Jump to content

האלופים נגד גזענות- כולנו עם ראדי

Recommended Posts

הדבר הכי יפה בקהל שלנו זה לראות כל כך הרבה אנשים שרים "תנו לצהל לנצח לזיין תערבים" כשחלק גדול מהשרים בכלל לא עשה צבא\היה החייל הכי גרוע\הג'ובניק הכי מביש שיש ומבחירה....ולפני כל אלה שיקפצו ויגידו מה אתה מזיין את השכל הייתי קרבי וכו שיקראו שוב את החלק המודגש....אבל העיקר ללכת עם העדר

באופן אישי מעולם לא קיללתי שחקן בזמן ששיחק במכבי.

לגבי ההמשך זה כבר שיא חדש של עיוורון וצביעות.

ראדי בן זונה בעינייך בגלל שהוא העז לומר את דעתו ולבקש יחס שווה. בעינייך זה הופך אותו מערבי טוב (כזה שישפיל מבט ויגיש חומוס) לשחקן שווה זכויות במכבי (ולאדם).אדם שקורא בן זונה לאדם אחר בגלל שהוא מבקש להיות אדם הוא גזען ואיש חשוך.

דבר ראשון אתה חייב לתמצת את ההודעות. נכון שזכותך לכתוב מגילה אם אתה רוצה אבל שאתה כותב מגילה אז התכלס שאתה רוצה להגיד מאבד את עצמו. אתה יכול לצדוק בדבריך (גם אם אני לא מסכים עם חלק מהם) גם אם אתה רושם שלוש שורות.

ולעניינו אני דווקא חושב שמכבי כמועדון כן צריכה להתעסק עם זה כל עוד מדובר בתופעה קטנה (אפילו אם זה 20 אוהדים שמקללים את ראדי). מי שנגד ראדי ימשיך להיות נגדו אבל אם ימנעו מעשרים איש להפוך ל-100 איש וכך האלה זה מבורך. אני בכוונה ייתן פה דוגמאות קיצוניות על אולטרס הפועל והלה פמלייה שהתחילו בתור תופעה שולית בקהל שלהם ובגלל שהמועדון לא אמר את דברו והעלימו עין אז עכשיו הם סובלים מהם והם הפכו להיות שליטי היציע ואף משפעים על המועדונים האלו גם מבחינת החלטות מקצועיות והם כבר לא יכולים לטפל בבעיה הזאת. לכן אני חושב שטוב שמכבי לא מטאטאת את הבעיה מתחת לשטיח וכן מתמודדת עם זה.

חבל שאתה מעוות את המציאות, בית"ר הציפה מאוד את הבעיה (בדיוק אותה בעיה שיש כרגע במכבי), עד שזה הגיע לפתיחת מהדורות חדשות, וזה לא עזר רק החמיר..

גם בהפועל ,טביב ניסה להלחם בתופעה כשהיה הבעלים והסוף ידוע..( נקודה למחשבה, דווקא במקרה של הפועל , רוב התקשורת לקחה את הצד של הקהל נגד טביב, סתם אומר..)

מה גורם לך לחשוב שדווקא הנהלת מכבי תצליח במקום שכל השאר ולא רק בכדורגל נכשלו?

הדבר הכי יפה בקהל שלנו זה לראות כל כך הרבה אנשים שרים "תנו לצהל לנצח לזיין תערבים" כשחלק גדול מהשרים בכלל לא עשה צבא\היה החייל הכי גרוע\הג'ובניק הכי מביש שיש ומבחירה....ולפני כל אלה שיקפצו ויגידו מה אתה מזיין את השכל הייתי קרבי וכו שיקראו שוב את החלק המודגש....אבל העיקר ללכת עם העדר

מדהים ששמאלנים עוד מעיזים להשתמש בחרא הזה על אף שבכל בחירות מפלגות הימין מחזקות את כוחן לאחר קולות החיילים, ועל התופעה של כיפות סרוגות בצבא אין טעם להרחיב, אבל לא נורא אתם צודקים והשמש זורחת לכם מהתחת, העובדה שהדברים שהאמנתם בהם הן מדינית והן כלכלית כשלו כישלון חרוץ, ולא רק בישראל אלא בעולם כולו, לא אמורה לבלבל אותך ואת חברייך העילאיים...

