Jump to content

מחירי הסלולר

devil

Recommended Posts

אז ככה.

אני עובד בחברת פלאפון, במחלקת מכירות.

כולנו יודעים איזה מהפך השוק עבר בזכות כחלון בשילוב החברות הקטנות, ובאמת המחירים כרגע הם מחירי רצפה.

אמרתי ננצל את הבמה פה כדי לשחרר את הלקוחות האחרונים שעוד משלמים את הסכומים הגבוהים של פעם.

פלאפון יצאה במבצע חדש הכולל:

שיחות ללא הגבלה

סמסים ללא הגבלה

אינטרנט בנפח 3 ג'יגה במהירות של 42 מגה

אנטי וירוס מתנה

גיבוי ענן (I-CLOUD) חינם

כל זה במחיר של 59 שקלים למנוי אחד,

49 שקלים למנוי שני ומעלה.

המחיר הוא מחיר קבוע לשנה שלמה.

בנוסף, כמובן, אין התחייבות, זאת אומרת חודש, חודשיים, חצי שנה, קיבלתם הצעה טובה יותר, אתם מוזמנים לעזוב בלי הודעה מוקדמת ובלי חובות.

כמו כן, אני אדאג שנציג שלנו יגיע אליכם עד לבית או לעבודה ויחבר לכם את הסימים במקום, במקום שתגיעו לעמדת שירות או מכירה של החברה.

20% מכל הבונוסים של המכירות שיהיו לי עם לקוחות דרך הפורום, אפרגן לפאנטיקס.

אעדכן פה על כל לקוח שאני מעביר, למען השקיפות המלאה.

לפרטים נוספים, והמשך התעניינות במסלול, בפרטי.

קשה לי לפנות אלייך בתור סוכן מכירות.

אני פשוט אגיד לך בתור "אחד שיודע", תרים צלצול לשירות לקוחות, תגיד ששמעת על המבצע, תעשה רעש.

יעשו לך הנחה? מעולה.

לא יעשו? תתנתק, ותתחבר מחדש (או שאל תתחבר אם תקבל הצעה ממש איכותית).

מנסיון, מתנתקים ואז מתקשרים אליך עם הצעה "בלעדית".

לא צריך לעשות רעש, זה בעיקר מזל על איזה נציג נופלים ממה שראיתי. יש כאלה שינסו לעזור ויש כאלה שיזרקו זין ומצידם תעזוב.

אני משלם היום בפלאפון 60 שקל אחרי שהתנתקתי, הייתי יום בסלקום ואז התקשרו אליי שימור לקוחות.

ההודעה מתייחסת ללקוחות קיימים. בנוגע לחדשים נשמע אחלה מחיר.

מה קורה אחרי שנה?

בעידן של היום, יש חוק של משרד התקשורת שאוסר לתת מסלול מעבר לשנה, למען שמירה על רעננות ותחרות בין החברות.

המחיר לאחר שנה, עולה ב20 שקלים.

אם נהיה כנים, נגיד שעברת לפלאפון, אחרי חודש וחצי קיבלת שיחה משימור לקוחות של החברה הקודמת שלך, שמציע לך את אותו דבר עם אינטרנט ביתי, לא תחזור? תחזור כמו גדול.

הכוח בידיים של הלקוחות, תשחקו בחברות, אתם שולטים במצב.

משלמים יותר מדי? קחו את העניינים לידיים, זה הכל.

devil יש לי שתי שאלות.

1. קודם כל, היום במקרה איזו בחורה מהעבודה שלי התייעצה איתי. הילדה שלה גרה בארה"ב כבר המון שנים והיא מגיעה לארץ לחודשיים שלושה ומביאה איתה לארץ את האייפון שלה.

האמא סיפרה לי שהילדה מתעקשת לדבר עם חברות שלה בארה"ב מהארץ ושאלה אותי מה עושים..

אמרתי לה שפשוט עושים דיל חדש בחברת סלולרית כלשהי ושצריך לברר איכשהו אם ניתן לצאת מההסכם אחרי שלושה חודשים ולנתק את הקו. אז וואלה באת לי בטוב כי הבטחתי לה לעשות לה את הבירור הזה

עכשיו אני שואל אותך, אם אני ממליץ לבחורה שפשוט תקנה קו חדש בפלאפון כמו שאתה מציע פה, האם יש אפשרות לצאת מההסכם אחרי פרק זמן של שלושה חודשים? אני לא מתכוון על לנייד את הקו, פשוט לנתק אותו והמספר חוזר אליכם.

