Jump to content

קשר רומנטי עם בעיית מרחק - איך עושים את זה נכון?

Soul Boy

Recommended Posts

התחלתי קשר עם בחורה מהדרום ואני לא יודע איך זה יסתדר.

מאמין שהיו עוד אנשים במצבי, איך זה החזיק? איך עושים את זה נכון?

בסופו של דבר אחד הצדדים יצטרך להתגמש קצת יותר או קצת פחות.

ונסיעה בין שני היעדים היא יקרה הן מבחינת דלק והן מבחינת תחב"צ.

אז איך עושים את זה נכון?

מאיפה אתה שזה כל כך רחוק ויקר ?

אם אתה בתל אביב לא ניראלי זה איזה בעיה ולא יקר מידי להפגש בבאר שבע או משהו (סתם דוגמא אם היא מאילת)

אם אתה בתל אביב לא ניראלי זה איזה בעיה ולא יקר מידי להפגש בבאר שבע או משהו (סתם דוגמא אם היא מאילת)

אני מתל אביב, היא מב"ש, אני עובד והיא גם, הזמן היחיד שיש לנו זה בימי שישי וגם זה לא הרבה כי את השבתות שלי אני עושה בבית (וקרוב לבלומפילד).

קשר רחוק זה הכי קל בעולם אם יש לך סבלנות.

תגדיר סבלנות

צריך מאמץ משני הצדדים. אם ממש אוהבים אז זו לא סיבה לפסול את הקשר. לי היה רק חבר אחד מהאיזור שלי.

נכון שצריך מאמץ משני הצדדים, אבל בסוף תמיד יש אחד שמוותר יותר, אני צריך לעשות את זה? היא צריכה? אני המבוגר מבין שנינו, לי יש יכולת התניידות רבה יותר (אין לה רישיון).

זה מצחיק כל פעם שאנשים מהמרכז (ואני ביניהם) אומרים שאילתים יכולים להיפגש איתנו בבאר שבע.

הפרט השולי הוא שעבור אנשים מהמרכז (אפילו אם זה השרון), מדובר בבערך שעתיים נסיעה, לאילתים זה כמעט ארבע.

ואם היא מבאר שבע זה לא ממש בעיה. רכבת.

יותר מזה, סלבה, המרחק של ב"ש מהגבול הדרומי בערך זהה למרחק של אשקלון מהגבול הצפוני. בדקתי פעם.

ניניו דה אלמה, סבלנות אומר שאתה לא מת מגעגועים ובא לך לראות אותה כל רגע. אם כן, נדפקת.

חברה שלי עברה דירה לצפון כמה חודשים מתחילת הקשר. עכשיו אנחנו גרים משהו כמו 1:30-1:40 שעות נסיעה ברכב אחד מהשנייה.

אני לא אשקר לך- זה זין וזה יקר ומתראים בתדירות של צה"ל, אבל עם כל זה לא בעיה להחזיק מעמד.

ועדיין לא הייתי מתחיל קשר עם מישהי שגרה כל כך רחוק ממני אלא אם היא מישהי של פעם בחיים שאסור לך לפספס. תאמין לי שיש מספיק בחורות בגוש דן.

אל תקשיב לרביד. היתרון הגדול של להיות מהפריפריה (או נגיד מנתניה) זה שאתה לא מגוש דן. רק תיזהר ממושבניקיות. וגם ממושבניקים.

זה מצחיק כל פעם שאנשים מהמרכז (ואני ביניהם) אומרים שאילתים יכולים להיפגש איתנו בבאר שבע.

הפרט השולי הוא שעבור אנשים מהמרכז (אפילו אם זה השרון), מדובר בבערך שעתיים נסיעה, לאילתים זה כמעט ארבע.

ואם היא מבאר שבע זה לא ממש בעיה. רכבת.

:blink: :o :o

וואלה ?

הייתי בטוח מאילת לבאר שבע זה איזה שעה וחצי שעתיים

יותר מזה, סלבה, המרחק של ב"ש מהגבול הדרומי בערך זהה למרחק של אשקלון מהגבול הצפוני. בדקתי פעם.

