Jump to content

Fifa 15

Elirandani

Recommended Posts

EA הכריזו היום על המשחק החדש בסדרה, בין היתר גם ה- NEXT-GEN הוכרז למחשב האישי וימשיך כמובן עם ה- PS4 וה-Xbox One

ה-PS3 וה-XBOX 360 ימשיכו עם הדור הנוכחי של FIFA 14

הדרישות מערכת של FIFA 15 :

Recommended Specifications:

• CPU: Intel i5-2550K @ 3.4Ghz
  • RAM: 8GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Supported Video Cards: ATI Radeon HD 6870, NVIDIA GTX 460
  • DirectX: 11.0

Minimum Required Specifications:

• CPU: Intel Q6600 Core2 Quad @ 2.4Ghz
  • RAM: 4GB
  • Hard Drive Space Required: 15.0 GB
  • Minimum Supported Video Cards: ATI Radeon HD 5770, NVIDIA GTX 650
  • DirectX: 11.0

הדגשים:

- וינדוס XP לא יתמוך במשחק

- רק מערכת הפעלה של 64 ביט תפעיל את המשחק

ההכרזה והפרטים - http://www.easports.com/fifa/news-updates-gameplay/article/fifa-15-features-info-pc

ביום שני יצא הטריילר המלא לקראת E3

אם אפשר לנצל את הנושא כדי לפרסם

טלאי הליגה הישראלית לפיפא 15 יוכן ע"י צוות מאוחד של fifaedit+myfifa (שני האתרים המובילים בארץ)

יהיה טלאי בנזונה, מקווים שעם כמה שפחות בעיות ועם מלא דברים שלא היו השנה (סיכוי טוב גם לליגה א' דרום\צפון), נקווה לשחרר הרבה יותר מוקדם בתקווה שEA יבואו לקראת מפתחי המודים בניגוד לFIFA 14 שהיו כמה דברים שקצת הקשו עלינו לעבוד.

בקיצור- חובבי הליגה הישראלית, יש למה לחכות.

לא רואה סיבה להשקיע במחשב בשביל פיפא...

תשקיע קצת בps4/xbox one ותהנה כמו שצריך.

בדיוק, אין שום סיבה לרוץ כל שנתיים להחליף מחשב, אני זוכר שפעם זה עוד היה נורמלי היו יוצאים כמה משחקים של פיפא עד שהיה צריך באמת להחליף מחשב.

PS4 יהיה לי עד הפיפא...

תגידו כמה אמור לעלות בארהב סוני 4 באוקטובר,עכשיו זה עולה 400$,אמור לרדת או שהסוני נשאר אותו מחיר כמו האייפון?

סוני 4 ב400 דולר???????????????? כמה זה יוצא? ומה כולל?

תגידו כמה אמור לעלות בארהב סוני 4 באוקטובר,עכשיו זה עולה 400$,אמור לרדת או שהסוני נשאר אותו מחיר כמו האייפון?

יישאר אותו דבר אלה אם יהיה איזה דיל באיזה חנות שיוריד קצת אבל כעקרון לא מורידים מחירים רק אחרי כמה שנים טובות

אם אני מביא סוני מפורק יכולים להגיד לי שהבאתי את זה מארה"ב ולהכריח אותי לשלם מכס?או שאני יכול לערבב אותם ולהגיד להם שלקחתי את זה איתי מהארץ

אם אני מביא סוני מפורק יכולים להגיד לי שהבאתי את זה מארה"ב ולהכריח אותי לשלם מכס?או שאני יכול לערבב אותם ולהגיד להם שלקחתי את זה איתי מהארץ

אופציה 2 קל,לקחתי והחזרתי תסוני/אקסבוקס שלי לחו״ל לפחות 5 פעמים האמת שאף פעם לא נתקלתי בבעיה אפילו לא שאלו אותי

בתור אחד שגם חושב לקנות אני עשיתי כמה בירורים לגבי השאלה הזו ואם בכלל כדאי לקנות עכשיו.

בוא נגיד שלפני חצי שנה שזה רק יצא זה היה נחשב בזבוז של כסף, הרי מי האידיוט שיקנה PS4 שאין לו כמעט משחקים וגם הפיפא שזה הדבר הכי חשוב אמנם יצא בגרסה מיוחדת אבל באמצע העונה, מה זה שווה?

