Jump to content

סאגת סוזה וצנציפר | שיא שלילי חדש בתקשורת הספורט

Sawyer

Recommended Posts

שנה שעברה אוסקר הטיל פצצה איך שנגמרה העונה ולא שניה לפני, השנה לא רק שיודעים כבר חודשיים שפאולו אולי לא ממשיך, גם יש תאריך יעד מסודר להודעה אחרונה בנושא, לדעתי יש כבר מאמן שכמעט סגור והכל כרגע תלוי בסוזה, אם לא סוזה מאמין שמאמן חדש יהיה עוד בשבוע הבא.

הלוואי.

יש לי הרגשה שלא.

אני לא מבין, למה אתם מסיקים מסקנות על איך אוסקר היה משחק אם היינו באירופה?

העובדה היא שלא היינו, ובגלל זה אין סיבה לדבר על זה.

מה שכן, בתחילת העונה הוא כן עלה לפעמים עם ארבעה קשרים והגנתי(בדרבי למשל) וכעסנו עליו.

כל קבוצה שלא נגריל עד שלב הבתים(הלוואי אמן) של האלופות אפשר לשחק נגד בבית עם ביטחון בשיטה של אוסקר. והם גם ממש יופתעו מזה.

אני לא מבין, למה אתם מסיקים מסקנות על איך אוסקר היה משחק אם היינו באירופה?

העובדה היא שלא היינו, ובגלל זה אין סיבה לדבר על זה.

מה שכן, בתחילת העונה הוא כן עלה לפעמים עם ארבעה קשרים והגנתי(בדרבי למשל) וכעסנו עליו.

כל קבוצה שלא נגריל עד שלב הבתים(הלוואי אמן) של האלופות אפשר לשחק נגד בבית עם ביטחון בשיטה של אוסקר. והם גם ממש יופתעו מזה.

אתה מבין שמול קבוצה כמו באזל אתה לא יכול להחזיק כדור במרכז המגרש ולנהל משחק, בטח עם הקשרים הישראלים הקיימים, גם בבית. על משחקי חוץ אין מה לדבר בכלל.

אתה מבין שמול קבוצה כמו באזל אתה לא יכול להחזיק כדור במרכז המגרש ולנהל משחק, בטח עם הקשרים הישראלים הקיימים, גם בבית. על משחקי חוץ אין מה לדבר בכלל.

אני מאמין שבבית זה כן אפשרי בסיטואציה מסוימת, אבל לא משנה.

אוסקר לא התנסה באירופה, והוא ממש לא מטומטם ורוצה להצליח בדיוק כמונו. הוא יעשה את ההתאמות. העובדה שהוא מכיר את מכבי ואת הליגה - אין לזה תחליף.

על פניו זה נכון, אבל עובדה היא שאתלטיקו מדריד במשך חלקים גדולים בעונה הניעה כדור כמו ברצלונה בשיאה, עם קוקה ארדה טוראן וגאבי (לא בהתקפה, יותר במרכז המגרש. פסים מהירים בנגיעה). מעבר לכך, דייגו סימאונה לקח רביעיית הגנה שהיתה לפני שנתיים וחצי הכי גרועה בליגה (שהגיע היו 4 נקודות מהקו האדום והפסידו פעמיים בגביע לאלבסטה מהליגה השניה) והפך אותה תוך שנתיים להגנה הכי טובה בעולם.

ככה שעם אימון טוב אפשר לעשות המון דברים. סתם דוגמא - לדאוג שתמיד יהיה שחקן פנוי למסירה מול הפנים של המוסר, ככה שלא יהיה צורך להסתובב עם המקום (מיועד לאלברמן, שבארץ מסתובב בלי בעיה ונגד באזל לא הצליח לו אפילו פעם אחת).

"מייה גם הדריך את נבחרת ספרד באולימפיאדה האחרונה ופוטר לאחר הטורניר. הקבוצה היחידה שאימן הייתה אל-ג'אזירה מאיחוד האמירויות בשנה שעברה."

להזכירכם בקיץ שעבר היו לפחות 5 שמות פקטיביים של מאמנים שמכבי לא יצרה איתם קשר מעולם. קחו את זה בחשבון עכשיו כשיתחילו להיזרק השמות.

