Jump to content

מכבי תל-אביב נגד מכבי חיפה

דקסטר

Recommended Posts

פניני עם 2.36 ריבאונדים למשחק, יבזורי עם 3.2 ריבאונדים.

פניני עם 2.8 אס', יבזורי עם 1.3.

שניהם שומרים לא טובים.

שפניני ישאר אבל לא בשכר המופקע שהיה לו כי הוא תורם מעט בליגה הישראלית וביורליג, עדיין אין קלעי ישראלי היום כמו יבזורי (קלעי שלשות טוב ויציב מפניני לפחות לפי הסטטיסטיקה מה-7 עונות האחרונות).

בכלל הישראלים שלנו חושך, לא פלא שאנחנו נראים טוב יותר בלי אוחיון.

נגמר צמוד אבל חייבים להשלים את המשימה בבית

לכל הזרזרנים די להמציא והלוואי שדונטה סמית יבוא למכבי, גם סופו עושה לפעמים 3 עברות ברבע כולל היום...

אה וכמעט שכחתי טייריס רייס זה לא אנושי, ומשחקן שכמעט כולם אכלו עליו תסביך, מתגלה שחקן אדיר, לדעתי מתאים יותר לנבא מלאירופה...

ואסור פשוט אסור לשחק כשלנדסברג מרכז, זאת שטות שמיד עולה ביוקר, הוא קלע ותו לא. רק טייריס ואם לא היקמן...

אז זאת הסיבה לקפיצה שלו בפלייאוף. משחק אחד לא אומר כלום.

אני רואה אותו שנתיים, הוא חושך.

2013 ליגה: 17.2 דק', 5.2 נק', 55% ל-2, 29% ל-3, 2.3 ריב', 1.3 אס'.

2013 יורוליג: 13 דק', 4 נק', 46% ל-2, 30% ל-3, 1.2 ריב', 1.8 אס'.

2014 עונת חוזה ליגה: ציינתי קודם.

2014 עונת חוזה יורוליג: 18 דק', 5.6 נק', 46% ל-2, 41% ל-3, 1.8 ריב', 1.8 אס'.

פניני עפ"י הערכות מקבל קרוב למיליון דולר ברוטו בעונה (כ450 אלף דולר נטו) והוא אחד השחקנים עם העלות שכר הגבוהה בקבוצה (יותר מרייס, היקמן וטיוס).

זאת טעות למדוד את התרומה של פניני בצורה הזאת

הוא נותן למכבי הרבה דברים שלא מופיעים בדף הסטטיסטיקה

היקמן במשחק חלש. לא מאמין שהחטיא 3 פעמים לייאפ של צעד וחצי בצד שמאל :|

הוא סיים מקום שני במכבי מבחינת נק', אבל זה לא יאמן. הוא תמיד הולך עם הראש בקיר. הוא חייב ללמוד לשחרר כשלא הולך לו.

הייתה לי הרגשה לא משהו לפני המשחק, הייתי בטוח שיהיה צמוד ו"קניתי" ניצחון בנקודה בלי שאלה.

בסוף יצאתי מבואס. זה היה צריך להגמר במינימום 8-10 הפרש.

פניני שומר טוב ומוסר מעולה! בשאר הפרמטרים הוא נוראי בחודש האחרון - איבד מאוד את הביטחון בהתקפה וכתוצאה מכך : לא חודר, לא קולע מבחוץ, מאוד רך בריבאונד ובאופן כללי.
ועדיין אני מאוד אוהב אותו כי הוא הקפטן ותורם המון לקבוצתיות, אבל חייבים עוד ישראלי דומיננטי לשנה הבאה גם במידה וימשיך.

הכרוז של חיפה מעצבן רק טיפה פחות מהמפגר שצועק: ״קדימה דולפיניםםםם״

הייתי ברוממה ומאוד נהניתי. אם לא השופטים זה נגמר הרבה יותר. מכבי חייבת לשים את היד על דונטה סמית׳.

הכרוז של חיפה מעצבן רק טיפה פחות מהמפגר שצועק: ״קדימה דולפיניםםםם״

הייתי ברוממה ומאוד נהניתי. אם לא השופטים זה נגמר הרבה יותר. מכבי חייבת לשים את היד על דונטה סמית׳.

ועל רנדל, אלמלא הוא לא היה נפצע כל חודשיים...

הכרוז של חיפה זה הדבר הכי נורא בעולם (יותר מדולפינים לדעתי). הוא (והסאונד שהיה סופר מוגזם) היו פשוט מזעזעים. היו שלבים שאטמתי את האוזניים.

לגבי דונטה- יש לו יכולות מדהימות (מדהים לראות אותו לוקח שחקנים שנחשבים כשומרים טובים ופשוט מביא אותם למקום שהוא רוצה) אבל המסירות שלו מהאותיות לא היו טובות היום.

בכלל- חיפה הגיעו עם 2 שחקנים הוא ורנדל... (שאר הקבוצה עם 21 נק' בלבד...)