חבל שאתה מעוות את המציאות, בית"ר הציפה כם היא את הבעיה, עד שזה הגיע לפתיחת מהדורות חדשות, וזה לא עזר רק החמיר..

גם בהפועל טביב ניסה להלחם בתופעה כשהיה הבעלים והסוף ידוע..( נקודה למחשבה, דווקא במקרה של הפועל , רוב התקשורת לקחה את הצד של הקהל נגד טביב, סץם אומר..)

מה גורם לך לחשוב שדווקא ההנהלת מכבי תצליח במקום שכל השאר ולא רק בכדורגל נכשלו?

הכוונה שלי הייתה שהם לא הציפו את הבעיה מתי שהם היו מיעוט שולי בקהל. מתי שהם נזכרו לעשות את זה הם כבר לא היו מיעוט ביציע.

אולטרס הפועל ולה פמלייה עם האג'נדות הקיצוניות שלהם קמו הרבה לפני טביב בהפועל וארקדי בבית"ר ואם היו מטפלים בזה בזמן הם לא היו מגיעים למימדים האלו.

עכשיו אני כבר שונא את ראדי.

עד אתמול, לא שנאתי אותו.

היום, לאחר מה שהוא גרם כאן, הפילוג שהוא מבחינתי האחראי עליו, אני כבר שונא אותו.

כבר לא יכול לשמוע את השם של הבכיין הזה.

לא אשרוק לו ולא אקלל אותו כי זה פשוט לא תורם כלום.

אבל אני כבר מחכה שיעוף מהקבוצה.

תשמע, אני לא נוהג להתבטא ככה..

אבל ממש בא לי לקפוץ ולהגיד לך שאתה מ***** את השכל ..

אנשים שהיו "החיילים הכי גרועים" ועוד ביטויים שהשתמשת לא יכולים לתמוך בצה''ל?

עד אתמול, לא שנאתי אותו.

הגיון מאוד בריא יש לך.

מי שמקלל שחקן של מכבי ושורק לו בוז זה לא מפריע לך,

אבל ששחקן לא מוכן לספוג קללות ושריקות כאילו הוא מינימום שי אבוטבול ולשתוק זה בסדר.

מי בכלל אמר שזה רעיון שלו, תקשיב לראיונות של מיץ' בימים האחרונים שאומר שהוא לא יקבל את הגזענות ביציעים,

ושזה ישפיע גם סדר גודל ההשקעה שלו במכבי.

הכוונה שלי הייתה שהם לא הציפו את הבעיה מתי שהם היו מיעוט שולי בקהל. מתי שהם נזכרו לעשות את זה הם כבר לא היו מיעוט ביציע.

אולטרס הפועל ולה פמלייה עם האג'נדות הקיצוניות שלהם קמו הרבה לפני טביב בהפועל וארקדי בבית"ר ואם היו מטפלים בזה בזמן הם לא היו מגיעים למימדים האלו.

טוב, אם ככה.. אתה וההנהלה מוזמנים לפתוח חזית (וזה לא משנה מי התחיל) מול המיעוט כהגדרתך..

לדעתי כולנו נצא מזה מדממים ומופסדים.

כשכולם מנסים להיות צודקים , בד"כ כולם מפסידים.

אני גם אומר לך, שאתה טועה טעות חמורה. אם בגלל אתמול נראה לך שכל הקהל של מכבי הולך להפסיק שירים כמו "חומוס צי'פס סלט", או שירים אחרים שמקוטלגים כ'גזעניים'..

ההיסטוריה וההכרות עם הקהל מספרים לנו, שרוב הקהל של מכבי נורא אוהב את הקבוצה שלו, והוא מוכן לשים בצד את דעותיו עד שההצלחה בורחת..

תיזכר איך שרקו שבוע שעבר בדקה 88, תיזכר איך שרקו לסוזה, תיזכר איך שורקים לזיו..

נקודה אחרונה למחשבה- חצי מהמשחקים בעונה משוחקים בחוץ, הטענה ל'גזענות' מופנת בעיקר לארגון \שער 11, מי לדעתך יהי'ה הרוב השפוי שישתיק את המיעוט הקולני בחצי מהמשחקים בעונה הבאה???

