Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

חוזר ואומר:

אפשר לא לאהוב את זהבי.

אפשר לא לקבל את זהבי.

אפשר להיות נגד זהבי. יש סיבות.

אני לא מסכים איתם, אני לא אוהב אותם, אני לא מרגיש כמוהם.

אבל זה לגיטימי. וזה לא עושה אותך לשניה אחת פחות אוהד או פחות טוב מכל אחד אחר כאן.

אבל,

אי אפשר. בשום צורה, בשום מצב ובשום דרך.

להאמין לשמועה שקרית שאוהדי הפועל המציאו כדי לפגוע בשחקן ובמועדון, כדי לעשות רע למכבי. ועוד להמשיך לדבר עליה ולהפיץ אותה.

זה לא אפשרי. זה לא להיות אוהד מכבי.

ואם אתה מוכן לזרום עם הפועל בתוכנית שלהם לפגוע במכבי רק כדי לשנוא את זהבי? אתה כבר לא אוהד מכבי. ואתה תקבל את היחס הכי מסריח שאפשר לקבל.

כי אתה כבר בוגד מבפנים, אתה גיס חמישי ואתה בן אדם אפס.

וזה היחס שאבי בנימין מקבל ממני.

ומבטיח לכם שאם זה היה פה דיון על זהבי כן/לא. נימוקים טענות סיבות - הוא היה מקבל את כל הכבוד האפשרי ואת הזכות להתבטא.

אבל כשהוא זורם עם שמועה שקרית ודוחה של הפועל על החיים האישיים של זהבי ואשתו בדבר שמנותק מהמציאות לחלוטין ופוגע במכבי בצורה ישירה בגלל זה? לעולם לא.

שמח שה"רמה של הפורום נמוכה" אם זה אומר שמוקיעים אנשים שמתנהגים בצורה כזאת.

דמגוג בשקל לא תשנה את ההיסטוריה, אני לא דיברתי על אף שמועה, ההתייחסות שלי הייתה מינורית לעומת כל שאר הדברים שכתבתי. לא פתחתי פה נושא ולא העליתי את זה ראשון. אפילו חזרתי בי מההתייחסות הקצרצרה לנושא, למרות שאיני חייב. ויגבר זה היחס למה שימצא בעיניך לא נכון?

לקלל? אתה תחליט מתי ואת מי? מי אתה בכלל יפלוץ פישר. בוא תכה למה לקלל.

אני אאמין למה שבא לי יסתום מטומטם. לא כתבת את 10 הדיברות. אתה סתם ילד מפגר ופלצפן.

אתה גמור. עברת את הגבול ממזמן.

הפורום שלכם לא יכול להרכיב פאזל 12 חלקים כולם יחד.

אתם פאתטיים, מיואשים ממכם כבר.

לא משקפים את מכבי ממזמן, למזלי אתם רק פה. לא קיימים באמת.

בערך כמו הפועל.

אמרו אלה שמרימים אותו על כתפיים ואני רואה שנלחמים לשמור על כבודו. איזה מזל שלקלל אותו עדיין לא נחשב גזענות.

אפס אדום. מידאס היה בחור זהב, כל מה שנגע בו הפך לזהב, ממש כמו זהבי, הבעיה שבגלל זה הוא לא יכל לאכול ומת מרעב.

ככה גם לזהבי אין כלום, לא קהל ששומר עליו, כי אתם תתהפכו עליו ברגע שלא יהיה כאן. או סתם שיהיה חלש. הקהל האמיתי הנבגד של הפועל כבר לא איתו.

אשתו נתנה לו להרגיש איך זה. אין לו כלום בחיים. היחידים שאוהבים אותו הם טרמפסיטים של הצלחות שיעזבו אותו עם תום ההצלחות. עבד

חח כן, וילדים באים לעולם מחסידות. תתן את שם מריץ השמועה. אל תגנוב דעת. וזה גם לא מעניין, אני ממש לא צריך סיבה בשביל לעשות לו שחור. כל חימום הוא שומע יופי מה אני חושב על ה״מותג״ שלו. אם אפשר להכאיב לו בעוד דרכים? בטחחחחח

לא דיברת על אף שמועה?!?

לא רק שדיברת על השמועה כעובדה - שזה הדבר הכי גרוע. כאילו כבר השלמת עם זה שזה נכון ב100% ואתה לא כותב את זה כמשהו שהוא שמועה/מוטל בספק - אלא פשוט ככה זה. (שככה מקבעים דעות)

עוד אחריי שאמרתי לך שתתבייש ותתנצל כי זאת שמועה מסריחה ושקרית (ויגיד לך את זה כל בן אדם שמבין בנושא/מהחיים שלו) - אז צחקת עליי שאני לא מאמין לשמועה (שלדעתך היא עובדה מוגמרת) וקראת לי גנב דעת. לי.

