Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אחי אני לא מבין את האנטי שלך. מועדונים עושים את זה בכל העולם כל הזמן.

לוצ'ו, פיגו,ואן פרסי,קומאן,שוסטר ועוד ועוד ועוד.

דמארי החלוץ הישראלי הכי טוב כרגע, יש הזדמנות להביא אותו, על הזין מה אמר בעבר, אחרי חודש הוא יהיה "מכביסט" (חוץ מזה שהוא אף פעם לא קילל בניגוד לרייכרט או טב"ח)

דמארי מבחינה מקצועית מצויין החלוץ הישראלי הכי טוב והוא יעזור לנו מאד

אבל מבחינתי יש גבול מסויים שחקן שחצי שנה מפמפם בכל מקום שאין מצב שהוא ידרוך במכבי, מתגרה בקהל שלנו אני לא רוצה בקבוצה שלי עם כל הכבוד אנחנו לא רובוטים

זה די ברור שהוא עובר אלינו בגלל שזו האופציה האחרונה שלו ובגלל שלוזון לוחץ עליו

אין מצב שאני אקלל אותו אבל אני גם לא אעודד אותו

ביסטר אתה רואה איזה מזל שאני ואתה לא מנהלי מכבי, למה אנחנו אוהדים...תראה מה קורה בהפועל שאוהדים מנהלים אותם, בגלל זה המצב שלהם נראה ככה.

ג'ורדי איש מקצוע, וזה חשוב לא איכפת לו שדמארי לבש אדום ועשה לאוהדים מה שעשה, מבחינתו דמארי זה שחקן שיכול לשדרג את מכבי, הוא יביא אותו...היום בכדורגל אין סמלים, אין, זה מת מזמן.

אם הוא אמר באמת לאוהדים שלהם שהוא לא רוצה להגיע, שלא יבוא.

מכבי תסתדר בלעדיו,, הוא לא החלוץ היחיד ביקום.

די חלאס - אתם לא מבינים שכל מה שהולך פה עכשיו זה ספינים ומהלכי ריכוך..

קצת אינטילגנציה - הוא קשור להפועל ולקהל ולא רוצה לצאת בוגד שעבר את הכביש בשביל כסף אלא להצטייר ככזה שנכפה עליו המעבר.

הפור נפל והוא קיבל החלטה. הוא רוצה לבוא למכבי. שתו מים וחכו לערב.

ועצה להמשך החיים שלכם - תפרידו בין מציאות כפי שהיא מצטיירת בתקשורת לבין המציאות האמיתית - ותבינו שהתקשורת לא משקפת מציאות אחד לאחד, אלא בונה בכוונה נרטיביים דרמתיים (בשביל רייטינג)

ועצה להמשך החיים שלכם - תפרידו בין מציאות כפי שהיא מצטיירת בתקשורת לבין המציאות האמיתית - ותבינו שהתקשורת לא משקפת מציאות אחד לאחד, אלא בונה בכוונה נרטיביים דרמתיים (בשביל רייטינג)

!

אין לי בעיה עם ג'ורדי. הוא לא אוהד מכבי, מערך השיקולים שלו אחר, והוא לא כולל בהכרח את הכבוד של מכבי כמועדון. מבחינתו אפשר להתרפס, להתחנן, מבחינתו שדמארי יתנצל כשיבקיע בדרבי ויחגוג עם הפועל את השערים, כל עוד הוא נותן את שלו. מבחינתי לא.

תרשה לי לא להצטרף לאובר הדרמתיות הזה...."הכבוד" של מכבי כמועדון.

הכבוד שלי יהיה בלהיות המועדון המוביל בכדורגל הישראלי בזירה המקומית ובאירופה - שעוד כמה שנים נהיה באיירן הישראלית שמחתימה כל שחקן שהיא רוצה בזירה המקומית.

כרגע אנחנו בדרך לשם. יש ויתורים, יש מעמורות. לא חושב שאם יש שחקן שמנסה לצאת טוב בעניי הקהל שלו זה הופך אותנו לחסרי כבוד.

