Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

עומר דמארי צפוי להטיל וטו על המעבר למכבי תל אביב

בהפועל תל אביב מתכוונים לשדרג לחלוץ את החוזה, ומעריכים שישתמש בסעיף הווטו, זאת לאחר שהצהובים הציעו הצעה רשמית של כ-1.5 יורו. גורם במועדון: "עמוס לוזון מתנהל כמו סוחר סוסים, אנחנו מאמינים שעומר יישאר באדום"

מכבי תל אביב הציעה היום (ראשון) באופן רשמי כ-1.5 מיליון יורו על חלוץ הפועל תל אביב עומר דמארי, אולם בהפועל תל אביב מעריכים שהחלוץ יטיל וטו על המעבר ויישאר באדום, אם ישחק בארץ.

לאחר שיחות ארוכות ורבות, שלחה מכבי תל אביב הצעה רשמית לעמוס לוזון, המחזיק ב-50 אחוז מכרטיסו של עומר דמארי. ההצעה אומרת כי הצהובים יהיו מוכנים לשלם על חלוץ הפועל תל אביב כ-1.5 מיליון יורו, עם זאת הסיכויים שדמארי אכן יחצה את הכביש ליריבה העירונית כרגע לא גבוהים. החלוץ עצמו עדיין מסרב למעבר שכזה ואף בהפועל טוענים שלדמארי יש זכות וטו בחוזהו על מעבר לקבוצה שאין ברצונו לשחק בשורותיה.

"לוזון מתנהל כמו סוחר סוסים, אנחנו מאמינים שעומר יישאר באדום", אמר גורם בהפועל תל אביב. יתרה מזאת, בהפועל עושים מאמצים לגייס כספים עבור השארתו של דמארי בקבוצה ואף מתכוונים לשדרג לו את החוזה הקיים בקבוצה. בהפועל תל אביב מאמינים כי שדרוג זה ישכנע את החלוץ להישאר באדום. חשוב לציין כי הבעיה של הפועל תל אביב היא מול עמוס לוזון, שכן לפני כשלוש שנים, כשנחתם החוזה בין האדומים למכבי פתח תקוה, הכניס לוזון סעיף שאם אחרי שלוש שנים תגיע הצעה על דמארי, והפועל לא ירצו לשחרר את החלוץ, הם יצטרכו לשלם כחצי מההצעה למכבי פתח תקוה.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2761761

"ואף בהפועל טוענים שלדמארי יש זכות וטו בחוזהו על מעבר לקבוצה שאין ברצונו לשחק בשורותיה."

זו לא זכות שיש לכל שחקן בעולם? :|

עומר דמארי צפוי להטיל וטו על המעבר למכבי תל אביב

בהפועל תל אביב מתכוונים לשדרג לחלוץ את החוזה, ומעריכים שישתמש בסעיף הווטו, זאת לאחר שהצהובים הציעו הצעה רשמית של כ-1.5 יורו. גורם במועדון: "עמוס לוזון מתנהל כמו סוחר סוסים, אנחנו מאמינים שעומר יישאר באדום"

מכבי תל אביב הציעה היום (ראשון) באופן רשמי כ-1.5 מיליון יורו על חלוץ הפועל תל אביב עומר דמארי, אולם בהפועל תל אביב מעריכים שהחלוץ יטיל וטו על המעבר ויישאר באדום, אם ישחק בארץ.

לאחר שיחות ארוכות ורבות, שלחה מכבי תל אביב הצעה רשמית לעמוס לוזון, המחזיק ב-50 אחוז מכרטיסו של עומר דמארי. ההצעה אומרת כי הצהובים יהיו מוכנים לשלם על חלוץ הפועל תל אביב כ-1.5 מיליון יורו, עם זאת הסיכויים שדמארי אכן יחצה את הכביש ליריבה העירונית כרגע לא גבוהים. החלוץ עצמו עדיין מסרב למעבר שכזה ואף בהפועל טוענים שלדמארי יש זכות וטו בחוזהו על מעבר לקבוצה שאין ברצונו לשחק בשורותיה.

