Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

תכלס עמוס לוזון יוצא אח עם מכבי כבר שנתיים. ברור שהכל מאינטרסים אישיים ומכבי מעניינת לו את הביצה, אבל אם דמארי יגיע למכבי זה הרבה בזכותו, כמו שקרה עם טב"ח. האיש הזה רוצח את הפועל כבר שנתיים, טוב לנו.

איך באטיסטוטה נהיה מעורב כל כך?

למה רק אותי משאירים בחוץ?

Sent from my iPhone using Tap

אני באמת מאמין שהוא לא רוצה לשחק במכבי בעיקר כי הוא מפחד ולא רוצה לפגוע באוהדים של הפועל וזה הגיוני

הוא גם עוד מסוגל להגיע לב"ש ביחד איתו יש להם קבוצה לאליפות והוא יבנה לצאת לאירופה אחרי זה

איך באטיסטוטה נהיה מעורב כל כך?

למה רק אותי משאירים בחוץ?

לא מעורב ולא נעליים.

אפילו תרנגול עיוור לפעמים מוצא גרגר.

ויש מצב שמצאתי גרגר מקולקל בכלל....חחח

היה פה בחור שדיבר על זה שיש מגעים על פריצה + כסף תמורת דמארי לפני כמה שבועות כבר.

הפורום העמיד אותו לסקילה. בעיניי מגיעה לו התנצלות.

די חלאס - אתם לא מבינים שכל מה שהולך פה עכשיו זה ספינים ומהלכי ריכוך..

קצת אינטילגנציה - הוא קשור להפועל ולקהל ולא רוצה לצאת בוגד שעבר את הכביש בשביל כסף אלא להצטייר ככזה שנכפה עליו המעבר.

הפור נפל והוא קיבל החלטה. הוא רוצה לבוא למכבי. שתו מים וחכו לערב.

ועצה להמשך החיים שלכם - תפרידו בין מציאות כפי שהיא מצטיירת בתקשורת לבין המציאות האמיתית - ותבינו שהתקשורת לא משקפת מציאות אחד לאחד, אלא בונה בכוונה נרטיביים דרמתיים (בשביל רייטינג)

לא יכלת להיות יותר מדויק.

מאז תחילת הסאגה הנוכחית דמארי לא הוציא מילה, ושתיקה שווה זהב. בינואר לא היתה לו בעיה לדבר ולשים סוף לערפל, מה נשתנה? כנראה ההחלטה.

עכשיו זה בסך הכל להוציא אותו טוב אצל אוהדי הפועל שלא ישרפו לו את הבית.

לא מעורב ולא נעליים.

אפילו תרנגול עיוור לפעמים מוצא גרגר.

ויש מצב שמצאתי גרגר מקולקל בכלל....חחח

מקורות אמינים? אתה סומך עליהם? מבדיקתי עם מי שאני רק מכיר וקשור לפ"ת - זה לא סגור ב 100%.

מקורות אמינים? אתה סומך עליהם? מבדיקתי עם מי שאני רק מכיר וקשור לפ"ת - זה לא סגור ב 100%.

עד שזה לא ברשמי זה לא סגור ב 100 אחוז.

עד שאין חתימה שום דבר לא סגור במאה אחוז.

גם הניירות של יצחקי עד היום מוכנים ועד היום יושבים באיזה משרד של הפועל, ושניה לפני שקורנפיין ירד "להטעין" את הנייד הכל היה סגור ב 100%

עד שאין חתימה שום דבר לא סגור במאה אחוז.

גם הניירות של יצחקי עד היום מוכנים ועד היום יושבים באיזה משרד של הפועל, ושניה לפני שקורנפיין ירד "להטעין" את הנייד הכל היה סגור ב 100%

לה התכוונתי ל 100% "חתם" אלא ל- 100% סוכם בין המועדונים ודמארי הביע הסכמה עקרונית.

לפי מה שהבנתי, סוכם עם פ"ת, דמארי לא הביע התנגדות אבל יש פגישה מכרעת בקיסריה עם הנהלת הפועל, דמארי ואבא שלו.

על פי וואלה דמארי בכלל אמר שלא דיברו איתו אז הוא לא צריך להגיב.

אין פה שום אמירה שהוא לא רוצה להגיע.

משום מה אין לי כעס על דמארי על העובדה שהוא לא רוצה להגיע. להפך, זה אפילו גורם לי קצת להעריך אותו.

