Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אגב עם כל הכבוד לשמועות על ב"ש --- נטו אבל נטו חרטא של מו"מ שמשום מה התקשורת בישראל נוטלת בו חלק.. כנראה ע"מ להפעיל לחץ על מכבי ולגרד עוד כמה לירות..

עם כל הכבוד להפועל ב"ש ולאלונה ברקת, היא לא יכולה להוציא כמעט 10 מליון שקל על רכש של שחקן אחד.. אם לא בגלל שהיא לא יכולה להוציא יותר מ5 אחוז מההון של בעלה על הרכישה והשכר, אז בגלל הפייר פליי, הפועל ב"ש היא קבוצה אולטרא גרעונית ורכישה כזאת לא כולל שכר כבר תחצה קו אדום

בנוסף יש להם גם את עסקת מליקסון וארביטמן שהיו עסקאות יקרות למועדון כמו ב"ש.

תגידו עם כל הכבוד הוא מי הוא בכלל שיגיד שהוא לא רוצה מכבי ואנו נתחנן לפניו,שיילך לחפש את החברים שלו,אפשר לחשוב רונאלדו

לא רוצה אותו שישאר שם מצידי ושימשיך ללקק לאוהדים של הגועל

בתכלס, בניסיון לראות את הדברים בצורה אובייקטיבית, אני לא מבין למה דמארי הטמבל הזה לא עובר לחיפה וזהו.

גם הפועל תקבל כסף, גם לוזון יקבל כסף, גם דמארי לא עובר למכבי וגם מצטרף לקבוצה עם שאיפות אמיתיות לאליפות.

אז אמנם השנה אין לחיפה אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

כי כרגע אין הצעה רשמית מהם.

מקרה קלאסי של פספוס הרכבת.

הם שמו את הביצים שלהם במקום אחר כבר.

בלי קשר שהם בשום שלב לא שמו על השולחן את הסכומים שמכבי שמו (מיליון וחצי יורו על הכרטיס, 400 אלף דולר שכר)

בתכלס, בניסיון לראות את הדברים בצורה אובייקטיבית, אני לא מבין למה דמארי הטמבל הזה לא עובר לחיפה וזהו.

גם הפועל תקבל כסף, גם לוזון יקבל כסף, גם דמארי לא עובר למכבי וגם מצטרף לקבוצה עם שאיפות אמיתיות לאליפות.

אז אמנם השנה אין להם אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

חיפה מוכנה לשלם 600 אלף יורו, לוזון לא יקבל עסקה כזאת בכלל ככה שאין פה שום עניין.

לא רק זה, גם מאז ששחר הודיע שהוא מוכן לשלם 600 אלף יורו הוא כבר רכש חלוץ ראשי לקבוצה.

האפשרויות שלו בארץ זה או מכבי או ב"ש אם ממש ממש בוער לו.

להרגשתי עדיין יצא לחו"ל איזו קבוצה בלגית שתימצא בשניה האחרונה.

אז אמנם השנה אין לחיפה אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

לדעתי זה עניין של טיימינג. אם כל הסאגה הזאת הייתה בתחילת החלון יכול להיות שזה מה שהיה קורה. אבל עכשיו יעקנל'ה כבר קרע את הכיסים ודמארי נשאר בלי אופציה בחו"ל.

פריצה? לא נראה לי שכבר יעזוב.. בטח לא להפועל.

דמארי זה החיזוק הכי טוב שמכבי יכולה להביא מהחלוצים הישראלים.

נקווה ששחקן סטייל אייגבור יחתום ועוד קשר זר או מגן שמאלי לא יודע ואנחנו מסודרים. צמפיונס קל.

חח בספורט 2 הולכים הפוך

http://sport2.thepost.co.il/content/103030

"אם הפועל תסכים דמארי יעבור למכבי"

חשבתי שONE אמור להיות האתר הרשמי

חיפה לא הציעה 1.5 מיליון יורו על דמארי

חיפה מוכנה לשלם 600 אלף יורו, לוזון לא יקבל עסקה כזאת בכלל ככה שאין פה שום עניין.

לא רק זה, גם מאז ששחר הודיע שהוא מוכן לשלם 600 אלף יורו הוא כבר רכש חלוץ ראשי לקבוצה.

