Jump to content

Fifa 15

Elirandani

Recommended Posts

מה? איך?

אתה לא רציני.

פרט נמק והסבר.

היה לי ניתוק מהצד של היריב ולא קיבלתי על זה טכני, הלכתי לצאט לייב שלהם, דיברתי עם נציג עשיתי לו קצת רגשות אשם של אני חייב את הקוינס הכל יקר במשחק הזה והוא הביא לי חבילת זהב "מקרה חד פעמי" (הם נותנים לכל אחד יש כאלה שנופלים אפילו על נציגים שמביאי 3 פרימיום גולד פאק).

המשתמש מהאוריגן שלך מאיזה שנה הוא? כי בהתחלה אמורים לקבל חבילה על כל שנה ששיחקת במשחק

היה לי ניתוק מהצד של היריב ולא קיבלתי על זה טכני, הלכתי לצאט לייב שלהם, דיברתי עם נציג עשיתי לו קצת רגשות אשם של אני חייב את הקוינס הכל יקר במשחק הזה והוא הביא לי חבילת זהב "מקרה חד פעמי" (הם נותנים לכל אחד יש כאלה שנופלים אפילו על נציגים שמביאי 3 פרימיום גולד פאק).

המשתמש מהאוריגן שלך מאיזה שנה הוא? כי בהתחלה אמורים לקבל חבילה על כל שנה ששיחקת במשחק

מה??? אני מפיפא 11 ולא קיבלתי

מה??? אני מפיפא 11 ולא קיבלתי

על כל שנה ששיחקת בUT, כתוב לך EST ואז חודש ושנה, אני בPS4 רק מלפני חודשיים אז לא קיבלתי כלום בהתחלה אבל בXBOX 360 הייתי שנתיים וקיבלתי 2 חבילות שחקנים על ההתחלה (לא שזה עוזר לי במשהו כי אני ממילא בPS)

על כל שנה ששיחקת בUT, כתוב לך EST ואז חודש ושנה, אני בPS4 רק מלפני חודשיים אז לא קיבלתי כלום בהתחלה אבל בXBOX 360 הייתי שנתיים וקיבלתי 2 חבילות שחקנים על ההתחלה (לא שזה עוזר לי במשהו כי אני ממילא בPS)

כתוב לי sep. 11

יאללה נלך לצ'ט עם EA אולי נוציא משהו.

פפפ זמן המתנה משוער 40-45 דקות

כתוב לי sep. 11

יאללה נלך לצ'ט עם EA אולי נוציא משהו.

פפפ זמן המתנה משוער 40-45 דקות

חחח תגיד תודה אני אתמול הייתי מעל 60 דקות בהמתנה.

תגיד להם שאתה לקוח מסור ומ2011 משחק ולא קיבלת חבילות השנה ואתה צריך את זה כי הכל יקר במשחק השנה ובלה בלה בלה

עוד שעה :|?

בכל מקרה, תסביר לי שוב מה להגיד לו.

בין הדברים שקרו לי:

- לא קיבלתי אף חבילת התחלה

- ניתוקים

- שיחקתי נגד שחקן, נתתי לו דקה 80 ת5-1 הוא כאילו עצר, כמה שניות.. והתנתק (בכוונה) - לא קיבלתי ניצחון

- יש לי קבוצת ברונז מסריחה וכולם נגדי עם זהב ממוצע 80 ואונסים אותי :|

עוד שעה :|?

בכל מקרה, תסביר לי שוב מה להגיד לו.

בין הדברים שקרו לי:

- לא קיבלתי אף חבילת התחלה

- ניתוקים

- שיחקתי נגד שחקן, נתתי לו דקה 80 ת5-1 הוא כאילו עצר, כמה שניות.. והתנתק (בכוונה) - לא קיבלתי ניצחון

- יש לי קבוצת ברונז מסריחה וכולם נגדי עם זהב ממוצע 80 ואונסים אותי :|

במידה ואתה משחק כבר יותר משנה בUT תגיד לו שאתה לקוח מסור של פיפא ואתה קונה כל משחק ולא קיבלת חבילת התחלה ואין לך עם מה להתחיל לשחק כי הכל נורא יקר בתחילת המשחק, והרבה פעמים באמצע המשחק פשוט מתנתק לך יוצא מהאולטימייט וכותב לך DNF ואתה מקבל הפסד טכני או שלפעמים היריב מתנתק לך ואתה לא מקבל ניצחון טכני ואתה מפסיד המון חוזים ולא מקבל את ה400 כל משחק וכל החוזים והפיטנס הולכים לפח ואי אפשר לשחק ככה.

