Jump to content

חרא של אוהדים

kazale

Recommended Posts

אין לי בעיה עם השירים אני גם שר אותם אבל ילדים בגיל שלי עושים זין לכיוון 13 זה פשוט מביך וצריך להיפסק

לך אין בעיה עם השירים?

לגודלאהר יש.

לך אין בעיה עם השירים?

לגודלאהר יש.

מכבי תהיה פה אחרי והייתה לפני גולדהאר!!!!!!!!!!!!!111111

באתי לומר את דעתי על הזין לכיוון 13 ועל אלה שצועקים מי שלא שר בן זונה כששרים טועמה מחבל שזה לרוב ילדים קטנים ממני אפילו ואני כולה 16.5

בגלל זה התחלתי עם השירים

באתי לומר את דעתי על הזין לכיוון 13 ועל אלה שצועקים מי שלא שר בן זונה כששרים טועמה מחבל שזה לרוב ילדים קטנים ממני אפילו ואני כולה 16.5

בגלל זה התחלתי עם השירים

אל תהיה מושפע מאחרים, ותעשה מה שאתה חושב לנכון.

מהגיל שלך ומתחתיך זה מתחיל - תרבות עידוד,תרבות אהדה לקבוצה ודרך התנהגות.

הרי מה בגיל שלך, גם אני הייתי ומסתכל במעין הערצה לגוש של שער 11, ורוצה להיות כמוהם, ובהחלט יש מה לחקות מהם ויש לי רק דברים טובים להגיד.

אבל כן בקטעים שפוגעים בקבוצה,במיץ' וכו' - צריך להפסיק, לחדול ולהתקדם מהשטויות האלה כבר.נמאס.

אתה בגיל שלך משמש דוגמא לבני גילך וקטנים ממך, ואיך שתתנהג עכשיו - זה הדרך שלך להתנהגות שכנראה תהיה גם בעתיד אם תשאר ביציע.

אני לא מושפע מאחרים. אני נגד הגזענות והשירים שמכלילים ויש דברים שאני לא אומר. טועמה מחבל זה אחד מהדברים שאני אומר כי אני לא יכול להבליג על זה וזה לא גזענות בכלל. מה ההבדל בין זה לעמאשה בוא שים לי חומוס בצלחת?

ההבדל הוא שבמקרה של עמאשה עוד אפשר להגיד שזה הומור ותו לא, שצוחקים איתו ולא עליו, במקרה של טועמה זה קצת קשה.

מכבי תהיה פה אחרי והייתה לפני גולדהאר!!!!!!!!!!!!!111111

היתה לפני גולדהאר והכל הלך מאוד מאוד קשה, אחריו? לא רוצה לחשוב על זה.

אם זה מפריע למיצ' זה צריך להפריע לכל האוהדים!!!

היתה לפני גולדהאר והכל הלך מאוד מאוד קשה, אחריו? לא רוצה לחשוב על זה.

אם זה מפריע למיצ' זה צריך להפריע לכל האוהדים!!!

אני יודע. צחקתי.

יש כאלה שזו דעתם.

מה יש לכם אסור לשנות מילים לשירים זה כמו לשנות את עשרת הדברות, זה תנ״ך. סלע.

הקיבעון והאטימות להתקדמות עוד יכולים לפגוע בכל מה שנבנה פה.

למזלנו הרוב השקט והשפוי החליט להיות פעיל ולא שקט אנימור ומונע בינתיים השלכות רציניות.

לא קונה? ומה עם גולדהאר ימאס מילדי הלה פמילייה שחושבים שאנחנו בית״ר ויעזוב? גם לא ישפיע על הרכש?

נו באמת, יעזוב בגלל 500 ששרים טועמה מחבל? הוא פאקינג ראה 100 אלף בחגיגות

מכבי לא עומדת על זה לדין בגלל השריקות בוז

בסדר, אני אמרתי את זה כתגובה למה שהוא אמר בראיון שהוא הפסיד 700 אלף שקל בגלל הטועמה מחבל. זה לא בגלל זה.

