Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

מה קרה נהיינו הפועל?

שחקן נותן עונה סבירה ועוד חצי מעולה אז מה .

גם אני אוהב אותו אבל לא חושב שהוא יכול להצעיד את מכבי קדימה , זה ביזנס לא מועדון חברים .

הוא על חשבון זר , אם היה ישראלי , מצידי שיפרוש במכבי ויקבל תפקיד או שיפרוש עכשיו ויקבל תפקיד אבל בתור חלוץ זר אפשר לשאוף ליותר.

לא מאמין שפריצה ייתן ערך מוסף במוקדמות , הוא נהיה איטי וכבד ולא מסוגל להתמודד עם בלמים ברמה אירופאית ראה באזל כל המפגשים שנה שעברה.

חכה הוא יוכיח אחרת ויראה לכולם שחצי עונה סבירה +

זה לא המקסימום שהוא יכול לתת וראינו את זה בעונה קודמת

סעיף היציאה של טיבי לא עד ה- 1 ביוני? זה אומר שהוא נשאר?

בגלל החזרה של אוסקר, נראה לי לוגסי ישחק במכבי עונה הבאה. הוא שיחק אצלו לא מעט מאמצע העונה ועשה כמה דברים יפים (חוץ מהגול נגד בני יהודה) והוא בטח זוכר אותו לטובה.

מעדיף את המצב שנזרקים שמות לאוויר מאשר דממת אלחוט

בגזרת הזרים אני מסכים כי זה כיף לרוץ ולחפש סרטונים ולראות האם מדובר בשחקן טוב או לא?

בישראלים אני מעדיף שיהיה שקט כי הרוב זה סוכנים שרוצים להריץ את השחקן שלהם על הגב שלנו.

מה קרה נהיינו הפועל?

שחקן נותן עונה סבירה ועוד חצי מעולה אז מה .

גם אני אוהב אותו אבל לא חושב שהוא יכול להצעיד את מכבי קדימה , זה ביזנס לא מועדון חברים .

הוא על חשבון זר , אם היה ישראלי , מצידי שיפרוש במכבי ויקבל תפקיד או שיפרוש עכשיו ויקבל תפקיד אבל בתור חלוץ זר אפשר לשאוף ליותר.

לא מאמין שפריצה ייתן ערך מוסף במוקדמות , הוא נהיה איטי וכבד ולא מסוגל להתמודד עם בלמים ברמה אירופאית ראה באזל כל המפגשים שנה שעברה.

אתה יודע מה, דיברתי מרגש. עכשיו אדבר מקצועית. פריצה חלוץ ברמה וחצי מעל לחלוצים בליגה. פרט לדמארי. אני טוען שכמו ראדי, חילוף המאמנים במכבי והשיטה של סוזה + הרוטציה פגעו בכושר שלו. אני לא חושב שהגיל כרגע מהווה פקטור משמעותי, בטח לליגה שלנו. אם יש איזה חלוץ זר עילוי כלשהו ברמה מוכחת אז או קי, שיביאו. אבל אין, רק אנשים בגיל של פריצה ינחתו פה במחירים שפויים. והוא כבר התחבר למועדון ולקהל מעבר ליכולות המקצועיות שלו, עד אני מעדיף להישאר איתו ועם הערך המוסף של הווינריות שהוא מביא איתו מאשר להמר על חלוץ אחר בן 32 ומעלה.

פריצה, עם כל האהבה אליו, לא הבקיע אפילו שער אחד בכל הקמפיין האירופי של מכבי,

ואנחנו מדברים פה על 12 משחקים (לא שוכח לו את הבישולים מול בורדו בחוץ).

חלוץ זר חייב לתת לנו הרבה יותר בהתמודדויות באירופה. זו הזירה שהיתרונות שלו על פני שחקן ישראלי צריכים לבוא לידי ביטוי.

לליגה שלנו, גם שחקן ברמה של קוראץ׳ מספיק. מכבי שואפת ליותר.

אתה יודע מה, דיברתי מרגש. עכשיו אדבר מקצועית. פריצה חלוץ ברמה וחצי מעל לחלוצים בליגה. פרט לדמארי. אני טוען שכמו ראדי, חילוף המאמנים במכבי והשיטה של סוזה + הרוטציה פגעו בכושר שלו. אני לא חושב שהגיל כרגע מהווה פקטור משמעותי, בטח לליגה שלנו. אם יש איזה חלוץ זר עילוי כלשהו ברמה מוכחת אז או קי, שיביאו. אבל אין, רק אנשים בגיל של פריצה ינחתו פה במחירים שפויים. והוא כבר התחבר למועדון ולקהל מעבר ליכולות המקצועיות שלו, עד אני מעדיף להישאר איתו ועם הערך המוסף של הווינריות שהוא מביא איתו מאשר להמר על חלוץ אחר בן 32 ומעלה.