יש אפשרות כזאת? (אם היא אכן תעשה קו בחברת פלאפון אז מבחינתי אני אתן לך את המספר שלה כדי שאתה תעשה לה את המסלול ותרוויח את הבונוס)

השאלה השניה היא לגבי עצמי בעצם, אני לקוח בפלאפון ואני מאוד מרוצה מהחברה למען האמת ולא חושב על לעזוב. הבעיה היא שאני משלם איזה 130 שקל והדיל שאתה מציע פה זה בחצי מחיר.

עכשיו, מה לדעתך תהיה הדרך הכי טובה כדי להשיג את הדיל הזה, להקים קול צעקה שיתנו לי את המחיר? להגיד שאני עוזב ולחכות שיתקשרו אלי משימור לקוחות? לעזוב באמת לחברה אחרת? ולמעשה אם אני עובר לחברה אחרת אני גם נשאר בה כי אין לי כוח ללכת בחזרה לסניף של פלאפון בשביל כל התהליך של לקחת עוד כרטיס סים ולחתום על עוד טפסים וכל החרא הזה

מה אתה מציע?

devil יש לי שתי שאלות.

1. קודם כל, היום במקרה איזו בחורה מהעבודה שלי התייעצה איתי. הילדה שלה גרה בארה"ב כבר המון שנים והיא מגיעה לארץ לחודשיים שלושה ומביאה איתה לארץ את האייפון שלה.

האמא סיפרה לי שהילדה מתעקשת לדבר עם חברות שלה בארה"ב מהארץ ושאלה אותי מה עושים..

אמרתי לה שפשוט עושים דיל חדש בחברת סלולרית כלשהי ושצריך לברר איכשהו אם ניתן לצאת מההסכם אחרי שלושה חודשים ולנתק את הקו. אז וואלה באת לי בטוב כי הבטחתי לה לעשות לה את הבירור הזה

עכשיו אני שואל אותך, אם אני ממליץ לבחורה שפשוט תקנה קו חדש בפלאפון כמו שאתה מציע פה, האם יש אפשרות לצאת מההסכם אחרי פרק זמן של שלושה חודשים? אני לא מתכוון על לנייד את הקו, פשוט לנתק אותו והמספר חוזר אליכם.

יש אפשרות כזאת? (אם היא אכן תעשה קו בחברת פלאפון אז מבחינתי אני אתן לך את המספר שלה כדי שאתה תעשה לה את המסלול ותרוויח את הבונוס)

השאלה השניה היא לגבי עצמי בעצם, אני לקוח בפלאפון ואני מאוד מרוצה מהחברה למען האמת ולא חושב על לעזוב. הבעיה היא שאני משלם איזה 130 שקל והדיל שאתה מציע פה זה בחצי מחיר.

עכשיו, מה לדעתך תהיה הדרך הכי טובה כדי להשיג את הדיל הזה, להקים קול צעקה שיתנו לי את המחיר? להגיד שאני עוזב ולחכות שיתקשרו אלי משימור לקוחות? לעזוב באמת לחברה אחרת? ולמעשה אם אני עובר לחברה אחרת אני גם נשאר בה כי אין לי כוח ללכת בחזרה לסניף של פלאפון בשביל כל התהליך של לקחת עוד כרטיס סים ולחתום על עוד טפסים וכל החרא הזה

מה אתה מציע?

בקשר לילדה שלה.

האם היא מעוניינת במספר חדש או להישאר עם המספר שלה?

במקרה שהיא מעדיפה להישאר עם המספר שלה, אפשר לעשות לה מסלול רגיל לכל דבר ועניין.

59 שקלים למכשיר שלה + 9.90 שבהם היא מקבל 500 דקות שיחות לארה"ב (גם לנייד וגם לנייח), שזה קצת יותר מ-8 שעות שיחה.

סה"כ 69 ש"ח, אם תצרף גם את אמא שלה, אז האמא תשלם 49 ש"ח והבת 59 ש"ח.

אם זאת רק הבת, מדובר ב-69 ש"ח לחודש, כמובן, כולל שיחות לחו"ל.

בנוגע אלייך.

אני יכול באופן אישי, אם אתה מביא לי עוד מישהו איתך (חובה שתשלמו מאותו אמצעי תשלום), אח, הורה, חברה או משהו כזה, אני יכול לדאוג באופן אישי להוריד לך את המחיר.

