Jump to content

לפי ידיעות אחרונות "מאמן באזל רוצה את זהבי..."

kondofoni

Recommended Posts

לא נמכור

מיץ׳ וגם זהבי עצמו לא יעשו לנו את זה

אני מאמין שאחת הדרישות של אוסקר שב״ה יתמנה תהיה להשאיר אותו בכל מחיר

מאמין שאם מכבי הסכימה לרדת אפילו שקל מה400 אלף יורו פיצוי, זה מותנה באי לקיחת שחקנים ממכבי עונה, כמו עם אוסקר..

ברור שהוא ירצה את זהבי,

בלי זהבי הוא היה מגיע לאלבניה לא לשוויץ.

וברור שהם ישלמו עליו את מחיר הפיצוי המוגדל..

ג'ורדי ראה את זה מראש והיה מספיק חכם להגדיל את סכום הפיצוי בעוד חצי מיליון יורו,

אם את ההצגות שלו זהבי היה נותן בליגת האלופות, הוא היה גם מקבל חוזה של 2-3 מיליון יורו לשנה, לא בטוח שלא כדאי לו לחכות.

אם אני לא טועה הסעיף שיחרור נפתח רק בינואר/בקיץ הבא. ולא נראה לי שג'ורדי ישחרר אותו בשום סכום.

ואם סוזה באמת ירצה את זהבי זה וואחד סכין בגב, כי זהבי הוא כל מכבי, ובבאזל הוא יכול להביא זרים פסיכים כמעט בכל סכום.

קיצר, לא מאמין שיקרה.

ברור שהוא ירצה את זהבי,

בלי זהבי הוא היה מגיע לאלבניה לא לשוויץ.

וברור שהם ישלמו עליו את מחיר הפיצוי המוגדל..

ג'ורדי ראה את זה מראש והיה מספיק חכם להגדיל את סכום הפיצוי בעוד חצי מיליון יורו,

אם את ההצגות שלו זהבי היה נותן בליגת האלופות, הוא היה גם מקבל חוזה של 2-3 מיליון יורו לשנה, לא בטוח שלא כדאי לו לחכות.

מעבר לכך, אני חושב שההסכם של אוסקר עם גורדי לא יחזור על עצמו.

אני מתחיל להבין טוב מאד את הצד השלילי בהעסקת מאמנים זרים.

עוזבים כל שנה עם כל הצוות שלהם עם פוטנציאל נפיץ לפרק אותך. אני באמץ לא מבין למה לא הריצו השנה את תורגמן כעוזר

הם סתםםםםם.

אתם לא מבינים שהתקשורת הזאת סתם?

מאיפה הם יודעים, מאיפה?

הרי אין על זה פרסומים בתקשורת בחו"ל.

סוזה אמר להם? אני ספק.

הם פשוט יוצאים מתוך נקודת הנחה הגיונית שהוא יהיה מעוניין בכוכב הבלתי מעורר שלו.

שיזדיינו.

כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש!!!!!!

שתיגמר כבר עונת המלפפונים!!

ובבקשה שזהבי ישאר!

כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש, כאב ראש!!!!!!

שתיגמר כבר עונת המלפפונים!!

ובבקשה שזהבי ישאר!

אשכרה.

עכשיו אני קונה סגירה של חלון ההעברות.

שום רכש שיביאו לפה לא יעזור אם ערן עןזב

באמת שאני לא מאמין למילה שהם כותבים אבל ההיגיון אומר שסוזה ירצה את השחקן שעשה אותו לגדול גם בשוויץ.

מבחינת זהבי אני חושב ששכר של 1.2-1.5 מיליון יורו בעונה, כפול ומעל ממה שמכבי משלמת לו יניע אותו ויגרום לו לרצות לעבור לשוויץ ובמיוחד שהמאמן מכיר אותו והוא לא צריך להוכיח את עצמו מחדש.

ומבחינתינו? אני מאמין שלכל אחד יש מחליף, מכסף שימכרו אותו נקנה את מליקסון ואיזה זר מפחיד והישאר עודף.

באמת שאני לא מאמין למילה שהם כותבים אבל ההיגיון אומר שסוזה ירצה את השחקן שעשה אותו לגדול גם בשוויץ.

מבחינת זהבי אני חושב ששכר של 1.2-1.5 מיליון יורו בעונה, כפול ומעל למה שמכבי משלמת לו יניע אותו ויגרום לו לרצות לעבור לשוויץ ובמיוחד שהמאמן מכיר אותו והוא לא צריך להוכיח את עצמו מחדש.

ומבחינתינו? אני מאמין שלכל אחד יש מחליף, מכסף שימכרו אותו נקנה את מליקסון ואיזה זר מפחיד והישאר עודף.

לא תודה.

שום מליקסון ושום זר מפחיד לא יכולים להחליף את זהבי, הוא היום כל מכבי. מעבר ליכולות שלו (שכן פה אני מסכים שאפשר להביא זר תותח שיתן מספרים) הוא פשוט המנהיג הבלתי מעורער והווינר הכי גדול שדרך במועדון אי פעם.

סוזה יכול להביא בכיף כמה זרים שהוא רוצה. אם באמת ינסה לקחת את זהבי זה לא פחות מפשע ויריקה לבאר שממנה הוא שתה.

מה שיותר מפחיד גם שזהבי כבר חתם על החוזה החדש מה שאומר שהוא לא מחפש איזה כתב שירשום שמתעניינים בו בשביל שדרוג החוזה או משהו.

יאללה סשיסתם כבר החודש הזה שיגיע הראשון ביוני שנדע שזהבי וטיבי כאן עד לשנה הבאה.

הכתבה בynet:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4525064,00.html

מה שמפחיד פה זה שצנציפר הוכיח שיש לי מידע מהימן בנוגע לזהבי

ממה הבנת שיש לו מידע מהימן?

לא פשוט לא ! לקחתם את סוזה , באהבה .

אבל אם תיגעו בזהבי זה עילה למלחמת עולם 3 .

שש״ל באזל.

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

מה התחלנו להתנהג כמו הקוקסינלים השרמוטות האלה מעבר לכביש? מה זה שש"ל באזל יא מטומטם?

מה התחלנו להתנהג כמו הקוקסינלים השרמוטות האלה מעבר לכביש? מה זה שש"ל באזל יא מטומטם?

שב שב יטמבל זה בצחוק מה לקחת קשה

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

ממה הבנת שיש לו מידע מהימן?

כרגע אני רק משער.

למה אני חושב ככה?

כי צנציפר היה מהראשונים שדיווחו על בואו של זהבי למכבי לפני שנה וחצי. הוא ידע את זה או ממנו או מהסוכן שלו, זאת לא היתה השערה.