לליגה אין ספק שהוא מעולה ויכול לקחת אותנו לאליפות תחת אוסקר אבל השאלה הגדולה היא ליגת האלופות והכספים העצומים שבאים יחד עם ההעפלה אליה.

כאשר ההבדל הוא בין 60 מ' שקל ל 20 מ' שקל (צ'מפיונס לאירופה ליג) דהיינו בין עונה רווחית לעוד עונה עם שורה סופית אדומה, כדאי לעשות קפיצת מדרגה על מנת לתקוע יתד חזק מאוד באירופה ולהפוך למה שחיפה היתה אמורה להיות אם לא ההתנהלות הלא נכונה והקצרת רואי של שחר .

תשאיר ישראלים (כמו זהבי וטיבי) בשכר יותר גבוה וכשתגיע לצ'מפיונס אתה מכסה את השכר שלהם לכמה שנים ובונה דירוג אירופאי גבוה , זה מעגל קסמים כזה שהחוכמה היא לא לרדת ממנו .

פריצה, עם כל האהבה אליו, לא הבקיע אפילו שער אחד בכל הקמפיין האירופי של מכבי, ואנחנו מדברים פה על 12 משחקים (לא שוכח לו את הבישולים מול בורדו בחוץ).

חלוץ זר חייב לתת לנו הרבה יותר בהתמודדויות באירופה, שם זו הזירה שהיתרונות שלו על פני שחקן ישראלי צריכים לבוא לידי ביטוי. לליגה שלנו, גם שחקן ברמה של קוראץ׳ מספיק. מכבי שואפת ליותר.

לך תדע מה היה אם היה מכניס את השער במפגש הראשון עם באזל בחוץ...

לא יודע, פרץ האופטימיות פה מדבק אבל לייחס את הירידה ביכולת של ראדי ופריצה לסוזה בלבד ולהניח שהם ימשיכו אצל אוסקר (אני עדיין מחייך כשאני כותב את זה) מאיפה שהם הפסיקו זה טיפה פשטני. ראדי אני יותר אופטימי, והוא גם ישראלי מבלי שיהיו לו יותר מדי אלטרנטיבות ריאליות בשוק. פריצה? דילמה, אני אבין כל החלטה (כמובן, תלוי גם מי המחליף).

לפי הפרסומים בכמה אתרים מכבי פנתה לגולסה ומעוניינת במתן אוחיון.

מה משותף לשניהם? נכון הסוכן המהולל דודו ("כבשתי את בלגיה") דהאן.

חלאס לעשות סיבוב על השם של מכבי.

ויותר גרוע חלאס לפרוט על העצבים הרגישים של האוהדים.

עד שאני לא רואה את ג'ורדי לוחץ יד עם שחקן ונותן לו חולצה של אדידס אני לא מאמין לכלום.

דודו דהאן הפך להיות סוכן הבית של ג'ורדי, מראבל ובדש בינואר היו שלו, ואחרי ההתקלה עם דאבור לא בטוח שזה במקרה...

דודו דהאן הפך להיות סוכן הבית של ג'ורדי, מראבל ובדש בינואר היו שלו, ואחרי ההתקלה עם דאבור לא בטוח שזה במקרה...

מקווה שתיאוריית הקונספירציה הזאת שלך לא נכונה, כי לפחות חצי מהשחקנים שלנו חתומים אצל נמני

נמני אמר כמה פעמים "שהתקלה" עם דאבור הייתה בגלל הסבא שלו, אם זה היה תלוי באבי אני מאמין שדאבור היה נשאר עד עכשיו במכבי

לגבי דהאן, לא סובל אותו, אבל אם הוא יצליח לשכנע את מליקסון לחתום פה זה אני יגיד לו תודה, בדיוק השחקן שחסר לנו בהתקפה

לדעתי בסוף ינחת זר בעמדה הזו, מליקסון\וירמוט\גולסה

חוץ מהאחרון שאין לו חוזה, אבל ג'ורדי אמר לפני חודש בערך שהוא לא יבוא ואני נוטה להאמין לו...לא נראה לי שנצליח להנחית אחד מהם

הקיץ ארוך, אי אפשר לדעת מה יהיה...אני כרגע בקטע ריאלי, לא פסימי ולא אופטימי...

אני מקווה שחמד יסכים לבוא, נקווה שהבא בתור יהיה בן בסט

נמני אמר כמה פעמים "שהתקלה" עם דאבור הייתה בגלל הסבא שלו, אם זה היה תלוי באבי אני מאמין שדאבור היה נשאר עד עכשיו במכבי

לגבי דהאן, לא סובל אותו, אבל אם הוא יצליח לשכנע את מליקסון לחתום פה זה אני יגיד לו תודה, בדיוק השחקן שחסר לנו בהתקפה

מסכים.