היה לידי איזה בן זונה שרק קילל את ראדי.
בן איזה 22 עם חולצה בצבע כחול כהה. כאילו שבשביל זה הוא בא היום.

נו באמת, יעזוב בגלל 500 ששרים טועמה מחבל? הוא פאקינג ראה 100 אלף בחגיגות

שמעת איך הוא הגיב בנושא הזה בראיון שעשה ב102fm? זה נשמע לך כמו משהו שולי אחרי ראיון אחר לפני כמה ימים, שנשאל אם הוא יהיה במכבי עוד 5 שנים והרהר על כך לפני שענה אחר כך שהוא ישאר כל עוד יהנה פה?

אני יודע שאף אחד פה לא קורא את ארי שמאי, אבל אותו שמאי קרא בגלוי ביום שלישי בערב לאוהדי הפועל לכתוב מכתב בצירוף סרטונים למיטש ולתקשורת הקנדית שמראה את הגזענות של אוהדי מכבי, הוא גם ציין שזו הדרך היחידה לגרום למיטש שימאס במכבי.

כל זה מתוך הבנה (שלו) שאין שום סיכוי שיגיע משקיע דומה להפועל, רק משפט אחרי זה הוא עבר לדבר על הגבלת תקציב, ואז הוא עבר לרעיון "תמות נפשי עם פלשתים" כמו שהזכרתי בהתחלה.

אחריי יומיים בבוקר החגיגות התגלו הכתובות המכוערות (ואני לא מת על ראדי) שיוחסו דווקא לאוהדי מכבי, למרות שגם מבחינת הרקע, המקום והתזמון- בוקר החגיגות, זה לא מסתדר.

רובכם ישר בלעתם את הנחת היסוד שמדובר באוהדי מכבי.

מה רק לי 1+1 שווה ל2.

מי שלוקח שקל ממיטשענק על הקללות המפגרות וחסרות המשמעות, שיתבע אישית ויעבוד כל החיים כדי להחזיר את מה שמיטש מרוויח ביום.

ושיעוף מהמגרש. ובוודאי לא יביע דעה על רכש שהקנסות האלה מונעות.

אני יודע שאף אחד פה לא קורא את ארי שמאי, אבל אותו שמאי קרא בגלוי ביום שלישי בערב לאוהדי הפועל לכתוב מכתב בצירוף סרטונים למיטש ולתקשורת הקנדית שמראה את הגזענות של אוהדי מכבי, הוא גם ציין שזו הדרך היחידה לגרום למיטש שימאס במכבי.

כל זה מתוך הבנה (שלו) שאין שום סיכוי שיגיע משקיע דומה להפועל, רק משפט אחרי זה הוא עבר לדבר על הגבלת תקציב, ואז הוא עבר לרעיון "תמות נפשי עם פלשתים" כמו שהזכרתי בהתחלה.

אחריי יומיים בבוקר החגיגות התגלו הכתובות המכוערות (ואני לא מת על ראדי) שיוחסו דווקא לאוהדי מכבי, למרות שגם מבחינת הרקע, המקום והתזמון- בוקר החגיגות, זה לא מסתדר.

רובכם ישר בלעתם את הנחת היסוד שמדובר באוהדי מכבי.

מה רק לי 1+1 שווה ל2.

גם אם מדובר באוהדי uh99+1, וגם אם הקנסות שמיטש משלם הם בעיקר על זריקת חפצים ופחות בגלל גזענות, מספיק לשמוע את גולדהאר כדי להבין שצריך להפסיק.

