Jump to content

נושא סקאוטינג ע"ש קוסמיק

שורה

Recommended Posts

קליבלנד מעיפה.

יש שמועות כאלה, ואי אפשר להתווכח עם שיר כזה:

מה שכן, גם לקבוצת הכדורסל וגם לקבוצת הפוטבול שלהם יש צבעים מזעזעים. אבל המדים של סינסינטי, קבוצת הפוטבול השנייה של אוהיו, הרבה יותר גרועים.

קליבלנד:

browns.jpeg

סינסינטי:

Cincinnati-Bengals-Andy-Dalton-Offensive

יש שמועות כאלה, ואי אפשר להתווכח עם שיר כזה:

מה שכן, גם לקבוצת הכדורסל וגם לקבוצת הפוטבול שלהם יש צבעים מזעזעים. אבל המדים של סינסינטי, קבוצת הפוטבול השנייה של אוהיו, הרבה יותר גרועים.

קליבלנד:

browns.jpeg

סינסינטי:

Cincinnati-Bengals-Andy-Dalton-Offensive

איך אומר שלום מיכאלשווילי ב״בובה של לילה״?

נתת פה אינפורמציה פחות מעניינת מההצעת הגשה שכתובה על הפתיתים.

עושה ארגזים בסעודיה, אל תדאג לו.

בן כמה הוא? כמה הוא מרוויח?

לא עדיף לו לשחק באיזה 500 אלף בקבוצה עם מסגרת אירופאית?

הוא בן 28 ומרוויח שם סדר גודל של 800 אלף יורו.

החיים שלו תותים, כדורגלנים מקבלים במועדונים האלה יחס של מלכים, ויש לו את הצ'מפיונס של אסיה שזה גם סבבה לגמרי.

למועדון גדול באירופה הוא כבר לא יגיע, ככה מבחינתו לעבור לסעודיה היה מהלך מעולה. אחלה מינוף לעונה המצויינת שעשה ברומניה.

להשתתף במסגרת אירופאית זה רק בונוס, ושחקן בגילו כבר חושב על היום שאחרי הכדורגל.

השיחים של מועדונים מסעודיה/האמירויות חולים על שחקנים מסוגו, וזה רק הגיוני מבחינתו ללכת למקום שיציע לו הכי הרבה כסף.

טוב, אז זה ידוע שלג'ורדי יש חיבה מיוחדת לשחקנים סופר מוכשרים שהם גם הד-קייס לא פשוטים.

הוא תמיד אומר שבגלל שגם הוא היה שחקן עם מאפיינים דומים, הוא מרגיש שהוא יודע איך לטפל בהם ולהעלות אותם על המסלול הנכון.

האמת, ראינו ביטוי לתופעה הזו בעיקר ברכש הישראלי (הטיפול ביצחקי/עטר, טל בן חיים).

עם השחקנים הזרים, ג'ורדי דווקא יותר נוטה ללכת על ה"הנחנחים המקצועניים", למרות שגם מראבל וגורי שחקנים שיכולים להכנס לקטגוריית הבעייתיים במרכאות.

בכל אופן, אם יש שחקן בסגנון שהייתי רוצה לראות אצלנו זה Diogo הברזילאי.

רובנו זוכרים בעיקר את הכרטיס האדום שהוא קיבל במפגש מולנו בבלומפילד כששיחק במדי אולימפיאקוס.

כרטיס אדום שביטא בצורה מושלמת את הבעיה שמנעה מהשחקן הזה להפוך למה שהוא היה אמור להיות. ואיזה שחקן הוא היה אמור להיות...

דיוגו היה מתוכנן להפוך לחלוץ בכיר באירופה, כוכב סריה א' במינימום - אבל זה לא קרה. לפני שלוש שנים הקריירה שלו החלה קצת להדרדר

והוא חזר לליגה הברזילאית הראשונה שם הוא הסתובב בין כמה קבוצות. היום הוא בפלמיירס, ופתח את העונה בצורה די טובה.

כשהוא בן 27 ועם עבר יחסית נקי מפציעות, דיוגו הוא בדיוק מה שאנחנו מחפשים בחלוץ תשע - גדול, חזק, גולר, מהיר, משחק ראש נפלא, לוחץ

הגנות כמו זומבי, ובעל ושליטה אדירה בכדור.

שחקן שאם נקלט אצלנו טוב הוא לוקח אותנו על הגב (ויש לו חתיכת גב) לשלב הבתים.

לפני שבע שנים תג המחיר שלו היה באזור ה 8 מיליון יורו. היום אפשר להביא אותו בסביב המיליון לדעתי.

https://www.youtube.com/watch?v=b35Q9pG6twU

קוסמיק גרמת לי להרטיב

אבל לא נראה לי שמכבי חושבת בכלל על שחקנים בסדר גודל הזה

טוב, אז זה ידוע שלג'ורדי יש חיבה מיוחדת לשחקנים סופר מוכשרים שהם גם הד-קייס לא פשוטים.

