Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אוחנה מבחינת המכלול היה הטוב ביותר שגם אני ראיתי, אבל דווקא הסיומת לא הייתה התכונה הראשונה שהייתי מזכיר בהקשר שלו.

סביליה מאוד אנדרייטד, בשיאו הוא היה פינישר קליני.

על ריקן אין לנו ויכוח. אני רוצה אותו ברמת זהבי. כבר מהקיץ שעבר.

אני לא חושב שעומרי הוא פיתרון מספיק טוב למגן שמאלי. לא הופתעתי שמושיקו נוסה שם במחנה(לא מהיר, אבל מי באמת מהיר פה?).

העדיפות שלך היא לגרזן(מושחז יותר מגל) או לשחקן יצירתי יותר?

וגם מתוך הסגל הקיים, אפשר לצפות משחקנים שיתקדמו. זאת בטח הנחת עבודה של יורדי ואוסקר.

דור, בן חיים, גאל, אלטמן, דן, מושיקו, בן. זה חלק מעבודת האימון-לשפר את הקיים.

ה 50:50 זה מאסט מבחינתי, נקודת התורפה הבולטת שלנו כרגע, וכזו ששדרוג אמיתי ומשמעותי שלה יהיה מאוד מאוד ניכר בשטף המשחק שלנו.

אידיאלית ? שני זרים לאמצע, כי הישראלים היחידים שאני באמת חושב שיכולים להתאים לעמדות הם נאתכו, גולסה, ניר ביטון, וכיאל בכושר טוב.

יש לי תחושת בטן לא ממש טובה לקראת העונה הקרובה של גל, לא יודע אפילו להסביר למה (הגיל לא הפקטור המרכזי בעמדה הזו), פשוט משהו באויר.

אבל, כבר התרגלתי לעובדה שמהפכה כזו בקישור שלנו לא תקרה בחלון אחד, ובהינתן הנסיבות, אני יוצא איתו בשמחה לעוד מלחמה אחת. הוא הרוויח את זה.

וורסט קייס, שרן יכול לקפוץ על ההזדמנות - לא אופתע אם הצבה בעמדה האהובה עליו תגביר אצלו את המוטיבציה ותוציא ממנו דברים שעוד לא ראינו.

מה עם עופר שטרית?

אנדרייטד אחושרמוטה!

Sent from my iPhone using Tap

וואו, לגמרי !

חלוץ פצצה, תיעבתי אותו בתור ילד.

וואו, לגמרי !

חלוץ פצצה, תיעבתי אותו בתור ילד.

שנאתי אותו!

פיניש ענק היה לו

Sent from my iPhone using Tap

לא אשכח את העונה של אסי טובי במכבי פ"ת

27 גולים וכמעט כולם מול שער ריק.

אפשר להגיד שהוא החלוץ עם המיקום הכי טוב בהיסטוריה יחד עם אינזאגי

אני אומר שוב.. למכבי אין פליימיקר, אין אחד שמגיע לחצי, מבקש כדור ויוצא קדימה (האמת שורמוט דוגמה טובה) זהבי ממש לא כזה, איינבינדר לפעמים מנסה ולרוב מסתבך או מחזיר אחורה וראדי אוי ראדי על כל מסירה טובה מקבלים 5 איבודים.

לא מבין איך ג׳ורדי עדיין לא הנחית כאן איזה זר על העמדה הזאת, הקישור שלנו כל כך חלש שכל קבוצה עם כושר גופני פשוט תזיין אותנו דרך האמצע, עונה שעברה זה הספיק, השנה אפשר לשכוח מאליפות עם קישור של איינבינדר, אלברמן וזהבי

ההבדל הגדול במכבי לשאר בשנתיים האחרונות-כל אימון נועד לשפר יכולות. זה השחמט שמיטשענק נתן לליגה.

לכל אימון, לכל סשן, לכל מפגש-יש משמעות.

אני מאמין גדול בזה. זה כל כך טרוויאלי שזה הפך לחדשני במדינת החבש(חם פה כמו שם) שאנחנו חיים בה.

ולכן אני מאמין בשיפור בתוך הסגל, ובמיקסום יכולות.

אין מקום לחלום ושברו. יש מקום לחלום ולהתקדם בהתאם.

זאת כל התורה על רגל אחת שמיטשענק הביא לכאן.

אין מקום להיסוס, פיקפוק ורחמים עצמיים.

הוא המכביסט המושלם, ולא ידענו שאנחנו כאלה.

רק אני מאמין שדמארי רוצה אירופה ומכבי מבחינתו זה בקאפ פלאן למקרה שלא יילך לו שם?

לא מאמיו שיחתום במכבי הקיץ, כן בקיץ הבא או בזה שאחריו.

יש לי שאלה לאנשי אסכולת ה״מי הוא בכלל, אם הוא לא רוצה שלא יבוא״.

