Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

אתמול באמת דאמרי היה קרוב, לפי מה שאני מבין היום זה מתרחק, בעיקר בגלל שהאוהדים של הפועל מפעילים לחץ עצום, למכור לכל מקום רק לא למכבי.

אז אתה לא מבין...

הפועל החל ממחר (1ביולי) כבר לא צד בעניין ולא להם זכות ההחלטה לאן למכור אותו.

האוהדים של הפועל הכי הרבה יכולים להפעיל לחץ על דמארי עצמו. וגם אז זה די חוצפה מצידם לאור זה שהם לא אלו שידאגו לעתיד הכלכלי שלו בעוד 10 שנים מהיום...

ואני מבקש מאנשים שלא יודעים כלום לא לכתוב דברים שהם לא יודעים. או לפחות תסייגו ותגידו לדעתכם..

תפרט

הפועל מבינה שהוא מתקרב למכבי>היא צריכה לעשות צעד פופוליסטי שמראה שהיא עשתה הכל כדי להשאיר אותו>היא מדליפה שהיא מוכנה להעלות לו את השכר (דבר שהיא לא מסוגלת באמת לעשות) כי למילים אין מחיר

בינתיים הוסיפו קטעים מהרדיו שלא האזנתי להם.

תאזין למה ששמתי בעמוד הקודם, אומנם זה היה רלוונטי יותר לחלון של ינואר וקצת לחלון הנוכחי. הוא לא אמר "אני בחיים לא אשחק במכבי", אבל הוא בהחלט אמר חד משמעית שהוא לא יעבור למכבי מהפועל ישירות, והוא רואה את עצמו ממשיך מהפועל רק לאירופה.

הפועל מבינה שהוא מתקרב למכבי>היא צריכה לעשות צעד פופוליסטי שמראה שהיא עשתה הכל כדי להשאיר אותו>היא מדליפה שהיא מוכנה להעלות לו את השכר (דבר שהיא לא מסוגלת באמת לעשות) כי למילים אין מחיר

יפה,

ממחר הכל הולך להיות יותר מעניין כי כמו שאמרו כאן באשכול הזכות מכירה תעבור לעמוס לוזון שממש אבל ממש רוצה למכור אותו לנו

ראיתי שכמה אנשים רשמו את זה בביטחון, מעניין אותי מאיפה המקור כך שאכן יש סעיף כזה בחוזה שבין עמוס להפועל. (פרט לאייטם של ״דורון בר״).

ראיתי שכמה אנשים רשמו את זה בביטחון, מעניין אותי מאיפה המקור כך שאכן יש סעיף כזה בחוזה שבין עמוס להפועל. (פרט לאייטם של ״דורון בר״).

זה התפרסם כמה פעמים בראיונות של עמוס על הנושא בעבר שאחרי שלוש שנים הזכות על הכרטיס עוברת אליו.

אם אתה רוצה אז גם בכתבה של צנציפר מוזכר שהפועל בודקת אצל עמוס בכל יום עם הגיע הצעה עליו...למה להם לבדוק אצל עמוס עם הם אלו שצריך לפנות אליהם ?

זה משהו שידוע כבר מחתימת העסקה ( אגב כבר אז אוהדי הפועל ראו את הנולד יאמר לזכותם)

אני לא רואה פה אמירה "בחיים לא אשחק במכבי". אני רואה פה פרגמטיות שמושפעת משאיפות גבוהות.

אני גם לא רואה פה שחקן שאומר מבחינתי מכבי זאת אופציה אבל כרגע טוב לי בהפועל.

אני רואה פה שחקן שאומר שהוא נקשר להפועל בלב (וזה כנראה נכון )ובגלל זה מכבי זאת לא אופציה מבחינתו וגם אם יצא לאירופה ויחזור הוא ירצה שזה יהיה להפועל.

עכשיו עוד דבר , תשאל אותו מכבי או חיפה, מה נראה לך שהוא יענה?תפנים שהוא לא רוצה לשחק פה (וזאת זכותו המלאה ) ואם ישחק אז כנראה זה יהיה אחרי הרבה לחצים מעמוס לוזון ואחרי שידרוג ניכר מאוד לשכר שלו.

אז אתה לא מבין...

האוהדים של הפועל הכי הרבה יכולים להפעיל לחץ על דמארי עצמו. וגם אז זה די חוצפה מצידם לאור זה שהם לא אלו שידאגו לעתיד הכלכלי שלו בעוד 10 שנים מהיום...

ואני מבקש מאנשים שלא יודעים כלום לא לכתוב דברים שהם לא יודעים. או לפחות תסייגו ותגידו לדעתכם..

אז בוא אני אסביר לך, עומר בן בית אצל משפחת לוזון, שאני אומר שהאוהדים של הפועל מפעילים לחץ אני מתכוון מפעילים לחץ על עומר ( נכון החל מהלילה הפועל כבר לא צד בעניין) שיעזוב לכל מקום רק לא למכבי. עמוס מאוד מאודדדד מכבד את הדעה של עומר ואם עומר יחליט באופן חד משמעי שהוא לא רוצה לעבור למכבי הוא לא יעבור ולכן אני אומר את מה שאני אומר, עמוס לוזון לא יעשה שום החלטה שתהיה נגד ההחלטה של עומר, בשונה ממקרה בן חיים שלמרות שהוא לא רצה לעבור עמוס די הכריח אותו.

