Jump to content

חואן טוריחו !

barda272

Recommended Posts

צריך "לתזכר" את מכבי שיעדכנו את עמוד "צוות מקצועי" באתר הרשמי עם הצוות החדש ישן!

רוצים את תמונותיהם של אוסקר וציוותו ויפה שעה אחת קודם!!

http://www.maccabi-tlv.co.il/iw/team/coaching-staff/

נערך על ידי צהובעולה

תזכירו לי מה תפקידו של מרטינז?

ואשמח אם מישהו יעשה סדר לגבי צוותי האימון.

מי בא מי הולך וכו

הוא התחיל בתור מנתח וידיאו

ואחרי העזיבה של ג'רארד אוטט בעקבות עופרת יצוקה,התמנה לעוזר מאמן

עופרת יצוקה היתה ב2009

אתה מתכוון לעמוד ענן.

והקש ששבר את גב הגמל זה היה הניסיון פיגוע באוטבוס בתל אביב

חבל, משהו ברקורד של סאנצז ובהתנהגות שלו ומה שומרים עליו מסביב שידר שזה מישהו שאפשר לסמוך עליו גם להווה ואולי גם לעתיד, מקווה שאיכשהו ימצאו דרך להשאיר אותו.

קצת מפריע לי הדיבור על סוזה אחרי שהוא עזב, כולם שוכחים איך גמרנו על הסרטון שלו רץ אחרי זהבי, על הטירוף שלו בחגיגות אליפות, על העונה האדירה שהוא ניהל ועל הרבה רגעי קסם...

אין ספק שאוסקר אהוב יותר על ידי הקהל ואין בזה דבר פסול, אבל לטנף בכל מיני "סוזה הבן זונה" וכאלה זה מגעיל ולא מתאים לפורום של הצד השפוי של בלומפילד...

הדיבורים על הרוטציה שלו מגוחכים, אתם כל הזמן מזכירים שטוריחו הפך "שחקנים ישראלים" לשחקנים עם כושר אדיר אבל שזה מגיע לרוטציה אז פתאום הוא הגזים שנתן להם הרבה מנוחה.. תשאלו שם שחקן שחקן אם הוא אי פעם שיחק 60 משחקים בעונה, גם לא קרלוס ולא חואן פאבלו וגם לא פריצה...

באיזה שהוא מקום, הרוטציה הביאה לזה שהיו לנו אחוזים משוגעים בליגה בזמן שעלינו שלב באירופה, כשקבוצות ישראליות אחרות נפלו מהרגליים שהם השתתפו באירופה...

אופיר,

א. הפועל עשתה קמפיין זהה לשלנו באירופה וזכו באליפות בארץ בפוטו פיניש(למעשה הם גם זכו בגביע) וכל זאת בלי הרוטציה המטורפת. אז אפשר גם אחרת...מבלי להכנס לויכוח מה יותר טוב (אני למשל ממש לא בקרתי את הרוטציה של סוזה אלא דברים אחרים בסגנון שלו)

ב.אתם עושים ערבוב של הביקורות שהיו פה על סוזה לביקורות בתקשורת עליו וחבל - התקשורת ביקרה את הרוטציה בעיקר אנחנו פה ביקרנו דברים אחרים.אתה מוזמן להכנס לנושאים ולקרוא (נראה לי מיותר לפתוח את זה שוב כאשר הוא כבר בבאזל)

ג.גם ההערכה המקצועית שיש לסוזה (ולי אישית יש המון לצד הביקורת) לא יכולה להעלים את האכזבה שלי ממנו באם הוא באמת מנסה לפתות את זהבי אליו בעודו יודע מה המשמעות של מהלך כזה למכבי, ובעודו מאמן קבוצה שיש לה המון אופציות אחרות וכנראה לא פחות טובות (היוזר קוסמיק והוא תוך שעה שולח לך 5 שחקנים בעלות של 2 מיליון יורו שלא נופלים מזהבי)

ד. אם ברגע של סערת רגשות נפלט לאנשים קללה אז זה לא אומר שהם לא מעריכים או העריכו את סוזה. גם במגרש אוהדים הרבה פעמים מקללים בסערת רגשות את השחקנים שהם הכי אוהבים ומעריכים. אין מה להתקע על זה.

התגובה של טוריחו בפייסבוק של הפיזיותרפיסט של מכבי שנמצא כרגע בחופשה בתאילנד:

Be ready my friend¡¡¡ You will have a lot of work here¡¡¡

נראה שהוא מוכן כבר לקרוע את השחקנים של מכבי ולפיזיותרפיסטים והמעסים תיהיה עונה מאוד עמוסה.

התגובה של טוריחו בפייסבוק של הפיזיותרפיסט של מכבי שנמצא כרגע בחופשה בתאילנד:

Be ready my friend¡¡¡ You will have a lot of work here¡¡¡

נראה שהוא מוכן כבר לקרוע את השחקנים של מכבי ולפיזיותרפיסטים והמעסים תיהיה עונה מאוד עמוסה.

איזה מלך!

קצת מפריע לי הדיבור על סוזה אחרי שהוא עזב, כולם שוכחים איך גמרנו על הסרטון שלו רץ אחרי זהבי

הבעיה היא שהוא ממשיך לרוץ אחריו גם כשהוא בבאזל ימח שמם וזכרם. נגמר הדרבי ראבק, תפסיק לרוץ אחריו כמו משוגע.

וכן אני עומד מאחורי מה שאמרתי שגם אני הייתי נוהג כמוהו אבל בתור אוהד מכבי שזהבי זה יותר מחצי קבוצה שלנו אז זה מרתיח. הלוואי ולא ישרוד את החגים שם.

וכן אני עומד מאחורי מה שאמרתי שגם אני הייתי נוהג כמוהו אבל בתור אוהד מכבי שזהבי זה יותר מחצי קבוצה שלנו אז זה מרתיח. הלוואי ולא ישרוד את החגים שם.

מה יהיה ? אני מקווה שזה בציניות

מה קורה לכם למה הכפיות טובה הזאת

אפילו אתה כתבת שהיית נוהג כמוהו

הבעיה היא שהוא ממשיך לרוץ אחריו גם כשהוא בבאזל ימח שמם וזכרם. נגמר הדרבי ראבק, תפסיק לרוץ אחריו כמו משוגע.

!!!!!!!!

(ואני אחד הגרופים של פאולו. אבל ראבק עזוב את ערן סעמק ערס עזוב אותו.)

מי שמפרק אותי הלוואי ויפרקו אותו. ככה זה. הוא אין לו סנטימנטים אלינו (ובצדק גמור) אז לי אין סנטימנטים אליו.

אתה יודע יש הבדל בין חוסר סנטימנטים למישהו לבין לאחל לו להיכשל.