זה כבר יוציא ממנו משהו אלא אם כן נפלת על בונקר

וואלה שכחתי מזה לגמרי שנה שעברה סתם הוצאתי מהם חבילת זהב.

תחרטט להם סתם שקרים.. אני זוכר ששנה שעברה אמרתי לו שקניתי חבילה ולא קיבלתי אותה (ברור שקיבלתי), או שהייתה איזה חבילת מתנה והיא נעלמה לי אני לא ממש זוכר, והוא פשוט הביא לי חבילת גולד.

לפעמים יש להם באגים גם שקורה שקנית שחקן בשוק ואתה לא רואה אותו אצלך בקבוצה אבל הכסף ירד לך ואפשר לדבר איתם על כל הדברים האלה

במידה ואתה משחק כבר יותר משנה בUT תגיד לו שאתה לקוח מסור של פיפא ואתה קונה כל משחק ולא קיבלת חבילת התחלה ואין לך עם מה להתחיל לשחק כי הכל נורא יקר בתחילת המשחק, והרבה פעמים באמצע המשחק פשוט מתנתק לך יוצא מהאולטימייט וכותב לך DNF ואתה מקבל הפסד טכני או שלפעמים היריב מתנתק לך ואתה לא מקבל ניצחון טכני ואתה מפסיד המון חוזים ולא מקבל את ה400 כל משחק וכל החוזים והפיטנס הולכים לפח ואי אפשר לשחק ככה.

זה כבר יוציא ממנו משהו אלא אם כן נפלת על בונקר

הוא כתב לי:

Hi there Gal, I'm sorry to hear that you were getting disconnected every time you play the game, let me check what I can do to help with your concern.
כרגע אני מחכה 10 דק שיגיב.
אחרי זה אני אפציץ אותו בכל השקרים שכתבתם.

נראה לי גם התשובות כתובות מראש,

לא כתבתי לו בכלל שמתנתק לי כל פעם. כתבתי שיריבים מתנתקים מולי לפעמים ואני לא מקבל ניצחון..

הוא כתב לי:

Hi there Gal, I'm sorry to hear that you were getting disconnected every time you play the game, let me check what I can do to help with your concern.
כרגע אני מחכה 10 דק שיגיב.
אחרי זה אני אפציץ אותו בכל השקרים שכתבתם.

נראה לי גם התשובות כתובות מראש,

לא כתבתי לו בכלל שמתנתק לי כל פעם. כתבתי שיריבים מתנתקים מולי לפעמים ואני לא מקבל ניצחון..

הבאג הכי נפוץ זה שלפעמים יש מרקט קראש ואתה מציע על שחקן, מישהו מנצח במכרז ואתה לא מקבל את הכסף חזרה, זה גם שקר טוב

טוב הוא אמר לי שאני יכול לקבל או 3 ג'מבו גולד פאק (מזה?)

או 3 שחקנים לבחירתי עד רייטינג 85.

מה כדאי?

ואם שחקנים אז איזה. ולמה רק 85? לא מבקש 90.. אבל בייל וכאלו.. משהו..

טוב הוא אמר לי שאני יכול לקבל או 3 ג'מבו גולד פאק (מזה?)

או 3 שחקנים לבחירתי עד רייטינג 85.

מה כדאי?

ואם שחקנים אז איזה. ולמה רק 85? לא מבקש 90.. אבל בייל וכאלו.. משהו..

3 גמבו גולד םאק???? יא מזליסט על מי פאקינג נפלת

לבדוק לך 3 שחקנים הכי שווים עד 85?

נראה לך,

הוא רוצה להעביר אותי לתמיכה טכנית..

אין לו מושג מהחיים שלו

הוא הכי טיפש שראיתי + לא יודע להקליד

אני בטוח שהוא בתול + חדש.

חחחח אז מה הוא הביא לך בסוף

בחיים לא שמעתי על 3 גמבו יפטרו אותו בקצב הזה

נו כלום, אנחנו מדברים

הוא רק מצטער ומגמגם. לא נראה לי הוא יודע מה זה פיפא או אנגלית

מה זה בכלל אומר?

נראה לי נפלת על אחד מההודים המפגרים שלהם

שאלתי אותו אם זה הצ'אט תמיכה של EA או גריינדר.

בהצלחה איתו רק על כל הטרחה שאתה עובר איתם צריכים לפצות אותך, תזכיר להם גם את הזמן המתנה והנציג המטומטם