Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

סרטון גיהנום, אין סיכוי שהוא נשאר.

באמת מזל שבסיטואציה כזאת שאוסקר חזר אלינו.

הסגנון משחק שלו פחות בונה על שחקן אחד. מה שכן, אם לא מגיעים 2-3 שחקנים איכותיים לעמדות ההתקפה, אפשר להגיד שלום לאליפות.

נותר לנו בעיקר להצטער שרועי קהת כבר לא איתנו.

ברונו התגובה שלך קצת הרגיעה אותי

אבל עדיין הקיץ קצת איכזבת בדיווחים שלך

תן עדכון לגבי רכש רכש האם יש הערכה בערך מתי הוא יהיה

זה לא שהדיווחים אכזבו, פשוט לא היה ממש על מה לדווח עד כה.

תגידו, אם בסוף זהבי לא ילך, צנציפר יוציא הודעת התנצלות על ה- 900 הידיעות האחרונות שלו בעניין הזה?

איך אנשים הגיעו מתגובה לסטטוס של רונן קצב בפייסבוק לכך שערן זהבי עוזב רק אלוהים יודע..

אגב, הוא יודע לבשל לא רע בכלל (וזה לפי האינסטגרם שלו (: )

אבל אף אחד לא רמז או אמר שהוא מתכנן מעבר של שהבי לחו״ל ובטח שהוא לא יגיד את זה בפייסבוק

אז אני מציע לכולם להירגע, לשתות כוס מים קרים ולחשוב חיובי.. ערן זהבי לא יעזוב כ״כ מהר בטח לא בכאשתו כבר במהלך הריון שני.

זה פרסום ראשון?

אין מה לדווח כי השוק מת, עדיף לא להחתים שחקן בשביל להגיד עשינו רכש.......אני מאמין שגם ברונו יגיד לכם שזה לא סוד שג'ורדי רוצה לראות פה לגיונרים, אבל הם לא מתלהבים לחזור.........חוץ מדמארי ואולי ורמוט שכבר ירד מהפרק, אין כמעט שום ישראלי שיכול לשדרג אותנו בליגה.

חוץ מסבלנות, אין מה לעשות, נכון שכולנו לחוצים לראות שחקנים, אבל כמו שאמרתי, יש סיבוב 1 שלא בטוח שצריך להתחזק בצורה כלכך משמעותית.

אם זהבי יבוא, אני מאמין שיבוא זר ברמה גבוה...

נ.ב. מי זה רועי קהת?

רועי קהת זה שחקן שאם היה לנו בסגל, העזיבה של זהבי הייתה מתבצעת בצורה הרבה יותר חלקה. אין לנו שחקן שיודע לשחק אפילו בצורה סבירה את התפקיד של הקשר הקדמי ה3 הקישור. קהת זה שחקן שהיה שייך לנו בקיץ שעבר והיה יכול למלא את התפקיד בצורה לא רעה בכלל. היה נשאר לנו תקציב עצום לחזק את עמדת ה50:50 (איגיבור שיכול בליגת העל לתפקד גם כקשר הקדמי) וחלוץ/ווינגר

רועי קהת זה שחקן שאם היה לנו בסגל, העזיבה של זהבי הייתה מתבצעת בצורה הרבה יותר חלקה. אין לנו שחקן שיודע לשחק אפילו בצורה סבירה את התפקיד של הקשר הקדמי ה3 הקישור. קהת זה שחקן שהיה שייך לנו בקיץ שעבר והיה יכול למלא את התפקיד בצורה לא רעה בכלל. היה נשאר לנו תקציב עצום לחזק את עמדת ה50:50 (איגיבור שיכול בליגת העל לתפקד גם כקשר הקדמי) וחלוץ/ווינגר

זה שיהיה לך שחקן אחר שמשחק בעמדה של זהבי לא הופך עזיבה שלו ליותר חלקה. השאלה היא עד כמה איכותי השחקן ואם אפשר לבנות עליו למשך עונה שלמה.

מכבי לא חשבו ככה על קהת, וגם אני עדיין לא בטוח לגביו למרות שממש מתלהבים ממנו כאן אחרי 5 גולים בקריית שמונה.

עזיבה של זהבי הייתה מכניסה אותי לאותה פאניקה עם או בלי קהת.

