Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

א. קהת ויתר על קורס טיס בשביל הכדורגל. ילד קקה הוא בטח לא. נשמע ילד ממש טוב שפשוט לא הסתדר עם מכבי. מאחל לו בהצלחה איפה שלא יהיה.

ב.נחנקנו כבר מהמרגוליס להעיף ואלטמן להעיף..יאללה תנוחו. שני שחקנים שהיו הכי טובים לגילם בארץ. קצת סבלנות בחייאת רבקום. אחרי זה יבכו פה איזה שחקנים פספסנו

א. קהת ויתר על קורס טיס בשביל הכדורגל. ילד קקה הוא בטח לא. נשמע ילד ממש טוב שפשוט לא הסתדר עם מכבי. מאחל לו בהצלחה איפה שלא יהיה.

ב.נחנקנו כבר מהמרגוליס להעיף ואלטמן להעיף..יאללה תנוחו. שני שחקנים שהיו הכי טובים לגילם בארץ. קצת סבלנות בחייאת רבקום. אחרי זה יבכו פה איזה שחקנים פספסנו

איזה כיף שיש ג'ורדי אחד , שידע מה לעשות איתם. אני מקווה מאוד ששניהם יהיו שחקנים מעולים בעתיד שיתרמו למכבי.

לפני שמעיפים את אלטמן מרגוליס ולוגסי שיעיפו את איינבינדר ומיטרו. מה איינבינדר נותן שלוגסי לא נתן?

איך מיטרו מחזק אותנו ?

מכבי צריכה זרים תותחים. את הישראלים הכי טובים שניתן להביא ( איינבינדר ומיטרו רחוקים מהקטגןריות האלו ) וחמישה שישה שחקני בית שישתפשפו לקראת העונות הבאות. צריך לנצל את זה שיש שחקנים כמו ערן קרלוס טיבי אלברמן מיכה ייני וכו שילמדו מהם. הרבה יותר קשה להעלות צעירים לקבוצה מגמגמת. דווקא עכשיו זאת הזדמנות נהדרת להעלות ילדים לבוגרת.

אלטמן ומרגוליס היו היום במקום אחר אם הם היו מקבלים תדקות של איינבינדר ומיטרו. לא מבין למה אנחנו משקיעים את זמננו בשחקנים בינוניים או זרים בינוניים שיש לנו את שחקני הנוער הכי טובים בארץ על הספסל. זה אחת הטענות הגדולות שלי לסוזה. איזה צעיר/שחקן בית התקדם השנה ?

לפני שמעיפים את אלטמן מרגוליס ולוגסי שיעיפו את איינבינדר ומיטרו. מה איינבינדר נותן שלוגסי לא נתן?

איך מיטרו מחזק אותנו ?

מכבי צריכה זרים תותחים. את הישראלים הכי טובים שניתן להביא ( איינבינדר ומיטרו רחוקים מהקטגןריות האלו ) וחמישה שישה שחקני בית שישתפשפו לקראת העונות הבאות. צריך לנצל את זה שיש שחקנים כמו ערן קרלוס טיבי אלברמן מיכה ייני וכו שילמדו מהם. הרבה יותר קשה להעלות צעירים לקבוצה מגמגמת. דווקא עכשיו זאת הזדמנות נהדרת להעלות ילדים לבוגרת.

אלטמן ומרגוליס היו היום במקום אחר אם הם היו מקבלים תדקות של איינבינדר ומיטרו. לא מבין למה אנחנו משקיעים את זמננו בשחקנים בינוניים או זרים בינוניים שיש לנו את שחקני הנוער הכי טובים בארץ על הספסל. זה אחת הטענות הגדולות שלי לסוזה. איזה צעיר/שחקן בית התקדם השנה ?

אתה מוכן לוותר על אליפות כדי לתת לאלטמן ומרגוליס לפתוח כל משחק, או לקבל את אותם הדקות של מיטרוביץ׳ ואיינבינדר? לסוזה יש אליפות לקחת, אין לו זמן לעשות עונת ניסויים כדי לקדם צעירים. פה זה לא אשדוד.

