Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

הכי מצחיק כל הציטוטים של קצב וכל הדיבור של על גורדי שאנחנו מקשרים לזהבי ומחר תומר חמד חותם במכבי

זה שבב של תקווה אבל הזין הגדול זה שהם יודעים הכל, אם זה הולך להיחתך תעשו את זה חד וחלק במכה אחת בלי העינוי הזה

יש אחלה מונדיאל, לא נהנה ממנו בשיט בגלל הסטרס

לא נראה לי שהם עד כדי כך מניאקים. יש פה משהו אחר, לא בטוח מה אבל אין מצב שהם ככה משחקים בנו.

הוא רשם שם ג'ורדי בטוח יישן טוב הלילה. קשה לי להאמין שבציניות... אולי אני נאיבי מדי

כוס רבאק איזה קשה זה להיות אוהד כדורגל

לא נראה לי שהם עד כדי כך מניאקים. יש פה משהו אחר, לא בטוח מה אבל אין מצב שהם ככה משחקים בנו.

הוא רשם שם ג'ורדי בטוח יישן טוב הלילה. קשה לי להאמין שבציניות... אולי אני נאיבי מדי

כוס רבאק איזה קשה זה להיות אוהד כדורגל

עד לפני כמה שנים שלא היה פייסבוק אינסטגרם וכל זה היה הכי נוח

מתעדכנים פעם ביום בעיתון וסלאמת.. בלי יותר מדי חפירות וכאבי ראש

התגובות על התמונה באינסטגרם מלחיצות אש

קשה לי להאמין שהוא יתן כזאת הערה עוקצנית לקולגה שלו בפלטפורמה הזאת. במיוחד שהוא מכיר את ג'ורדי ואת הסלידה מניהול משאים ומתנים בתקשורת.

נקווה שג'ורדי באמת יוכל לישון טוב בלילה- מה שזה לא יהיה שם.

למה שישלח לג'ורדי משהו שקשור לזהבי? אם יש הצעה אותה קבוצה שולחת פנייה למכבי. אין לקצב מה לדבר עם מכבי בנושא יש סעיף שחרור ברור.

יותר הגיוני שאם הוא שולח מסמך לג'ורדי זה יהיה חוזה, ולשלוח חוזה למכבי זה למישהו שבא לא למישהו שהולך.

מסקנה: תגידו ברוך הבא לתומר חמד.

(לא שזה לא יכול להיות הצעה של קבוצה שנשלחת דרכו כן? אבל תרגיעו ת'פאניקה. זהבי בודאות נשאר או עוזב.)

למה שישלח לג'ורדי משהו שקשור לזהבי? אם יש הצעה אותה קבוצה שולחת פנייה למכבי. אין לקצב מה לדבר עם מכבי בנושא יש סעיף שחרור ברור.

יותר הגיוני שאם הוא שולח מסמך לג'ורדי זה יהיה חוזה, ולשלוח חוזה למכבי זה למישהו שבא לא למישהו שהולך.

(לא שזה לא יכול להיות הצעה של קבוצה שנשלחת דרכו כן? אבל תרגיעו ת'פאניקה. זהבי בודאות נשאר או עוזב.)

?!

זה לא שהם מנהלים דיון ועוברים על טיוטות. הריצו קצת דאחקות בניהם, ושכחו לרגע שהכל פתוח

אהבתי שידין רשום כ-yadin26, כדי שלא יתבלבל עם yadin17.

אני בכלל הבנתי אגב שידין במכבי מכל הקטע הזה.

(לא באמת, יא מטומטמים)

מבלי לפגוע באף דתי, ללא ספק הימים הנוראים של אוהדי מכבי.

ההתנהלות השקטה של מכבי שכל כך התגאנו בה מתנקמת בנו.

אבל.... שאלו יהיו הצרות שלנו

כל העסק הזה מתחיל להיות קצת מאוס. רוצה לחתוך? תחתוך, המשחקים האלו לא מצחיקים אף אחד.

תסתכל על זה ככה: זהבי כבר עזב, אבל אולי ב 16.7 נחתים אותו מחדש

תסתכל על זה ככה: זהבי כבר עזב, אבל אולי ב 16.7 נחתים אותו מחדש

כי אם הוא יקבל הצעה טובה אחרי ה-16 אתה חושב שמי שאלה לא יהיו לא ייכנסו למו"מ עם מכבי ולא יוכלו להגיע להסכמה עם הקבוצה ועם ערן?

עד הראשון לספטמבר אני לא רגוע ב-100%, וגם זה רק עד ינואר.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.