אבל אחרי חצי שנה כבר יש סיבות לקנות, בקרוב יצאו הרבה משחקים והמבחר רק יתרחב, המחיר של הסוני יישאר בעינו לפחות עוד שנה אפילו שנתיים וגם שהוא ירד זה לא יהיה הרבה כי יחסית המחיר שלו נמוך גם היום לעומת המחיר של PS3 בתחילת דרכו.

בשורה התחתונה זה כדאי, אולי תחכה עד שיצא הפיפא ככה יצאו עוד משחקים.

אגב אם יש פה אנשים שמתכננים לקנות סוני מהארץ אז יש כמה גרסאות:

סוני יפני-לא יקרא כתוביות בעברית בגלל ששיטת השידור שלו שונה אז גם שיטת השידור של הסרטים צריכה להיות מתאימה והשיטה של הסוני שם עובדת כך שהמרובע והעיגול בשלט הם הפוכים, זאת הגרסה הכי זולה.

סוני מארה"ב-לא יקרא כתוביות בעברית בגלל שיטת השידור אבל חוץ מזה הכל תקין.

סוני שהוא ייבוא בלעדי של ישפאר ומתואם לארץ-שטות גמורה שאין מה לבזבז בגללה עוד 300 שקל, החנויות יכולות לתת אחריות טובה מאוד.

בתור אחד שגם חושב לקנות אני עשיתי כמה בירורים לגבי השאלה הזו ואם בכלל כדאי לקנות עכשיו.

בוא נגיד שלפני חצי שנה שזה רק יצא זה היה נחשב בזבוז של כסף, הרי מי האידיוט שיקנה PS4 שאין לו כמעט משחקים וגם הפיפא שזה הדבר הכי חשוב אמנם יצא בגרסה מיוחדת אבל באמצע העונה, מה זה שווה?

אבל אחרי חצי שנה כבר יש סיבות לקנות, בקרוב יצאו הרבה משחקים והמבחר רק יתרחב, המחיר של הסוני יישאר בעינו לפחות עוד שנה אפילו שנתיים וגם שהוא ירד זה לא יהיה הרבה כי יחסית המחיר שלו נמוך גם היום לעומת המחיר של PS3 בתחילת דרכו.

בשורה התחתונה זה כדאי, אולי תחכה עד שיצא הפיפא ככה יצאו עוד משחקים.

אגב אם יש פה אנשים שמתכננים לקנות סוני מהארץ אז יש כמה גרסאות:

סוני יפני-לא יקרא כתוביות בעברית בגלל ששיטת השידור שלו שונה אז גם שיטת השידור של הסרטים צריכה להיות מתאימה והשיטה של הסוני שם עובדת כך שהמרובע והעיגול בשלט הם הפוכים, זאת הגרסה הכי זולה.

סוני מארה"ב-לא יקרא כתוביות בעברית בגלל שיטת השידור אבל חוץ מזה הכל תקין.

סוני שהוא ייבוא בלעדי של ישפאר ומתואם לארץ-שטות גמורה שאין מה לבזבז בגללה עוד 300 שקל, החנויות יכולות לתת אחריות טובה מאוד.

הפיפא יוצא באוקטובר ואני נמצא בארהב באוקטובר,אני מאמין שאני יקנה את הסוני+הפיפא

זה רק אני, או שהטריילרים לרוב מראים איזה סרטון שלא מציג גיימפליי, ולכן לא רלוונטי ולא אומר כלום?

אני יודע שיש בארץ ב2000 ש"ח בעולם הקולנוע באשדוד (תתקשר לבדוק לפני) ותבדוק גירסאה.

ובאילת עולה סביבות ה2000 אני קניתי מ KSP

ויש מלא מבצעים בחנויות.

ולא נראה לי שהמחיר ירד בזמן הקרוב מ400$.

זה רק אני, או שהטריילרים לרוב מראים איזה סרטון שלא מציג גיימפליי, ולכן לא רלוונטי ולא אומר כלום?

לא רק אתה