טוב סוף סוף במיטה אחרי לילה שגעת... עייף מדי להתייחס למה שקרה היום אבל בגדול ולפי הלך הרוח בזמן האחרון אז בשבת זה יהיה הרבה יותר גרוע

טוב סוף סוף במיטה אחרי לילה שגעת... עייף מדי להתייחס למה שקרה היום אבל בגדול ולפי הלך הרוח בזמן האחרון אז בשבת זה יהיה הרבה יותר גרוע

שהגיזענים ב11 לא יתפלאו, כשמכבי תתחיל להעביר שמות למשטרה.

מי ששם זין על הקהל הרחב, על הבעלים, ועל השחקנים, ימצא את עצמו בלי מנוי, ועם תביעה ממכבי ואזהרה במשטרה.

גם אם מדובר באוהדי uh99+1, וגם אם הקנסות שמיטש משלם הם בעיקר על זריקת חפצים ופחות בגלל גזענות, מספיק לשמוע את גולדהאר כדי להבין שצריך להפסיק.

אחי, כשאתה אומר "להפסיק" למה אתה בדיוק מתכוון?

בתקשורת אוהבים לעשות סלט וברוב המקרים כולנו רוקדים לחליל המכליל את הכל בלי להבין כלום.

לשירים שבעקבותם מכבי (מיטש) נקנס, נמצא הפתרון בסוג של ה'סכם שבשתיקה', כולם שרים בכל הכח שירים שכבר התקבעו בבלומפילד, ואז בדיוק כשמגיעים למילים הבעייתיות חלק ממשיכים וחלק שורקים בוז, זה עושה את העבודה ואין מה להמשיך לפמפם את העניין הספציפי הזה למרות שהוא כבר נפסק.

רוב הקנסות אם אני זוכר נכון, הגיעו בעקבות דביל שזרק כדור\בקבוק\טרופית\אחר, לא נראה לי שיש עוד מקום בעולם שבעלים משלם 40,000 שקל בגלל אוהד אחד שזרק "כדור".

זה הזוי, ולצערי הרב עד שלא יתפסו את הזורק ויטפלו בו זה לא יפסק, במקום זאת ממשיכים עם העונשים הקולקטיבים והקנסות, אנחנו נמשיך להתעצבן ומיטש ישלם, כי תמיד יהי'ה את המטומטם הבא שלא שולט בעצמו שיזרוק מצית בפעם הבאה שהוא יהי'ה עצבני, למה? כי הכי קל לעשות מעשה ""אמיץ"" כשמישהו אחר משלם את המחיר.

אז כשאמרת "שצריך להפסיק", למי אתה מפנה את האמירה הזאת?! מדובר תמיד בדביל תורן שאין לו כתובת.

לגביי ראדי, הצורה היחידה שבא לאוהדים מותר להביע מחאה לגיטימית היא בעזרת שריקות בוז, אישית הייתי שמח אם ראדי לא היה משחק במכבי, לא בגלל שהוא ערבי, אלא בגלל שהוא מזדהה עם מי שלהבנתי הם האויבים שלנו - הם והמנהיגים שלהם דואגים להזכיר זאת בכל הזדמנות.

אבל, בגלל שהדעה שלי אינה עומדת בקונצנזוס, אין לי עניין לבוא ולחנך את יושבי בלומפילד, זאת לא הבמה ולא המטרה, לכן אני בסוג של 'וויתור עצמי' (יש אנשים שאני מקווה שלא יקראו את המילים הללו, והמבין יבין..) החלטתי שאני לא שורק בוז וגם לא מעודד, למה? גם כי ראדי הפסיק להתעסק בענייני לאומנות, וגם בגלל שהמטרה שלי באצטדיון שמכבי תצליח, גם אם להבנתי אני צודק, במקרה הזה אני בוחר להיות חכם.

בכל מקרה אני יכול להבין כאלה ששורקים בוז כי קשה להם להשלים עם שחקן שהתריס בעבר, וכמו שחקנים ערבים אחרים הוא בוחר (גאה) להיות חלק ממגזר שדואג שנדע מעל כל במה שהם לא מכבדים את זכותינו למדינה יהודית, במאבק עם האויבים שלנו הם לא מסתירים את התמיכה תמיד בצד השני, זה בעצם אותו עם שכולם היו אויבים שלנו, רק שחלקם נשארו בסוף המלחמה בצד שלנו.