אז בוא אני אסביר לך, עומר בן בית אצל משפחת לוזון, שאני אומר שהאוהדים של הפועל מפעילים לחץ אני מתכוון מפעילים לחץ על עומר ( נכון החל מהלילה הפועל כבר לא צד בעניין) שיעזוב לכל מקום רק לא למכבי. עמוס מאוד מאודדדד מכבד את הדעה של עומר ואם עומר יחליט באופן חד משמעי שהוא לא רוצה לעבור למכבי הוא לא יעבור ולכן אני אומר את מה שאני אומר, עמוס לוזון לא יעשה שום החלטה שתהיה נגד ההחלטה של עומר, בשונה ממקרה בן חיים שלמרות שהוא לא רצה לעבור עמוס די הכריח אותו.

נכון, השאלה עכשיו אם וכאשר עמוס יכריח את דמארי, הוא אכן יעבור.

בינתיים הוסיפו קטעים מהרדיו שלא האזנתי להם.

שלא סותרים את מה שאמרת, לפחות לדעתי.

חשוב גם לציין שהראיונות התרחשו במהלך העונה כאשר המצב הרבה יותר חם ומסוקר. מעבר במהלך העונה הוא הרבה יותר משמעותי ואכזרי מבחינת הקהל.

עומר דמארי מבין את המציאות. אומנם היא לא המועדפת עליו מן הסתם אבל כמו הרבה ששרו פה לא מזמן...

You can't always get what you want
But if you try sometime you find
You get what you need
או שיבחר ללכת עם הלב ולשחק בקבוצה כושלת עם ראיונות של אנחנו צריכים לתת הרבה יותר מעצמנו.

אגב, אחת האופציות היא שעמוס יקנה את ה-50% כרטיס מהפועל, ואז 100% כרטיס יהיה בבעלות מכבי פ"ת, שתמכור אותו למכבי.

ככה להפועל אין צד בעניין בכלל.

בשום שלב הפועל "לא צד לעניין". יש מנגנון במבי, שיכול לדפוק את הפועל אבל גם את לוזון. עם כל הרצון לראות פה שחקן שאולי יתרצה ויעשה טובה (ואפילו לא לנו) בכך שיסכים לקבל שכר כפול כדי לשחק באלופת המדינה שרצה לצ'מפיונס, לא נראה לי שזה יקרה.

נראה לי שכל העיניינים החוזיים בין הקבוצות לא משנים בכלל. מכבי מוכנה לשים כסף זה דיי ברור. הכל תלוי אם הוא יירצה לבוא, אף אחד לא יכריח אותו לשחק אצלינו זה לא צפון קוריאה פה. מקווה שהשדרוג בשכר שמכבי מציעים + אופציה יציאה לחול, באמת יימשכו אותו לפה.

מעבר למה שאלחנדרו ואחרים אמרו צריך להבין את המצב שבו נכון לעכשיו, אין קבוצה אירופאית שמוכנה לשים 1.5 מיליון יורו.

בכל הראיונות דמארי אמר שמהפועל זה רק לאירופה והוא לא דמיין, שאירופה לא תעמוד על הפרק.

זה חלק מהעניין... אם הם עדיין לא פה, אז אתה לא אמור לראות אותם בהרכב... :bot:

יש משהו בדבריך.. אבל אנשים לא צריכים שיכאבו להם העיניים בשביל להבין מה כתוב שם. :mellow:

מעבר למה שאלחנדרו ואחרים אמרו צריך להבין את המצב שבו נכון לעכשיו, אין קבוצה אירופאית שמוכנה לשים 1.5 מיליון יורו.

בכל הראיונות דמארי אמר שמהפועל זה רק לאירופה והוא לא דמיין, שאירופה לא תעמוד על הפרק.

יותר מכך, הסיבה שדמארי היה כל כך נחרץ בראיונות באמצע העונה היא כי היה בטוח שאחרי שהפציץ בליגה המעבר לאירופה בסוף העונה מובטח, ואז ייצא גדול שקיים את הבטחתו להשאר נאמן להפועל, להתחפף מהשכונה לחו"ל ולא לחזור בקרוב.

כמה טיפש צריך להיות כדי להצהיר הצהרות חותכות בענף כל כך דינאמי ומשתנה כמו כדורגל(או ספורט בכלל).

לא רוצה לצאת משיח אבל אני חייב לצטט משהו ששמעתי

"דמארי סגור במכבי" "ספירת העומר תחל בחצות"

חצות כי אז הזכות מכירה עוברת לעמוס לוזון!

חתם.

או קיי. שאתה כותב את זה ככה אני מסכים בהחלט.

אבל אתה אומר עכשיו משהו אחר..מה שאני אמרתי בעצם - הלחץ הוא כלפיי עומר ולא כלפי הנהלת הפועל.

אגב, אני ממש לא מתלהב מהגעה שלו לפה.

בחייאת, אם הוא כל כל לא רוצה להיות פה אז עדיף לכל הצדדים שלא יבוא.

הוא שחקן טוב, ואני אפילו מעריך אוצו על הנאמנות שלו להפועל, אבל מכבי לא בפוזיציה שהיא צריכה להתחנן לשחקנים לבוא. ההיפך הוא הנכון.

שחקנים צריכים לעשות הכל לבוא למכבי. הניהול הכי טוב. המשכורות הכי טובות. הצוות המקצועי שהכי יקדם אותם והבמה הכי טובה לאירופה. מכבי זה פריבילגיה לא ברירת מחדל.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.