Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

כמובן שהעדיפות היא בלי ספק - עדן בן בסט. יכול לשחק 9 קלאסי, ויכול לשחק באגף שמאל וליצור חוד קטלני של פריצה,מיכה,בן בסט. ולימים גם יצחקי.

אם חמד בא, הוא יכול לשחק רק בעמדת ה-9 .

אני בכלל לא בטוח שפריצה ישאר, אם מכבי תמצא שחקן שיכול לשדרג אותנו, אין סיבה שהם לא ישחררו אותו, לא שאני לא רוצה ולא שאני לא מעריך את פריצה, אבל תיקח בחשבון שזה יכול לקרות.

להגיד על חוד שכולל את בדש, פריצה וטל בן חיים, איכותי זה לא כלכך מדויק.

טל בן חיים הוא איכותי בתור קיצוני, אבל הוא הוא לא סקורר.............

פריצה לא יחזיק לך עוד שנה, הוא כבר בן 34 עם כל הכבוד.

בדש, עם כל הכבוד, לא ברמה בכלל...

אני בכלל לא בטוח שפריצה ישאר, אם מכבי תמצא שחקן שיכול לשדרג אותנו, אין סיבה שהם לא ישחררו אותו, לא שאני לא רוצה ולא שאני לא מעריך את פריצה, אבל תיקח בחשבון שזה יכול לקרות.

לכן מנסים למצות את השוק הישראלי.

מעבר לזה, יורדי ואוסקר רוצים את חמד. מחזיקים ממנו.

בוא ניתן להם לעשות את העבודה שלהם ונשפוט שהסגל יושלם.

פריצה עם כל הדיבורים על היותו מבוגר, עדיין היה הזר שכבש הכי הרבה עונה שעברה. בדש הוא אחלה חלוץ מהספסל/רוטציה נגד הקבוצות החלשות בליגה. אני לא חושב שטב"ח מיועד להיות חלוץ חוד, בטח לא בשיטה של אוסקר.

יגיע חלוץ ישראלי, אין מנוס מזה.

מקבל מה שאתה אומר, אבל אתה צריך חלוץ חוד קלאסי ישראלי, מי לדעתך מתאים יותר? אני מבין שאפשר להביא חלוץ זר, אבל אם זה יקרה הוא יבוא ע"ח פריצה שיעזוב ולא ע"ח חלוץ ישראלי.

כרגע יש מקום ל2 זרים, עדיף שנשקיע את הכסף הזה בקשר ובמגן.

קשר וחלוץ.

מגן ישראלי אפשר למצוא שיתחרה עם בן הרוש, לדעתי בן הרוש שחקן טוב ואין טעם להביא מגן כדי להוציא אותו מההרכב, אלא אם כן טיבי יעזוב ואז יחליטו שהוא יהיה בלם.

אפשר להביא מגן שמאלי ישראלי עם זרים נפלנו בלי סוף בעמדה הזו...צריך לראות מה עם טוואטחה הוא לא חתם על חוזה בחיפה.

קשר נגיד נוסא.

חלוץ אפשר למצוא 9 זר עם יכולת לשחק גם באגפים.........

קשר וחלוץ.

מגן ישראלי אפשר למצוא שיתחרה עם בן הרוש, לדעתי בן הרוש שחקן טוב ואין טעם להביא מגן כדי להוציא אותו מההרכב, אלא אם כן טיבי יעזוב ואז יחליטו שהוא יהיה בלם.

אפשר להביא מגן שמאלי ישראלי עם זרים נפלנו בלי סוף בעמדה הזו...צריך לראות מה עם טוואטחה הוא לא חתם על חוזה בחיפה.

קשר נגיד נוסא.

חלוץ אפשר למצוא 9 זר עם יכולת לשחק גם באגפים.........

אוקיי. אז יוצאים לדרך עם חלוץ זר ובדש. נשמע כמו תוכנית מעולה.

זה פשוט, אם חמד חותם במכבי זה כנראה הסוף של פריצה במכבי.

מכבי לא צריכה 3 חלוצי 9 (במיוחד שהם די מוגבלים טכנית ולא יכולים לשחק באגפים)

אז אם חמד חותם אז פריצה בחוץ וכנראה יגיע קיצוני זר שיכול לשחק גם כחלוץ.

אני חושב שזה חיובי למכבי, עם כמה שאני אוהב את פריצה

אוקיי. אז יוצאים לדרך עם חלוץ זר ובדש. נשמע כמו תוכנית מעולה.

ברור שאם אפשר להביא לגיונר זה מבורך, אבל לא צריך להתחנן לחמד, הוא לא כזה עילוי ולא היה אף פעם עילוי, אז היו לו כמה גולים בנבחרת, אז הוא נתן עונה אחת טובה במיורקה...הוא בסדר אבל הוא שחקן מוגבל סה"כ, מהשחקנים האלה שטובים שיש סביבם שחקנים טובים..אנחנו צריכים שחקן שיודע לעשות לעצמו גם את המצבים וגם להבקיע בעת הצורך כמו אלירן בזמנו...9 נגיד השארת את פריצה, יש לך גם את בדש, כמה 9 אתה יכול להחזיק?

ברור שאם אפשר להביא לגיונר זה מבורך, אבל לא צריך להתחנן לחמד, הוא לא כזה עילוי ולא היה אף פעם עילוי, אז היו לו כמה גולים בנבחרת, אז הוא נתן עונה אחת טובה במיורקה...הוא בסדר אבל הוא שחקן מוגבל סה"כ, מהשחקנים האלה שטובים שיש סביבם שחקנים טובים..אנחנו צריכים שחקן שיודע לעשות לעצמו גם את המצבים וגם להבקיע בעת הצורך כמו אלירן בזמנו...9 נגיד השארת את פריצה, יש לך גם את בדש, כמה 9 אתה יכול להחזיק?