מה גם שהטענה שלך לא כזאת מוצדקת. אלטמן פתח כמעט בכל המשחקים באירופה, וגם מרגוליס קיבל הרבה הזדמנויות בתחילת העונה אם אתה לא זוכר.

הם לא כל כך הרשימו, אז הם הפכו להיות שחקני משלימי סגל. מה הבעיה בזה?

אני מסכים איתך שהם צריכים לקבל דקות, אבל זה בחיים לא יכול לקרות במכבי. לכן לא מן הנמנע שצריך להשאיל אותם, לפחות את מרגוליס.

אתה מוכן לוותר על אליפות כדי לתת לאלטמן ומרגוליס לפתוח כל משחק, או לקבל את אותם הדקות של מיטרוביץ׳ ואיינבינדר? לסוזה יש אליפות לקחת, אין לו זמן לעשות עונת ניסויים כדי לקדם צעירים. פה זה לא אשדוד.

מה גם שהטענה שלך לא כזאת מוצדקת. אלטמן פתח כמעט בכל המשחקים באירופה, וגם מרגוליס קיבל הרבה הזדמנויות בתחילת העונה אם אתה לא זוכר.

הם לא כל כך הרשימו, אז הם הפכו להיות שחקני משלימי סגל. מה הבעיה בזה?

אני מסכים איתך שהם צריכים לקבל דקות, אבל זה בחיים לא יכול לקרות במכבי. לכן לא מן הנמנע שצריך להשאיל אותם, לפחות את מרגוליס.

צפיתי תתגובה הזאת.

תשמע, לא הייתי מוותר על אליפות.

עונה שעברה ? זכינו באליפות בלי מיטרו ואיינבינדר.

ככה שזה לא מטרו ואייננבינדר או אין אליפות.

לוגסי היה נותן לא פחות מאיינבינדר. וגם נתן שנה שעברה כשחקן משלים. כנ"ל אלטמן..

לא אמרתי לך תוציא את ערן אלברמן או טבח מההרכב ותן לצעירים לשחק במקומם. אמרתי שני שחקנים ספציפיים שלפני שמעיפים שחקני נוער לדעתי צריך לתת להם תדקות שנתנו להם.

אני חושב שסוזה בתחילת העונה הלך מאןד יפה עם הצעירים. הרגשת שהקבוצה הייתה אז הרבה פחות טובה מעכשיו ? אולי אפילו להפך.

ועד אמצע העונה הייתי פשוט נלהב מסוזה. לא פחות.

באזשהו שלב הוא די מחק אותם והלך לבאנקרים שלו. ולא ברור לי למה. דווקא זוכר את מרגוליס מתחיל להשתפר ( רמהש בר"ג ). אלטמן תמיד היה בסדר גמור. לא טוען לרגע שהם היו מבריקים. אבל גם על השניים האחרים לא תוכל להגיד את זה.

תשמע שיעשה מה שהוא רוצה. בעניי המשימה שלו זה לא קודם כל התארים שהוא יקח אחר כך מה שהוא ישאיר אחריו. אוסקר השאיר לו את מיכה דאבור ולוגסי ( ואם תזכר טוב דאבור היה רע מאוד חצי עונה ואוסקר התעקש עליו. זה השתלם העונה שהוא פרח ).

מה הוא משאיר ? לא יותר מדי.

הוא מאמן טוב שלא תבין לא נכון. עשה עונה מעולה.

אבל איפשהו חודשיים בתוך העונה חשבתי שיש לנו מאמן ענק/נדיר. קצת פחות חושב את זה עכשיו. יותר חושב שסאת אליפות של מערכת משומנת וקבוצה שהגיע לפיק של זמן החיים שלה.זאת לא אליפות שאני זוקף למאמן. היא כנראה היית מושגת גם בלעדיו. היריבות שלך התפרקו מבפנים וזה די סגר תסיפור.