"לוזון מתנהל כמו סוחר סוסים, אנחנו מאמינים שעומר יישאר באדום", אמר גורם בהפועל תל אביב. יתרה מזאת, בהפועל עושים מאמצים לגייס כספים עבור השארתו של דמארי בקבוצה ואף מתכוונים לשדרג לו את החוזה הקיים בקבוצה. בהפועל תל אביב מאמינים כי שדרוג זה ישכנע את החלוץ להישאר באדום. חשוב לציין כי הבעיה של הפועל תל אביב היא מול עמוס לוזון, שכן לפני כשלוש שנים, כשנחתם החוזה בין האדומים למכבי פתח תקוה, הכניס לוזון סעיף שאם אחרי שלוש שנים תגיע הצעה על דמארי, והפועל לא ירצו לשחרר את החלוץ, הם יצטרכו לשלם כחצי מההצעה למכבי פתח תקוה.

http://sports.walla.co.il/?w=/157/2761761

7ehanega.jpg

Sent from my iPhone using Tap

מה קורה במצב שיש הצעה רשמית של 1.5 מיליון ודמארי מטיל וטו ומחליט להישאר בהפועל? עמוס לוזון נשאר עם הזין ביד?

עמוס לא פראייר

כלום לא השתנה משבוע שעבר, מכבי ולוזון כבר סגרו הכל, דמארי בשלו, לא מעוניין לשחק במכבי. שיזדיין

קצת השתנה, לפי הפרסומים מכבי הציעה היום הצעה רשמית.

זה די מקרב את הדברים לסיומם.

באופן אישי אני לא חושב שהוא ישחק אצלנו, מהסיבה הפשוטה שהוא לא רוצה, ושיש עבורו ביקוש גם במועדונים אחרים.

באמת שהדבר האחרון שאנחנו צריכים זה שחקן שלא רוצה לשחק אצלנו ולא משנה כמה הוא טוב.

ואין עוררין שהוא משדרג אותנו מקצועית ברמות אחרות

מי הוא בכלל מה רודפים אחריו ומתחננים לפניו שהוא אומר שהוא לא רוצה לשחק במכבי

שייחפש את החברים שלו ושיישאר בהפועל

יאללה שיצא ויגיד כבר מה קורה אין כח לשטויות האלו, רוצה להישאר בהפועל תגיד את זה.

כרגע הוא משחק על שני מוקדים כנראה קשור לשדרוג שכרו בהפועל, אבל צריך לחתוך את הסיפור, רוצה רוצה לא רוצה לעבור הלאה.

אגב כל הדיווחים על אוהדי הפועל שאומרים שהוא לא רוצה לשחק במכבי לא מעניינים אותי, גם על זהבי הם אמרו שהוא סימס להם שהוא לא רוצה, ביצים שלי הם יעשו הכל בשביל לצייר כל שחקן שלהם אליל, אני צריך לשמוע אותו אומר בבירור, כן או לא.

סעיף וטו? אתם אשכרה חושבים שדמארי צריך סעיף כדי שלא ישחק איפשהו בניגוד לרצונו? ונניח שכן ונניח שאין, אתם אשכרה רוצים שהוא ישחק כאן בניגוד לרצונו?

הימור שלי?

עד שעות הערב יוצאת הודעה באתר הבית שלהם שחגג׳ הביא עוד מליון או שניים מהבית ובזכותו דמארי נשאר בהפועל. חגג׳ מוכתר למשיח, דמארי תולה את עצמו ובדצמבר חיים רמון מכנס מסיבת עיתונאים ומכריז שאין לו מה לאכול בגלל הפועל.

או זה או שתמיד אפשר להעלות להם שוב את מחיר המנוי.

ברגע שדמארי יגיד בגלוי בתקשורת "אני לא רוצה לעבור למכבי" גם אני לא ארצה אותו

כל עוד ONE אומר שדמארי אמר את זה לאוהדים , שוואלה טוען שבכיר בהפועל אמר שהוא יטיל וטו, ושYNET טוען שאביו מפעיל עליו לחץ כבד , זה בגדר לא אמיתי

יאללה שיצא ויגיד כבר מה קורה אין כח לשטויות האלו, רוצה להישאר בהפועל תגיד את זה.

כרגע הוא משחק על שני מוקדים כנראה קשור לשדרוג שכרו בהפועל, אבל צריך לחתוך את הסיפור, רוצה רוצה לא רוצה לעבור הלאה.

אגב כל הדיווחים על אוהדי הפועל שאומרים שהוא לא רוצה לשחק במכבי לא מעניינים אותי, גם על זהבי הם אמרו שהוא סימס להם שהוא לא רוצה, ביצים שלי הם יעשו הכל בשביל לצייר כל שחקן שלהם אליל, אני צריך לשמוע אותו אומר בבירור, כן או לא.

הדבר הכי מטומטם שהוא יכול לעשות, זה לצאת בהצהרות כרגע. הכי טוב לו לשתוק, ולדבר רק אחרי שהדברים יסגרו (לכאן או לכאן) ככה הוא ישמע הכי פחות גרוע.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.