Jump to content

נושא סקאוטינג ע"ש קוסמיק

שורה

Recommended Posts

מה אתם רוצים תגידו לי.

ייני מגן כמו שזהבי מגן. לא יעיל בעליל בתפקיד הזה. אלברמן לא הולך וניהיה צעיר מיום ליום ולדעתי התחליף ההישראלי ההולם הוא ייני.

זה שייני לא מגן ואין לו מקום שם לא אומר שהוא אוטומטית צריך לעבור לקישור כי גם שם הוא לא עילוי.

ויש לי המון כבוד לשרן

זה שייני לא מגן ואין לו מקום שם לא אומר שהוא אוטומטית צריך לעבור לקישור כי גם שם הוא לא עילוי.

ויש לי המון כבוד לשרן

בנבחרת הוא בסדר גמור. אני לא חשוב שיש בשוק תחליף ישראלי ראוי יותר מייני לאלברמן.

אם לא יביאו שנה הבאה זר לתפקיד הזה, אני מעדיף את ייני מאשר כל מיני בירם כיאל ואלמוג כהן כאלה.

בנבחרת הוא יותר שומר אישית על הכוכב היריב באמצע המגרש לא? מול בוסניה הוא היה יותר קדמי מנאתכו ונלך אחורה ולחפות כשנאתכו יצא קדימה עם הכדור.. זה מה שאני זוכר s:

בנבחרת הוא יותר שומר אישית על הכוכב היריב באמצע המגרש לא? מול בוסניה הוא היה יותר קדמי מנאתכו ונלך אחורה ולחפות כשנאתכו יצא קדימה עם הכדור.. זה מה שאני זוכר s:

מול בוסניה נניח הוא היה בכל מקום על המגרש, היה פשוט מצויין. גם במשחקים הקודמים עשה דברים פשוטים ויעילים. מול רונאלדו הוא שיחק "אישית" זה המשחק היחידי שאני זוכר .

אין ישראלי שמכבי יכולה להביא לקישור האחורי ברמה ההגנתית והטכנית של ייני.

,תודה לך סלבה.

אין לי בעיה שאתם עובדים על עצמכם

בפועל אם שרן (שאני אוהב מאוד) לא עושה הסבה להגנה (שם הוא בינוני במקרה הטוב) הוא לא בקבוצה כבר לא מעט זמן

בפועל אם שרן (שאני אוהב מאוד) לא עושה הסבה להגנה (שם הוא בינוני במקרה הטוב) הוא לא בקבוצה כבר לא מעט זמן

תן לי קשר אחורי ישראלי שאפשר להביא יותר טוב ממנו

רק אני מעדיף את ייני בהגנה?

לא יודע בחצי שנה האחרונה שהוא שם אני רגוע, תמיד הסגירה האלכסונית טובה, השקט והחוכמה הזאת, העזרה בהנעת הכדור האחורית, אני חושב שהיה נחמד אם היה לנו מגן שמאלי קצת יותר איכותי בהתקפה מבן הרוש אבל ייני כמגן ימני מקבל ביקורות על השנים האחרונות הלא משהו בתפקיד אבל צריך לשים לב שכבר חצי שנה או שנה הוא בסדר גמור שם ואפליו הרבה מעל בסדר גמור.

תמיד כשהוא לא משחק שם יש בעיות, כמעט ואין גולים מהאגף שלו, לא יודע, אם אני צריך להחליף את אחד המגנים שלי שרן הוא לא מי שיוחלף.

אם לא מוטי איוניר הוא מצטרף לדואט "תכניסו טוב לראש שהקהל של בני יהודה משוגע בראש" עם הקהל שלהם.

תראו שרן ייני הוא לא שחקן גדול לא בהגנה ובעיקר לא בהתקפה וזה כולם מסכימים.

אבללל - הוא שחקן שנותן תנשמה כל משחק, הוא הסטיבי ג'י שלנו בצהוב כחול (מינוס היכולת) ולכן קשה לנו כל כך לוותר עליו.

עם כל זה לצערי אם יגיע למשל מגן ימני זר שיתברר שהוא גם שווה תמעמד אז ייני יצטרך לרדת לספסל ולהכנס לרוטציה (קשר/מגן /בלם לא משנה כי בכולם יש טובים ממנו ) עם כל הכאב אבל אין ברירה אחרת..