לגבי גיא- הוא איבד בטחון בהתקפה, אבל הוא נותן המון דברים שלא רואים (הוא המוסר הכי טוב במכבי לסופו, חוכמת משחק, ילד רע בניגוד לכל הילדים הטובים בקבוצה, קפטן שאוהד את מכבי וכד'..) ככה שלדעתי הוא ישאר, ובצדק.. :)

M.V.P היה מדהים... הוא פשוט נתן הצגה אם זה בנקודות אם זה באסיסטים ואם זה בסלים שוברי מומנטום (בעיקר ברבע השלישי אבל גם השלשה שלו לקראת הסוף)

ריקי שיחק משחק לא רע (למרות ההחטאות של הליי אפים) הוא התקיף את הטבעת בכל הזדמנות והיה מדהים לראות אותו חודר פעם אחר פעם ומגיע לסל.

השיפוט היה ביזיון לדעתי- טכנית לאינגלס שהכדור כבר אצלנו ביד בגלל שהוא סימן לשופט שהיה פאול... באמת? על דבר כזה טכנית ועצירת מומנטום?, אני כמעט בטוח שאסור להם לבדוק בטלוויזיה חוץ מ-2 הדקות האחרונות (אם כי יש לציין שסמית' יצא די טיפש)...המון שריקות שלא נשרקו ברבע האחרון על טייריס שאפילו אני מהצד השני ראיתי אותם בבירור... היתה הרגשה שהם איבדו את המשחק בתחילת החצי השני וחבל כי בחצי הראשון המשחק זרם טוב.

חייב לציין שיצאתי די מבואס. זה היה משחק של 8-10 וחבל שנגמר רק 4.

בסיום המשחק הקופים כמובן ניסו לגנוב ציוד (ללא הצלחה) אבל שישתחוו...לא שמעתי אותם בכלל ... והיה די מביך לראות איך בכל התקפה הכרוז מנסה להעיר אותם...(אתם מוזמנים לרשום איך זה נשמע מהטלוויזיה)

נחנקנו itanar, נחנקנו!

:lol:

אבל זה נכון, היום ההגנה שלו ומשחק ההתקפה בפתיחת הרבע הרביעי הייתה מזעזעת. עד עכשיו בלאט הלך איתו לאורך כל הדרך אבל גם הוא הבין שמדובר בשחקן הגנה גרוע ושחקן די אפאתטי בסה"כ ונתן לו לשחק רק 22 דקות.
איזה הבדל בינו לבין אינגלס (המצויין).

מכבי צריכים לחתוך את רייס וסמית', להביא רכז ושחקן בעמדה ב-4 ואז אולי יהיה סיכוי באירופה. חבל כי קו הגבוהים טוב (טיוס מהמצטיינים היום), בלו ופניני חזרו לעניינים ואינגלס שחקן נהדר. היקמן יכול לספק נקודות שצריך.

לא יודע מה יותר הזוי בהודעה, אינגלס המצויין או לחתוך את רייס (כבר התרגלתי לסמית')

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

בדצמבר גם רייס לא ידע שהוא כזה ואינגלס עוד הראה את הניצוצות של משחקי האימון, היום אנחנו יודעים שהוא המעודדת הכי יקרה אי פעם במכבי.

סמית׳ תמיד היה מלך.

מקווה שיהיה טירוף ברביעי, לגמור את הסיפור מוקדם ולחגוג להם על הראש.

חוץ מזה- itanar- לא בקטע רע, אבל לפי הדברים שאתה כותב פה הידע שלך בכדורסל בכלל ובמערכת המשוגעת שנקראת מכבי ת"א כדורסל בפרט שואף לאפס אז אולי עדיף לפעמים להודות בטעויות של עצמך

חייב לציין שאחרי הרבה זמן שלא הייתי במשחק של מכבי סל, הופתעתי מאוד לטובה מהעידוד.

עבודה מאוד יפה של הגייט.

הגייט אנדרייטד בטירוף, אחלה ארגון ועידוד מעולה.

די תמשיכו, אי אפשר לנהל דיון בפורום הזה.

פניני היה חתום בשנתיים הראשונות על חוזה של 400 אלף דולר נטו, בשלוש שנים האחרונות הוא חתום על חוזה חדש של מעל 400 אלף דולר נטו. העלות ברוטו לקבוצה באזור מיליון דולר.

פניני בהחלט שחקן קבוצתי ומוסר מצויין לסופו (גם אינגלס ששיחק) אבל בכל יתר הפרמטרים הוא בינוני מינוס.

מכבי פוחדת בגלל החוק הרוסי. אבל העובדה היא שפניני תורם מעט מאוד בפיינל פורים בליגה וגם אמש היה חלש.

לא אמרתי לשחרר, רק תפסיקו להמליך שחקנים בגלל שהם יודעים לעשות את העבודה מחוץ למגרש.

אני עם itanar. פניני (עם כל האהבה) בהחלט לא שווה את הכסף שהוא מקבל ובכיף הייתי מחליף אותו ביבזורי

אבל כמה פעמים צריך להסביר לכם שהם לא משחקים באותה עמדה בכלל, ואין מצב שיבזורי עדיף על לנדסברג?

ואולי פניני לא שווה את הסכום הזה (יוצא מהכיס שלכם?), אבל כל עוד כספי ב NBA ואין חלופות אחרות...