במכבי פשוט מבינים איך הביזנס הזה עובד. בלי סנטימנטים. וגם לא מתרגשים מרעשי רקע - וזה מה שהאמירות של דמארי - רעשי רקע בלבד.

מי ישמע הוא הביא לך ידיעות מפורום אטרף

עצם זה שחיפשתי אתרים הזויים שייתנו איזה סקופ מוזר ולא הגעתי לעיתון הארץ זה הופך את זה להזוי

אני מקווה שהגורמים הרלוונטים אצלנו עושים את העבודה שצריך כדי לגייס את עומר. אני מדבר גם על האוהדים שתמיד הייתה להם השפעה בהגעה של שחקני מפתח.

אם הכל אכן ספין של אנשי דמארי כדי שהוא יצא גבר אז סימן שהוא לא אדיוט בכלל ואנחנו נוכל הרבה כובעים.

מצד שני זה אומר שאולי אוהדי הפועל יאמינו לזה ולא ישנאו ויקללו אותו.. מה שאומר שאין חגיגות של גול בדרבי.. באסה!

אין לי שום בעיה שדמארי יעבור למכבי גם אחרי שהוא הצהיר כביכול שהוא לא רוצה לשחק במכבי.

הבעיה היחידה שלי תהיה אם הוא לא יהיה 100% צהוב

ואם הוא יחליט שאם הוא כובש גול בדרבי או לא חוגג אותו מפאת כבוד להפועל

נדיר מאוד מאוד שאני מקלל שחקנים שלנו, אבל אם הוא לא ישמח אחרי ניצחונות בדרבים הוא מחוק אצלי.

כל זה כמובן במידה והוא חותם בכלל :)

אם הכל אכן ספין של אנשי דמארי כדי שהוא יצא גבר אז סימן שהוא לא אדיוט בכלל ואנחנו נוכל הרבה כובעים.

מצד שני זה אומר שאולי אוהדי הפועל יאמינו לזה ולא ישנאו ויקללו אותו.. מה שאומר שאין חגיגות של גול בדרבי.. באסה!

אתה חושב שמכבי פרייארים ?

יש סעיף בחוזה שמחייב אותו לחגוג בדרבי.

חגיגה בדרבי = מרצ'נדייז חגיגות = הכנסות

כרגע ג'ורדי מתעקש על חץ וקשת לכיוון שער 5 אבל זה עוד לא נסגר - ייתכן וישאירו לו אפשרות בחירה בין כמה אופציות

דמארי מבחינה מקצועית מצויין החלוץ הישראלי הכי טוב והוא יעזור לנו מאד

אבל מבחינתי יש גבול מסויים שחקן שחצי שנה מפמפם בכל מקום שאין מצב שהוא ידרוך במכבי, מתגרה בקהל שלנו אני לא רוצה בקבוצה שלי עם כל הכבוד אנחנו לא רובוטים

זה די ברור שהוא עובר אלינו בגלל שזו האופציה האחרונה שלו ובגלל שלוזון לוחץ עליו

אין מצב שאני אקלל אותו אבל אני גם לא אעודד אותו

מפמפם בכל מקום? סבבה לו בהפועל סה"כ, יש לו שם אחלה מעמד ומקבל אהבה מההנהלה והקהל. הוא גם כנראה מאוד אוהב את המועדון כי הוא נקשר אליו ונתנו לו שם את קרש הקפיצה המשמעותי ביותר בקריירה שלו עד כה. אבל, לא ראיתי ראיון אחד איתו שבו הוא מביע סירוב פומבי לעבור למכבי. מאחורי דלתות סגורות או בדיבורים לא רשמיים הגיוני שהוא יגיד את זה בניסוח כזה או אחר, ובוודאי שהוא יגיד את זה לאוהדי הפועל (אתם רואים סיטואציה הפוכה שבה לדוגמא נציגים מהפנאטיקס באים להפעיל לחץ על שחקן שלנו לא לעבור להפועל והוא אומר להם שהוא רוצה לעבור או מתחמק מתשובה?)