ניניו דה אלמה, סבלנות אומר שאתה לא מת מגעגועים ובא לך לראות אותה כל רגע. אם כן, נדפקת.

כרגע זה עוד טרי וכאלה (נפגשנו רק פעמיים) אז אני עוד חושב עליה וכאלה, אבל מאמין שעם הזמן זה ישתנה

חברה שלי עברה דירה לצפון כמה חודשים מתחילת הקשר. עכשיו אנחנו גרים משהו כמו 1:30-1:40 שעות נסיעה ברכב אחד מהשנייה.

אני לא אשקר לך- זה זין וזה יקר ומתראים בתדירות של צה"ל, אבל עם כל זה לא בעיה להחזיק מעמד.

ועדיין לא הייתי מתחיל קשר עם מישהי שגרה כל כך רחוק ממני אלא אם היא מישהי של פעם בחיים שאסור לך לפספס. תאמין לי שיש מספיק בחורות בגוש דן.

אני לא יודע אם זאת מישהי של פעם בחיים, אבל למה לא לתת לזה צ'אנס?

אגב, החוק הוא שמרגע שאתה גר בת"א והיא בב"ש היא זאת שצריכה לנסוע אליך ולא להיפך.

החוק שנוסח על ידי מי?

אל תקשיב לרביד. היתרון הגדול של להיות מהפריפריה (או נגיד מנתניה) זה שאתה לא מגוש דן. רק תיזהר ממושבניקיות. וגם ממושבניקים.

הכי כוסיות זה במושבים. רק שיש שם ריכוז גדול של אוהדי הפועל. קל לזהות אותם אבל

החוק שנוסח על ידי מי?

קוראים לזה חוק עזריאלי, השתמשתי בו הרבה בחיי.

מרכז העולם הוא עזריאלי. מי שגר קרוב יותר אליו - לשם צריך להגיע.

ותר, נשמע לי מפגר ממש.

למה?

קוראים לזה חוק עזריאלי, השתמשתי בו הרבה בחיי.

מרכז העולם הוא עזריאלי. מי שגר קרוב יותר אליו - לשם צריך להגיע.

לא ממצאים את מהר מאוד?

אני מניח שהיא בת 17-20 ואתה בן 20-22.

עכשיו, שניכם ילדים. זה הזמן להנות ולחיות. לא להתמודד עם בעית בקשר עוד לפני שהוא התחיל. זה לא שווה את המאמץ.

הרי מה שלא יקרה, בקושי תפגשו, המון תתגעגעו, זה יגרום בעיקר לריבים.

בשלב כלשהו לפחות צד אחד יתחיל לבגוד.

כל עוד אין אופק ל"איחוד/קירוב" כניסה לקשר הזה היא פשוט טעות.

תשכב איתה (אם לא שכבת עדיין) ותגיד שאתה מצטער אבל המרחק בלתי אפשרי.

יש מספיק כוס במרכז, נכון שכולו מסריח. אבל זה עדיף מלשכב עם טבעוניות.

אני מניח שהיא בת 17-20 ואתה בן 20-22.

עכשיו, שניכם ילדים. זה הזמן להנות ולחיות. לא להתמודד עם בעית בקשר עוד לפני שהוא התחיל. זה לא שווה את המאמץ.

הרי מה שלא יקרה, בקושי תפגשו, המון תתגעגעו, זה יגרום בעיקר לריבים.

בשלב כלשהו לפחות צד אחד יתחיל לבגוד.

כל עוד אין אופק ל"איחוד/קירוב" כניסה לקשר הזה היא פשוט טעות.

תשכב איתה (אם לא שכבת עדיין) ותגיד שאתה מצטער אבל המרחק בלתי אפשרי.

יש מספיק כוס במרכז, נכון שכולו מסריח. אבל זה עדיף מלשכב עם טבעוניות.

הנחת נכון (היית קרוב בגיל שלה).

בגידה מהצד שלי לא תהיה (לא יודע, ככה חונכתי), לא יודע מה יקרה בהמשך (לא נראה שיש הרבה מציאות בב"ש עם כל הבדואים שמסתובבים שם).

ולך תדע מה יקרה בעתיד? תן להנות מהרגע, אם זה טוב אז מעולה, אם זה יגמר אז תבוא אחרת, אבל אם טוב עכשיו? למה לא לנסות?

