוכרים את החולצות בחנות מעיד על כך שאין לנו ספונסר ראשי שוב? מה הדרישות של מיץ לעזאזל שאף אחד לא עומד בהן?

Sent from my iPhone using Tapatalk

אגב, חשוב שתשימו לב למשהו בחנות המקוונת:

בעמוד הראשי של החנות יש אפשרות ל-"עצב חולצה משלך" עם תמונה של החולצה החדשה של אדידס.

אבל אחרי שבוחרים שם ומספר ולוחצים "המשך" זה מוביל לסל קניות עם חולצה של 13/14.

אני אפנה עכשיו בפייסבוק למכבי ואעדכן אותם לגבי זה, אבל שימו לב לזה.

דבר ראשון במובן הכי הגיוני שיש - חברה גדולה תייצר בדרך כלל מוצרים איכותיים יותר עם עיצובים מוצלחים יותר שהותאמו לביקושים של מאות מיליוני אנשים בעולם. דבר שני זה נחמד מבחינת המיתוג של מכבי כמועדון שהספונסר שלו הוא אדידס\נייק או חברה אחרת בעלת שם ומוניטין בקנה מידה עולמי. דבר אחרון זה שאימוץ חברת ענק כמו אדידס עשוי לפתוח למכבי חלונות לעסקאות גדולות נוספות בעתיד והכרה מסוימת כמועדון שמנוהל וממותג בצורה מצוינת.

ג'ק אנגלידיס, אגב, אמר את זה כבר באתר הרשמי:

נציג הבעלים של מועדון הכדורגל מכבי ת"א, ג'ק אנגלידס, בירך את שתוף הפעולה ואמר: "אנו מאושרים כי חברת אדידס הפכה לשותף הטכני שלנו. אנחנו מאוד נרגשים ששני המותגים המובילים מאחדים כוחות כדי ליצור שותפות משמעותית וחזקה. אדידס היא החברה המובילה בענף הכדורגל ומתאימה לשאיפותיו של המועדון. ליין המוצרים החדש של מוצרי אדידס יספק לשחקנים וגם לאוהדים את מיטב הטכנולוגיה והעיצוב החדשניים ביותר. אנו בטוחים כי האוהדים שלנו יהנו ללבוש את התלבושת החדשה שתציג לראווה את הצבעים המסורתיים שלנו".

חוץ מזה שגם דווח על כך שהעסקה שווה למכבי 3 מליון שקל כולל ציוד - התקרבנו עוד קצת ללהחתים זרגרזןתותחעםשפם.

אז עצם העובדה שהם כבר מוכרים את החולצות בחנות מעיד על כך שאין לנו ספונסר ראשי שוב? מה הדרישות של מיץ לעזאזל שאף אחד לא עומד בהן?

אני מאמין שקודם כל הוא רוצה מותג אמין ולאורך שנים ושיהיה גם מותג חזק שייקשר למועדון חזק, מיץ' הוא יהודי בכל רמ"ח איבריו והוא יודע לעשות עסקים.

והדבר השני הוא הסכום של החסות.

סליחה אם שאלו קודם. לא אמור להיות לנו ספונסר על החולצה, אם מכבי ימצאו חסות? לא קצת מבאס לקנות בלי זה?

סליחה אם שאלו קודם. לא אמור להיות לנו ספונסר על החולצה, אם מכבי ימצאו חסות? לא קצת מבאס לקנות בלי זה?

בגלל זה אני מחכה ולא קונה עכשיו

הלוואי שאם לא ימצא ספונסר ראוי מכבי ימצאו לנכון לשים את הלוגו של אחים לסמל. אין יותר ראוי מזה.

מה?

המצב הטבעי של כל קבוצת כדורגל כיום הוא שיהיה לה ספונסר.

לבעלים יש זכות לבחור להעמיד תנאים ולבחור את הספונסר הכי מתאים על פי כמה קריקטריונים שהוא בוחר.

ברצלונה שיחקה שנים עם יוניסף כספונסר ראשי בחינם כי המטרה מקדשת את האמצעים.

ואני לא ממש מת על הרעיון של ספונסר אלא אם כן זזה סאמסונג או LG או משהו מפגר כזה.

שלא יתקעו אותנו בסוף עם רמי לוי תקשורת.

תחכו עם הקנייה. אם נעלה לליגת האלופות כמעט בטוח יהיה לנו ספונסר וגם יהיה את הפאץ' של ליגת האלופות

שאלה למי שכבר ביקר בחנות היום - הסמל רקום או שוב יש את הסמל המודבק המעאפן?

תסתכל בתמונות מהחנות נראה שזה חצי חצי כזה

משהו מיוחד

עדכון: בעקבות הפנייה שלי נוספה אפשרות להדפיס על חולצות אימון! מה שיש ביני לבין מחלקת השירות זה משהו שלא ניתן להסביר במילים... :wubyellow3: שווים נושא.

עדכון:

אם אתה רוצה אפשר לעשות הדפסה גם על חוטיני או וילון..

לא יודע אם מישהו כתב אבל אתם חושבים שבעקבות שיתוף הפעולה עם אדידס, ביחד עם הסדר המופתי בהנהלה שלנו, תהייה הצדקה לקהלים אחרים לכנות אותנו "גרמנים"?

אני רק הנחתי את זה פה. עדיף שאף אחד לא ירים.

בקש מהם שיוציאו כאלה למכירה:

dvnzzmmmzkya.jpg