האפשרויות שלו בארץ זה או מכבי או ב"ש אם ממש ממש בוער לו.

להרגשתי עדיין יצא לחו"ל איזו קבוצה בלגית שתימצא בשניה האחרונה.

עד כמה שזכור לי חיפה הציעה משהו כמו 1.2 מיליון יורו ושחר לא רצה לשחרר עוד כמה מאות אלפים.

אמנם לחיפה יש כבר חלוץ זר חדש, אבל לדעתי עדיין חסר להם חלוץ. קודם כל כי אף אחד לא יודע איך אידריסו הזה יהיה העונה, וגם בגלל שהוא בערך החלוץ היחידי בסגל, יחד עם חצי אלון תורג'מן.

טוב, בכל מקרה, טוב לנו שחיפה אימפוטנטים.

אני לא מבין את זה, כל פלוץ ששם 12 שערים בארץ עובר לבלגיה, שוויץ או צרפת

איך לא מצליחים למצוא לו קבוצה סבירה באירופה?

אגב עם כל הכבוד לשמועות על ב"ש --- נטו אבל נטו חרטא של מו"מ שמשום מה התקשורת בישראל נוטלת בו חלק.. כנראה ע"מ להפעיל לחץ על מכבי ולגרד עוד כמה לירות..

עם כל הכבוד להפועל ב"ש ולאלונה ברקת, היא לא יכולה להוציא כמעט 10 מליון שקל על רכש של שחקן אחד.. אם לא בגלל שהיא לא יכולה להוציא יותר מ5 אחוז מההון של בעלה על הרכישה והשכר, אז בגלל הפייר פליי, הפועל ב"ש היא קבוצה אולטרא גרעונית ורכישה כזאת לא כולל שכר כבר תחצה קו אדום

זה לא ספין. הפועל ב"ש הציעו סכום שיא (מבחינתם) על דמארי.זה יכול להיות כדור הרגעה לאדומים.

אלונה ברקת הכפילה את התקציב. כל הכבוד לה

חח בספורט 2 הולכים הפוך

http://sport2.thepost.co.il/content/103030

"אם הפועל תסכים דמארי יעבור למכבי"

אוקיי, נגיד ובמידה והוא עובר למכבי, הפועל תתן את ברכת הדרך שלה לדמארי (ואז היא כמובן תבכה לתקשורת שדמארי בוגד תימני מסריח) הוא לא יקבל שכר כמו של זהבי הוא עוד לא עשה משהו שווה את זה

בדר"כ הפלוצים האלו מגיעים בהעברה חופשית או העברה נמוכה מאוד לבלגיה, במקרה הזה רוצים מיליון וחצי יורו אז קבוצות בלגיות הולכות לחפש את הקלטות של עומר דמארי מול קבוצות אירופאיות השנה, הן מוצאות משחק אחד מהמוקדמות של ליגה אירופית סיבוב ראשון ששם הוא שיחק טוב וממשיכות לשחקן הבא.

אם מצאו לקפילטו קבוצה בחו"ל אז זה באמת תעלומה

עד כמה שהיה זכור לי חיפה הציעה משהו כמו 1.2 מיליון יורו ושחר לא רצה לשחרר עוד כמה מאות אלפים.

אמנם לחיפה יש כבר חלוץ זר חדש, אבל לדעתי עדיין חסר להם חלוץ. קודם כל כי אף אחד לא יודע איך אידריסו הזה יהיה העונה, וגם בגלל שהוא בערך החלוץ היחידי בסגל, יחד עם חצי אלון תורג'מן.

טוב, בכל מקרה, טוב לנו שחיפה אימפוטנטים.

זכור לי גם שהוא לא הסכים כל כך לשדרג לדמארי את השכר ודמארי בהתבטאויות ה"אמיצות" שלו אמר "א. לא רוצה מכבי בגלל הפועל. ב. לא רוצה חיפה כי זה יגמור לי את הקריירה"

אם אומרים לכם, פריצה בהפועל ודמארי 100% עובר למכבי, הייתם מסכימים?

אני אישית ממש לא.

ברור שדמארי (בנקודת הזמן הזו) חלוץ טוב יותר, אבל יכאב לי מאוד לראות את ראדה בהפועל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.