ויודע מה? לא רק לזיין זה מה שבנאדם מחפש לפעמים, לא כולם כמוך סוייר.

אוי בחיאת "בגידה מהצד שלי לא תיהיה, ככה חונכתי" תעשה לי טובה. אתה יודע מה זה להיות בקשר שנתיים כשאתם שוכבים פעם בשבוע וחצי?

ופתאום יש מישהי שווה, שאתה בשבילה הרבה יותר שווה בגלל שיש לך גם חברה, ואתם ביחד ושיכורים והופ.

אבל עזוב, אני הרבה יותר מהמר עליה. יהיו לה ידידים (אין מנוס, במצב כזה) היא תספר להם על הקשר, כמה קשה, כמה היא צריכה יותר, כמה אתה לא שם תמיד.

ושמע, הייתי בצד של הידיד שמקשיב די הרבה פעמים, פעם אחת זה הביא לנושא בפורום על האם טיפות אהבה יכולות להכניס להריון. תעשה את המתמטיקה.

ושוב, אתה צריך להבין.

כשאתה ילד ומאוהב (בטח ב3 חודשים ראשונים של קשר) זה נראה ככ כדאי ומפחד. אני נגד העולם, האהבה תנצח הכל.

אבל אתה סתם מכניס את עצמך ל"מלחמה" במשהו שלא צריך להלחם. בשביל מה? יש ככ הרבה בנות כמוה שבעיית המרחק (העצומה) הזאת לא מפריעה איתן.

בשביל מה להכנס ככ עמוק למשהו ככ בעייתי? זה כרוניקה של כישלון ידועה מראש.

בקשר אליי, מ1 עד 10 נעלבתי 17.

אתה מכיר אותי ו/או את מה שעברתי בחיי שמביאים אותי למצב שבוא אני נמצא ולהחלטות בנושא זוגיות שאני מקבל?

לא מאחל לך או לאף אחד אחר (למעט אוהדי פאו/באזל)

אני לא יודע אם זאת מישהי של פעם בחיים, אבל למה לא לתת לזה צ'אנס?

אני אסביר לך למה

שיקול כלכלי קר נטו. אנחנו הגברים עושים את זה לפעמים. לכל דבר בחיים יש עלות ויש תועלת. העלות של בחורה כזאת גבוהה מאוד יחסית לאופציות אחרות. אז אני לא אומר לא לצאת איתה בכלל, אני אומר להסתכל על העלות מול התועלת. אם אתה חושב שהיא כזאת מדהימה ושלא תמצא משהו כזה במרחק סביר אז לך על זה. אבל אם אתה חושב שאתה תמצא מישהי לא פחות טובה ומתאימה ממנה (והסבירות היא שתמצא) באזור שלך אז וותר מראש.

תקשיב. יום יבוא, תהיו שעה ביחד, אולי שעתיים, אולי שלוש. לאדע כמה. היא תלך לאיזו הופעה של אביב ולא יהיה בכלל נדירים ואז פתאום הוא יעשה את "אל תכעסו". אתה יודע איזה נדיר זה?!?!?!?! ואת מי היא תחבק שם? לא אותך.

חצי שעה אח"כ היא במיטה של איזה בדואי מב"ש ואתה בבית ומתמודדות מהאח הגדול רק רוצות לרדת לך ואתה מתגעגע לאוהבת גמלים הזאת מהמדבר. עזוב. תלא צריך את זה, תאמין לי.

אני אסביר לך למה

שיקול כלכלי קר נטו. אנחנו הגברים עושים את זה לפעמים. לכל דבר בחיים יש עלות ויש תועלת. העלות של בחורה כזאת גבוהה מאוד יחסית לאופציות אחרות. אז אני לא אומר לא לצאת איתה בכלל, אני אומר להסתכל על העלות מול התועלת. אם אתה חושב שהיא כזאת מדהימה ושלא תמצא משהו כזה במרחק סביר אז לך על זה. אבל אם אתה חושב שאתה תמצא מישהי לא פחות טובה ומתאימה ממנה (והסבירות היא שתמצא) באזור שלך אז וותר מראש.