אבל חברי פורום יקרים, אתם יכולים לרשום לעצמכם ניצחון קטן.

זה לקח כמה עמודים ולא מעט תגובות נאצה, אבל המטרה הראשית הושגה. אבי בנימין מתבייש. מתבייש ומתכחש לזה שהוא האמין לשמועה ולזה שהוא המשיך אותה.

אז לא נשנה אותו, ואת הדעות שלו ואת הדרך שלו. וזה בסדר, כי לאוהדי מכבי מותר לאהוב ולהאמין כל אחד במי שהוא רוצה.

אבל לפחות הוא הפסיק לשתף פעולה עם הפועל, הוא הפסיק לפגוע בקבוצה בדרך ישירה - הוא מבין שהוא טעה והוא מתבייש בזה. וגם אם הוא לא יודה בזה לעולם - אתם יכולים לראות את זה כאן. מול הפנים שלכם.

ולהגיד שאני לא קיים מחוץ לפורום,

פףףףף.

גל כהן אני לא מבין מה אכפת לך שאוסקר זיין את שי זהבי?

גבר.

מאמין להפועל! גבר.

מפיץ שמועות של הפועל! גבר.

פוגע במכבי באופן ישיר! גבר.

אתה כזה גבר.

ואתה גם יודע את השם שלי (כמו כל אחד ביציע) - ואוו.

אתה הכי גבר שראיתי בחיים. אתה ככ קיצוני ומגניב!!! ואתה כותב ככה שקרים ככ מגניבים!!!

שמע. אתה לא מבין לכמה אנשים עומד עכשיו מרוב שאתה מגניב.

רק אל תצא משיווי משקל יצור פורום, אם לא היית גולש בשדים יותר מאוהד הפועל ממוצע לא היית או היה אכפת לך מה הם חושבים, אולי לא היית נפגע בשביל הסמל שלך.

חצי פורום לא סובל אותך, וזה עוד כשאתה מנסה.

כל אחד יכול להיות ציני ומגניב כמוך. ד"ש לשי, לך תבקש גם ממנה חולצה, שמעתי שהיא נותנת.

רק אל תצא משיווי משקל יצור פורום, אם לא היית גולש בשדים יותר מאוהד הפועל ממוצע לא היית או היה אכפת לך מה הם חושבים, אולי לא היית נפגע בשביל הסמל שלך.

חצי פורום לא סובל אותך, וזה עוד כשאתה מנסה.

כל אחד יכול להיות ציני ומגניב כמוך. ד"ש לשי, לך תבקש גם ממנה חולצה, שמעתי שהיא נותנת.

לא. כי אותך כולם בפורום אוהבים.

וזה גם מה שאכפת לי - מי בפורום אוהב אותי.

אל תשאל, אני מנהל רשימות כל יום מי אוהב אותי ומי לא.

ובגלל זה אני מגיב ככה ויוצא על אנשים - כי אני רוצה שהם יאהבו אותי. לא כי אני עושה כל מה שאני חושב שהוא לטובת מכבי וזאת הנקודה היחידה שחשובה לי.

וכן, אני יצור פורום שחי רק בפורום.

אין אוהד מכבי נורמלי אחד שלא יודע מי אני, איך אני נראה ורואה אותי בכל משחק של מכבי, מעודד 90 דק.

אבל אני "יצור פורום", קיים רק בפורום. נכון.

אז תראה,

אני מניח שבגדו בך ובאבי בנימין לא פעם. כנראה כי אתם יצורים לא אינטליגנטים פרימיטיביים ועלובים - אז אתם מנסים להשליך את זה על ערן.

אבל לא. זה לא קרה. שי לא בגדה בערן (או לפחות לא עם אוסקר - לא יכול להתחיב על כל החיים שלה). ולא משנה כמה פעמים תגיד את זה, וכמה תנסה לצאת מגניב, וכמה תנסה לעזור להפועל.

זה לא קרה. אתה יכול ממש לנסות, ממש לקוות ולהתפלל - אתה יכול לעשות כל שבכוחך כדי לנסות לפגוע במכבי. הכל. להקריב את הקבוצה בשביל השנאה האישית שלך.

אבל זה לא ישנה את זה שזה לא קרה. מצטער.

• מנהלים ראשיים

ננעל לפחות עד שירגעו פה קצת הרוחות.

מדובר בשמועה שהופצה על ידי גורמים שלא רוצים בטובתנו.. אם אתם לא רואים את זה, זה עצוב.

בכל מקרה, הבא שיכתוב כאן שמועות שפוגעות בקבוצה ו/או בשחקנים בצורה הזו, לא יהיה פה.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.