Jump to content

גמר כדוריד: כרטיסים למשחק 2

Recommended Posts

מכבי ניצחו ב-2. פשוט הזוי. מטורף. שחקנים גברים אחד אחד.

משחק הבא משחק בית שישי 14.30. מהסטטיסטיקה עולה שכל פעם שקבוצה לקחה את שני המשחקים הראשונים וגם את השלישי היא לוקחת.

מטלון עם רגל אחת, דן נתן, פומרנץ, דבדה, ובוטוליה שאמנם לא קיבלנו ממנו את השערים שאנחנו רגלים, אבל משחק הקרבה ענק.

משחק מרגש של הקבוצה, האמת? לא האמנתי.

מקווה שיהיה טירוף בשישי. מגיע להם.

53278524999100408258no.jpg

5327853298599408259no.jpg

וואו, איזה מטורף היה המשחק, לקחתי שעתיים הפסקה בשביל לראות את המשחק אבל המנהלת שלי צעקה עליי לחזור ולא ראיתי את הסוף.

שמח מאוד שניצחנו, עכשיו להשלים את המשימה!!

יששששששש.

לא האמנתי אבל הפציעה של סמולר החזירה לנו שוב את היתרון.

ענקיים, יום שישי באים לקחת אליפות!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הבטחתי שאני אתייחס באופן מסודר למשחק אז הנה ההתייחסות שלי.

קודם כל, הקארמה התאזנה קצת עם הפציעה של סמולר, ש"קיזזה" את הפציעה של נובאק. זה החיסרון בסדרת גמר צפופה עם שני משחקים בשבוע. האינטנסיביות הגבוהה גומרת שחקנים.

אחרי זה גם מטלון נפצע קצת, והתחלתי לדאוג, כי מטלון מנהל את ההתקפה שלנו מדהים ובכלל כל הפתיחה האדירה בשני המשחקים האלה היא הרבה בזכותו.

הסגל שלנו קצר גם ככה אז אני מקווה שהוא יהיה כשיר ליום שישי למרות שהוא אמר למשפחה שלו בסוף המשחק על המצב של הרגל שלו "לא נראה משהו".

הרבה שחקנים שלנו התעלו אתמול. הפועל שמרו את בוטוליה חזק מאוד, כצפוי.

המצטיין אתמול היה גיל פומרנץ. משחק נפלא של הילד שעובר לשחק עם אחיו בליגה השנייה בגרמניה בעונה הבאה. גולים נהדרים, יציאה מהירה למתפרצות, הגנה טובה, משחק מעולה. דן נתן התעלה וכבש שערים יפים וחילק כמה אסיסטים מעולים שסייעו לנו להתגבר על החיסרון של נובאק.

גם אלדר שיקלושי המשיך את הכושר הטוב שלו בסדרה, למרות ירידה מסויימת מאמצע המחצית הראשונה ועד שחזר לשער.

בכלל, כל הסגל תרם. אם זה סהר חלפון שעלה לתת גול חשוב והמון לחימה בהגנה, אם זה ורנר שאין לי מילים לתאר את מה שהוא עושה בהגנה.

אנחנו קבוצה טובה יותר אבל קשה להילחם מול מסורת וניסיון. מטלון ובוטוליה הביאו לנו המון ניסיון, וזה מדבק.

שוב, הפתיחה המוחצת עם 4:0 ו-6:1 בפתיחה סייעה לנו המון, למרות שכבר היינו בפיגור שער במחצית הראשונה (אותו סרט כמו במשחק הראשון) ואפילו היינו בפיגור 2 במחצית השנייה (אחרי שהפועל ראשון מחקו יתרון צהוב של ארבעה (4!!) שערים). בפיגור בוטוליה ידע להחזיר אותנו, והמשך של השער הלפני אחרון היה בלתי צפוי מבחינתי. דן נתן עם הכדור מסירה ענקית לשמעוני ששם פצצה לפינה מכל הלב.

תוספת בעקבות צפייה בחלק מהמשחק ביוטיוב: בוטוליה פשוט ווינר. בפיגור של שני שערים הוא עשה גול מכלום ועוד מהלך כדי לשחרר את דן נתן לזריקה חופשית (שוב שאפו לדן) וגם אחרי זה במצב של פיגור של שער הוא הבקיע 7 מ' (פנדל של הכדוריד).

ניהול משחק טוב של אבי רש, בעיקר בכל מה שקשור להתאמות בהגנה ולתרגילי חיתוך בהתקפה. הטיים-אאוטים שלקח עדיין לא היו אפקטיביים בעצירת המומנטום אבל וואלה, שאפו לכל הצוות.

הכי מרגש היה בסיום שהם באו אלינו עם החולצה של נובאק וכולנו שרנו לנובאק משל היה יצחקי.

חייב להגיד משהו , חשבתי שאני לא אתחבר כי את הכדורסל אני שונא , אבל במשחק הזה היה איזה קסם מיוחד אצלי , ויכול להיות שאולי אני אפילו אבוא לגמר..

תודה שהכנסתם לי ענף חדש לתודעה :thumbs:

איך אני רוצה שנקח את התואר הזה, אחרי ששנה שעברה והשנה נפלנו מול הראשל"ציות בגביע