Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

בסדר נו, את זה גם אני שיערתי שאם אוסקר מגיע, כנראה הבטיחו לו חיזוק משמעותי... אבל בכל זאת, תן הערכה גסה, מה סדר הגודל של השחקנים שיגיעו?

ספרדית ראשונה סטייל גארסיה? או תואם דיה?

יגיעו שחקנים מעל לרמתו של זהבי?

השוער ישאר?

אני לא נכנס להערכות ומקומות שאני לא בטוח במידע ב-100%.

למכבי ת״א יש אופצית יציאה מהחוזים עם פריצה ופאבלו, למרות שאני לא יודע אם ישתמשו בהם או לא.

זה לא נכון להעריך מה רמת השחקנים שיגיעו ואם הם טובים מזה או אחר.

צפויים להגיע 2 שחקני הגנה ושלושה שחקני קישור והתקפה (ביחד) - משוער.

אנשים עוד לא נפל לכם האסימון...

זה הרבה מעבר לזה שאוסקר חוזר( וכולנו אוהבים אותו )

מבחינתי ברגע ששמעתי את הידיעה הבנתי שזה הרבה יותר גדול מאוסקר עצמו...כי ברור לי מה היה צריך לקרות בשביל שהוא יסכים לחזור לשנתיים נוספות.

מניח שיהיה חודש מאוד מעניין...

מה שכן, בואו נרגע עם הציפיות...כי לא יגיעו לפה זרים בשני מיליון יורו שכר.

בעיקרון הייתי מעדיף זרתותחאכזר5050רוצחעםזקן מאשר גולסה

היות ואם יגיע קשר זר, הוא לא יהיה ברמה גבוהה מדי, כי ג'ורדי מעדיף להשקיע יותר בישראלים ופחות בזרים, אז וואלה, גולסה שם מעניין פתאום.

יש לי שאלה רק לגבי הפיצוי לחיפה - נניח והחוזה שלו הוא עד ה 30.06.2014 (ככה זה בדרך כלל במנג'ר). נניח ועד אז הוא לא מוצא שום קבוצה ולא חותם בשום מקום, לא בארץ ולא באירופה.

הוא נעשה שחקן חופשי באופן רשמי, לא? כלומר, האם גם ב 1.7, אם ג'ורדי יציע לגולסה חוזה, והוא יחתום, עדיין נצטרך לשלם פיצוי לחיפה? הוא הרי יהיה חופשי ולא קשור לשם יותר, לא?

היות ואם יגיע קשר זר, הוא לא יהיה ברמה גבוהה מדי, כי ג'ורדי מעדיף להשקיע יותר בישראלים ופחות בזרים, אז וואלה, גולסה שם מעניין פתאום.

יש לי שאלה רק לגבי הפיצוי לחיפה - נניח והחוזה שלו הוא עד ה 30.06.2014 (ככה זה בדרך כלל במנג'ר). נניח ועד אז הוא לא מוצא שום קבוצה ולא חותם בשום מקום, לא בארץ ולא באירופה.

הוא נעשה שחקן חופשי באופן רשמי, לא? כלומר, האם גם ב 1.7, אם ג'ורדי יציע לגולסה חוזה, והוא יחתום, עדיין נצטרך לשלם פיצוי לחיפה? הוא הרי יהיה חופשי ולא קשור לשם יותר, לא?

דמי השבחה לא קשורים לחוזה (ובתוקף רק על קבוצות בארץ) עד כמה שזכור לי.

עריכה: טוב מבדיקה קצרה ברשת אכן דמי השבחה אינם קשורים לחוזה, אבל כן תקפים גם על חו"ל(לפחות עפ"י ווינט).

להביא

פףף מי הסוכן שלו? שילמד את דודו דהאן איך להכין סרטון עם מנגינה נורמליץ בלי שירי מועדונים של ילדות בנות 15

גם אם יישב עד ינואר בבית תהיה חייב בדמי השבחה של כ~ פי 3 מהחוזה האחרון שהוצע לו.

דהיינו אם הציעו לו 300 אלף דולר ל-3 שנים אזי מאה אלף דולר לעונה *3= דמי השבחה של 300 אלף דולר

חיפה תהיה זכאית לדמי השבחה ללא קשר לתאריך ההחתמה.

גם אם יישב עד ינואר בבית תהיה חייב בדמי השבחה של כ~ פי 3 מהחוזה האחרון שהוצע לו.

