Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

תגובתו של עידו חג'ג' לעניין לא אחרה לבוא גם היא: "אין שחר לדברים ואין מגעים של הפועל עם מכבי בעניין דמארי. מבחינתנו אם עומר דמארי יעזוב את הפועל זה רק לקבוצה בחו"ל".

"ככל שאני יודע, לעומר אין כוונה לעבור לקבוצה אחרת בארץ ומבחינתו זה הפועל או חו"ל וגם מבחינתנו. מכבי פ"ת מחזיקה במחצית מכרטיס השחקן של עומר ורשאית לנהל מו"מ על מעברו לקבוצה אחרת"

מאוד מעניין.... תקראו טוב טוב מה שנאמר פה בין השורות.

מה נאמר? , חוץ מה"ככל שאני יודע" הלא לוקח אחריות הזה

הוא משחק אותה ראש קטן.

במקום להביא מימון חיצוני, הוא "הולך להיות מאד מופתע" בקרוב

מה נאמר? , חוץ מה"ככל שאני יודע" הלא לוקח אחריות הזה

נאמר שמצד הפועל אין להם כוונה למכור את דמארי למכבי, ואם זה יקרה, זה לא יהיה מצד הפועל.

או במילים אחרות - מכין כבר את הקרקע.

לפי מה שאני מבין את הסיטואציה.

דמארי לא רוצה לשחק במכבי וגם מודיע את זה בכל מקום אפשרי.

הפועל מצד אחד מאוד רוצים למכור אותו בשביל להציל את המצב של הקבוצה בפן הכלכלי מצד שני יש לבטים רבים עכשיו בגלל ההצעה ממכבי.

עמוס לוזון זונת כסף ומפעיל לחצים כבדים על הפועל שתמכור אותו למכבי ולחץ על דמארי שיבוא לשחק אצלנו.

עכשיו זה ניהיה משולש "רומנטי".

לדעתי אין סיכוי שדמארי יבוא בסופו של דבר מכיוון שאם כל הכבוד לכולם דמארי הוא השחקן והוא יבחר היכן לשחק.

לא מאמין שהוא יסתור את עצמו וישפיל את עצמו אחרי שאמר שאין סיכוי לחצות את הכביש

ברקוביץ': דמארי למכבי ת"א זה כמו מסי לריאל

ברקוביץ' אמר: "זה לא מוסרי ואתי מבחינתנו שעומר דמארי יעבור למכבי ת"א. אני לא יכול לעשות את זה לאוהדי הפועל. זה כמו שמסי יעבור מברצלונה לריאל מדריד".

חבל שהחל מהיום בלילה זה כבר לא תלוי בך...

ברקוביץ': דמארי למכבי ת"א זה כמו מסי לריאל

ברקוביץ' אמר: "זה לא מוסרי ואתי מבחינתנו שעומר דמארי יעבור למכבי ת"א. אני לא יכול לעשות את זה לאוהדי הפועל. זה כמו שמסי יעבור מברצלונה לריאל מדריד".

חבל שהחל מהיום בלילה זה כבר לא תלוי בך...

http://m.one.co.il/iPhone/Articles/Article.aspx?id=219038

חחח one נעשה פאטתי... שברקו ישווה בין שחקן מאספניול שעובר לבארסה. יריבות ודרבי בין גדולה לקטנה.

הכותרת הזו מראה שיש דברים בגו.

זה שדמארי לא דיבר עדיין בנושא מחשיד.. אם הוא לא עולה היום אצל אופירה ואומר חד משמעית לא, יכול להיות שזה רציני.

דרך אגב, עוד משהו מהכתבה בוואן:

הקבוצה ההולנדית שהביעה עניין רב בחלוץ עוד בינואר; יכולה להוות כפשרה מצוינת לכל הגורמים, כאשר לפחות מבחינת הלוזונים, ישנו דד ליין של עד יום חמישי השבוע כדי למכור את החלוץ.

וואי הבן אדם הזה כל כך מביך. משחק אותה איזה פנאט וכאילו כל חייו הוא היה חלק מהמועדון כשבתכל'ס הוא נמצא שם בדיוק שנייה ורבע.

איך הוא אוהב כותרות ודרמות ואמירות מפוצצות. שמישהו יפוצץ את הבועה הנרקיסיסטית ההזויה שלו כבר.

אבל אתם לא מבינים שדמארי לא יעבור למכבי הוא לא רוצה הוא פשוט לא יחתום על חוזה

אז שיגיד, כמו שאמר בינואר.

כל עוד יש שקט בגזרה שלו אפשר להניח שכן קורה משהו.

אני חושב שמה שבאמת ייתן לנו מושג לגבי כל המצב הזה זה אם דמארי ידבר

כל דבר פחות מזה שהוא מתחייב לא לשחק במכבי כנראה והוא חותם אצלנו עד סוף השבוע

אז שיגיד, כמו שאמר בינואר.

כל עוד יש שקט בגזרה שלו אפשר להניח שכן קורה משהו.

זה סיפור שונה מהסיפור עם טבח , ואין כלכך שקט מהגזרה שלו הוא כבר אמר המון פעמים שהוא לא מתכון לעבור

אני מאוד מקווה שהמועדון יעשה הכל כדי להשאיר את עומר דמארי בקבוצה. החשיבות בהשארתו של עומר דמארי לא פחות חשובה מההישארות שלי. וכדי שנוכל להציב לעצמנו מטרות שנוכל להגשים אותם עומר חייב להישאר.אין לי ספק שהדבר אפשרי כי אני יודע כמה עומר רוצה בזה.

וואי הבן אדם הזה כל כך מביך. משחק אותה איזה פנאט וכאילו כל חייו הוא היה חלק מהמועדון כשבתכל'ס הוא נמצא שם בדיוק שנייה ורבע.

איך הוא אוהב כותרות ודרמות ואמירות מפוצצות. שמישהו יפוצץ את הבועה הנרקיסיסטית ההזויה שלו כבר.

גלניס אין כמוך,תחזירי את ברונו מברוז' אנחנו צריכים עדכון מצב

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.