דברים שרביד כן מבין בהם:

- קשרים מרחוק.

תקשיב. יום יבוא, תהיו שעה ביחד, אולי שעתיים, אולי שלוש. לאדע כמה. היא תלך לאיזו הופעה של אביב ולא יהיה בכלל נדירים ואז פתאום הוא יעשה את "אל תכעסו". אתה יודע איזה נדיר זה?!?!?!?! ואת מי היא תחבק שם? לא אותך.

חצי שעה אח"כ היא במיטה של איזה בדואי מב"ש ואתה בבית ומתמודדות מהאח הגדול רק רוצות לרדת לך ואתה מתגעגע לאוהבת גמלים הזאת מהמדבר. עזוב. תלא צריך את זה, תאמין לי.

אני לא אוהב את אל תכעסו :|

זה השיר הכי אוברייטד בעולם מהנדירים.

אוי בחיאת "בגידה מהצד שלי לא תיהיה, ככה חונכתי" תעשה לי טובה. אתה יודע מה זה להיות בקשר שנתיים כשאתם שוכבים פעם בשבוע וחצי?

ופתאום יש מישהי שווה, שאתה בשבילה הרבה יותר שווה בגלל שיש לך גם חברה, ואתם ביחד ושיכורים והופ.

אבל עזוב, אני הרבה יותר מהמר עליה. יהיו לה ידידים (אין מנוס, במצב כזה) היא תספר להם על הקשר, כמה קשה, כמה היא צריכה יותר, כמה אתה לא שם תמיד.

ושמע, הייתי בצד של הידיד שמקשיב די הרבה פעמים, פעם אחת זה הביא לנושא בפורום על האם טיפות אהבה יכולות להכניס להריון. תעשה את המתמטיקה.

ושוב, אתה צריך להבין.

כשאתה ילד ומאוהב (בטח ב3 חודשים ראשונים של קשר) זה נראה ככ כדאי ומפחד. אני נגד העולם, האהבה תנצח הכל.

אבל אתה סתם מכניס את עצמך ל"מלחמה" במשהו שלא צריך להלחם. בשביל מה? יש ככ הרבה בנות כמוה שבעיית המרחק (העצומה) הזאת לא מפריעה איתן.

בשביל מה להכנס ככ עמוק למשהו ככ בעייתי? זה כרוניקה של כישלון ידועה מראש.

בקשר אליי, מ1 עד 10 נעלבתי 17.

אתה מכיר אותי ו/או את מה שעברתי בחיי שמביאים אותי למצב שבוא אני נמצא ולהחלטות בנושא זוגיות שאני מקבל?

לא מאחל לך או לאף אחד אחר (למעט אוהדי פאו/באזל)

אולי אתה לא מכיר אותי, בגידה זה לא הצד החזק שלי אם בכלל. ובכלל, אם היא תבגוד? אז סבבה והכל, כנראה שאם זה יגיע לזה תהיה סיבה. ואם היא תבגוד? אז מה? כבר עברתי את זה והתגברתי על זה. בכל אופן, אנחנו אוכל את הדג והוא עוד במים, לא יודע מה להגיד עוד בנושא הזה.

ולכל כלל יש יוצא מהכלל, עובדה שיש אנשים שמצליחים ואני בעצמי לא יודע מה יהיה, טוב לי עכשיו, אני כבר נושק ל23 ככה שילד אני לא כל כך, וואלה אני לא מחפש לזיין רק ואני נמשך אליה בגלל האופי שלה, נקודה. יכשל? אלוהים יודע, יצליח? אז מה רע? ושוב, לא יודע אם אני מאוהב בה עדיין, זה עוד רק בהתחלה ואני עוד לא יודע לאיפה זה ממשיך, אם זה יכנס לקשר רציני, נצטרך למצוא פתרון ולכן פתחתי את הנושא, כי זאת פעם ראשונה שזה קורה לי.

ויכול להיות שהייתי צריך לשקול את המילים שלי, לוקח את המילים שלי חזרה אם באמת נפגעת. לא מכיר אותך לעומק או את ההיסטוריה הרומנטית שלך כדי לקבוע. מתנצל.