אתה מבין שזה נועד לכישלון או שעדיין לא..?

עד אתמול, לא שנאתי אותו.

אתה אידיוט. זה לא "פילוג", פילוג זה כשיש לך צד א' וצד ב' ושניהם צדים לגיטימיים. במקרה שלנו יש צד אחד לגיטימי וצד שני של גזענים.

אם החולצות האלה מצליחות לעורר דיון נגד גזענות ולהתסיס את הקהל כנגד הגזענים אז המטרה הושגה.

אתה אידיוט. זה לא "פילוג", פילוג זה כשיש לך צד א' וצד ב' ושניהם צדים לגיטימיים. במקרה שלנו יש צד אחד לגיטימי וצד שני של גזענים.

אם החולצות האלה מצליחות לעורר דיון נגד גזענות ולהתסיס את הקהל כנגד הגזענים אז המטרה הושגה.

חח עוד נראה אם קיררת את השמפניות בזמן או לא

טוב, אם ככה.. אתה וההנהלה מוזמנים לפתוח חזית (וזה לא משנה מי התחיל) מול המיעוט כהגדרתך..

לדעתי כולנו נצא מזה מדממים ומופסדים.

כשכולם מנסים להיות צודקים , בד"כ כולם מפסידים.

אני גם אומר לך, שאתה טועה טעות חמורה. אם בגלל אתמול נראה לך שכל הקהל של מכבי הולך להפסיק שירים כמו "חומוס צי'פס סלט", או שירים אחרים שמקוטלגים כ'גזעניים'..

ההיסטוריה וההכרות עם הקהל מספרים לנו, שרוב הקהל של מכבי נורא אוהב את הקבוצה שלו, והוא מוכן לשים בצד את דעותיו עד שההצלחה בורחת..

תיזכר איך שרקו שבוע שעבר בדקה 88, תיזכר איך שרקו לסוזה, תיזכר איך שורקים לזיו..

נקודה אחרונה למחשבה- חצי מהמשחקים בעונה משוחקים בחוץ, הטענה ל'גזענות' מופנת בעיקר לארגון \שער 11, מי לדעתך יהי'ה הרוב השפוי שישתיק את המיעוט הקולני בחצי מהמשחקים בעונה הבאה???

אתה מבין שזה נועד לכישלון או שעדיין לא..?

אתה ממשיך לעוות את מה שאני כותב. תמצא לי איפה כתבתי שהטענות שלי כלפי הארגון? לא מדבר על שירים מדבר נטו על 20 איש שמקללים שחקן בגלל שהוא ערבי (אין צורך שתחזור על כל מה שכתבת שלא מקללים אותו כי הוא ערבי) מה אתה דוחף לי לפה דברים שלא התייחסתי אליהם.

מזל שבאת כריס, חיפשנו מישהו שיבוא ויקבע כבר , מה הצד הלגיטמי ומה הצד הגזעני.

עכשיו שהכל ברור אפשר לנעול את הנושא, תוך שבוע שבועיים התופעה נעלמת, בלומפילד יתאחד כולו כנגד הגזעניים משער 10-11, הגזעניים משער 10-11 יבינו את טעותם וימציאו שיר גם לראדי, אלו שלא יתיישרו, יתבאסו שחברהם נטשו אותם ויחליטו לבטל את המנוי.

אוהדים משער 13 ו2 יצטרפו לארגון, מה שיגדיל משמעותית את נפח הקהל במשחקי חוץ, ובא לציון גואל.

טוב שבאת, חבל שרק עכשיו..אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם

יש ים של ניגודים עם כל הנושא הזה וכל אחד יכול לצאת צבוע.

צריך פשוט לא להתסיס את האווירה ולהרחיב את הפילוג בנושא, אני אישית מעודד את ראדי בחימום כמו כל שחקן רגיל, אין סיבה שכל נגיעה שלו בכדור תלווה בעידוד. זה סתם מתסיס.

מזל שבאת כריס, חיפשנו מישהו שיבוא ויקבע כבר , מה הצד הלגיטמי ומה הצד הגזעני.

