Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

לא מבין על מי אתם עובדים... עזרא כשהוא בריא הוא בטופ 3-4 שחקנים בליגה... קצת טיפש אבל שאר האיכויות שלו מחפות בענק

ראינו איך הוא הוביל את חיפה להצלחות בשנתיים האחרונות, האיש פשוט סוחף אחריו את שאר החברים!

אם כבר החלום שלי זה ערן זהבי פלוס כסף בתמורה לאדין צוצאליץ ורועי עטר

ממש ממש לא.

אחראי ההתבטאות הלא אחראית שלו מול חנין זועבי. לא הייתי רוצה את הטרייד הזה.

‏‎Maccabi Tel Aviv FC - Official‎‏ הוסיף/ה ‏59‏ תמונות חדשות לאלבום ‏אימון בוקר לפני המשחק נגד שטורם גראץ‏ — ב-‏‎Bad Waltersdorf‎‏.

‏14‏ דקות · Waltersdorf, Austria ·
הקבוצה קיימה הבוקר אימון והערב תפגוש את שטורם גראץ מהבונדסליגה האוסטרית. בניגוד למה שפורסם, המשחק לא ישודר בשידור ישיר. עדכונים שוטפים כאן בפייסבוק ובאתר הרשמי.

#רקלארכש

ממש ממש לא.

אחראי ההתבטאות הלא אחראית שלו מול חנין זועבי. לא הייתי רוצה את הטרייד הזה.

ג'ורדי יכול לתקן אותו!

חן עזרא במכבי יהיה מפלצת שתדרוס את הליגה. דו ספרתי שערים ובישולים כל עונה.

מהיר כמעט כמו טב"ח, דריבל ושליטה בכדור טובים בהרבה, יכולת בעיטה וכיבוש טובים בהרבה, IQ די זהה.

מה שהצוות המקצועי שלנו היה עושה ממנו.. איזה בזבוז.

ועדיין אם הצוות הזר שחיפה הביאו ברמה הוא אמור לתת עונה אדירה שתסדר לו אירופה שנה הבאה.

למען האמת, במידה ומכבי רצו את מליקסון והוא העדיף את ב"ש זה מעט מוזר ומעט מאכזב.

העלויות לא גבוהות ואני לא חושב שקשה נורא לשכנע שחקן להעדיף את מכבי על פני ב"ש.

לכן, ככל הנראה מכבי לא נלחמו על מליקסון וזה אומר אחד מהשניים: או שהתקציב צומצם או שיש מגעים עם שחקן אחר

יותר מתאים למכבי.. מישהו אמר רפאלוב?

אני לא יודע אם החוסר ברכש גורם להזיות או שזה משהו ריאלי.

תספר על זה לדמארי

דמארי זה סיפור שונה.

יש לו בעיית מהות בשביל אירופה, הוא חלוץ 9 מובהק(רע מאוד בכנף) אבל אין לו משחק גב - מינוס עצום, וגם הפיזיות שלו לא מספיק טובה להיות 9 באירופה.

אני חושב שזה מה שמקשה על היציאה שלו, אולי גם שעוד לא הוכיח את עצמו במסגרת אירופית(והמחיר הגבוה כמובן).

לא חושב שזה ריאלי במיוחד לפתח ציפיות גבוהות בנוגע לרכש העונה.

אוף! כל כך האמנתי לכל אלה שאמרו שיישפכו מיליוני יורו על רכש!

Sent from my iPhone using Tap

אני לא מבין איך אנשים מסיקים דבר כזה?

איזה קבוצה עוד חוץ מחיפה (שכבר מאמצע העונה שעברה התחילה לחשוב על העונה הקרובה) הספיקה להתחזק?

למען האמת, במידה ומכבי רצו את מליקסון והוא העדיף את ב"ש זה מעט מוזר ומעט מאכזב.

העלויות לא גבוהות ואני לא חושב שקשה נורא לשכנע שחקן להעדיף את מכבי על פני ב"ש.

לכן, ככל הנראה מכבי לא נלחמו על מליקסון וזה אומר אחד מהשניים: או שהתקציב צומצם או שיש מגעים עם שחקן אחר

יותר מתאים למכבי.. מישהו אמר רפאלוב?

אני לא יודע אם החוסר ברכש גורם להזיות או שזה משהו ריאלי.

לא מוזר, הוא לא רצה לאכזב את אלונה ובגללה העדיף את ב"ש, תוסיף לזה את מה שעשו לו בשביל שיחזור וקיבלת את התשובה.