ולכן תאקסטרה שמאמן טוב מוציא מעונה כזאת הוא לא הוציא לדעתי. האמת שהפספוס שלו הוא בעיקר בחודשים האחרונים. עד אז הוא היה מעולה.

מסכים עם גבריאל בטיסטוטה.

אלטמן ומרגוליס צריכים להיות במכבי בעתיד, כשחקנים משמעותיים ולא רק ממלאי סגל. עם זאת, אני לא חושב שסוזה לא ניסה לפתח אותם, פשוט זה לא בא לידי ביטוי במשחקים (ובאיזשהו שלב הוא התייאש וניסה לקדם את דור ג'אן, בין השאר בעקבות מחסור בשחקנים בחלק הקדמי)

יכול להיות שעדיף להם לצאת להשאלה, אבל אני מפחד שילכו לאיבוד בכל ההשאלות האלה, כמו שקורה הרבה אצל חיפה. יש לנו גם ככה כמה מושאלים שאמורים לחזור, ויהיה מעניין לראות מה יהיה איתם.

מישהו כאן חושב ששנה הבאה יעלה שחקן מהנוער לסגל הקבוצה הבוגרת? (מלבד ג'אן)

צפיתי תתגובה הזאת.

תשמע, לא הייתי מוותר על אליפות.

עונה שעברה ? זכינו באליפות בלי מיטרו ואיינבינדר.

ככה שזה לא מטרו ואייננבינדר או אין אליפות.

לוגסי היה נותן לא פחות מאיינבינדר. וגם נתן שנה שעברה כשחקן משלים. כנ"ל אלטמן..

לא אמרתי לך תוציא את ערן אלברמן או טבח מההרכב ותן לצעירים לשחק במקומם. אמרתי שני שחקנים ספציפיים שלפני שמעיפים שחקני נוער לדעתי צריך לתת להם תדקות שנתנו להם.

אני חושב שסוזה בתחילת העונה הלך מאןד יפה עם הצעירים. הרגשת שהקבוצה הייתה אז הרבה פחות טובה מעכשיו ?

ועד אמצע העונה הייתי פשוט נלהב מסוזה. לא פחות.

באזשהו שלב הוא די מחק אותם והלך לבאנקרים שלו. ולא ברור לי למה. דווקא זוכר את מרגוליס מתחיל להשתפר ( רמהש בר"ג ). אלטמן תמיד היה בסדר גמור. לא טוען לרגע שהם היו מבריקים. אבל גם על השניים האחרים לא תוכל להגיד את זה.

תשמע שיעשה מה שהוא רוצה. בעניי המשימה שלו זה לא קודם כל התארים שהוא יקח אחר כך מה שהוא ישאיר אחריו. אוסקר השאיר לו את מיכה ולוגסי.

מה הוא משאיר ? לא יותר מדי.

הוא מאמן טוב שלא תבין לא נכון. עשה עונה מעולה.

אבל איפשהו חודשיים בתוך העונה חשבתי שיש לנו מאמן ענק/נדיר. קצת פחות חושב את זה עכשיו. יותר חושב שסאת אליפות של מערכת משומנת וקבוצה שהגיע לפיק של זמן החיים שלה.זאת לא אליפות שאני זוקף למאמן. היא כנראה היית מושגת גם בלעדיו. היריבות שלך התפרקו מבפנים וזה די סגר תסיפור.

ולכן תאקסטרה שמאמן טוב מוציא מעונה כזאת הוא לא הוציא לדעתי. האמת שהפספוס שלו הוא בעיקר בחודשים האחרונים. עד אז הוא היה מעולה.

לא יכולתי לנסח את זה בצורה טובה יותר.

אוסקר בא מברצלונה ששם מקדמים שחקני בית ונתן הרבה דקות למיכה,מרגוליס,דאבור.