עכשיו שהכל ברור אפשר לנעול את הנושא, תוך שבוע שבועיים התופעה נעלמת, בלומפילד יתאחד כולו כנגד הגזעניים משער 10-11, הגזעניים משער 10-11 יבינו את טעותם וימציאו שיר גם לראדי, אלו שלא יתיישרו, יתבאסו שחברהם נטשו אותם ויחליטו לבטל את המנוי.

אוהדים משער 13 ו2 יצטרפו לארגון, מה שיגדיל משמעותית את נפח הקהל במשחקי חוץ, ובא לציון גואל.

טוב שבאת, חבל שרק עכשיו..אבל מוטב מאוחר מאשר אף פעם

התופעה לא תיעלם כי האידיוטים האלה לא ייעלמו בכוחות עצמם עד שלא יתערבו ויטפלו בתופעה מבחוץ. אבל כל מסר שראדי או הקבוצה יעבירו נגד גזענות, בין אם זה סרטון, סטטוס או חולצה - מבורך.

התופעה לא תיעלם כי האידיוטים האלה לא ייעלמו בכוחות עצמם עד שלא יתערבו ויטפלו בתופעה מבחוץ. אבל כל מסר שראדי או הקבוצה יעבירו נגד גזענות, בין אם זה סרטון, סטטוס או חולצה - מבורך.

איך יטפלו בבעיה מבחוץ?

כל הויכוחים האלה מיותרים. כל צד יישאר בדעתו, חוץ מפלג לא ראיתי מישהו מכאן שאי פעם שינה את הדיעה שלו, אז הדיונים האלה לא תורמים הרבה מעבר לפלטפורמה לאייל שוימר לכתיבת חיבורים של 1500 מילים.

אני רק מקווה שהמצב לא יגיע לזה שיום אחד גולדהאר יקום ויילך, ואז אנשים יבינו בדיעבד שהם טעו.

אני רק מקווה שהמצב לא יגיע לזה שיום אחד גולדהאר יקום ויילך, ואז אנשים יבינו בדיעבד שהם טעו.

מה גורם לך לחשוב שעזיבה של גולדהאר תעמיד את האנשים האלה על טעותם? העקרונות הפוליטיים הגזעניים שלהם חשובים יותר ממכבי, מגולדהאר או מכל דבר אחר. הם שם כדי להשמיע את צעקתם נגד שחקנים ערבים שמעזים לדרוש יחס שווה מהקהל שלהם ולא מוכנים לרקוד לצלילי החליל הגזעני. והם יהיו שם גם אחרי גולדהאר, כי המדינה מעל לכל!

ללבוש את החולצות האלה בגלל הכיתוב הזה, זה על אותו עקרון של לעצור 10 אנשים על אבוקה אחת.

2 טמבלים החליטו שזה מצחיק וזרמו עם הרעיון.

זה לא מצחיק, אבל גם לא צריך לעשות מזה סיפור.

העניין הוא כמו שתומר אמר, שלעומת אחרים שחטפו קללות ביציע, ראדי כל הזמן בוכה על זה.

ומבטיח שאני ממש לא בצד של כל הקריאות הגזעניות (למרות שאני ימני בדעותיי).

אבל ראדי לא צריך להתעסק בזה כמו שהוא מתעסק ובטח לא כל הקבוצה.

+8

שי אל, אתה ילד יותר חכם ממה שכתבת פה. ברגע שהכתובות ההן נכתבו בכניסה לקרית שלום, זה כבר לא ראדי, זאת מכבי. החולצות זה לא ראדי הכין, זאת מכבי. אני כבר חודשים לא נכנס לויכוחים של הגזענות ביציע כי זה חסר תכלית מבחינתי, אבל אל תמעיט או תשנה את מה שהיה היום עם החולצות הללו ועם המסר של המועדון. אתה יכול לא להסכים עם זה או לא לאהוב את זה, זכותך - אבל זאת מכבי.

אתה יודע שאני לא גזען ולא כלום. אבל לתלות את החולצות פתאום כאחריות המועדון? אני לא מעורב בתוך החדר הלבשה שלהם אבל אני דיי סבור שראדי היה זה שארגן את זה מכמה סיבות:

1. ראדי לא מפסיק לבכות על כמה שהוא מסכן וקורבן ל"קומץ גזענים" למרות שהוא לא מספיק לקבל עידוד מ*רוב* הקהל וזה מה שחשוב. במקום זה הוא בוחר להתעסק בחבורת אנשים מסוימים במיוחד שמקללים שחקן מכבי רק בגלל המוצא שלו (יש גג 15-20 כאלה. בהבטחה)

2. ראדי השחקן הכי פוליטיקאי שאי פעם דרך פה. ובמקום לעשות את התפקיד שלו ולשחק כדורגל הוא מעדיף להתעסק בחרא.

