Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אני ממש לא מבין את הקללות פה לסוזה מה אתם טמבלים מה זה הצביעות הזאת

רק הוא עזב ישר כותבים לי אף פעם לא אהבתי אותו זה...

אל תזיינו תשכל תעשו טובה אתם יוצאים פה די טיפשים

כמובן שאם הוא יקח לנו אותו זה יהיה מהלך מגעיל אבל עדיין

זה רק בגדר שמועות באתרי ספורט וכבר את מכפישים אותו

מי שמקלל צריך להיות אידיוט...

ועדיין, אני מבין למה אנשים מתכוונים, עם כל הכבוד (ויש הרבה כבוד) אתה לא עולה על הבמה של האוהדים וחותך שבועיים לאחר מכן, זאת צביעות, הבן אדם לא שיחק כדורגל אטרקטיבי, זה היה נראה כמו עונה שלמה של הימורים בהרכבים ואם לומר את האמת, נכון שסיימנו עם 16 הפרש, ועדיין זה תמיד היה נראה שאנחנו לוקחים משחקים בשיניים, לא היה מחץ.

אז כן אני מודה לו מאוד, אבל גם חייב להיות כנה עם עצמי: לא אהבתי את האישיות שלו ממש וגם לא את צורת המשחק שלו, כמובן שאם הוא היה היום במכבי לא הייתי אומר את זה, אבל זאת האמת (שלי)...

ואם הוא לוקח את זהבי הוא מת (ויש לנו את כריס הוא יחסית קרוב אליו)...

.אלירן אין ספק שאם היית ג'ורדי קרויף היה לנו כרגע 50 שחקנים בסגל המצומצם.

אני לא מבין את הפאניקה.ברונו הביא כל כך הרבה מידע

רכש יותר משמעותי משחקני פרימיירשיפ

2 הגנה ו3 התקפה וקישור.

כל שנותר הוא לחכות לשמות.

לגביי התגובות הרעות של משתמשים פה כלפי סוזה, בהתחלה היו תגובות מפרגנות / פרווה, ואחרי הפרסומים שהוא רוצה את זהבי זה נהפך לגשם של שנאה מובנת מהבטן.

ועדיין, אני שואל אתכם כאן, אם אתם מאמנים של קבוצה מסויימת ושחקן שלה שם עבורכם 36 גולים בכל המסגרות בנוסף לזה שהוא תותח, חכם, ווינר ומה לא והוא זה שלמעשה קידם אתכם להישג, לא הייתם מתאבדים עליו במקום בעבודה הבא שלכם?! אם לא אז אתם באמת טיפשים. וסוזה בטוח לא טיפש.

לפי אופירע מכבי פנתה לגולסה, לפי אופירע וגם "וואלה" מתן אוחיון שסיים חוזה הוצע לקבוצה וג'ורדי מעוניין דווקא, לפי YNET וספורט2 אוסקר רוצה להחזיר את עטר.

לפחות בשמועות - התחלנו לעבוד :)

הייתי שמח עם פריצה או פאבלו היו עוזבים ומביאים עוד זר ברמה.

נקווה שבן בסט ומליקסון יחתמו בהקדם

אתה צריך להתבייש על מה שרשמת על פריצה. כפוי טובה.

עם כל הכבוד לכך שסוזה לא ריגש אתכם בחלק מהמשחקים העונה (או ברובם), עדיין צריך לזכור מה המעמד שלו במועדון שלנו. מאמן שידע להצעיד אותנו לאליפות שנייה ברציפות ולקמפיין אירופי מרשים לא לוקחים כמובן מאליו. הוא יכנס לתמיד לספרי ההיסטוריה של מכבי ובכל הצלחה עתידית בקריית האימון שלו השם שלו יוצמד גם אלינו. אז אמנם הוא עזב לבאזל השנואה ומתפרסמות שמועות על כך שהוא מעוניין בכוכב הכי גדול שלנו, אבל לדעתי הוא ראוי להרבה יותר כבוד ממה שנותנים לו כאן, במיוחד שעוד לא חלפו שבועיים מאז שעזב. ההישגים שלו לא היו מובנים מאליו ואת זה חשוב מאוד לזכור, אסור שנהפוך לקהל שמנת שתמיד רוצה יותר ממה שיש לו, והכי חשוב, שנדע תמיד להוקיר אנשים שתרמו למועדון.

לפי הפרסומים בכמה אתרים מכבי פנתה לגולסה ומעוניינת במתן אוחיון.

מה משותף לשניהם? נכון הסוכן המהולל דודו ("כבשתי את בלגיה") דהאן.

חלאס לעשות סיבוב על השם של מכבי.

ויותר גרוע חלאס לפרוט על העצבים הרגישים של האוהדים.

עד שאני לא רואה את ג'ורדי לוחץ יד עם שחקן ונותן לו חולצה של אדידס אני לא מאמין לכלום.

עם כל הכבוד לכך שסוזה לא ריגש אתכם בחלק מהמשחקים העונה (או ברובם), עדיין צריך לזכור מה המעמד שלו במועדון שלנו. מאמן שידע להצעיד אותנו לאליפות שנייה ברציפות ולקמפיין אירופי מרשים לא לוקחים כמובן מאליו. הוא יכנס לתמיד לספרי ההיסטוריה של מכבי ובכל הצלחה עתידית בקריית האימון שלו השם שלו יוצמד גם אלינו. אז אמנם הוא עזב לבאזל השנואה ומתפרסמים שמועות על כך שהוא מעוניין בכוכב הכי גדול שלנו, אבל לדעתי הוא ראוי להרבה יותר כבוד ממה שנותנים לו כאן, במיוחד שעוד לא חלפו שבועיים מאז שעזב. ההישגים שלו לא היו מובנים מאליו ואת זה חשוב מאוד לזכור, אסור שנהפוך לקהל שמנת שתמיד רוצה יותר ממה שיש לו, והכי חשוב, שנדע תמיד להוקיר אנשים שתרמו למועדון.

מסכים ב100%

לפי הפרסומים בכמה אתרים מכבי פנתה לגולסה ומעוניינת במתן אוחיון.

מה משותף לשניהם? נכון הסוכן המהולל דודו ("כבשתי את בלגיה") דהאן.

חלאס לעשות סיבוב על השם של מכבי.

ויותר גרוע חלאס לפרוט על העצבים הרגישים של האוהדים.

עד שאני לא רואה את ג'ורדי לוחץ יד עם שחקן ונותן לו חולצה של אדידס אני לא מאמין לכלום.

מעדיף את המצב שנזרקים שמות לאוויר מאשר דממת אלחוט

אתה צריך להתבייש על מה שרשמת על פריצה. כפוי טובה.

מה קרה נהיינו הפועל?

שחקן נותן עונה סבירה ועוד חצי מעולה אז מה .

גם אני אוהב אותו אבל לא חושב שהוא יכול להצעיד את מכבי קדימה , זה ביזנס לא מועדון חברים .

הוא על חשבון זר , אם היה ישראלי , מצידי שיפרוש במכבי ויקבל תפקיד או שיפרוש עכשיו ויקבל תפקיד אבל בתור חלוץ זר אפשר לשאוף ליותר.

לא מאמין שפריצה ייתן ערך מוסף במוקדמות , הוא נהיה איטי וכבד ולא מסוגל להתמודד עם בלמים ברמה אירופאית ראה באזל כל המפגשים שנה שעברה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.