Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

באיזו מהאלופות אריאל הרוש סיכם? אני לא מבין..

קריית שמונה? ב"ש? חיפה, או שלזו בכלל קוראים הדאבליסטית?

הפועל לא נראה לי הגיוני..

אלופת הלאומית נתניה קל.

תעשו טובה

לפני שאתם מנסים לעשות סיבוב על הקוראים פה תראו איזה הוכחה לקרוב משפחה ממדרגה ראשונה שלפחות שומר מסורת

עד אז תשבו בשקט

פרסום ראשון תזכרו איפה שמעתם את זה:

אריאל הרוש סיכם את תנאיו באלופה, חואן פאבלו יעזוב. עתידו של ברק לוי לא ברור - ככל הנראה יושאל

איך אתה מצפה שנאמין לדבר כזה בשבת? אם באמת היה לך דוד דתי היית כותב את זה ביום חול.

עם כל הזלזול אני דווקא יכול להאמין ל״גל״.

אני שמעתי שפאבלו קיבל הודעה שכנראה ישתחררו מהחוזה שלו.

אז לא יודע מאיפה הוא שמע על הרוש או אם הוא עשה 1+1 אבל זה הגיוני מאוד..

תעשו טובה

לפני שאתם מנסים לעשות סיבוב על הקוראים פה תראו איזה הוכחה לקרוב משפחה ממדרגה ראשונה שלפחות שומר מסורת

עד אז תשבו בשקט

סבא רבא שלי היה דוס במזרח אירופה, זה תופס?

פרסום ראשון תזכרו איפה שמעתם את זה:

אריאל הרוש סיכם את תנאיו באלופה, חואן פאבלו יעזוב. עתידו של ברק לוי לא ברור - ככל הנראה יושאל

אל תתפסו אותו במילים, יש עמלת חירטוט, דמי בדייה

כל מילה בסלע.

אני באמת מקווה שהרוש לא יגיע. אם כבר הולכים על ישראלי הייתי מעדיף את ברק לוי ,כי הרוש יעלה לא פחות ממיליון דולר והוא לא שווה את זה.

סיבה נוספת זה שהיה לנו את חיימוב שעולה על הרוש בכל פרמטר לדעתי ושיחררנו אותו בגרושים לק"ש , אז עכשיו נקנה שוער פחות טוב במיליון דולר?

אני מאמין לשניהם.

גם מרציאנו וגם הרוש יחתמו (ויעשו רוטציה כמו בריאל, מרציאנו בליגה הרוש באירופה+גביע) וברק לוי יושאל, זה מתבקש.

אני באמת מקווה שהרוש לא יגיע. אם כבר הולכים על ישראלי הייתי מעדיף את ברק לוי ,כי הרוש יעלה לא פחות ממיליון דולר והוא לא שווה את זה.

סיבה נוספת זה שהיה לנו את חיימוב שעולה על הרוש בכל פרמטר לדעתי ושיחררנו אותו בגרושים לק"ש , אז עכשיו נקנה שוער פחות טוב במיליון דולר?

טביב מתחנן לכסף, ישחרר אותו גם תמורת 600 אלף דולר, ואפשר להוריד את הסכום הזה ע"י טרייד על אחד השחקנים שרוצים לשחרר + השאלה

*אחד לאחד הודעה מהפורום של הקופים*

לי יש תחושה חזקה שטווטאחה יגיע. הוא מסיים חוזה בעונה הבאה, בסיטואציה שנוצרה בינו לבין חיפה, שחר יעדיף למכור מאשר לאבד אותו בקיץ הבא בחינם.

חיימוב יותר טוב מהרוש ? בחיים לא.

בכל מקרה אם כבר שוער ישראלי אז אני מעדיף את ברק על שניהם.

לי יש תחושה חזקה שטווטאחה יגיע. הוא מסיים חוזה בעונה הבאה, בסיטואציה שנוצרה בינו לבין חיפה, שחר יעדיף למכור מאשר לאבד אותו בקיץ הבא בחינם.

הוא ימכור, אבל לא למכבי.

הוא ימכור, אבל לא למכבי.

הוא יצטרך למצוא לו קבוצה בחו"ל, וכמו שראינו עם גולסה, כנראה שזה לא כל כך פשוט (בין השאר כי שחר מתמחר את השחקנים שלו יותר מדי יקר - זהבי סעיף שחרור 1.5 מיליון יורו, גולסה 4 מיליון למשל)

תוסיף שזאת שנת מונדיאל, ככה שהרבה קבוצות באירופה יעדיפו כשרונות עולים, ואולי לא תהיה לו ברירה - או למכור למכבי, או להושיב אותו על הספסל/יציע עד שיאריך חוזה.

הרוש עם ביטחון , וההגנה שלנו

הוא קל השוער הכי טוב בארץ.

אני הייתי הולך עם ברק לוי בכל הכוח לא בא לי שהשוער עם הכי הרבה פוטנציאל

ילך לאיבוד כי אין סיכוי בעולם שהוא ישאר שוב שוער שני

אם יחליטו להביא את הרוש לשער זו החלטה טובה

1.מקום של זר מתפנה

2.יש לו משחק רגל סביר וגם כדורים טובים למתפרצות

3.זה הגיל שבו שוער מגיע לשיא הכושר שלו.

יש לי הרגשה לסקופ של הללי על שחקן שסיכם אצלנו היום כשנמני מבטל אותו לגמרי

תכף תגיד לי שהוא יהמר נגדנו למחר

ספורט 2 והכל,אבל שיהיה.

http://sport2.thepost.co.il/content/97883

מכבי עומדת להודיע בקרוב על החתמתם של שני שחקני רכש זרים לעונה הבאה ותעשה זאת מיד בסיום העונה בעוד כשבועיים.

חחח שמעו במחנה אימונים הם הודיעו ששלושה זרים עומדים להצטרף והם די צדקו אמנם זה לא היו שחקנים אלא אנשים צוות אבל אולי..

לא יודע כלום לגבי נכונות השמועות או לא...

אבל אני חושב שזאת צריכה להיות החשיבה.

פאבלו הוא לא משהו ברמה אחרת ששווה מקום של זר הרוש/מרציאנו זה מספיק בהנחה שההגנה שלנו תהיה יציבה כמו השנה.

את הזרים קריטי לנו במקומות אחרים (מגנים,קשרים)

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.