Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

כבר נלחצתם פעם מתגובה של רונן קצב על זהבי ועבר מאז מיליון שנה וזהבי עדיין פה, מה אתם פסיכים זה לא אומר כלום

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי כמה צחקתי "ואתה רושם אחרי ברזיל קולוביה כאילו רבע שעה אחרי מתחיל ולא שלוש שעות"

ד"א באמת יש MLS ?

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח וואי כמה צחקתי "ואתה רושם אחרי ברזיל קולוביה כאילו רבע שעה אחרי מתחיל ולא שלוש שעות"

ד"א באמת יש MLS ?

אחת הליגות הכי עשירות בעולם. בזמן האחרון שחקנים מעדיפים לגמור שם את הקריירה מאשר באיזה מקום נידח בקטאר או משהו דומה.

אחת הליגות הכי עשירות בעולם. בזמן האחרון שחקנים מעדיפים לגמור שם את הקריירה מאשר באיזה מקום נידח בקטאר או משהו דומה.

חחח לא אחי ברור שאני יודע שהליגה קיימת ושזה ליגה ששחקנים כמו בקהאם הנרי וכל מיני וותיקים הולכים לסיים שם את הקריירה

דרך אגב דויד וייה חתם שם עכשיו

השאלה שלי הייתה אם באמת היום מתחיל הMLS ?

חחח לא אחי ברור שאני יודע שהליגה קיימת ושזה ליגה ששחקנים כמו בקהאם הנרי וכל מיני וותיקים הולכים לסיים שם את הקריירה

חחח, לא מתחיל היום, ממשיך היום. הם באמצע הליגה.

הליגה התחילה כבר לפני כשלושה חודשים. יצאה לפגרה וחוזרת הלילה אחרי ההדחה של ארה״ב.

חחח, לא מתחיל היום, ממשיך היום. הם באמצע הליגה.

הליגה התחילה כבר לפני כשלושה חודשים. יצאה לפגרה וחוזרת הלילה אחרי ההדחה של ארה״ב.

איזה כיף יש מה לראות היום :)

חיפשתי אבל בערוץ 50 לא ראיתי כלום

מתחיל? נראה לי יותר ממשיך (פגרה בגלל המונדיאל).

ודויד וייה יתחיל לשחק רק עונה הבאה שלהם או משהו, בינתיים הוא הולך לשחק באוסטרליה במלבורן אם אני לא טועה

איך ארה"ב אוהבים להיות שונים מכולם.

גם הפוטבול המחורבן הזה גם הליגה באמע טורנירים עולמיים, גם האמות.מידה המזויינות שלהם כל הפאונד ומייל ופוט ואינץ' כאלה היפסטרים.

ארה"ב = היפסטרים.

ורונן קצב מסתלבט עליכם עם רז אמיר (שקורא פה..).

נראה לכם רציני שסוכן של שחקן שנמצא במחנה אימונים ירשום דבר כזה בפייסבוק? איפה היושרה שלו כלפי המיוצג שלו? הוא ורז אמיר עושים עליכם "ציטוטים מפורום מכבי" ונקרעים עליכם.

לורד בנטדנר מארסנל שחקן חופשי אם לא מביאים אותו פספוס

צודק טעות שלי.

לא מאמין שנשארתי ער כדי לראות ניו יורק יוטון וזה בכלל לא משודר בשום מקום כוסאמאשלהם חיכיתי סתם

נשלח ע"י Tapatalk

יששש לא משנה התחיל עכשיו

נשלח ע"י Tapatalk

בן בסט לא פתח את העונה עם טולוז מ-"סיבות אישיות" והנשיא מאיים שהוא ישחק בליגה החצי-מקצועית בצרפת (או שהוא התכוון לליגת העל? הלוואי)

http://europe-mercato.com/mercato-tfc-du-rififi-avec-ben-basat-65040/

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.