מהתחלה מליקסון העדיף את ב"ש ולה הוא נתן את העדיפות.

אוף! כל כך האמנתי לכל אלה שאמרו שיישפכו מיליוני יורו על רכש!

תודה על מנת הציניות תורג׳י, הייתי זקוק לה.

אני לא מבין איך אנשים מסיקים דבר כזה?

איזה קבוצה עוד חוץ מחיפה (שכבר מאמצע העונה שעברה התחילה לחשוב על העונה הקרובה) הספיקה להתחזק?

באר שבע. וזהו בערך. כל השאר לא רלוונטים בכלל (קריית שמונה לא ביצעה רכש משמעותי, נתניה עדיין בגדר סימן שאלה, על הפועל אין צורך להרחיב).

העונה של מכבי מתחילה מוקדם ושחקני רכש צריכים זמן כדי להיכנס לשיטה ולקצב, לכן הלחץ.

הספקולציות שעוברות לי בראש הן אחת מהשלוש:

1. מכבי לא בונים קבוצה לליגת האלופות כמו שג'ורדי אמר כמה פעמים ולכן נראה לצוות המקצועי שהסגל שלנו פלוס חיזוק של שחקן שניים (בנוסף לאלו שהגיעו) ברמה בינונית יספיקו (ע"ע החלון של ינואר). תכינו עצמכם לקראת בואו של בן שהר.

2. ג'ורדי מנסה לשכנע את הישראלים הבכירים אבל אנו סובלים מחוסר מזל לא ברור.. או שאולי לא נכון לקרוא לזה חוסר מזל. את העניין הזה שהליגיונרים מעדיפים להישאר באירופה אני עוד יכול להבין אבל ששחקן לא מעוניין לעבור למכבי (דמארי) או גרוע יותר מעדיף את ב"ש (מליקסון), זה כבר מעיד על משהו שצריך לבדוק אותו. הפיתרון במקרה הזה הוא שינוי הקונספציה:ניתוב הכסף להבאת זרים תותחים במקום ישראלים בכירים.

3. ג'ורדי מכין לנו הפתעות ענקיות (אייגבור, מולינה, רפאלוב, בן בסט ואולי דמארי).

מקווה ש-3 זה מה שקורה בפועל.

בתאכל'ס, פרט לדמארי מכבי לא הציעו הצעה רישמית על אף שחקן ישראלי (לא פנוי) לא על מליקסון ולא על רפאלוב או בן בסט ולכן נראה לי שאופציה 1 נכונה יותר.

מהמר שהרכש פחות או יותר כך: בן שהר+2 זרים (קשר 50-50 ומגן שמאלי)+ אלו שכבר הגיעו.

תודה על מנת הציניות תורג׳י, הייתי זקוק לה.

אין ציניות.

לצערי אני עדיין לא חכם מספיק כדי לא להאמין לכל ה״יודעים״ למיניהם.

השתכנעתי שיביאו לפה כמה שחקנים בכסף די גדול...

ב"ש בונים קבוצה טובה,אבל קבוצה טובה זה לפעמים לא מספיק(ראה ערך מכבי של לפני ג'ורדי)

שוב שנה שעברה הלך להם הכול והיה להם מזל בקצב צבירת הנקודות

שנה שעברה הם פתחו את העונה מצוין וקיבלו הרבה ביטחון,השנה יש מצב יפתחו לא כל כך טוב ואם זה יקרה אנחנו מכירים את הקהל של באר שבע,יכול להיות תוהו ובוהו שם,ככה שאת באר שבע צריך לקחת בערבון מוגבל

לדעתי חיפה הכי מסוכנים שנה הבאה.

השקיעו עם הרבה שכל. הביאו צוות אימון,שוער, ואת יוסי שיש לו הרבה מה להוכיח. בנוסף אין להם את אירופה על הראש, והם נפטרו מקטן.

ק"ש הקבוצה השניה הכי מסוכנת. הם לא איבדו שחקנים משמעותיים, והקבוצה הנוכחית שלהם, שלטה בפליאוף, והראתה יכולת של מועמדת לתואר, בחצי השני של העונה. יש להם הרבה צעירים שאמורים ללכת צעד נוסף קדימה העונה. בניגוד לעונה שעברה, הם יהיו טובים כבר ממהתחלה, כי לא עשו שינויים, וימשיכו במומנטום חיובי.

ב"ש לדעתי הולכים לעונת עגלקטיקוס. קבוצה לא מאוזנת , מאמן לא מספיק טוב, ומאור בוזגלו הצ'וקר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.