דהיינו אם הציעו לו 300 אלף דולר ל-3 שנים אזי מאה אלף דולר לעונה *3= דמי השבחה של 300 אלף דולר

זה לא מדע מדוייק. גובה הפיצוי נתון למשא ומתן בין המועדונים, ובמידה ואין הסכמה בנושא העניין נקבע ומוכרע על ידי הועדה למעמד השחקן.

ומי אמר מה הוצע לו?

יש תיעוד? שחר יכול להגיד שהוא הציע לו בעל פה חוזה של 5 מיליון דולר בין גלקטי לעונה, וגולסה יגיד שהציעו לו רק 50 סנט

וחוץ מזה, נגיד ויש תיעוד של החוזה והכל, אממה? הוא יקר בטירוף, ואף קבוצה לא מוכנה לשלם לחיפה פיצויים כאלה. אז מה, הוא יהיה מובטל כל הקריירה שלו? הרי בטוח שאופ"א דואגת לשחקנים בעניינים כאלה, ותאפשר לו להשתחרר מהקבוצה ולא להיות בן ערובה שלה.

ומי אמר מה הוצע לו?

יש תיעוד? שחר יכול להגיד שהוא הציע לו בעל פה חוזה של 5 מיליון דולר בין גלקטי לעונה, וגולסה יגיד שהציעו לו רק 50 סנט

וחוץ מזה, נגיד ויש תיעוד של החוזה והכל, אממה? הוא יקר בטירוף, ואף קבוצה לא מוכנה לשלם לחיפה פיצויים כאלה. אז מה, הוא יהיה מובטל כל הקריירה שלו? הרי בטוח שאופ"א דואגת לשחקנים בעניינים כאלה, ותאפשר לו להשתחרר מהקבוצה ולא להיות בן ערובה שלה.

כמו שכתבתי, העניין מוכרע על ידי בורר מטעם הועדה למעמד השחקן ובמקרים קיצוניים על ידי בוררות באופ״א.

לגולסה הייתה טיוטת חוזה מוסכמת שחזר מההסכמה אליה, כך שאין הרבה משחק בעניין.

זה לא מדע מדוייק. גובה הפיצוי נתון למשא ומתן בין המועדונים, ובמידה ואין הסכמה בנושא העניין נקבע ומוכרע על ידי הועדה למעמד השחקן.

בגלל זה ה: "כ" וה: "~"

מה המצב שהוא ישאיר את גונזאלו? 3 גארסיות לבלבלב

Sent from my iPhone using Tapatalk

לא תודה.

חוץ מזה גונסאלו והוא לא הסתדרו בלשון המעטה. אוסקר לא אוהב פרימדונות.

מה המצב שהוא ישאיר את גונזאלו? 3 גארסיות לבלבלב

Sent from my iPhone using Tapatalk

אוסקר התנה את החזרה למכבי בתנאי שלוגסי ואבו זייד יחזרו לסגל.

ידיעתי בדמי השבחה הם מעניין אבי ריקן, שנה שעברה הוא היה מבוקש במכבי וחיפה ולא התכוון להישאר בביתר אז קורנפיין הפציץ לו הצעה מטורפת של חוזה , כך לפי חברי הפאנל ביציע שרף , פרימו (הזין) ונמני .

כל מה שקשור בענייני כסף, עמלות , "דמי ____" אתה יכול לסמוך על "הסוכן הספרדי גארסיה" בעיניים עצומות...

חוזר ואומר

לא רוצה גולסה

ולו רק מהסיבה הפשוטה שאם הוא יעמוד בציפיות ו יהיה טוב כבר בינואר-קיץ הוא יתחיל לעשות רעשים של לצאת לחו"ל ויבזה את עצמו ואת המועדון עד שיגיע לאיזה בוורן..

אני באמת ובתמים מאמין וחושב שלג׳ורדי קרויף יש את העבודה הכי טובה בעולם בלי קשר למה שהוא מרוויח. מעדיף להתחלף איתו מאשר עם כל אחד אחר.

לנושא - גולסה לא יהיה. מאמין ומקווה שיגיע זר איכותי סוף סוף בעמדה הזאת

אני מציע לכולכם להימנע מתאוריות שווא על שחקני ברייטון, אם הם מסיימים חוזה או לא. לא אמורים להגיע לפה שחקנים משם..

צפויים להגיע לפה שחקנים הרבה יותר משמעותיים, מבלי לזלזל בשחקני ברייטון.

יששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

צפויים להגיע שחקנים!!!!!!!!!

ברונוווווו אתה אלללללללללללללללללללללל!!!!!!!!!!

תודהההההההההההההה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.