נכון,שריקות בוז יוצרות אי נעימות , אבל אי נעימות זה דבר שאפשר לחיות איתו ולהתמודד איתו , אף אחד עדיין לא נקנס בגין שריקות בוז.

בסופו של דבר, לכל ארגון\מועדון יש סולם ערכים מסוים, נראה שההצלחה גורמת לחלק מהאוהדים לשכוח הכל, ובשם המקצוענות הם יהיו מוכנים להוסיף לסמל פטיש ומגל, בטח אם יאמרו להם שזה הוראה של מיטש ..

ברור שיבוא הפופוליסט שיגיב לי, "מי אתה שתדבר על מיטש שמשקיע מליונים במכבי", אז מעבר לפופוליזם אני חושב שגם לנו בתור אוהדים (לא אוהד בודד) יש אמירה בקבוצת ספורט שמטרתה בסופו של דבר להביא להנאת הקהל, תוציא את הקהל מהכדורגל, וזה משחק אחר..

הערכים שלדעתי יש עלהם קונצנזוס שרוב הקהל וגם מיטש יחתום עלהם מדברים על (מתוך כמה אתרים שבדקתי, כדי להיות נאמן למקור, ואני מצטט): "נשמה בריאה בגוף בריא", "מצוינות, נאמנות, ורצון להצליח", מגן דוד זה הסמל בגלל שהוא "מייצג את העם היהודי", הקבוצה קרויה על שם המכבים אשר נאבקו במשך יותר מאלפיים שנה כדי לשמר את החופש, הדת והריבונות היהודית שלהם.

אחרי שקוראים את זה, אפשר להבין קצת יותר למה יש אוהדים ששורקים בוז למי שתומך בקריאת תיגר על עתיד המדינה כמדינה יהודית ריבונית, או כנגד שחקן שפותח את הבוקר בהאזנה לשיר "בתאונת מטוס קלה", יש אוהדים שהערכים חשובים להם לצד ההצלחה - ערך בפני עצמה, ויש כאלה שקידשו את ההצלחה ושכחו את כל השאר..

הבעיה שדרך ההסתכלות הזאת לא נמצאת במרחב הציבורי, כל שריקה לשחקן ערבי ישר מקוטלגת כ"גזענות", כאילו שאנחנו הצד הפוגע ולא הנפגע בפרספקטיבה רחבה.

אם רוב האוהדים שלנו השתכנעו שמדובר בגזענות, קל וחומר שמיטש שלא מעורה בכל מה שקורה בישראל גם יראה את המציאות בצורה דומה.

כרגע הרבה אוהדים שחושבים כמוני מבליגים ושותקים, כי רובם מעדיפים להיות חכמים ולא צודקים בשביל מכבי, כולנו עדים לכך שבאופן כללי נבנה משהו מיוחד בשביל מכבי ובשביל כולנו.

אבל מתישהו אם וכאשר הערכים שלנו כמועדון שוב יעמדו למבחן (בן רייכרט), אני מקווה שהאוהדים יצאו מדמות הכלב על 'הדשבורד' - פוסט טראומה מקיצוניות לקיצוניות, ויבינו שגם לקהל יש זכות להשמיע את קולו גם בענייני ערכים ולא רק כשיש חילוף גרוע לטעמו.

אני בטוח שאם נשמיע את קולנו בצורה מאוחדת ומוסברת גם ההנהלה תבין את המניעים הכנים שלנו, וגם אם לא יסכימו, אז לא כל מחלוקת היא מלחמת עולם שלישית- שמעתי את מיטש אומר משהו בסגנון השבוע כששאלו אותו על היחסים עם גו'רדי.