Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

ת'אמת שאני די שמח שהוא(כנראה) לא יגיע אלינו,שלא תבינו לא נכון אני מחזיק מאד מהשחקן הזה אבל כל ההסברים פה על הפציעה הקשה שעבר,הפציעה שמשנה הרבה אספקטים במשחק שלו מפחידה אותי

לא הבנתם עדיין שג'ורדי לא רוצה את עטר במכבי כרגע ?

אם בן בסט סוגר בקבוצה אחרת באירופה גם אז ג'ורדי פוסל אותו על הסף ? הוא באמת יעדיף את דור ז'אן על פניו ? יש משהו על עטר שלא פורסם שפוסל חזרה שלו למכבי ?

סטטוס של שי מזרחי:

כמה אני אוהב לאכול גבינת חמד בלחם בבגט. גבינת חמד אחד הגבינות הטובות שיש טעים טעים .. ויש סידרה קרובים קרובים אחלה סידרה בוקר טוב לכולם

חלאס!

כמו שדואו אמר,שיהיה החתמה נדע ויפתח נושא.

אין מקום לנושא הזה שהפך למפגר כל כך ומלא בשטויות,אם הכותרת פה הייתה שונה-היו מעבירים לבוטקה מזמן.

יש נושא שמועות,יש נושא על חתימה רשמית,שחררו אותנו מהמקורבים שלכם מהדודים בנתבג מהדמויות הרחוקות והקרובות.

הנושא הזה היה מתאים בקיץ 2007-2013,שנה שעברה היה גבולי,בינואר כבר סימן אותותיו לקיץ.

מקווה לטובת כולכם שינעלו את החרא הזה,אני בכל מקרה כבר לא אכנס לפה.

בהצלחה עם הניחושים

הנושא אמור להיות מיועד לכך שיתקיימו בו דיונים בעקבות המלפפונים שמועמדים למכבי,

מי מתאים יותר, מי מתאים פחות, את מי כל אחד רוצה לראות, איך זה יסתדר בהרכב וכו',

ובמקביל מעדכנים על שמועות מכל מיני מקורות תקשורת.

מה הכוונה? זהבי נשאר או שבן בסט קרוב?

שחמד קרוב קרוב לטענתו.

מה שלא הגיוני בעייני.

חמד שחקן חופשי, למרות הפציעה יש לו אחלה שם בספרד והוא לא אמור להתקשות למצוא קבוצה בספרד.

לעומתו בן בסט קשור עדיין בחוזה עם טולוז, לא היה טוב העונה, ויהיה לו הרבה יותר קשה למצוא קבוצה בצרפת/ספרד.

לא מבין את התלונות על הנושא. מילא אם היו פה 200 עמודים רציניים ופתאום חלה על התדרדרות, אבל זה לא המצב. יש פה בערך 225 עמודים של שטויות וניסיונות להצחיק (מוצלחים פחות ויותר) וגם לא מעט ויכוחים ביחס לכך.

זה לא מעניין אתכם, אל תיכנסו. ממילא ברגע שתהיה החתמה יהיה נושא נפרד.

ה"אשתו בהריון אז הוא עומד לחתום" הפך פה למשפט בקנה מידה של בן דוד דתי מנתב"ג עובד במשרד הפנים או מתווך דירות..

תכף המדליפים האמינים יהיו טכנאי אולטרסאונד ודולות..

תומר חמד זה אוברייטד רציני, אנחנו ניפול אם נביא אותו

אני מזכיר שאת העונה הזו שהוא כבש 8 גולים במיורקה, זה היה 5 גולים בפנדלים

לא מתלהב ממנו בכלל, אפשר להביא זר במשכורת הזו שרוצים לתת לו, ברמה הרבה יותר גבוהה וגם ערך המס יהיה הרבה פחות.

לא מתלהב ממנו בכלל, אפשר להביא זר במשכורת הזו שרוצים לתת לו, ברמה הרבה יותר גבוהה וגם ערך המס יהיה הרבה פחות.

לפחות יהיה לנו מישהו שיודע לבעוט פנדלים אם זהבי יעזוב

• מנהלים ראשיים

אז למה צריך את הפורום אם רק מה שברשמי קיים וכל השאר לא ? אם מתאים לכם אווירת השטות וחוסר רצינות שכל הודעה שנייה בפורום משדרת אז למה יש את פורום הבוטקה או איך שלא קוראים לזה. קח לדוגמא את היוזר ברונו הייס יש רבים שמסתמכים עליו כאילו הוא האוקרל מדלפי אבל בפועל אף אחד לא יודע אם זה משתמש אמיתי או עוד יוזר של סוייר. שממציא ידיעות.

תחליטו אתם פורום רציני או קרקס של משתמש אחד.

צר לי שזה מה שאתה חושב.

אבל אתה גם חייב להבין שאנחנו כמנהלים לא יכולים לחשוף כאן דמויות רק כי לך חשוב לדעת אם הם דוברי אמת או לא.

אם הוא מעדיף להישאר חסוי אז זו זכותו ואתה צריך לכבד אותה. גם אם ממש בא לך לדעת אם הוא עובד של ג'ק/עם ג'ק/מתחת/מעל/ליד או חברה של סוייר!!!!!1111.

הפורום הזה הוא סופר רציני בטח בכל מה שנוגע לקבוצה.