לכל החמודים שאוהבים לזיין בשכל; שדמארי ״לא רוצה לצאת לחול״ ( מאיפה הגעתם לזה אין לי מושג, אני בטוח שזו האופצייה המועדפת עליו) או להגיע למכבי , אז הוא פחדן חסר עמוד שדרה.

אבל אם זהבי או שרן בוחרים להישאר הם ״גברים רצח שהמועדון זורם בדם שלהם״.

כל אחד זורק האשמות/תשבוחות לפי הצד של המטבע שבו הוא נמצא.

אגב עם כל הכבוד לשמועות על ב"ש --- נטו אבל נטו חרטא של מו"מ שמשום מה התקשורת בישראל נוטלת בו חלק.. כנראה ע"מ להפעיל לחץ על מכבי ולגרד עוד כמה לירות..

עם כל הכבוד להפועל ב"ש ולאלונה ברקת, היא לא יכולה להוציא כמעט 10 מליון שקל על רכש של שחקן אחד.. אם לא בגלל שהיא לא יכולה להוציא יותר מ5 אחוז מההון של בעלה על הרכישה והשכר, אז בגלל הפייר פליי, הפועל ב"ש היא קבוצה אולטרא גרעונית ורכישה כזאת לא כולל שכר כבר תחצה קו אדום

לה התכוונתי ל 100% "חתם" אלא ל- 100% סוכם בין המועדונים ודמארי הביע הסכמה עקרונית.

לפי מה שהבנתי, סוכם עם פ"ת, דמארי לא הביע התנגדות אבל יש פגישה מכרעת בקיסריה עם הנהלת הפועל, דמארי ואבא שלו.

בגלל זה אני מציע לכולם שנחכה לערב.

עומר דמארי,נכון להיום בצהריים, בדרך למכבי והכל מצביע לכיוון הזה והולך בכיוון הזה.

אבל ממה שאני יודע שום דבר לא נחתם עדיין על נייר ולכן תמיד יש אפשרות שזה לא יקרה.

לא יודע להגיד לכם באחוזים. אני יודע להגיד שכל הצדדים (למעט ברקוביץ' והאוהדים של הפועל) הסכימו למהלך.

אבל היו דברים מעולם ולכן זה לא 100 אחוז.

משום מה אין לי כעס על דמארי על העובדה שהוא לא רוצה להגיע. להפך, זה אפילו גורם לי קצת להעריך אותו.

לכל החמודים שאוהבים לזיין בשכל; שדמארי ״לא רוצה לצאת לחול״ ( מאיפה הגעתם לזה אין לי מושג, אני בטוח שזו האופצייה המועדפת עליו) או להגיע למכבי , אז הוא פחדן חסר עמוד שדרה.

אבל אם זהבי או שרן בוחרים להישאר הם ״גברים רצח שהמועדון זורם בדם שלהם״.

כל אחד זורק האשמות/תשבוחות לפי הצד של המטבע שבו הוא נמצא.

תודה.

בתכלס, בניסיון לראות את הדברים בצורה אובייקטיבית, אני לא מבין למה דמארי הטמבל הזה לא עובר לחיפה וזהו.

גם הפועל תקבל כסף, גם לוזון יקבל כסף, גם דמארי לא עובר למכבי וגם מצטרף לקבוצה עם שאיפות אמיתיות לאליפות.

אז אמנם השנה אין לחיפה אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

בתכלס, בניסיון לראות את הדברים בצורה אובייקטיבית, אני לא מבין למה דמארי הטמבל הזה לא עובר לחיפה וזהו.

גם הפועל תקבל כסף, גם לוזון יקבל כסף, גם דמארי לא עובר למכבי וגם מצטרף לקבוצה עם שאיפות אמיתיות לאליפות.

אז אמנם השנה אין לחיפה אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

זה כי שחר שפוי כלכלית ולא יוציא כאלה כספים.

אה רגע...,,

אז אמנם השנה אין להם אירופה, אבל לדעתי הם ידברו חזק השנה בליגה ויחזרו לאירופה כבר בעונה הבאה.

לא מובן הקטע הזה.

אתה מתכוון לא עבר כן? כי עכשיו אין שום סיכוי שהוא יעבור לחיפה כי הם גם ככה מפוצצים בחלוצים. בינואר אני מסכים ממבט אובייקטיבי, יצא אידיוט.

לא מובן הקטע הזה.

חיפה לא הציעה 1.5 מיליון יורו על דמארי

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.