Jump to content

חולצת אדידס חדשה - כבר ממחר בחנות

Sawyer

Recommended Posts

בודירוגה... מכל הרכבים בעולם דווקא ניסאן?

למה לא מאזדה ותייבש אותנו עד הסוף

ראיתי תקציר של מכבי כדורסל מ2005 , נתקלתי בפרסומת של אנתוני פארקר וניסאן

XX-898220241069794.jpg 228.jpg

אתה גם כתבת פוסט על זה שביזיון ששרים שיר של עומר אדם כי זה פרענקי והוא לא אוהד מכבי, נכון? ושאורך התווים בשירה של הקהל לא בסדר.

סתם כדי לשים את ההודעה בקונטקסט, מה שנקרא.

נכון כי עומר אדם ילד זין עם חרא של שירים והקשר שלו למכבי זה כמו הקשר שלי להפועל. אבל מה קשור זה לעובדה שלמכבי אחרי שנתיים יפות ושנים של אכזבות מלפני כן

מגיע לקהל שסבל לא מעט שנים שהמדים של הקבוצה שלו, המדים שהוא הולך לקנות, יהיו כאלה עם אלמנטים שמתחברים להיסטוריה של המועדון, ואין את זה.

נחמד לי שאתה זוכר מה שאני כותב, או שנכנסת לראות מה כתבתי בעבר, סחטיין על המאמץ בכל אופן.

נכון כי עומר אדם ילד זין עם חרא של שירים והקשר שלו למכבי זה כמו הקשר שלי להפועל. אבל מה קשור זה לעובדה שלמכבי אחרי שנתיים יפות ושנים של אכזבות מלפני כן

מגיע לקהל שסבל לא מעט שנים שהמדים של הקבוצה שלו, המדים שהוא הולך לקנות, יהיו כאלה עם אלמנטים שמתחברים להיסטוריה של המועדון, ואין את זה.

נחמד לי שאתה זוכר מה שאני כותב, או שנכנסת לראות מה כתבתי בעבר, סחטיין על המאמץ בכל אופן.

אילו אלמנטים בדיוק חביבי?

משבצות? פסים לאורך? סוס?

מכבי זכתה להסכם חסות עם חברת ההלבשה הגדולה בעולם. כלכלית ותדמיתית-זו עסקה נהדרת.

אני מסכים איתך שניתן היה לצפות ליותר, אבל אין סיבה אמיתית לאכזבה. זו חולצה יפה, ולכל הפחות-לא רעה בכלל.

אנחנו כאוהדים צריכים להיות מבסוטים על השדרוגשבא לידי ביטוי בעסקת החסות הזו, לאו דווקא בעיצוב החולצה עצמה.

בנוסף-אני מקווה שבעתיד המועדון יזכה לסט חדש ובלעדי עם אלמנטים מסויימים שיהיו מושרשים לאורך זמן בחולצת המועדון. יש לציין כי מעטים המועדונים הללו, אבל תמיד אפשר לקוות.

תרים ת׳ראש חביבי, יש אחלה חולצה והתקדמות נהדרת של מכבי.

אחרי שנתיים יפות ושנים של אכזבות מלפני כן

איזה אלמנטים? זה לא שאם תראה תמונות לא ברורות בשחור-לבן אתה תזהה מיד כמו את הפסים לאורך של בארסה, הפס העבה לרוחב של בוקה או האלכסון של ריבר פלייט.

היה לנו הכל. אין משהו שמזוהה עם מכבי היסטורית מלבד החולצה הצהובה עם סמל המועדון.

יכול להיות שיכלו יחד עם אדידס לעשות חולצה יותר "מרגשת", אבל מפה ועד "שיא שפל חדש", "אשפה" ו"פדיחס" נראה לי קצת מוגזם.

אני מבסוט. החזירו לי את הכחול, השאר זה בונוס.

באמת שאני לא מבין איפה ראית סגול, זה הכי כחול שיש.

תבדוק את זה.

אתה טועה ומטעה.

זה על גבול האדום!

גועל נפש של חולצה! חבל שמכבי שוב מאכזבים.

אנשים קצת מגזימים בתגובות שלהם נגד אלו שהחולצה לא הכי מצאה חן בעיניהם. מה הקשר ל-"מגיע לכם מאקרון" או כל מיני שטויות כאלה? בסה"כ אנשים מביעים את דעתם על החולצה. זה אפשרי שלחלק מהאנשים העיצוב לא הכי מצא חן, לא? מה שחשוב זה שאוהדים ידעו להעריך את ההשקעה ואת הכיוון החיובי של הקבוצה וזה בעצם העיקר.

באופן אישי, כמו שאמרתי פה כמה עמודים מוקדם יותר, אני חושב שהעיצוב הספציפי הזה של אדידס הוא לא עיצוב השיא שלהם, נגיד את זה ככה. אבל אני מאוד אופטימי מהחיבור בין מכבי לבין אדידס ובכלל מהכיוון השיווקי שמכבי פיתחה בשנתיים האחרונות וזה גורם לי להמשיך ולצפות למוצרים איכותיים בחנות הרשמית. ולא, אני לא חסיד של ספונסרים וכל מיני קשקושים על החולצה הרשמית, אבל אני כן חושב שיש עיצובים של אדידס שנראים מרשימים יותר, וזה בסדר. את החולצה הרשמית אני אקנה בכל מקרה.

הכיתוב אדיר

ותכלס החולצה יפהפיה, אבל כן העובדה שמבית השחי ומטה היא רק צהובה/כחולה משעמם קצת את העסק.. אבל מכאן ולהגיד שהיא מכוערת יש מרחק גדולללל מאוד