3. כי הוא מעורר אנטגוניזם עצום. ואני אישית מת שיילך אותו ומחזיק את עצמי לא לשרוק לו בוז כל משחק

4. כי הוא גרם להתססה ופילוג עצום רק בגלל האופי שלו בלי קשר למוצא.

5. ראדי בן זונה. בגלל שהוא בן זונה ולא אכפת לי מאיפה הקריצו אותו ובאיזה שפה הוא מדבר.

דבר ראשון שמור על הפה שלך.

דבר שני, צד אחד לגיטימי. וצד שני לגיטימי ביותר ואתה יכול לקרוא פה טיעונים מפה ועד הודעה חדשה.

יש מעט מאוד אנשים שמקללים שחקן מכבי בגלל שהוא ערבי. יותר מקללים אותו בגלל האופי, ההתססה והפוליטיקה שהוא הכניס לאהבה הטהורה והצחה מכל- מכבי.

אתה בוחר לעצום עיניים להתעלם מזה. לקרוא לאלה שמגנים את ההתנהגות של ראדי אנשים חשוכים. ובינתיים הוא משטה בכם ונותן לכם לזוז לפי החליל שלו. אתם פשוט לא רואים את זה.

נ.ב המשחק נגד סכנין הייתה בדיחה. לדעתי ההפך מגזענות היא דווקא שיווין בין כולם, ותעודדו את ראדי כמו שאר השחקנים. ודווקא שער 13 ששותק כל המשחק התחיל פתאום לשאוג בשירים של ראדי. רק בגלל שהוא ערבי? מביך.

וואו השמאלנים יורים לכל כיוון אחרי שהם רואים שניסיונות החינוך והכפייה אכלו זין ולא רק שקיללו את ראדי הרי ברור מאליו שהוא עומד לקבל מעתה ואילך פי אלף אש, אז עכשיו מנסים את הנשק הכבד: "גולדהאר יעזוב בגללכם", לכל קבוצות הכדורגל בליגות הבכירות בעולם בערך יש בעל בית פרטי, בלפחות כמה עשרות מהם התופעות האלו ישנן בווליומים פי אלף יותר גבוהים, בכל המקרים (כולל של מכבי) הרוכש ידע מראש הכל כולל הכל על המועדון שהוא קונה אותו וגם על הקהל. לא זכור מקרה אחד שמישהו עזב בגלל הקריאות האלה, אבל אתם תמשיכו לפמפם, ממילא תמיד תזדקקו לשקר בשביל להוכיח את הטענות שלכם...גוד לאק

נ.ב המשחק נגד סכנין הייתה בדיחה. לדעתי ההפך מגזענות היא דווקא שיווין בין כולם, ותעודדו את ראדי כמו שאר השחקנים. ודווקא שער 13 ששותק כל המשחק התחיל פתאום לשאוג בשירים של ראדי. רק בגלל שהוא ערבי? מביך.

רק בגלל שאוהדים של הקבוצה שהוא משחק בה מקללים אותו.

ולא, לא שרתי לו בכל נגיעה בכדור.

+8

אתה יודע שאני לא גזען ולא כלום. אבל לתלות את החולצות פתאום כאחריות המועדון? אני לא מעורב בתוך החדר הלבשה שלהם אבל אני דיי סבור שראדי היה זה שארגן את זה מכמה סיבות:

1. ראדי לא מפסיק לבכות על כמה שהוא מסכן וקורבן ל"קומץ גזענים" למרות שהוא לא מספיק לקבל עידוד מ*רוב* הקהל וזה מה שחשוב. במקום זה הוא בוחר להתעסק בחבורת אנשים מסוימים במיוחד שמקללים שחקן מכבי רק בגלל המוצא שלו (יש גג 15-20 כאלה. בהבטחה)

2. ראדי השחקן הכי פוליטיקאי שאי פעם דרך פה. ובמקום לעשות את התפקיד שלו ולשחק כדורגל הוא מעדיף להתעסק בחרא.