אנחנו לא יודעים מה היה מאחורי הקלעים אבל נמני כסוכן צריך לתעדף את הרצון של הלקוחות שלו..

מרגע שהייתה נחישות מצד המשפחה של דאבור לצאת לאירופה אז נמני לא יכול /או צריך לכפות עליהם משהו אחר..

לא חושב שנמני אחראי על העזיבה של דאבור. אם דאבור היה רוצה להמשיך הוא היה ממשיך

בכל מקרה אני לא קורא בין השורות ששורר דם רע בין מכבי לנמני, להיפך אם כבר..

בואנה מה עובר עליכם פריצה חלוץ אדיר מקצועית הזר הכי טוב בליגה בקושי פתח העונה והבקיע כמה 12-13 גולים? מספרים שפעם לא האמנו שחלוץ יכבוש אצלנו.

אולי הוא לא לאירופה אבל לליגה הוא מספיק בינתיים ... חיפה הביאו עכשיו חלוץ בן 34 עם מלא סימני שאלה ופריצה מביא תוצאות על המגרש כבר עונה שנייה ברציפות.

בואנה מה עובר עליכם פריצה חלוץ אדיר מקצועית הזר הכי טוב בליגה בקושי פתח העונה והבקיע כמה 12-13 גולים? מספרים שפעם לא האמנו שחלוץ יכבוש אצלנו.

אולי הוא לא לאירופה אבל לליגה הוא מספיק בינתיים ... חיפה הביאו עכשיו חלוץ בן 34 עם מלא סימני שאלה ופריצה מביא תוצאות על המגרש כבר עונה שנייה ברציפות.

"פעם" - לאיזה מבין העונות שסחטנו את המקום השלישי אתה מתכוון? השאיפות מחלוץ פעם לא דומות לאלה של היום.

קמאנן, לדוגמה, לדעתי, נותן בעונה כזאת במכבי 15-18 גולים בשיאו.

"לליגה הוא מספיק" - ליגה זה לא מספיק, יש לך כסף, תביא משהו שיתאים גם לאירופה.

פריצה לדעת לא ברמה כרגע והוא הוכיח את זה יפה מאוד השנה.

עשרות פאולים טיפשיים ומיותרים, במקום לעשות לחץ נורמלי, הפיוז הקצר משתלט עליו לא פעם.

להחזיק שחקנים על הגב זה לא מספיק, גם פאביו ג'וניור ידע לעשות את זה מעולה (לא משווה ביניהם, אבל עדיין).

לא דומיננטי, נעלם ברוב המשחקים.

כמובן שאם אין משהו טוב על הכוונת אפשר להשאיר אותו, אבל הוא לא חלוץ שיביא אותך רחוק באירופה, וזה היעד שלנו.

אני מזהה בלבול רציני פה. יותר נכון חוסר מודעות למצבנו האמיתי ביחס לרכש/כסף/מוניטין/מדיניות רכש

דבר ראשון: עם כל הדיבורים שלכם עדיין פריצה בשתי רמות מעל בדש.. (למרות שבדש שחקן אינטליגנטי מאוד) אין לו חצי מהיכולות של פריצה.

אז אם כבר מישהו מהחלוצים בסגל לא ברמה....

אז נכון הוא זר, אבל בואו נגיד ששני זרים כבר משוחררים ואנחנו בישראל, ואנחנו לא שמים 2 מיליון יורו על השולחן, לא יודע איזה זרים תותחים אפשר להביא...

דווקא בעמדה הזאת השוק הישראלי יותר רלוונטי לנו (בן בסט בעיקר, טוטו, עטר, חמד אולי) ...וכמעט כולם לא חלוצי 9... (למעט חמד וטוטו שיכול להיות 9ׂ)

אז תנו לי להשתדרג עם מגן זר וקשר זר (אולי שוער)...

פריצה כרגע מספיק טוב.

ומה הקטע עם באירופה הוא לא מספיק טוב ?

מי תביאו שיהיה לו יתרון יחסי באירופה ?

אין אף אחד כזה רלוונטי למכבי. גם זהבי לא זוכה ליתרון מול שום שחקן אירופאי.

אנשים קצת מתבלבלים- היתרון היחידי של מכבי באירופה זה רצון+ בלומפילד+ אלמנט ההפתעה/זלזול של יריבות אחרות...

ככה זה יהיה בזמן הקרוב ,עד שנעלה עוד מדרגה

ואז אולי פריצה לא יהיה רלוונטי...

כולם מדברים על חלוצים וקשרים, מה עם מגן שמאלי? בעמדה הזאת אנחנו נכשלים כבר כמה עונות רצוף. עוד לא עשינו את הקפיצת מדרגה בנושא הזה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.