Jump to content

ברק לוי

lobster

Recommended Posts

דעתכם?

נראה לא חד במיוחד האמת, היציאה בשער הראשון הייתה נוראית.

יש פוטנציאל גדול, אבל לדעתי עד שהוא לא יצבור דקות משחק משמעותיות צריך להמשיך עם חואן פבלו, ובאופן כללי במתכונת של שוער זר.

אי אפשר גם כל כך להאשים אותו, הבנאדם לא שיחק שנה שלמה.

נדבק בשפעת הפאבלו...

שנה שעברה היה נמר כמו אניימה

השנה פוזל לאווטים כמו פאבלן

אין לי מושג למה זה עובד ככה

אם חשבתי לפני שני המשחקים שהגיע הזמן אז אני ישקר אם אגיד עכשיו שאין לי חששות

נשלח מה iPhone שלי ע"י Tapatalk

הגול השני לא באשמתו.

וצריך לזכור - שוער ששנה לא ראה מגרש. איך אפשר?!

שוער העתיד שלנו, שכבר הוכיח בעבר שהוא שוער מצויין!

הגול השני לדעתי לא היה באשמתו. כדור קשה מאוד בנגיחה לקורה... קשה מאוד לעצור

אני גם חושב שזו לא אשמתו. אמנם המיקום שלו גרוע, אבל לא נתפס שאיינבינדר נתן לראיוס להגיע לכדור הזה.

מצד אחד אתה אומר שיש פוטנציאל אם יקבל דקות משחק מצד שני אתה אומר להמשיך אם חואן פאבלו ..

סוזה עושה טוב מאוד שבגארבג הוא נותן דקות לברק לוי ואם ימשיך איתו גם בתחילת הליגה שנה הבאה או במשחקי הכנה הוא יצליח בגדול הוא שוער טוב שצריך ביטחון

מצד אחד אתה אומר שיש פוטנציאל אם יקבל דקות משחק מצד שני אתה אומר להמשיך אם חואן פאבלו ..

סוזה עושה טוב מאוד שבגארבג הוא נותן דקות לברק לוי ואם ימשיך איתו גם בתחילת הליגה שנה הבאה או במשחקי הכנה הוא יצליח בגדול הוא שוער טוב שצריך ביטחון

זה נקרא השאלה...

אני באמת לא מבים על סמך מה אתם קובעים שהוא שוער העתיד שלנו.

יש לו פוטנציאל. אין ספק. אבל גם לתום אלמדון, קליימן, איתמר ניצן, לויטה, חיימוב ואחרים היה פוטנציאל בגיל של ברק.

עדיין לא הייתי לוקח אותם.

צריך לתת לו לשחק שנה. או להשאיל או לתת לו לשלק במכבי ולקוות לטוב

וואו, תום אלמדון.

בדקתי, מסתבר שהוא חי והוא אפילו שוער שני של בני יהודה.

וזה בדיוק ממחיש. היה שוער העתיד של חיפה עם פוטנציאל אדיר. ו... היכולת בנוער לא מקבילה לבוגרים

זה שכר הלימוד שלנו.. צריכים לתת לו היזדמנות ובטוח שיהיה פה ושם טעויות.. אבל רק ככה מגדלים שוער צעיר... זה יהיה שווה לנו ב 10 שנים הקרובות.. בעונה הבאה פאבלו יהיה שוער ראשון אבל אשמח לראות את ברק מקבל יותר הזדמנויות.. במיוחד בליגה.

אני מאוד אוהב אותו. שוער זו עמדה שמצריכה ניסיון, וצריך לזכור שהוא לא שיחק כל העונה. אחלה ברק. בשבילו הייתי רוצה שייצא להשאלה ויחזור מחושל יותר ועם ביטחון(אם לייצוב יעזוב את ק״ש, זה המקום האידאלי עבורו להשאלה), עבורנו יש לנו שוער שני נפלא ואני מקווה שהוא יקבל את המושכות בשנים הקרובות.

תגידו אתם רציניים?הבן אדם לא ראה דשא עונה שלמה ועכשיו אתם מצפים שבמשחק אחד הוא יהיה נמר?

אם רוצים לבחון אותו זה רק עפ"י רצף של משחקים כמו בעונה שעברה שבהם הוא נראה טוב מאוד.

באמת שרק פה אנשים יכולים להמליך ולשרוף שחקנים עפ"י משחק אחד.

אני גם חושב שזו לא אשמתו. אמנם המיקום שלו גרוע, אבל לא נתפס שאיינבינדר נתן לראיוס להגיע לכדור הזה.[/quote

אי אפשר להגיד לא באשמתו אבל להגיד שהמיקום שלו היה גרוע

אם המיקום שלו היה נכון הוא היה עוצר תכדור...גול שלו

לדעתי הוא יכול להיות השוער הראשון שלנו, השאלה אם אנשים מוכנים לאבד אליפות בשביל זה.

כולם פה רוצים לראות אותו כשוער ראשון שלנו אבל בסיטואציה של שוער חדש וצעיר איבוד של 10-13 באשמתו הישירה זה ריאלי לגמרי והשאלה אם מוכנים פה לאבד אליפות בשביל זה?

לטעמי האישי ברק לוי צריך לצאת לשנת השאלה בקבוצה רצוי קצת לחוצה, אם בית"ר תרצה לקחת אותו או אפילו בני יהודה בליגה לאומית, יהיה מעולה.

לפי מה שהבנתי מכבי במו"מ איתו על הארכת חוזה והוא יושאל שנה הבאה.

ואם סוזה נשאר, אל תתפלאו אם הוא יקפיץ את סהר חסון (הוא מחזיק ממנו) להיות שוער שני/שלישי.,

לאנשים פה יש זיכרון של דג(עומר,אנא ממך אל תביא לי דוגמאות של דגים עם זיכרון מטורף סטייל סרג' דיה מהנושא של קיפודים), אחרי משחק אחד טוב אנשים פה יצאו בהצהרות שהוא שוער צעיר ותותח שמתאים להיות שוער ראשון,אחרי טעות אחת שלו אנשים מתהפכים..קצת פרופורציות לא יזיק. בכל מקרה,אני עדיין חושב שהוא ראוי להיות שוער ראשון בעונה הבאה(בהנחה שזה או הוא או חואן פאבלו)