Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אני לא רואה שום הבדל ברחשים בין השנה לשנה שעברה

מסכים עם האמירה שאם דמארי לא עולה להגיד שהוא לא עובר למכבי - הוא עובר למכבי

תגובתו של עידו חג'ג' לעניין לא אחרה לבוא גם היא: "אין שחר לדברים ואין מגעים של הפועל עם מכבי בעניין דמארי. מבחינתנו אם עומר דמארי יעזוב את הפועל זה רק לקבוצה בחו"ל".

"ככל שאני יודע, לעומר אין כוונה לעבור לקבוצה אחרת בארץ ומבחינתו זה הפועל או חו"ל וגם מבחינתנו. מכבי פ"ת מחזיקה במחצית מכרטיס השחקן של עומר ורשאית לנהל מו"מ על מעברו לקבוצה אחרת".

מכאן נובע, שהמו"מ לא מתנהל מול הפועל אלא מול לוזון. ככה כנראה הפועל מתנערים מהאחריות להעברה של דמארי.

אורי משיח חולה על עטר והיה ממש רוצה שיגיע למכבי, ונגד להביא שחקנים כמו דמארי או חמד ששמים את מכבי כאופציה ב' או אומרים שלא רוצים לבוא לכאן (נדמה לי שקראתי גם משהו נגד שפונגין שלא רצה לבוא בשנים הקודמות)

אז בגלל זה הפוסטים האלה שלו.

אם הוא באמת חותם זה יותר טוב מטבח וזהבי. זהבי כי הוא היה בקבוצת ביניים וטבח כי הוא היה שם שנה. דמארי אשכרה היה הכי חשוב אצלם בשלוש שנים שם, הסטטיסטיקה שלו שם מטורפת גול לשני משחקים...

יהיה נחמד אם בסוף דווקא בן בסט יגיע. בפן המקצועי דמארי הוא 9 לא ורסטילי ואם יגיע - פריצה עוזב. אם בן בסט יגיע אפשר לשחק איתו כווינגר.

לא יודע אם שמאי יודע משהו בכלל. איפה לוזון?

אם למישהו היה ספק

ישאר אדום? בהפועל ת"א מדווחים כי ברקוביץ' ניהל שיחה עם דאמרי במסגרתה הביע החלוץ את רצונו להשאר בהפועל. המנג'ר הבטיח כי יפעל להשארת החלוץ תוך השגת מימון לתוספת בשכרו.

אופירה מתחילה במנטרה של "מה הוא יכול לעשות? איזו ברירה יש לו? הכרטיס שלו אצל עמוס, מה הוא יכול לעשות נגד זה? זה לא תלוי בו..."

קיצר יש לי הרגשה שהכוחות של ברקו מתחילים בכוח לשדר שדמארי בדרך אלינו...

אני מאוד מקווה שהמועדון יעשה הכל כדי להשאיר את עומר דמארי בקבוצה. החשיבות בהשארתו של עומר דמארי לא פחות חשובה מההישארות שלי. וכדי שנוכל להציב לעצמנו מטרות שנוכל להגשים אותם עומר חייב להישאר.אין לי ספק שהדבר אפשרי כי אני יודע כמה עומר רוצה בזה.

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עף על עצמו משהו מפחיד

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.