אבל הציניות הזו באה ממקום שאי אפשר אחרת. כל התקשורת פה מוזנת על השקרים והרבה פעמים גם הפורום הזה מזין אותה בחלק מהשקרים בעקבות הריפיון של כתבי הספורט שלא יודעים כלום.

לטוב ולרע (ובעיקר זה לטוב).

אז צר לי חבר, אבל תאלץ להמשיך להתמודד עם זה.

1. בעונה לאחר מכן הוא כבש 11 שערים בלה-ליגה, אף אחד מהם לא בפנדל. 11 שערי שדה. בליגה הספרדית. יותר מרבע משערי הקבוצה

2. "אפשר להביא זר במשכורת שלו" - זה לא סותר. אפשר להביא את חמד בהעברה חופשית ושכר של 400 אלף יורו, ואפשר במקביל להביא זר בהעברה חופשית/ברכישה/בהשאלה ולשלם לו משכורת גבוהה. ג'ורדי מחפש קודם את הישראלים הכי טובים, כי מספר המקומות לזרים מוגבל

3. גם סעיף 1 וגם 2 לא מבטיחים שחמד יכשל/יצליח במכבי, זה הרי כ"כ נזיל. ברמה הישראלית, ובמצב הנוכחי, הוא אופציה מצוינת למכבי.

מה שכן, מאוד מוזר בעניי שאם חמד אכן סגור בדפורטיבו, זה לא בוואן, דף הבית של רונן קצב ושות'

יכול להיות שזה לא נעול כמו שמוצג בתקשורת הספרדית ?

1. בעונה לאחר מכן הוא כבש 11 שערים בלה-ליגה, אף אחד מהם לא בפנדל. 11 שערי שדה. בליגה הספרדית. יותר מרבע משערי הקבוצה

2. "אפשר להביא זר במשכורת שלו" - זה לא סותר. אפשר להביא את חמד בהעברה חופשית ושכר של 400 אלף יורו, ואפשר במקביל להביא זר בהעברה חופשית/ברכישה/בהשאלה ולשלם לו משכורת גבוהה. ג'ורדי מחפש קודם את הישראלים הכי טובים, כי מספר המקומות לזרים מוגבל

3. גם סעיף 1 וגם 2 לא מבטיחים שחמד יכשל/יצליח במכבי, זה הרי כ"כ נזיל. ברמה הישראלית, ובמצב הנוכחי, הוא אופציה מצוינת למכבי.

בסופו של יום, תגיד מה שתגיד, הוא לא חלוץ יציב כלכך, הוא חזר פצוע, הוא לא נראה חד כלכך גם בליגה הספרדית השניה, הוא עושה עלינו קצת פוזות, ג'ורדי נעול עליו רק בגלל שהוא העברה חופשית.

אני בטוח שג'ורדי יכול למצוא זרים ברמה גבוהה יותר במחירים שפוים יותר, בדרום אמריקה למשל...

ועוד משהו...בשביל שמכבי תוכל להתקדם שלב אחד קדימה, לא חייבים להביא זרים רק בהעברות חופשיות כמו שעשינו עד היום מאז שג'ורדי הגיע.

כמו לדוגמא העברה של איגיבור שהיא באמת מבורכת, ושווה את ההשקעה כי נוסא גם שם מוכר עכשיו באירופה, ככה שאם תיפול איתו, לא בטוח שנפסיד עליו אם בכלל.

יש מלא כאלה זרים שאפשר למצוא שיכולים לשדרג אותך מבחינת יכולת............

ועוד משהו...בשביל שמכבי תוכל להתקדם שלב אחד קדימה, לא חייבים להביא זרים רק בהעברות חופשיות כמו שעשינו עד היום מאז שג'ורדי הגיע.

כמו לדוגמא העברה של איגיבור שהיא באמת מבורכת, ושווה את ההשקעה כי נוסא גם שם מוכר עכשיו באירופה, ככה שאם תיפול איתו, לא בטוח שנפסיד עליו אם בכלל.

יש מלא כאלה זרים שאפשר למצוא שיכולים לשדרג אותך מבחינת יכולת............

לא העברה חופשית היא העניין כי אם הגבלת הזרים.

אין לך את דאבור/יצחקי/עטר כדי שישלימו קאדר חלוצים איכותי עם פריצה. לכן יורדי מחכה לחמד. מאד פשוט ובסיסי.

בסופו של יום, תגיד מה שתגיד, הוא לא חלוץ יציב כלכך, הוא חזר פצוע, הוא לא נראה חד כלכך גם בליגה הספרדית השניה, הוא עושה עלינו קצת פוזות, ג'ורדי נעול עליו רק בגלל שהוא העברה חופשית.

אני בטוח שג'ורדי יכול למצוא זרים ברמה גבוהה יותר במחירים שפוים יותר, בדרום אמריקה למשל...

מקבל מה שאתה אומר, אבל אתה צריך חלוץ חוד קלאסי ישראלי, מי לדעתך מתאים יותר? אני מבין שאפשר להביא חלוץ זר, אבל אם זה יקרה הוא יבוא ע"ח פריצה שיעזוב ולא ע"ח חלוץ ישראלי.

כרגע יש מקום ל2 זרים, עדיף שנשקיע את הכסף הזה בקשר ובמגן.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.