Jump to content

דיוויד בלאט עוזב את מכבי

yello

Recommended Posts

זה סופי.

גרם לי להתאהב ולהתחבר מחדש למכבי סל אחרי המון שנים,תודה קואוץ' דיוויד,אוהבים אותך ובאמת מאחל לך שתצליח בכל מקום שתיהיה בו

דיוויד אימן את מכבי ב-4 השנים האחרונות.

מתי אמרת שהתחלת להתחבר מחדש לקבוצה?

דיוויד אימן את מכבי ב-4 השנים האחרונות.

מתי אמרת שהתחלת להתחבר מחדש לקבוצה?

אני לא יודע אם התגובה נכתבה בציניות או לא,אבל בכל מקרה אני אבחר לענות עליה ברצינות:

אני חושב שכבר כתבתי פה את המיני סיפור שלי של המעבר מהסל הרגל,מוזמנים לחפש,בקצרה- היתה לי "ירידת מתח" בצפייה\עקיבה וכו' במשחקים של מכבי סל(מעולם לא הפסקתי לאהוב ולרצות בהצלחתה כמובן) אחרי שהפסקתי להגיע ליד אליהו והתחלתי להגיע לבלומפילד.

ודיוויד מהרגע הראשון שהגיע לפה(שתמיד היתה לי פינה חמה אליו בלב) גרם לי פשוט "להתאהב מחדש" ולחזור לעקוב ולהיות מרותק למסך\לעודד ביד אליהו כמו פעם

לפי אוהדי קליבלנד, ההכרזה על המינוי צפויה היום.

מה שמעניין הוא, שהם מצפים לשיפור בחלק הקדמי דווקא (הנעת כדור, סטייל סאן-אנטוניו, במקום שהכדור יתקע אצל קיירי), למרות שדיוויד נחשב למאמן בעל אוריינטציה יותר הגנתית (לדעתי, מאמן ההגנה הטוב באירופה, לצד מסינה).

לפי אוהדי קליבלנד, ההכרזה על המינוי צפויה היום.

מה שמעניין הוא, שהם מצפים לשיפור בחלק הקדמי דווקא (הנעת כדור, סטייל סאן-אנטוניו, במקום שהכדור יתקע אצל קיירי), למרות שדיוויד נחשב למאמן בעל אוריינטציה יותר הגנתית (לדעתי, מאמן ההגנה הטוב באירופה, לצד מסינה).

הם לא מכירים אותו

ככה הציגו אותו בארה"ב.. כמאמן התקפה...

אני מסכים איתך שהוא ממאמני ההגנה הטובים באירופה (יהיה מסקרן לראות אותו מלמד אותם מצ'אפזון...)

אבל יש הרבה דברים שהוא יכול ללמד אותם בהתקפה, יש המון קבוצות (וקליבלנד כמדומני היא אחת מהם) שנשענות על כוכב שעושה בערך מה שבא לו (אירווינג) בלאט עד השנה שלט בשחקנים שלו ביד רמה (רייס קצת שינה את המגמה בסיום העונה) וראינו ממנו הנחלת משחק התקפה קבוצתי (השנה יש למכבי איזה 5 שחקנים עם ממוצעים של 9-12 נק' באירופה....)

יהיה מאוד מעניין מה שהוא יעשה שם.

בכל מקרה שיהיה לו המון בהצלחה.