Jump to content

מכבי תל-אביב נגד מכבי חיפה

דקסטר

Recommended Posts

דונטה סמית' אמר הרגע בראיון שהוא חשב שהם ניצחו בהחטאה בסוף המשחק. הקטע הזה של קופים שלא מבינים מתמטיקה עובד גם על השחקנים שלהם?

היה קטע מפגר בהארכה עם התוצאה

כמו שהשעון לא ידע להבין שיש הארכה ועוד 5 דקות כשאין שיוויון, ככה גם הרבה אנשים לא הבינו

דונטה סמית' אמר הרגע בראיון שהוא חשב שהם ניצחו בהחטאה בסוף המשחק. הקטע הזה של קופים שלא מבינים מתמטיקה עובד גם על השחקנים שלהם?

אתה מאמין לו?

לא חושב שאפשר להיות כל כך טיפש.

כאילו עד סיום הזמן הרגיל הפרש 4 לחיפה אומר שיוויון, ואז יש הארכה וחיפה פתאום מקבלת 4 נק' פור?

אם הם רציניים שם בחיפה לשלוח לCT מוח דחוף.

כשאתה רואה את התגובה הראשונה שלו אחרי ההחטאה + הראיון בערוץ הספורט, אז כן.

הוא לא אמר את זה בראיון כמשהו בכייני. הוא ענה ישירות לשאלה מבלי להתבחבש בזה יותר מדי....הוא יצא בטטה, נקודה.

אני נוטה להאמין לו כי הוא שיחק את הכדור האחרון כאילו הוא מוביל ב-2 לא כאילו הוא בפיגור 2

דווקא לי זה היה נראה שהוא שיחק עם הכדור האחרון כאילו הוא בפיגור 2

הייתה לו הזדמנות לסל מהיר יותר, אבל הוא ידע שאם יקלע זה יהיה שיוויון, ואז יהיה לנו כדור אחרון ונוכל לנצח את המשחק, והוא בחר לגמור את השעון כדי להשיג הארכה נוספת, מבלי שיהיה לנו זמן להתקפת נגד.

הייתה לו הזדמנות לסל מהיר יותר, אבל הוא ידע שאם יקלע זה יהיה שיוויון, ואז יהיה לנו כדור אחרון ונוכל לנצח את המשחק, והוא בחר לגמור את השעון כדי להשיג הארכה נוספת, מבלי שיהיה לנו זמן להתקפת נגד.

בדרך כלל במצב כזה אתה זורק 4-5 שניות לסיום כדי שאם תחטיא יהיה זמן לריבאונד התקפה. הוא לא עשה את זה. יכול להיות גם שהיה מוסר לקלעי 3.

בקיצור לעולם לא נדע.

בדרך כלל במצב כזה אתה זורק 4-5 שניות לסיום כדי שאם תחטיא יהיה זמן לריבאונד התקפה. הוא לא עשה את זה. יכול להיות גם שהיה מוסר לקלעי 3.

בקיצור לעולם לא נדע.

דווקא היה מספיק זמן לריבאונד לדעתי

תחשוב שבמקום שטיוס יחסום והכדור יגיע לרייס, ומשם הוא העיף אותו קדימה, הכדור היה פוגע בטבעת ושחקן היה יכול לדחוק פנימה.

דווקא היה מספיק זמן לריבאונד לדעתי

תחשוב שבמקום שטיוס יחסום והכדור יגיע לרייס, ומשם הוא העיף אותו קדימה, הכדור היה פוגע בטבעת ושחקן היה יכול לדחוק פנימה.

היתה פחות משניה לסיום כשהוא זרק והשעון נגמר כשהכדור הגיע לרייס

גם לי נראה ככה.

רק אני תפסתי את הראש שדונטה כדרר מחוץ לקשת וחשב שאם הוא זורק לשלוש לא חשוב מאיפה זה יכנס?

לא רק אתה

צרחתי בטירוף לא לקבל שלשה. חיפה עשו open והשחקן של טיוס יצא החוצה. טיוס כהרגלו גנב לצבע בניסיון לחסום והשאיר את השחקן לבד.

אבל שראיתי שדונטה מכדרר ומכדרר נרגעתי.

לא רק אתה

צרחתי בטירוף לא לקבל שלשה. חיפה עשו open והשחקן של טיוס יצא החוצה. טיוס כהרגלו גנב לצבע בניסיון לחסום והשאיר את השחקן לבד.

אבל שראיתי שדונטה מכדרר ומכדרר נרגעתי.

תראה כמה בלו חכם, דונטה רק היה קרוב לאפשרות ללכת על 3 הוא ישר אובר נצמד אליו למרות שידע שזה אומר שהוא עובר אותו.

גם אני הייתי בטוח שאם דונטה זורק ל-3 זה בפנים, למרות שהוא לא קלעי 3 משהו.

רק אני תפסתי את הראש שדונטה כדרר מחוץ לקשת וחשב שאם הוא זורק לשלוש לא חשוב מאיפה זה יכנס?

זה הדבר היחיד שחשבתי עליו... רק לא 3...רק לא 3...

מבחינת ממוצעים עד אתמול היה לו 5% מהטווח הזה בפלייאוף.. אבל היה ברור שהוא יקלע את זה אם וכאשר...

תגידו דונטה סמית חמור או מה

בואו נתחיל מהגמר מול מכבי ת"א. "במהלך האחרון אמרתי לעצמי - "כבר ניצחתי, סתם אזרוק את הכדור, יהיה מה שיהיה', ואז טיוס חסם. חשבתי לזרוק שלשה כי כבר ניצחנו, לא הבנתי את שיטת ההפרשים. הפסדנו ב-4 הפרש ואז ניצחנו ב-4 הפרש, אז חשבתי שנכנסו להארכה בשיוויון מוחלט, ומי שתנצח בהארכה תזכה. אני מניח שטעיתי".

שמישהו יספר לו שאת הארכה ניצחנו ב2 נק'

ואם קשה לו להבין למה, אז אנחנו קלענו 7 נק' בהארכה והם 5..

לכן אני מניח שלא טעית, אלא שבסה"כ אתה לא יודע חשבון פשוט

הוא שהוא עושה את עצמו או שהוא ממש אבל ממש מטומטם

ולא ברור לי למה המראיינים לא תיקנו אותו והסבירו לו את הפדיחה, או שגם הם לא חכמים במיוחד?