Jump to content

טבעות אליפות העיצוב הסופי

meir87

Recommended Posts

אהלן חברים.. לצערי העיצוב הסופי של הטבעת התעכב והוא לא היה מוכן בזמן לשבוע שעבר..

אבל היום הוא מוכן :)

אז לכל מי שחיכה לעיצוב בשביל להזמין אני ממתין עם ההזמנה עד שלישי בערב (20.05.2014) בשביל לתת צ'אנס לכל אלה שפנו אלי וביקשו לחכות לעצוב הסופי.

כל מי שרוצה יכול לפנות אלי בפרטי או במייל meir.jewels@gmail.com

אפשר לשלם בהעברה בנקאית, PayPal או במזומן אם אתם גרים באזור חולון.

בשביל לזרז תהליכים כל מי שמזמין טבעת שימדוד את האצבע שלו.. הכי ממולץ זה ללכת לבדוק בחנות תכשיטים עם טבעת קיימת..

או למדוד כמו בסרטון הזה:

הטבעת הזאת היא סוג של פנטזיה אישית שלי ואחרי שעוד כמה חברים שלי ביקשו גם החלטתי לעשות מזה פרויקט קטן ולכן הכמות שאני מביא היא נורא קטנה אז הכמות מוגבלת. מי שיקדים להזמין מבטיח לעצמו טבעת עם השם

שלו ובמידה שלו.. מי שלא יזמין עד מחר בערב לא בטוח שהטבעות שיהיו לי במלאי יהיו מתאימות לו במידה (במקום השם שלכם תהיה המילה Champions)..

jcnbj0ytmzlz.jpg

4wy0fjmykcyj.jpg

תיקון טעות: ישנה טעות בעיצוב ובמקום MACCABI רשום MACCANI - אין מה לדאוג זה לא יהיה כך בטבעת הסופית.

חשבתי על זה לפני.. תשמע זה פרויקט ממש ממש קטן.. אם יבוא לדבר איתי אפילו רווח אם הם לא ימצאו..

לא מאמין שההנהלה תבוא בטענות לכמה אוהדים שרצו לעשות לעצמם טבעת אליפות..

אני מבין אותך, רק תראה שבשביל משהו כזה קטן בלי כוונת רווח רצינית, לא תמצא את עצמך בהסתבכות, תעשה בדיקה מה מכבי רשמו כסימן ומה שייך להם

העבריינים הגדולים יודעים להתחמק עם אנשי קש, התמימים שבאים מאהבה ורעיון סתם עלולים להסתבך, בכל מקרה המון בהצלחה

אני מבין אותך, רק תראה שבשביל משהו כזה קטן בלי כוונת רווח רצינית, לא תמצא את עצמך בהסתבכות, תעשה בדיקה מה מכבי רשמו כסימן ומה שייך להם

העבריינים הגדולים יודעים להתחמק עם אנשי קש, התמימים שבאים מאהבה ורעיון סתם עלולים להסתבך, בכל מקרה המון בהצלחה

תודה רבה אחי.. אני מאמין שיהיה בסדר..

מה לגבי החומרים שמהם עשויה הטבעת חלודה אובדן ברק וכו' בכל זאת סכום לא קטן.

הטבעת עשויה מפליז. היא מצופה ברודיום - שזוהי מתכת אשר עמידה בפני קוזרוזיה ובעצם מונעת התחמצנות (מצפים תכשיטים העשוים מכסף וזהב לבן ברודיום). בנוסף לכך, הרודיום גם מעניק לטבעת צבע וברק.

רודיום:

http://www.nhw.co.il/%D7%A8%D7%95%D7%93%D7%99%D7%95%D7%9D-Rhodium.html