בשורה התחתונה, אם הוא יגיע אלינו זה לא כי שמו עליו אזיקים וכיסוי עיניים והובילו אותו בכוח לקריית שלום. זה יקרה כי הוא השתכנע שזה יהיה הצעד הנכון לקריירה שלו, וזה בסדר מבחינתי גם אם מכבי תל אביב היא לא פסגת שאיפותיו כרגע (לגיטימי מאוד בעיניי כשמדובר בשחקן שמאוד רוצה לצאת לאירופה וחשב שאחרי עונה כזאת טובה תגיע הצעה נורמלית). אני גם משוכנע שברגע שהוא יגיע אלינו הוא יבין ש'השד לא כזה נורא' (בציניות כמובן) וכמו שני אקסים קודמים של הפועל, גם הוא יהיה מבסוט להיות חלק מהמועדון וישתלב כאן בצורה מעולה. חוץ מזה, שההתקפה של הפועל בלעדיו תהיה הדבר הכי מצחיק בליגה, לא יהיה אצלם מישהו שמסוגל לשים את הכדור ברשת. תענוג.

מתוך הכתבה בYNET

"מכבי הציעה 1.5 מיליון יורו בעבור דמארי ושכר של 450 אלף דולר, כפול ממה שהרוויח העונה אצל היריבה העירונית. הפועל דרשה במסגרת העסקה לקבל את ראדה פריצה, אבל החלוץ השבדי סירב. גם הפועל באר שבע חזק בתמונה ועשויה להיות אופציה מרגיעה יותר בעבור הקהל של הפועל. היום בצהריים אמורה להתקיים פגישה בין עמוס לוזון לאביו של השחקן על מנת לסכם לאן דמארי יעזוב".

באטיסטוטה אתה ציני בקטע ששחקן חייב לחגוג? יש המון דוגמאות של שחקנים שלא חגגו מול הקבוצות לשעבר זה לא משהו מופרך.

עזבו עכשיו מה התקשורת אומרת לא צריך להיות חכם בשביל להבין את המצב.

ג'ורדי קרויף ועמוס לוזון מפעילים לחצים כבדים על כל הגורמים בשביל להעביר את דמארי אלינו, מצד שני האוהדים של הפועל לוחצים לא פחות חזק ומאיימים על עתיד המועדון.

עכשיו השאלה היא האם הקהל יותר חזר מההנהלה או ההפך ולדעתי במקרה הזה הלחץ של האוהדים שלהם יגרום לדמארי לא לחצות את הכביש

מתוך הכתבה בYNET

"מכבי הציעה 1.5 מיליון יורו בעבור דמארי ושכר של 450 אלף דולר, כפול ממה שהרוויח העונה אצל היריבה העירונית. הפועל דרשה במסגרת העסקה לקבל את ראדה פריצה, אבל החלוץ השבדי סירב. גם הפועל באר שבע חזק בתמונה ועשויה להיות אופציה מרגיעה יותר בעבור הקהל של הפועל. היום בצהריים אמורה להתקיים פגישה בין עמוס לוזון לאביו של השחקן על מנת לסכם לאן דמארי יעזוב".

מה הקשר פריצה עכשיו חח

באטיסטוטה אתה ציני בקטע ששחקן חייב לחגוג? יש המון דוגמאות של שחקנים שלא חגגו מול הקבוצות לשעבר זה לא משהו מופרך.

החוזה של דמארי מורכב משכר בסיס + פרמיות

חלק מהפרמיות הן שיווקיות - כלומר אתה מקבל סוג של אחוזים על חולצות שמוכרים על שמך (או רשמיות או דוגמת פיו פיו)

אם הוא לא יחגוג בדרבי הוא יפסיד הרבה מאוד כסף.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.