אתם באמת מאמינים בגישה הזו ? כי אם נשאף להחתים רק שחקנים שבאמת רוצים לבוא, המקומות הכי גבוהים שנוכל לכוון אליהם זה שחקנים בסדר הגודל

של בדש (כפרעליו).

מקצועית - עמדה, גב לשער, כן שפיץ, לא באגף. הכל שטויות.

דמארי ענק, נמצא מה לעשות איתו.

אני ממש לא בגישת ״מי הוא בכלל״ וכאלה. פשוט כמו שאני רואה את זה, בגזרת הישראלים שמשחקים בארץ, אנחנו לא במצב שאנחנו צריכים להתחנן בפני מישהו שיגיע.

בניגוד ל98% מהפורום, אני בכלל לא רואה בדמארי זונת קהל, ולחלוטין מאמין לו שהוא אומר שהוא לא רוצה לשחק פה, ואין שום בעיה עם זה, לא כולם חייבים לרצות לבוא לפה.

וסוייר, לא יודע על מה אתה מדבר, אני אומר את זה כי דמארי לא יהיה פה.

חולצות חדשות?? רכש איכותי?? דמארי?? בן בסט?? רפאלוב?? זר תותח?? או שחקן בחינם !

מישהו יודע על מה הדיבור של ברונו???????

#התרגשות_הלוואי_סוף_סוף_רכש!

מה נפלתם עלי? סהכ זרקתי השערה עם טיפת ביסוס. אם אני צודק תצטטו אם לא אני לא מגיב בנושא וכנראה שיש לי מקורות לא משו

#יותראמיןמספורט2

רמז משהו , הרגת אותנו

סהכ זרקתי השערה עם טיפת ביסוס. אם אני צודק תצטטו אם לא אני לא מגיב בנושא וכנראה שיש לי מקורות לא משו.

קוסמיק, באמת שאני לא מבין אותך. איך אפשר לדבר באותה נשימה על דמארי וריקן או כיאל? לא כי הפערים המקצועיים ביניהם כ"כ עצומים, אלא כי הם לא באותו מקום והסירוב שלהם מגיע ממקום אחר. מכבי לא אטרקטיבית? עשור חלש? בולשיט. לא זכור לי שהעשור האחרון של ב"ש היה כ"כ מדהים שבוזגלו וארבייטמן הגיעו אליה (אם נתעלם ממליקסון ו"החיבור הרגשי" העמוק שיש לו שם). באמת נראה לכם שזה מה שמעניין שחקן כשהוא מקבל הצעה מכבי? שלפני כמה שנים הפסדנו לעכו? מעניין אותו כסף ומעניין אותו קריירה. אז למה מתקשים? כי מכוונים גבוה, ובגבהים האלו העדיפות של מכבי לא מובהקת. סה טו. כמובן שיש חריגים, מליקסון זה סיפור לא ברור לגמרי ובכל מקרה הניסיון לחלץ ממנו תובנות מרחיקות לכת על מעמדה של מכבי הוא מופרך (כפי שהדחייה של שפונגין את ב"ש, לאחר שהיה על-סף סגירה שם ואף הבטיח להם שישחק בארץ רק בב"ש, לא אומרת בהכרח המון). ודמארי? זה לא כסף ולא קריירה. הוא לא בן בסט או חמד. הוא מישהו שלא רוצה לשחק במכבי, סתם כי זו מכבי (וזה לא משנה כרגע אם זה מפחד או משנאה). זה כבר לא לגיטימי. אני אוהד קבוצת כדורגל, לא אוסף רובוטים. אני רוצה קבוצה טובה, עם שחקנים טובים, אבל לפני הכל, לפני השורה הסטטיסטית והניתוח המקצועי המדוקדק, אני רוצה שחקנים שרוצים להיות כאן. אני מוכן לקבל שחקנים שמתפשרים על ישראל, לא מוכן לקבל שחקנים שמתפשרים על מכבי. יש למועדון הזה כבוד, והוא חשוב לא פחות, ובעיני יותר, מהפיניש של דמארי.

קול הפורום שלום השעה 9 והרי החדשות

אזעקה נשמעה הבוקר כאשר מכביסט מהדרום שיגר לפורום הנפצות עם היגיון וטיפה ביסוס

ההנפצות נחתו בשטח פתוח אף אדם לא נפגע ואין פגיעה ברכש

דמארי חלוץ נהדר.

ועדיין זה לא מרגיש לי כנכון להתעקש עליו.

בוודאי לא בסיטואציית ״החלום ושיברו״ שבה הוא מצוי.

יש העברות שכנראה לא אמורות לקרות.

בעיני, זה לא שווה את הבזזז הזה.

הוא אפילו לא החלוץ הטוב בדורו.

זר להתקפה, זר לקישור ואולי בלם נוסף.

זה מה שצריך.

מסכים שההתעקשות מוגזמת. לא מסכים לזה שלא צריך חלוץ נוסף. יש לנו כרגע רק אתפריצה כחלוץ 9, ובדש כגיבוי. אם פריצה נפצע חלילה?

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.