בדיוק מה שאתה כותב פה אמרו על איזה ערן זהבי אחד...

היום מפחדים מהרגע שתעלה ידיעה שהוא עוזב..

אם ג׳ורדי רוצה אותו ומתעקש עליו כנראה שיש חזה סיבה, סמוך עליו!

הגזמת קצת עם השליליות. הוא לא זלאטן אבל אל תשכח שלפני הפציעה שלו הוא היה מאוד מוערך בספרד ועמד לעבור לקבוצה יותר טובה ממיורקה. לפני גל השמועות למעבר שלו אל מכבי היה לתשעים אחוז פה ברור שחמד לא ירצה לחזור לארץ.

ההגיון באמת אומר שזה או חמד ופריצה עוזב או פריצה נשאר ובן בסט בא.

המציאות אומרת שאמרנו ככה גם על הקשרים האחוריים המרובים בעונה הראשונה של אוסקר ועדיין הביאו גם את אבו זייד.

רק גורדי ואוסקר יודעים איך הם רוצים שהקבוצה הזו תיראה. יש להם חזון, שזה הדבר הכי חשוב בבניית קבוצה, לפני השחקנים והכל. לפי החזון הזה הם יבנו את חומר השחקנים. תנו להם, הם כבר הוכיחו שהם יודעים.

זה פשוט, אם חמד חותם במכבי זה כנראה הסוף של פריצה במכבי.

מכבי לא צריכה 3 חלוצי 9 (במיוחד שהם די מוגבלים טכנית ולא יכולים לשחק באגפים)

אז אם חמד חותם אז פריצה בחוץ וכנראה יגיע קיצוני זר שיכול לשחק גם כחלוץ.

אני חושב שזה חיובי למכבי, עם כמה שאני אוהב את פריצה

לאו דווקא פריצה, יכול להיות שבדש ישוחרר. אתם רצים מהר עם כל הספקולציות האלו... חכו בסבלנות ונראה מה יהיה.

לאו דווקא פריצה, יכול להיות שבדש ישוחרר. אתם רצים מהר עם כל הספקולציות האלו... חכו בסבלנות ונראה מה יהיה.

הבעיה היא שעם כל האהבה לפריצה הוא תופס מקום של זר ובדש לא. אם פריצה לא היה תופס מקום של זר אז ברור שהיה עדיף אותו על בדש

שמעו טוב מה שאני אומר פה, יש מסמכים כבר בהתאחדות בשבדיה, הולכים לאזרח את ראדה פריצה.

אצלי כל סקופ בצבע, הפעם מדובר במקור אמין: הלילה 9:99 גוטמן ממריא לשבדיה טיסה ישירה עם קונקשן בבוריקנה פאסו, שאיתו מספריים, שקית נייס גאי והרב קריספי מגייר את פריצה ומהעודפים של העורלה עושה כיסוי להונדה של נמני.

הפגרה אכלה לי ת'ראש, חמד סיכם בלה קורוניה ובא לי מכבי כבר.

נשבר הזין מכל מיני מקורבים ויודעי דבר בלירה וחצי.

אוהב גבינת חמד על הבוקר.

מעניין ת'תחת של סבתא שלי, מצידי שעל הבוקר תאכל גבינת זין שנחבצה ע"י דוד דתי של מישהו שעובד בנתב"ג.

איזה אנשים מיותרים יש בעולם הזה.

ולנושא, חמד במקום פריצה - אם ננטרל את הפן האישי, מבחינה מקצועית זה בינגו.

מה גם שאין מה להשוות את העלות שלו לעמת העלות של בן בסט שכישלון שלו יהי חתיכת ברוך עם הסכומים שצריך לשים עליו.

נשבר הזין מכל מיני מקורבים ויודעי דבר בלירה וחצי.

אוהב גבינת חמד על הבוקר.

מעניין ת'תחת של סבתא שלי, מצידי שעל הבוקר תאכל גבינת זין שנחבצה ע"י דוד דתי של מישהו שעובד בנתב"ג.

איזה אנשים מיותרים יש בעולם הזה.

ולנושא, חמד במקום פריצה - אם ננטרל את הפן האישי, מבחינה מקצועית זה בינגו.

מה גם שאין מה להשוות את העלות שלו לעמת העלות של בן בסט שכישלון שלו יהי חתיכת ברוך עם הסכומים שצריך לשים עליו.

יש מצב שהשבוע הצטרפת לפורום?

ברוך הבא,

ואם הצטרפת השבוע חחח איך אתה יודע על הדוד הדתי מנתבג ?

אליהו הנביא שהוא סבא של הדוד הדתי נגלה אלי בחלום וסיפר לי.

סתם, קורא כאן תקופה ממושכת.

אליהו הנביא שהוא סבא של הדוד הדתי נגלה אלי בחלום וסיפר לי.

סתם, קורא כאן תקופה ממושכת.

ויש מצב שאתה הכי אוהב לשמוע על הבוקר את השיר בן בסט של אלון אולארצ'יק ?

ויש מצב שאתה הכי אוהב לשמוע על הבוקר את השיר בן בסט של אלון אולארצ'יק ?

אני אוהב את השיר "תותים".

לא יוצא לי מהראש השיר הזה בכל פעם שמדברים על תומר חמד.

הלכתי רגע להקיא.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.