Jump to content

נושא סקאוטינג ע"ש קוסמיק

שורה

Recommended Posts

שכחת הבדל אחד קטן - עלות,שווה למכביסל להביא זרים מהליגה כי הם מגיעים במחיר אפסי + משכורות נמוכות ביותר = הסיכון נמוך.

בכדורגל להביא את מנגה או נאווקמה יעלה לך כמו איגבור אחד או שלוש ארנאשו... ולכן גם הנוסחה של שורה לא יעילה - כי זה לא 3 זרים יקרים + 2 מהליגה,אלא 5 זרים יקרים.

לא יודע לכמה זמן רעננה החתימו מראש את אמבולה, אבל בטרנספרמרקט החוזה שכתוב הוא עד שנה שעברה, כלומר החתימו אותו לעונה ואולי הוסיפו אופציה לעונה נוספת או משהו כזה.

צריך לעקוב אחרי דברים כאלה (מניח שמכבי יכולה לדעת איזה שחקנים חתומים לכמה זמן ברמה יותר אמינה מאשר אתר אינטרנט) וכשנוצרת הזדמנות - להביא.

לא חושב שלהביא את טוני או אמבולה יהיה יקר יותר מהלביא את נוסא + משכורת. בכלל לא.

מעריך שנוואקמה היה עולה באזור ה800 אלף + משכורת ממוצעת במכבי שזה באזור ה300 אלף - נוסא יקר יותר אבל עדיין זו עסקה יקרה יותר מכל שאר הזרים האחרים שג'ורדי הנחית.

את אמבולה באמת יכלנו לעקוץ הקיץ במחיר סביר ביותר.

בואו ניקח את חיפה לדוג' -

שוער מצויין שהגיע תמורת דמי העברה של500 אלף אירו ומשכורת גבוה(450). ראיוס - 700 אלף אירו העברה + 300 אלף אירו משכורת. מיצ'ל ואדרסיו- העברה חופשית משכורת גבוה. וצ'וצאליץ' אני לא יודע סכומים אבל הוא לא אמור להיות יקר.

הזר היחידי שבאמת השקיעו בו כסף רב זה ראיוס. זה סיכון אבל הם הצליחו איתו.

מצד שני- פאבלו העברה חופשית משכורת סביב ה300 אלף. קרלוס העברה חופשית משכורת סביב ה350 (?) , ניקו העברה חופשית - שכר נמוך, פריצה העברה חופשית משכורת בסביבות ה300 אלף. נוסא העברה- 500 אלף אירו, משכורת 450 אלף אירו.

אנחנו השקענו פחות כסף- גם בהעברות וגם בשכר, אבל הזרים של חיפה יותר משמעותיים. לדעתי זו התנהלות לא "מדהימה" של ג'ורדי.

נוסא זה זר ששיחק בישראל והוא זר מוכר בארץ ויודעים מה היכולת שלו

זה בערך כמו להביא לגיונר למרות שהוא לא

כמו שעכשיו תביא את נוואקמה מהליגה ואתה מכיר אותו, אתה יודע מה הוא יכול לתת לך

שחקן כמו מדוניאנין למשל אף אחד לא עקב אחריו בכל הקבוצות ששיחק ולמרות ששילמת עליו הרבה ואתה רואה שהוא שחקן נבחרת הוא עדין סוג של הימור

הבעיה היא אחרת האם יש לך מערכת סקאוטינג משובחת כמו שיש לך מערכת אימון כושר משובחת? אני בספק

מכבי צריכה להחתים סקאוטרים אירופאים גם שיחקרו את הכדורגל הישראלי וגם שיחקרו בחו"ל

אם סקאוטר שיעקוב אחרי קבוצה כמו מכבי חיפה תוך שניה יגיד למאמן מה כל החסורונת וההתרונות שלה.

מעריך שנוואקמה היה עולה באזור ה800 אלף + משכורת ממוצעת במכבי שזה באזור ה300 אלף - נוסא יקר יותר אבל עדיין זו עסקה יקרה יותר מכל שאר הזרים האחרים שג'ורדי הנחית.

את אמבולה באמת יכלנו לעקוץ הקיץ במחיר סביר ביותר.

