Jump to content

סאגת סוזה וצנציפר | שיא שלילי חדש בתקשורת הספורט

Sawyer

Recommended Posts

ספורטינג, סלטה, אוססונה, למה להיות קטנוני? במהלך התקשור הוא קיבל רמזים למשהו עם ס' וזרם עם זה. בכל מקרה, שיא חדש זה לא. הללי זה היוסיין בולט של הענף.

אל תתפלא אם תקרא שהוא הולךלסכנין או מ.ס אשדוד (או נס טוברוק)

בקרוב במקום להגיד ג'ורדי או סוזה הלכו לבחון שחקן כזה או אחר באירופה. יהיה רשום ג'ורדי או סוזה מועמדים למועדון כך וכך כשהם רק הלכו לעקוב אחרי שחקן.

תקשורת פח

הם כבר יודעים שהם פח,

השמנה מוואן מתוסכלת שלא מגלים לה שום דבר,לא שזה מפריע לה להמציא

השמנה מספורט 5 לאחרונה מפוצצת כותרת שהיא מפריחה ואז מתפתלת בהסתייגויות ויורדת תוך כדי ידיעה מסולם שהיא בנתה.

פרימו הללי וצנציפח כל אחד מאינטרס אחרים אבל עובדים באותה שיטה

הדרך הסבירה לדלות מידע, לפני שמפורסם על ידי המועדון, זה גוגל לאתרים בחו"ל

היום בסביבות השעה 12:30 בצהריים העלה נדב "צנציפח" צנציפר ידיעה שבה הוא מספר על זה שפאולו סוזה מועמד לספורטינג ליסבון.

כעשר דקות לאחר מכן הוא הוריד את השם של ספורטינג ליסבון ורק כתב שמכבי וסוזה "מתרחקים".

עוד עשר דקות חולפות, הפעם קופצות לידיעה עוד 2 קבוצות (במקום ספורטינג), הראשונה סלטה ויגו מספרד והשניה באזל השוויצרית (מי יתן וזאת העונה האחרונה שלה כמועדון מקצועני)

עוד עשר דקות חולפות, השם של סלטה ויגו נעלם.

אז מה באמת קרה..?

פאולו סוזה טס לליסבון בתור שגריר של פיפא או משהו כזה (זאת גם העיר שלו..) אז צנציפר אמר "יאללה, בוא נמציא שהוא הולך למו"מ עם ספורטינג. גם נפגע במכבי וגם נביא רייטינג". והעלה את הכתבה.

כשהעורך שלו הבחין שספורטינג ליסבון מינו מאמן אתמול הוא הפסיק את הפדיחה הזאת והוריד את ספורטינג.

בשלב הזה כתבנו בעל המוח הקודח לא הרים ידיים, וישר שלף עוד שם. סלטה ויגו. למה סלטה ויגו אתם שואלים? לדעתי זה בגלל שגם סלטה וגם ספורטינג מתחילות באות "ס". (אם למישהו יש הסבר אחר, הוא יכול להוסיף ואערוך)

("לסלטה ויגו יש הסבר פשוט. צנציפר עלה אתמול ברדיו ואמר שהוא קיבל במייל בזמנו את ההמעה הרשמית של סלטה להפועל על דמארי (מביך ככשלעצמו). אז הוא יצר איזה רושם כאילו הוא כבר הספיק להתיידד עם החבר׳ה בסלטה (מביך ככשלעצמו 2), ואמר לעצמו שאם הוא יזרוק את השם שלהם, זה יישמע לאנשים אמין באיזשהי צורה." GoMTA)

ואז מה קרה? בא העורך שוב פעם וראה ש....ניחשתם נכון! גם סלטה ויגו מינתה מאמן אתמול! העורך האומלל נאלץ שוב פעם להוריד את שמה של סלטה ויגו.

אז נדב "צנציפח" צנציפר. אני שואל למה.

למה לשקר. למה להמציא. למה להיות יצור ככ עלוב?

אתה באמת מצפה שמישהו יאמין לך אחרי זה? שמישהו יקח אותך ברצינות? מה יוצא לך מלהיות כזה אפס מטומטם?

אתה ככ רוצה להמציא? תמציא. אבל תבדוק את העובדות, מעט גוגל.. מינימום.

זה מביך. זה פתטי ברמות היסטריות. אתה פתטי ברמות היסטריות.

תתאבד.

ואין מה להוסיף .

הסבר טוב, תודה.

אערוך

רק אוסיף שכדי להגדיל את האמינות, צנציפר אמר, ואני מצטט: ״אני יודע באופן אישי שלואיס אנריקה מאוד רצה את דמארי בסלטה״.

מחכה כבר לעונה השניה של סוזה במכבי והמלחמה עם התקשורת

בספר היה כתוב שסוזה מבקש קרב במקום משפט וצנציפר מיוצג ע"י ארי שמאי מעניין לראות מה יעשו המפיקים בערוץ 1

2 דברים צריך לעשות.

הראשון לשלוח את זה לשלמה מן מ"העין השביעית" שיעשה ממנו קציצות (האמת שפשוט הייתי עושה קופי פייסט למה שרשמת, מושלם ומשעשע)

השני לבדוק אפשרות לתבוע גם אותו. אם את פרימו תובעים על זה שהוא המציא ששחקנים בכאסח עם מכבי (יואב זיו ואחרים) וכל מיני שטויות ששם עוד יש תחום אפור שקשה להוכיח חד משמעית (מעבר לעדות של השחקנים) שהוא משקר, אז פה זה פשוט כסף בבנק. הוא אשכרה המציא ידיעה שסוזה מועמד ל-2 מועדונים שמינו מאמן אתמול. כסף קל.

האמת שתכננתי מוקדם יותר לפתוח נושא ציטוטים מבזים מהתקשורת שיזכרו לדראון עולם כגון : "ג'ורדי לא ישרוד עד החגים" או "מאמן זר יכשל כי הוא לא יסתדר עם המנטליות הישראלית".

וואלק פרימו ציון 3 פרסם את ההודעה הזאת הרגע כמעט מילה במילה (הוא בעיקר שינה את הזמנים כי הוא בכל זאת פרסם את ההודעה יום אחרי). קצת מביכה הגניבת הודעה הזאת.

לא מאוד מפריע לי החוסר קרדיט (למרות שהיה נחמד אם היה רושם לפחות "במקור מפורום השחקן ה-12". בסה"כ המטרה שלי היא שזה יופץ.)

אבל באיזה זכות הוא עורך אותי?

ועוד ככ גרוע?

מעליב.

לא יודע מה אתכם, זה מאוד הוריד לי ממנו. לגנוב משהו שמישהו אחר כתב מבלי לתת קרדיט (מינימלי....) זה נמוך כמעט כמו להמציא ידיעות שלמות כמו צנציפח.