3. כי הוא מעורר אנטגוניזם עצום. ואני אישית מת שיילך אותו ומחזיק את עצמי לא לשרוק לו בוז כל משחק

4. כי הוא גרם להתססה ופילוג עצום רק בגלל האופי שלו בלי קשר למוצא.

5. ראדי בן זונה. בגלל שהוא בן זונה ולא אכפת לי מאיפה הקריצו אותו ובאיזה שפה הוא מדבר.

דבר ראשון שמור על הפה שלך.

דבר שני, צד אחד לגיטימי. וצד שני לגיטימי ביותר ואתה יכול לקרוא פה טיעונים מפה ועד הודעה חדשה.

יש מעט מאוד אנשים שמקללים שחקן מכבי בגלל שהוא ערבי. יותר מקללים אותו בגלל האופי, ההתססה והפוליטיקה שהוא הכניס לאהבה הטהורה והצחה מכל- מכבי.

אתה בוחר לעצום עיניים להתעלם מזה. לקרוא לאלה שמגנים את ההתנהגות של ראדי אנשים חשוכים. ובינתיים הוא משטה בכם ונותן לכם לזוז לפי החליל שלו. אתם פשוט לא רואים את זה.

אל תזרוק לי ביטויים ריקים כמו "התססה" ו"פוליטיקה", איזה פוליטיקה הוא הכניס? ראדי בעצם הגיע למכבי כדי לקדם אג'נדה פוליטית?

התססה נגד מי הוא הכניס? הוא יצא נגד הקהל הרחב? הוא יצא נגד שער מסויים? היחידים שהוא יצא נגדם הם הגזענים.

עצוב ששחקן שרוצה לקבל יחס אנושי ויש לו גם את הביצים לעשות משהו בשביל זה נתפס בעינייך כמתסיס ופוליטיקאי.

וואו השמאלנים יורים לכל כיוון אחרי שהם רואים שניסיונות החינוך והכפייה אכלו זין ולא רק שקיללו את ראדי הרי ברור מאליו שהוא עומד לקבל מעתה ואילך פי אלף אש, אז עכשיו מנסים את הנשק הכבד: "גולדהאר יעזוב בגללכם", לכל קבוצות הכדורגל בליגות הבכירות בעולם בערך יש בעל בית פרטי, בלפחות כמה עשרות מהם התופעות האלו ישנן בווליומים פי אלף יותר גבוהים, בכל המקרים (כולל של מכבי) הרוכש ידע מראש הכל כולל הכל על המועדון שהוא קונה אותו וגם על הקהל. לא זכור מקרה אחד שמישהו עזב בגלל הקריאות האלה, אבל אתם תמשיכו לפמפם, ממילא תמיד תזדקקו לשקר בשביל להוכיח את הטענות שלכם...גוד לאק

למה כל דבר צריך להיות מקוטלג לימנים ושמאלנים?

אני לא ימני ולא שמאלני, אותי מעניינת מכבי יותר מפוליטיקה וזה לדעתי אפילו לא משנה למי אני מצביע בבחירות (מעבר לזה שאני מתפדח להגיד שכמו אידיוט הצבעתי לארץ חדשה). אתה מעדיף פוליטיקה על מכבי, אני לא מסכים עם הדיעה שלך, אבל אני גם לא מנסה לחנך אותך.

בדיונים קודמים ניסיתי להסביר לך וגם לאחרים שמחזיקים בדיעה שלך שלדעתי אתם טועים ולמה. כמו שכתבתי, חוץ מפלג, אני לא זוכר אחד ששינה את דעתו בנושא הזה.

אני כבר הבנתי שהדיונים האלה בפורום לא שווים כלום כי כל אחד יתבצר בעמדה שלו. אני לא אומר שבגללכם גולדהאר יעזוב, אבל אני חושב שזה סיכוי שקיים, כי לא נראה לי שזה מה שהוא חשב שיקרה כשהוא יקנה את הקבוצה, ואם זה יקרה, נחזור לימים השחורים בהם הסתכלנו על המועדון הזה ורצינו להקיא, ואת זה שנינו לא רוצים.