400 אלף אירו ורעננה שולחים לך אותו בעטיפה. וכמה הוא מרוויח שם היום? לא מאמין שיותר מ100. אתה נותן לi משכרות של 200 והוא מנשק לך את הרגליים.

400 אלף אירו ורעננה שולחים לך אותו בעטיפה. וכמה הוא מרוויח שם היום? לא מאמין שיותר מ100. אתה נותן לך משכרות של 200 והוא מנשק לך את הרגליים.

חושב שקצת הגזמת עם המחיר והמשכורת,בכל מקרה זה ויכוח מיותר.

אתם משווים את הזרים שלנו לשל חיפה אבל אתם לא מבינים דבר אחד, לנו יש את הישראלים הכי טובים.

לחיפה אין לא ישראלי ולא זר ברמה של זהבי או בן בסט, או אפילו ברמה של טיבי ואלברמן ככה שהיתרון שיש להם על הזרים שלנו מתבטל.

אתם משווים את הזרים שלנו לשל חיפה אבל אתם לא מבינים דבר אחד, לנו יש את הישראלים הכי טובים.

לחיפה אין לא ישראלי ולא זר ברמה של זהבי או בן בסט, או אפילו ברמה של טיבי ואלברמן ככה שהיתרון שיש להם על הזרים שלנו מתבטל.

אף אחד לא אמר שחיפה קבוצה טובה מאיתנו. רחוק מזה.

אבל דמיין לעצמך אחי שעם השלד ההישראלי שלנו + במקום ניקו - ראיוס ובמקום פאבלו -סטויקוביץ' (או כל שוער זר אחר במחיר הזה). היינו כוח חזק יותר והיינו בשלב בתים אירופאי על בטוח.

אני חושב שג'ורדי פשוט טועה שהוא מצהיר שזרים לא חשובים להתקדמות של הקבוצה. ונתן בתור דוג' את ניקו ומאראבל בתור אלה שאולי לא תורמים יותר מדי על המגרש אבל הם נכס לחדר הלבשה. אם תסתכל אחורה- כל קבוצה ישראלית גדולה(בית"ר של גידאמק, חיפה בתקופת רוני לוי, הפועל של הדאבל) התברכה בזרים מעולים. אני חושב בשביל לעשות את קפיצת המדרגה מקבוצה טובה ואיכותית לקבוצה מפלצתית שתדבר חזק באירופה- חייבים זרים טובים יותר.

זה לא חכמה להיות תותח בקבוצה פח

כשכל המשחק/כדורים מגיעים אליך, התפוקה/סטטיסטיקה שלך תהיה גבוהה יותר.

לא בא להוריד מערכו, אבל אני לא בטוח שאם תחליף את היווני של סכנין במיטרוביץ׳ הסטטיסטיקה תשתנה (ואני לא סובל אותו...)

Sent from my iPhone using Tapatalk

זה לא חכמה להיות תותח בקבוצה פח

כשכל המשחק/כדורים מגיעים אליך, התפוקה/סטטיסטיקה שלך תהיה גבוהה יותר.

לא בא להוריד מערכו, אבל אני לא בטוח שאם תחליף את היווני של סכנין במיטרוביץ׳ הסטטיסטיקה תשתנה (ואני לא סובל אותו...)

יש המון דוגמאות של שחקנים היו טובים בקבוצות פח ועברו לקבוצה גדולה והיו מעולים- בוקולי, יאניק,דה סילבה,יבואה(היה לא רע בהפועל), אניימה(!) ועוד הרבה שאני לא זוכר.

כמובן שיש דוג' הפוכות(דוארטה,יבוריאן) אבל בגלל זה יש לנו את ג'ורדי שצריך להבחין מי בלוף ומי באמת יכול לתרום למכבי.

אף אחד לא אמר שחיפה קבוצה טובה מאיתנו. רחוק מזה.

אבל דמיין לעצמך אחי שעם השלד ההישראלי שלנו + במקום ניקו - ראיוס ובמקום פאבלו -סטויקוביץ' (או כל שוער זר אחר במחיר הזה). היינו כוח חזק יותר והיינו בשלב בתים אירופאי על בטוח.