סוזה הצעיד אותנו לקמפיין אירופאי מרשים ולאליפות אבל לצערי הרב הוא לא קידם שום שחקן צעיר אלא אפילו הוריד להם את הביטחון(הוציא את אלטמן דקה 40 וייבש אותו ואת מרגוליס תקופה ארוכה.

לדעתי בסגל הרחב של מכבי צריכים להיות 5-6 שחקנים צעירים. להתאמן להרגיש תבוגרת. להכנס למקצוענות שיש שם. לא חושב שברעננה הם יקבלו את זה. דקות זה חשוב אבל זה לא קריטי לילד בן 18( ישחקו עם הנוער ). זה קריטי לילד בן 20+

מבחינת דקות משחק 2-3 צעירים זה ריאלי. לוגסי אלטמן מרגוליס ( זאן יתקשה לקבל דקות אם מכבי תצליח להביא שחקנים לחוד- להרגשתי הוא קיבל זמן חסד בגלל החור שנוצר לנו בהתקפה )

מרגוליס, לוגסי, אלטמן -לא הייתי משאיל.

לא ברורה לי ההתלהבות מקהת, בכלל מכל שחקן של ק.שמונה...

לשחק בקבוצה עם כלכך מעט אוהדים והמון שקט וניהול מסודר ברמה גבוהה פלוס מאמן טוב פלוס להיות בלי ציפיות זה דברים שגורמים אפילו לאלעד גבאי להיראות כמו דני אלבס ולשמעון אבוחצירא להיראות כמו זלאטן, מאטוביץ' היה רוברטו קרלוס ביום בינוני ומעוז הקישור גרזיציץ נראה כמו יאיא טורה במשחק חייו, בקבוצות החדשות שלהם רואים איך כל החבר'ה נראים ובגלל זה אני לא מתלהב משום שחקן שם.

וגם ברק בדש ואיתן טיבי.

בוא תסביר לי בבקשה למה אתה קורא לו "ילד קקה"...התגרה בקהל?בכה לתקשורת שהוא לא מקבל דקות?ליכלך על מכבי??מדובר בשחקן סופר מקצוען ושקט.

לא שאני חושב שהוא ילד קקה אבל זכורה לי האצבע המשולשת לקהל באיצטדיון רמת גן נגד בית"ר...

בלי קשר, אין לו מקום במכבי לדעתי...

לא שאני חושב שהוא ילד קקה אבל זכורה לי האצבע המשולשת לקהל באיצטדיון רמת גן נגד בית"ר...

מי שעשה זין זה לוגסי.

מי שדיברתי עליו זה רועי קהת.

דובר על רועי קהת, לא על לוגסי.

כל פעם שמועלה השם של לוגסי אני שוקל אם לבכות או למות מצחוק.

תהיו בריאים...

חחח בדיוק מה שעובר לי בראש כל פעם שאני קורא תגובה על למה לוגסי לא במכבי. מעניין אם לא היה שחקן שגדל במכבי, אם היה מוזכר בנושאי מלפפונים אפילו פעם אחת.

קל להתייחס לקהת כפספוס, אבל מישהו באמת חושב שאם היה נשאר העונה אז גורלו היה שונה מזה של אלטמן או מרגוליס? (שנחשבו לכשרונות גדולים ממנו בנוער, תקן אותי סוייר אם אני טועה). הפתרון הנכון הוא השאלה, שאכן נוסתה איתו, אבל מה לעשות שהוא נכשל גם בב"ש בעונה שעברה? בסופו של דבר ק"ש היא המקום האידיאלי לשחקנים כמוהו, אבל שירצקי מן הסתם לא יסכים להיות מפעל השבחה לקבוצה אחרת וזו התוצאה. חבל, אבל אני לא מאמין שפוספס פה משהו (אם כבר, אז זה רק מלמד שצריך להשאיל ומהר את אלטמן ומרגוליס, ואולי להחזיר את בן יאיר כדי שלא יבצע את קפיצת המדרגה מאוחר מדי ורחוק מדי).