הוא תמיד אומר שבגלל שגם הוא היה שחקן עם מאפיינים דומים, הוא מרגיש שהוא יודע איך לטפל בהם ולהעלות אותם על המסלול הנכון.

האמת, ראינו ביטוי לתופעה הזו בעיקר ברכש הישראלי (הטיפול ביצחקי/עטר, טל בן חיים).

עם השחקנים הזרים, ג'ורדי דווקא יותר נוטה ללכת על ה"הנחנחים המקצועניים", למרות שגם מראבל וגורי שחקנים שיכולים להכנס לקטגוריית הבעייתיים במרכאות.

בכל אופן, אם יש שחקן בסגנון שהייתי רוצה לראות אצלנו זה Diogo הברזילאי.

רובנו זוכרים בעיקר את הכרטיס האדום שהוא קיבל במפגש מולנו בבלומפילד כששיחק במדי אולימפיאקוס.

כרטיס אדום שביטא בצורה מושלמת את הבעיה שמנעה מהשחקן הזה להפוך למה שהוא היה אמור להיות. ואיזה שחקן הוא היה אמור להיות...

דיוגו היה מתוכנן להפוך לחלוץ בכיר באירופה, כוכב סריה א' במינימום - אבל זה לא קרה. לפני שלוש שנים הקריירה שלו החלה קצת להדרדר

והוא חזר לליגה הברזילאית הבכירה שם הוא הסתובב בין כמה קבוצות. היום הוא בפלמיירס, ופתח את העונה בצורה די טובה.

כשהוא בן 27 ועם עבר יחסית נקי מפציעות, דיוגו הוא בדיוק מה שאנחנו מחפשים בחלוץ תשע - גדול, חזק, גולר, מהיר, משחק ראש נפלא ושליטה אדירה בכדור.

שחקן שאם נקלט אצלנו טוב הוא לוקח אותנו על הגב (ויש לו חתיכת גב) לשלב הבתים.

לפני שבע שנים תג המחיר שלו היה באזור ה 8 מיליון יורו. היום אפשר להביא אותו בסביב המיליון לדעתי.

https://www.youtube.com/watch?v=b35Q9pG6twU

כמה הוא מקבל בברזיל כרגע? אתה באמת חושב שהוא יסכים לעזוב את ברזיל בשביל ישראל?

ולפי ההקדמה שלך ציפיתי לסרטון היילטס מינימום כמו של הולק חחחח

שאלה טובה, להערכתי הוא מרוויח משכורת די ממוצעת לשחקן בליגה הברזילאית (לא חסר שם כסף), נגיד סדר גודל של 250 אלף יורו לעונה.

אולי קצת יותר. בטח לא סכום שמכבי לא יכולה לעמוד בו.

לדעתי הוא יישמח להגיע למועדון עם שאיפות כמו מכבי, אנחנו מתאימים לו בול.

בניגוד להרבה כשרונות ברזילאים, הסגנון שלו מאוד מתאים למשחק האירופאי.

* פריים טיים - סרטוני היילייטס זה לילדות.

אנר ולנסיה Enner Valencia

(25 , כנף ימין)

כוח עולה בכדורגל האקוודורי. נרכש בינואר ע"י פאצ'וקה המכסיקנית. שחקן שהוא די יקר אבל בר השגה. יכול גם לתת מונדיאל טוב ואז בכלל לא יהיה ריאלי.

שחקן עם מהירות פסיכית, נראה כמו טב"ח בצד ימין רק עם הרבה יותר חוכמת משחק.

http://en.wikipedia.org/wiki/Enner_Valencia

http://www.transfermarkt.co.uk/enner-valencia/profil/spieler/139503

שמע, אין ספק שמדובר בשחקן מאוד מרשים. אבל מבלי שזה ישמע מעליב- אתה פשוט לא מבין איך השוק עובד.

מדובר בשחקן שנרכש ע״י פאצ׳וקה וסיים שם מלך שערים (הפסידו תאליפות בגמר נגד קלאב לאון). בסוף המונדיאל הוא כנראה ימכר לקבוצה מצרפת (יבקיע נגדם צמד וליון/מונאקו יקפצו עליו) או מאחת הגדולות בפורטוגל (מסורתית, פורטו/בנפיקה מביאות שחקנים מדרום/מרכז אמריקה בסכומים יחסית קטנים-מתחת ל10 מיליון- ומוכרת ב30-40 מיליון). בכל מקרה, הליגה במקסיקו גדולה על הליגה שלנו בארבע דרגות לפחות מבחינה מקצועית, ומבחינה כלכלית בחמש דרגות. ההימור שלי שאם הוא נשאר שם, פותחים לו תחוזה ונותנים לו שכר של מיליון דולר בעונה מינימום. אגב זה שכתוב בטרנספרמרקט שווי שוק מסויים, לא אומר כלום. מדובר בשחקן ששווה היום בין 5-10 מיליון.