ייני המגן הימני הכי טוב בליגה לדעתי

בפן ההגנתי הוא עושה עבודה יוצאת מן הכלל, ובהתקפה הוא משתדל לא לעשות דברים שהוא לא יודע. מבחינה טכנית אגב, הוא אחד הטובים בליגה בעמדה שלו. זה שהוא לא מהיר, ולא פורץ עם דריבל על הקו לא אומר שהוא נגר. כשהוא כן עולה, יש לו את כדורי הרוחב השטוחים האלה (שזהבי יודע איך שחקני היריבות לא קלטו את זה עדיין) שמוצאים הרבה פעמים שחקנים פנויים ברחבה.

אני כן חושב שהעמדה הזאת היא אחת הראשונות שצריך לחזק, אבל לא בינואר, אלא בקיץ, ורק עם זר שבאמת ישדרג אותנו, ולא אחד ברמה של גורי/מאנה/מרבאל (מי מהם טוב יותר או פחות, זה לא משנה. אף אחד מהם לא זר ברמה של מה שמסיללה הביא לחיפה בזמנו למשל)

בכל מקרה, בקישור אין לו מקום גם כן. אם לוקחים בחשבון שנוסא וניקולה באנקרים, ומשחק לידם שחקן נוסף, אני מעדיף את אלברמן, ואם לא הוא אז את דור פרץ. כן, כבר היום הוא קשר טוב יותר מייני לדעתי.

בהתקפה הוא משתדל לא לעשות דברים שהוא לא יודע. מבחינה טכנית אגב, הוא אחד הטובים בליגה בעמדה שלו. זה שהוא לא מהיר, ולא פורץ עם דריבל על הקו לא אומר שהוא נגר. כשהוא כן עולה, יש לו את כדורי הרוחב השטוחים האלה (שזהבי יודע איך שחקני היריבות לא קלטו את זה עדיין) שמוצאים הרבה פעמים שחקנים פנויים ברחבה.

אני מאוד מעריך את העלייה ואת כדורי הרוחב הבאמת מצויינים שלו, אבל כדורים כאלה לא מתאפשרים למגן בדרך כלל. הוא מפחד להרים ופשוט מוסר אחורה - זה לא מקדם קבוצה לשום מקום. לכן, 'מגן' שמשתדל לא לעשות דברים שהוא לא יודע, כמעט ולא עושה כלום (בפן ההתקפי).

להשאיל את רייכרט ולהביא בלם ישראלי שיהיה בלם מחליף (דן מורי?)

להכניס את דור פרץ לרוטציה בקישור, הוא לא בלם ולא יהיה בלם

בפן ההגנתי הוא עושה עבודה יוצאת מן הכלל, ובהתקפה הוא משתדל לא לעשות דברים שהוא לא יודע. מבחינה טכנית אגב, הוא אחד הטובים בליגה בעמדה שלו. זה שהוא לא מהיר, ולא פורץ עם דריבל על הקו לא אומר שהוא נגר. כשהוא כן עולה, יש לו את כדורי הרוחב השטוחים האלה (שזהבי יודע איך שחקני היריבות לא קלטו את זה עדיין) שמוצאים הרבה פעמים שחקנים פנויים ברחבה.

אני כן חושב שהעמדה הזאת היא אחת הראשונות שצריך לחזק, אבל לא בינואר, אלא בקיץ, ורק עם זר שבאמת ישדרג אותנו, ולא אחד ברמה של גורי/מאנה/מרבאל (מי מהם טוב יותר או פחות, זה לא משנה. אף אחד מהם לא זר ברמה של מה שמסיללה הביא לחיפה בזמנו למשל)

בכל מקרה, בקישור אין לו מקום גם כן. אם לוקחים בחשבון שנוסא וניקולה באנקרים, ומשחק לידם שחקן נוסף, אני מעדיף את אלברמן, ואם לא הוא אז את דור פרץ. כן, כבר היום הוא קשר טוב יותר מייני לדעתי.

מסכים מאוד. לוקח את שרן לפני כל מיני מגנים כמו דסה וטוואטחה שיודעים לתת קרוס טוב אבל לא מפסיקים לייצר חורים.

מבחינתי תפקיד של מגן הוא קודם כל, ובכן, להגן. ובזה שרן כמעט מושלם. אם מביאים מגן ימני אז רק זר תותח.

אני מאוד מעריך את העלייה ואת כדורי הרוחב הבאמת מצויינים שלו, אבל כדורים כאלה לא מתאפשרים למגן בדרך כלל. הוא מפחד להרים ופשוט מוסר אחורה - זה לא מקדם קבוצה לשום מקום. לכן, 'מגן' שמשתדל לא לעשות דברים שהוא לא יודע, כמעט ולא עושה כלום (בפן ההתקפי).