ברגע שהקהת הזה יתן 2-3 עונות טובות, נדבר...איך אפשר להשוות בינו לבין זהבי אחי? עם כל הכבוד

אם היית אומר, אבי נמני, אולי.

בסדר גם מוחמד סלאח לא הגיע לבאזל כוכב.

חלק מהעניין בקבוצות כמו מכבי זה לקחת את הפרוספקטים מהליגה הישראלית, לשפר אותם, להנות מהם קצת ולתת להם להמשיך הלאה.

איך אנשים הגיעו מתגובה לסטטוס של רונן קצב בפייסבוק לכך שערן זהבי עוזב רק אלוהים יודע..

אגב, הוא יודע לבשל לא רע בכלל (וזה לפי האינסטגרם שלו (: )

אבל אף אחד לא רמז או אמר שהוא מתכנן מעבר של שהבי לחו״ל ובטח שהוא לא יגיד את זה בפייסבוק

אז אני מציע לכולם להירגע, לשתות כוס מים קרים ולחשוב חיובי.. ערן זהבי לא יעזוב כ״כ מהר בטח לא בכאשתו כבר במהלך הריון שני.

נשבע שלפני כמה שבועות רציתי לפתוח נושא שצריך לדבר עם שי (שהרי לא מתה על אירופה) על כך שתיכנס להריון וכך יהיה הרבה יותר פשוט לכולם.

ועדיין, החיוכים בינו והין צנציפר, וכל העסק שסוזה חם לו על התחת זה מלחיץ.

אגב עידו גור יקיר הפורום מנהל עכשיו את הפאנל בערוץ הספורט..

בכלל השנה עשה קפיצת מדרגה והפך לכתב מרכזי בכל מה שקשור לNBA, כל הזמן רואה אותו בסיקורים וגם בלא מעט משחקים שאני רואה וכל הזמן נזכר בראיון ההוא עם פאולו... הוא התנצל בסוף?

לוציפר זה לא זה שפרסם שסוזה עוזב לסלטה/ספורטינג ואז הוריד את הכתבה? לא הבנתי למה אתם כל כך בטוחים שזהבי יעזוב על סמך כתבה של השקרן הזה שאתם כל היום מקללים פה.

לוציפר זה לא זה שפרסם שסוזה עוזב לסלטה/ספורטינג ואז הוריד את הכתבה? לא הבנתי למה אתם כל כך בטוחים שזהבי יעזוב על סמך כתבה של השקרן הזה שאתם כל היום מקללים פה.

כי הוא פאקינג דבוק לו לתחת על בסיס יומיומי

ואני בטוח שזהבי מספר לו על השיקולים שלו ועל ההצעות שהוגשו.

לא אבל הוא חופר לו למצלמה ופי אלף לא למצלמה, שפת גוף ניואנסים בתשובות גם לוציפר יודע

http://sport2.thepost.co.il/content/101278

הקבוצה הבכירה שרוצה את זהבי היא טוטנהאם לפי האתר האמין מאוד ספורט 2.

בחרו פחות או יותר את הקבוצה שיש לה הכי הרבה שחקנים איכותיים על העמדה של זהבי בפרמיירליג... אריקסן, סיגורדסון, הולטבי (אמור לחזור מהשאלה), קיין, דמבלה מסוגל לשחק שם...

אם הוא עובר לטוטנהאם, מעבר לשם הגדול, הוא בקושי יראה דשא, ובגלל זה אני מאמין שהידיעה לא נכונה... יכול להיות שיש קבוצות בכירות אחרות שמעוניינות, אבל טוטנהאם ספציפית מוצפת בקשרים התקפיים\חלוצים שניים שצעירים מזהבי ולא סופרים אותו ביכולת...

בחרו פחות או יותר את הקבוצה שיש לה הכי הרבה שחקנים איכותיים על העמדה של זהבי בפרמיירליג... אריקסן, סיגורדסון, הולטבי (אמור לחזור מהשאלה), קיין, דמבלה מסוגל לשחק שם...

אם הוא עובר לטוטנהאם, מעבר לשם הגדול, הוא בקושי יראה דשא, ובגלל זה אני מאמין שהידיעה לא נכונה... יכול להיות שיש קבוצות בכירות אחרות שמעוניינות, אבל טוטנהאם ספציפית מוצפת בקשרים התקפיים\חלוצים שניים שצעירים מזהבי ולא סופרים אותו ביכולת...

בול!

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.