בוא נלך על התסריט האופטימי שמצליחים להביא בן בסט/תמוז/חמד ואת נוסא, את הזר האחרון אתה משקיע בקישור האחורי, חלוץ, מגן שמאלי (למרות שאני מאמין בפוטנציאל של בן הרוש). ואם יגיע באמת חלוץ ישראלי אתה משחרר את פריצה בשביל לנסות להביא זר אחר?

שמע, אין ספק שמדובר בשחקן מאוד מרשים. אבל מבלי שזה ישמע מעליב- אתה פשוט לא מבין איך השוק עובד.

מדובר בשחקן שנרכש ע״י פאצ׳וקה וסיים שם מלך שערים (הפסידו תאליפות בגמר נגד קלאב לאון). בסוף המונדיאל הוא כנראה ימכר לקבוצה מצרפת (יבקיע נגדם צמד וליון/מונאקו יקפצו עליו) או מאחת הגדולות בפורטוגל (מסורתית, פורטו/בנפיקה מביאות שחקנים מדרום/מרכז אמריקה בסכומים יחסית קטנים-מתחת ל10 מיליון- ומוכרת ב30-40 מיליון). בכל מקרה, הליגה במקסיקו גדולה על הליגה שלנו בארבע דרגות לפחות מבחינה מקצועית, ומבחינה כלכלית בחמש דרגות. ההימור שלי שאם הוא נשאר שם, פותחים לו תחוזה ונותנים לו שכר של מיליון דולר בעונה מינימום. אגב זה שכתוב בטרנספרמרקט שווי שוק מסויים, לא אומר כלום. מדובר בשחקן ששווה היום בין 5-10 מיליון.

אחי אני אף פעם לא טענתי שאני איזה גאון גדול. ראיתי אותו התלהבתי ולדעתי הוא שחקן מעולה. נכון אחרי בדיקה קצרה - הוא לא ריאלי.

אבל איזה שחקן אה? :yellow_cool1:

אבל בכללי השאיפה שלי לפחות לראות את מכבי עושה את קפיצת המדרגה הזו - להיות קבוצת מעבר לליגות הגדולות.

אם מביאים את נוסא + טוטו/חמד (בסדר הזה), אני משחרר את פריצה,

מתאבד על גוסו גוסו ודוהר אל רבע גמר אירופית (אחרי שסיימתי שלישי בבתים של הצ'מפיונס).

אבל בכללי השאיפה שלי לפחות לראות את מכבי עושה את קפיצת המדרגה הזו - להיות קבוצת מעבר לליגות הגדולות.

בגדול ? לגמרי.

השאלה היא קבוצת מעבר לאיזה סוג של שחקנים. לקאליבר של ולנסיה כנראה לא נגיע לעולם.

פאצ'וקה זו קבוצה שנותנת לך שלוש ביום בינוני. הכדורגל בליגה המקסיקנית לא מהעולם הזה (כבר כתבתי פה בעבר, בעיניי היא הליגה הכי איכותית

כיום בכל יבשת אמריקה).

אם מביאים את טוטו/חמד (בסדר הזה), אני משחרר את פריצה, מתאבד על גוסו גוסו ודוהר אל רבע גמר אירופית (אחרי שסיימתי שלישי בבתים של הצ'מפיונס).

אז אם אתה משחרר את פריצה ומביא זר לעמדת הקשר האחורי (אוקיי אז ננעלת על גוסו גוסו או משהו בסגנון הזה) זה אומר שיש לך עוד זר להביא (בהנחה שישחררו את מיטרוביץ). לאיזה עמדה היית מביא אותו?

אחי אני אף פעם לא טענתי שאני איזה גאון גדול. ראיתי אותו התלהבתי ולדעתי הוא שחקן מעולה. נכון אחרי בדיקה קצרה - הוא לא ריאלי.

אבל איזה שחקן אה? :yellow_cool1:

אבל בכללי השאיפה שלי לפחות לראות את מכבי עושה את הקפיצת מדרגה הזו - להיות קבוצת מעבר לליגות הגדולות.

שחקן נהדר.. באופן כללי השוק הדרום אמריקאי מלא בכשרונות צעירים ומבוגרים שאפשר להביא לארץ, כמובן שצריך לדעת איפה לחפש. שחקן ארגנטינאי לדוגמה, יראה בהגעה לארץ פיחות במעמדו. שחקנים מצ׳ילה או אקוודור יבואו גם לליגה השניה כל עוד משלמים להם משכורת גבוהה יותר ממה שהם מרוויחים בבית. על כל פנים זה שוק מבוזבז מבחינת הקבוצות הגדולות בארץ.