אני חושב שג'ורדי פשוט טועה שהוא מצהיר שזרים לא חשובים להתקדמות של הקבוצה. ונתן בתור דוג' את ניקו ומאראבל בתור אלה שאולי לא תורמים יותר מדי על המגרש אבל הם נכס לחדר הלבשה. אם תסתכל אחורה- כל קבוצה ישראלית גדולה(בית"ר של גידאמק, חיפה בתקופת רוני לוי, הפועל של הדאבל) התברכה בזרים מעולים. אני חושב בשביל לעשות את קפיצת המדרגה מקבוצה טובה ואיכותית לקבוצה מפלצתית שתדבר חזק באירופה- חייבים זרים טובים יותר.

קבוצה תקום ותיפול על השלד הישראלי שלה, הזרים פחות רלוונטיים לנו כי יש לנו את הישראלים הכי טובים, ברגע שיש לנו את הישראלים הכי טובים ויקרים אי אפשר להביא גם זרים ברמה שאתה מדבר עליה(סטויקוביץ' הגיע בסכום יחסית גדול לשוער ומשכורת מפלצתית, כנ"ל ראיוס) ובגלל זה הזרים מגיעים כשחקנים משלימים(פעם ב.. יכולות להיות גם מציאות כמו פריצה וקרלוס).

אצל חיפה זה בדיוק ההפך, הם חייבים לפצות על המחסור בישראלים ברמה בסגל.

קבוצה תקום ותיפול על השלד הישראלי שלה, הזרים פחות רלוונטיים לנו כי יש לנו את הישראלים הכי טובים, ברגע שיש לנו את הישראלים הכי טובים ויקרים אי אפשר להביא גם זרים ברמה שאתה מדבר עליה(סטויקוביץ' הגיע בסכום יחסית גדול לשוער ומשכורת מפלצתית, כנ"ל ראיוס) ובגלל זה הזרים מגיעים כשחקנים משלימים(פעם ב.. יכולות להיות גם מציאות כמו פריצה וקרלוס).

אצל חיפה זה בדיוק ההפך, הם חייבים לפצות על המחסור בישראלים ברמה בסגל.

יש לנו סגל שלא בדיוק תואם את גובה התקציב. שחקנים כמו זיו או איינבינדר מרוויחים יותר מדי, וגם שחקנים בכירים כמו טל בן חיים למשל מקבלים הרבה יותר ממה ששחקנים בכירים בחיפה מקבלים - למשל אם נשווה את טב"ח לחן עזרא, אז עזרא מקבל הרבה הרבה פחות.

מיטרוביץ' ופאבלו מרוויחים כ 300 אלף דולר מינימום כל אחד. בכיף הייתי מוותר עליהם ומביא שוער כמו סטויקוביץ' ובמעט שנשאר את עמנואל אמבולה מרעננה.

יש לנו סגל שלא בדיוק תואם את גובה התקציב. שחקנים כמו זיו או איינבינדר מרוויחים יותר מדי, וגם שחקנים בכירים כמו טל בן חיים למשל מקבלים הרבה יותר ממה ששחקנים בכירים בחיפה מקבלים - למשל אם נשווה את טב"ח לחן עזרא, אז עזרא מקבל הרבה הרבה פחות.

מיטרוביץ' ופאבלו מרוויחים כ 300 אלף דולר מינימום כל אחד. בכיף הייתי מוותר עליהם ומביא שוער כמו סטויקוביץ' ובמעט שנשאר את עמנואל אמבולה מרעננה.

בדיוק.

זה לא רק משכורת משחקת תפקיד, אלא גם אורך חוזה ודמי העברה.

סטויקוביץ זה חצי מליון יורו כרטיס ו400 אלף יורו לעונה לשלוש עונות

סהכ טוטאל 1.7 מליון יורו

לעונה 550~ יורו

• 1 month later...

מקפיץ את הנושא הנדיר הזה. לארי קאיודה ימכר ממכבי נתניה. לדעתכם שווה לקנות אותו ולהשאיל? פוטנציאל ענק.

פחחחחחחחחחחחחחח

אין לו מושג