יש דבר כזה שפלאפון עושים, כדי להוסיף לקוחות חדשים הם מאשרים מקרים חריגים ומכניסים את הלקוח הקיים גם לעסקה.

במקרה ואין לך משהו כזה.

יש את האופציה התמימה, להתקשר להגיד וואלה, באמת טוב לי בחברה שלכם, אבל המחיר שלי יקר בטירוף, מה תוכלו לעשות עם זה?

מצד שני, אפשר לבוא, להגיד אני לא מאמין שאתם עושקים אותי כל כך הרבה זמן, אני רואה מבצעים של חברות אחרות וגם שלכם ב-59-49 שקלים, בלה בלה, אני רוצה לעזוב.

ואז יעבירו אותך לשימור לקוחות, והוא יתחנן שתישאר ויציע לך הטבות כאלה ואחרות.

תנסה, אתה רק תרוויח מזה.

devil כמה דברים

לילדה יש מספר אמריקאי והיא באה לארץ לחודשיים שלושה.

הרעיון שנתתי לאמא שלה שפשוט לעשות לה קו חדש עם מספר חדש והכל,

כמו שאתה אומר זה יוצא זול.

הבעיה היא שאחרי שלושה חודשים הילדה חוזרת לארה"ב אז השאלה בעצם האם אפשר לעשות את מה שאתה מציע ואחרי 3 חודשים לנתק את המספר בכלל. זו השאלה.

כמה דברים כלליים:

1. בדקתי ולאחר שנה המחיר עולה ב20 שח, ולא ב29 כמו שציינתי קודם.

2. בשלושה החודשים הראשונים אתם מקבלים מתנה:

- 5 ג'יגה לאינטרנט

- סופר טי וי (כל ערוצי הטלוויזיה הבסיסים כולל ערוץ הספורט, האח הגדול ועוד מספר ערוצים).

devil כמה דברים

לילדה יש מספר אמריקאי והיא באה לארץ לחודשיים שלושה.

הרעיון שנתתי לאמא שלה שפשוט לעשות לה קו חדש עם מספר חדש והכל,

כמו שאתה אומר זה יוצא זול.

הבעיה היא שאחרי שלושה חודשים הילדה חוזרת לארה"ב אז השאלה בעצם האם אפשר לעשות את מה שאתה מציע ואחרי 3 חודשים לנתק את המספר בכלל. זו השאלה.

כן, שום בעיה.

אני אביא לה מספר חדש של פלאפון (050).

אחרי שלושה חודשים שתתנתק, אין בעיה.

מישהו יכול להגיד איזה חברה אפשר להשיג מבצעים לגבי שיחות מחו"ל?

כי זה פשוט שוד לאור היום...

הוטמובייל

60 שקל. ללא הגבלה + ספק אינטרנט עד 100 מגה + שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל31 יעדים בעולם.

(צריך לבדוק שם האם רק לנייחים או גם לניידים).

www.hotmobile.co.il

דויל אתה לא יכול לארגן את זה למישהו שכבר בפלאפון?

כתבתי למישהו פה כבר.

אם תביא איתך עוד אנשים, אז יש לי אפשרות לקבל אישור חריג ולהוסיף אותך למבצע ביחד איתם.

הוטמובייל

60 שקל. ללא הגבלה + ספק אינטרנט עד 100 מגה + שיחות לחו"ל ללא הגבלה ל31 יעדים בעולם.

(צריך לבדוק שם האם רק לנייחים או גם לניידים).

www.hotmobile.co.il

אני לא התכוונתי לשיחות בארץ... התכוונתי לשיחות מחול לארץ

תקשיבו טוב כל אלה שממליצים על הוט, לא הייתה ולא תהיה חברה יותר גרועה ממנה (והרי התחרות לא קלה בוא נודה), בבקשה אל תעוללו את זה לעצמכם, לעולם יד ימין לא יודעת מה יד שמאל עושה שם ומפחי הנפש הם ודאיים, לא צוחק החברה הזאת גרמה לי לקלל יותר מהפועל, רק לא הוט בכל תחום!

מבחינת שרות ואיכות השיחה - מעולה.

אבל מבחינה כספית? גנבים.

אחרי 3g, נגמרת החבילה וכל החודש נשארים בלי אינטרנט.

אלא אם מוכנים לשלם עוד כסף...

בשאר החברות(החדשות) הגלישה היא ללא הגבלה, ובמחיר שפוי יותר.