ומה רע בזה?

אני זוכר כמה וכמה ראיונות שבהם ג'ורדי וסוזה (יש מצב גם פאקו ואוסקר, אבל לא זוכר בודאות) שהם אמרו שהמגנים בארץ צריכים ללמוד לשמור על משמעת טקטית ולא לרוץ סתם להתקפה כל הזמן.

תסתכל על המגנים של צ'לסי - איבנוביץ' ואזפיליקואטה. תדמיין שאלה המגנים שלך במכבי, רק בהיפוך בצדדים - בן הרוש הוא איבנוביץ', וייני הוא אזפיליקואטה. אחד כמעט ולא תומך בהתקפה, והשני תומך הרבה, ולא עושה את זה עם מהירות ודריבל יוצא דופן, אלא מסתמך על המון פיזיות. אז נכון שאי אפשר להשוות מבחינת היכולת, אבל מבחינת האופי וסגנון המשחק? הם דומים מאוד לדעתי צמד המגנים שלנו לצמד המגנים של צ'לסי.

מכבי חייבת סקורר דחוף , עדיפות לפריצה של לפני שנתיים , המשמעות היחידה היא שאם לא משחררים זר אז רק טוטו תמוז!!!

שכטר זה סביר אבל רק בעיקר שלא יגיע לאף יריבה אחרת ובהנחה שיש סיכוי יותר מסביר שבן חיים הולך בקיץ

חייב עוד שחקן בהגנה, בסגנון שג'ורדי אוהב - מגן/בלם , העיקר שידע להגביה כדור , מגיע לנו מגן כזה אחרי מי יודע כמה שנים

חשוב לא פחות לדלל את הסגל:

רייכרט, מרגוליס ושון חייבים להיות מושאלים כדי לצבור דקות, כי לא נראה שהם הולכים לשחק עוד העונה

ומה רע בזה?

אני זוכר כמה וכמה ראיונות שבהם ג'ורדי וסוזה (יש מצב גם פאקו ואוסקר, אבל לא זוכר בודאות) שהם אמרו שהמגנים בארץ צריכים ללמוד לשמור על משמעת טקטית ולא לרוץ סתם להתקפה כל הזמן.

תסתכל על המגנים של צ'לסי - איבנוביץ' ואזפיליקואטה. תדמיין שאלה המגנים שלך במכבי, רק בהיפוך בצדדים - בן הרוש הוא איבנוביץ', וייני הוא אזפיליקואטה. אחד כמעט ולא תומך בהתקפה, והשני תומך הרבה, ולא עושה את זה עם מהירות ודריבל יוצא דופן, אלא מסתמך על המון פיזיות. אז נכון שאי אפשר להשוות מבחינת היכולת, אבל מבחינת האופי וסגנון המשחק? הם דומים מאוד לדעתי צמד המגנים שלנו לצמד המגנים של צ'לסי.

בדרך כלל אני מסכים איתך אך לא הפעם, אי אפשר להשוות בין יובנוביץ שהוא כמו שאמרת לא עולה הרבה להתקפה אבל כשהוא כן עולה הוא תוקף ברמה גבוהה בשונה משרן, צריך לעשות את ההבדל.

כמו כן כבר היום אני מעדיף את דור פרץ על שרן בקישור, לא כי שרן רע בקישור אלא כי דור טוב מאוד.

ואוסיף שלדעתי עמדת המגן הימני היא הדחופה ביותר לחיזוק והחלשה ביותר (כל עוד פאבלו לא בהרכב).

בדרך כלל אני מסכים איתך אך לא הפעם, אי אפשר להשוות בין יובנוביץ שהוא כמו שאמרת לא עולה הרבה להתקפה אבל כשהוא כן עולה הוא תוקף ברמה גבוהה בשונה משרן, צריך לעשות את ההבדל.

תקרא שוב את מה שכתבתי.

בן הרוש = איבנוביץ', ייני = אזפיליקואטה.

תקרא שוב את מה שכתבתי.

בן הרוש = איבנוביץ', ייני = אזפיליקואטה.

זה לא משנה, גם אם אזפיליקואטה תוקף הרבה יותר טוב מאיבנוביץ ועולה להתקפה פחות מאיבנוביץ, הנקודה היא שייני לא תוקף מספיק טוב.