קל להתייחס לקהת כפספוס, אבל מישהו באמת חושב שאם היה נשאר העונה אז גורלו היה שונה מזה של אלטמן או מרגוליס? (שנחשבו לכשרונות גדולים ממנו בנוער, תקן אותי סוייר אם אני טועה). הפתרון הנכון הוא השאלה, שאכן נוסתה איתו, אבל מה לעשות שהוא נכשל גם בב"ש בעונה שעברה? בסופו של דבר ק"ש היא המקום האידיאלי לשחקנים כמוהו, אבל שירצקי מן הסתם לא יסכים להיות מפעל השבחה לקבוצה אחרת וזו התוצאה. חבל, אבל אני לא מאמין שפוספס פה משהו (אם כבר, אז זה רק מלמד שצריך להשאיל ומהר את אלטמן ומרגוליס, ואולי להחזיר את בן יאיר כדי שלא יבצע את קפיצת המדרגה מאוחר מדי ורחוק מדי).

לאוהדי מכבי אין זמן לקפיצות מדרגה, הם רוצים מוצר מוגמר. שסוזה הביא צ'אנסים למרגוליס ואלטמן הרגו אותו.

קהת היה הכי טוב בנוער בעונה של הדאבל

אגב, אני לא בטוח שדין אלטמן כדין מרגוליס. בעוד הראשון הראה פוטנציאל וביטחון ובאמת ייתכן שירוויח מדקות גם במכבי, השני זקוק לשקט, רוגע והרבה סבלנות שהוא לא יקבל כאן. בכל מקרה, גם מיכה וגם דאבור (דאבור הוא לא פספוס, הוא היה סקורר גם במכבי ורצה לצאת לאירופה בלי יותר מדי קשר למעמד שלו במכבי) הם דוגמאות לשילוב נכון ומוצלח של צעירים (פחות או יותר) שצריך להתמיד בו. הקהל יודע לפרגן לצעירים גם אם הם לא החבילה השלמה, אבל מהצד השני הם צריכים לנצל את ההזדמנויות המעטות ולהראות ניצוצות. זה לא החירייה של חיפה פה שמהפלייאוף אפשר לשחק כאן משחקי הרעב ולראות מי נשאר.

אלטמן ומרגוליס צריכים להיות מושאלים, לצבור ניסיון ולחזור למכבי טובים יותר.

קהת שחקן מעולה והתבאסתי כשעזב שנה שעברה, אבל שמח לראות אותו מצליח עכשיו.

השינוי היחיד שהייתי עושה בקישור זה גולסה במקום דן ו50-50 זר במקום מיטרוביץ'.

אבל לא רואה את ג'ורדי מצליח להביא זר מוכח שישדרג אותנו בטוח עם התקרת שכר הזאת.

זה הימור, לפעמים אתה מקבל קרלוס ולפעמים פידלף.

גולסה זה חובה. שחקן ישראלי ולדעתי מוכח.

אגב, תקרת השכר שמיטש מציב היא מוצדקת. אסור להתפרע אם רוצים יציבות לאורך שנים.

גולסה זה חובה. שחקן ישראלי ולדעתי מוכח.

אגב, תקרת השכר שמיטש מציב היא מוצדקת. אסור להתפרע אם רוצים יציבות לאורך שנים.

ממש לא מוכח אבל וזה אבל גדול יש לי הרגשה שבמכבי עם צוות זר ותלכיד השחקנים הקיים הוא יפרח ובגדול.

לא מבין את ההשוואה.

קהת גדול ממרגוליס ואלטמן בשנתיים.

הוא כבר בגיל שחייב להראות יכולת.

לכן הוא הרבה יותר בשל משניהם וזה בדיוק היה הגיל לשלב אותו.

בדיוק בגלל זה כדאי להשאיל את מרגוליס, שיחזור עוד שנה שנתיים כשחקן בשל

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.