להזכירכם בקיץ שעבר היו לפחות 5 שמות פקטיביים של מאמנים שמכבי לא יצרה איתם קשר מעולם. קחו את זה בחשבון עכשיו כשיתחילו להיזרק השמות.

צנציפר בדר"כ אמין בשטויות האלו, אל תשאל אותי איך (ולראיה, הנושא הזה שהתחיל מהודעה שלועגת לו בין היתר בגלל פרסום על מועמדות של סוזה לבאזל הרבה לפני הפרסום בפורטוגל). בנוסף, הפרסומים השונים בקיץ שעבר, רובם ככולם, היו מופרכים מיסודם (מוריינטס, פאקינג לואיס אנריקה) ונשענו על דיווחים הזויים ממקורות זרים. כאן מדובר בידיעה שלא מדברת על ספקולציה בעלמא אלא על שיחות של ממש, וגם על מאמן עם רקורד שבוא נגיד שבהחלט הולם מועמדות למכבי. יכול להיות שצנציפר מחרטט לחלוטין, אבל זה חתיכת חרטוט מושקע אם כן.

אה כן, והוא גם היה קשר אחורי...

צנציפר בדר"כ אמין בשטויות האלו, אל תשאל אותי איך (ולראיה, הנושא הזה שהתחיל מהודעה שלועגת לו בין היתר בגלל פרסום על מועמדות של סוזה לבאזל הרבה לפני הפרסום בפורטוגל). בנוסף, הפרסומים השונים בקיץ שעבר, רובם ככולם, היו מופרכים מיסודם (מוריינטס, פאקינג לואיס אנריקה) ונשענו על דיווחים הזויים ממקורות זרים. כאן מדובר בידיעה שלא מדברת על ספקולציה בעלמא אלא על שיחות של ממש, וגם על מאמן עם רקורד שבוא נגיד שבהחלט הולם מועמדות למכבי. יכול להיות שצנציפר מחרטט לחלוטין, אבל זה חתיכת חרטוט מושקע אם כן.

דרך אגב זה לא לוציפר, הכתב אחרי על זה - אורי קופר (שהוא בעייני אחד האנשים שיותר מבינים בכדורגל בארץ)

לא ידעתי שהוא עוסק בכלל ב"שמועות" וכו'

דרך אגב זה לא לוציפר, הכתב אחרי על זה - אורי קופר (שהוא בעייני אחד האנשים שיותר מבינים בכדורגל בארץ)

לא ידעתי שהוא עוסק בכלל ב"שמועות" וכו'

הוא לא. אני מניח שהוא סיפק את הרקע הביוגרפי בעיקר כי לצנציפר לא היה זין לפתוח ויקיפדיה.

הוא לא. אני מניח שהוא סיפק את הרקע הביוגרפי בעיקר כי לצנציפר לא היה זין לפתוח ויקיפדיה.

תאכלס.

אה כן, והוא גם היה קשר אחורי...

רק מזכיר את הראיון הפיקטיבי שהוא פרסם עם ערן זהבי לפני הדרבי בעונה שעברה. לכאורה שיחה של ממש, בפועל על פי זהבי ומכבי המצאה בדויה לחלוטין של צנציפח.

רק מזכיר את הראיון הפיקטיבי שהוא פרסם עם ערן זהבי לפני הדרבי בעונה שעברה. לכאורה שיחה של ממש, בפועל על פי זהבי ומכבי המצאה בדויה לחלוטין של צנציפח.

לא המצאה בדויה, מחזור ציטוטים ישנים ומתן הרושם כאילו מדובר בראיון חדש. בזוי, אבל לא מתקרב לרמות הפתולוגיה של יתר חבריו.

בגוף הידיעה הוא לא התייחס לציטוטים כאל משהו ישן.....כל מי שקרא את הראיון חשב שמדובר בראיון טרי. ההגדרה שקר גס הולמת את הסיטואציה בצורה הכי טובה.

לא המצאה בדויה, מחזור ציטוטים ישנים ומתן הרושם כאילו מדובר בראיון חדש. בזוי, אבל לא מתקרב לרמות הפתולוגיה של יתר חבריו.

עזוב את הראיון הממוחזר, מה עם ההודעה הראשונה של הנושא שסוייר כתב?