Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

מדהים כמה נהייתי אדיש ל-"שחקן x סיכם עקרונית במכבי". פעם אחרי פרסום כזה הייתי כבר מתכנן בראש מערכים, איך ישתלב, את מי יחליף במערך, מתי נוחת וכל מיני כאלה.

היום זה "כן בסדר, שמענו, אין לך הרי מושג אז למה סתם?".

וואו יכול להיות רכש אדיר, בדיוק מה שאנחנו צריכים.. מה גם שאם זה יוצא לפועל אז זה מצביע על שינוי בתפיסה של מכבי לגבי החתמת זרים.

זו בדיוק אותה תפיסה. ג'ורדי, ככלל, מעדיף שני סוגי זרים. זרים שהוא מכיר אישית או דרך מקורבים, לרוב מנוסים, חופשיים וספרדיים. ההנחה היא שהם אולי פחות איכותיים, אבל ישרו מקצוענות וניסיון ויסתגלו יחסית טוב לאור המשובה הספרדית. הסוג השני הם זרים ששיחקו כבר בארץ. עם זרים כאלו ג'ורדי לא נתקל בבעיה העיקרית שלו לדבריו, שכנוע זרים בכירים שלא כ"כ נורא כאן, והוא גם יותר רגוע לגבי הסתגלות. עם זרים כאלו הוא גם מוכן להשקיע יותר (כמו אניימה וגורי למשל).

הלוואי ואיגיבור יגיע. זה יהיה רכש מצוין ללא ספק.

תקנו אותי אם אני טועה אבל היה דיבור עליו גם בינואר לא ?

אם כן, זה מחזק את האמינות של המהלך כי כנראה כבר יש קשר די ארוך בין ג'ורדי לסוכן שלו

הספקתי לבוא כל הדרך מאוסטרליה ולהיות בחנות (פצצה אגב) ועדיין אין רכש...

Sent from my iPhone using Tap

תקנו אותי אם אני טועה אבל היה דיבור עליו גם בינואר לא ?

כן. להערכתי ג'ורדי התחיל לשלוח לו וואטסאפים כבר בעונה שעברה.

אז רק נותר לקוות שיקרה. בול הזר שאנחנו צריכים.

מסכים לגמרי עם קוסמיק, נתן פה חצי עונה מדהימה.

אחרי שנתיים בבטיס הוא בטח שחקן עוד יותר טוב. פציעה כזאת או אחרת לא מטרידה אותי יותר מדי בהקשר של שחקן כל כך צעיר.

אז רק נותר לקוות שיקרה. בול הזר שאנחנו צריכים.

יש לי הרגשה שזה פורסם מוקדם מדי, ופרסומים בעיתוי מוקדם מדי אף פעם לא עושים טוב.

יש לי הרגשה שזה פורסם מוקדם מדי, ופרסומים בעיתוי מוקדם מדי אף פעם לא עושים טוב.

אם מה שצנציפר דיווח נכון, והוא כבר דיבר עם אניימה וכו' על מעבר, אז זה אומר שזה כבר בשלב מאוד מתקדם.

הפערים שמפרסמים ?....עזוב, זה מו"מ, לא לוקח את זה ברצינות יותר מדי. זה יסגר אם שני הצדדים רוצים את המהלך.

YNET צנציפח: שפונגין בדרך למכבי ת"א

מגן נבחרת ישראל שקיבל הצעות גם מהפועל ב"ש ומכבי נתניה, עשוי ככל הנראה לחתום דווקא בקבוצת נעוריו לאחר שלוש שנים באומוניה ניקוסיה הקפריסאית

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4529262,00.html

מגן נבחרת ישראל, יובל שפונגין, מתקרב למכבי ת"א ועשוי להיות הרכש הבא של הקבוצה בקיץ הקרוב, לקראת עונת 2013/14.

השחקן שהיה על סף סיכום בהפועל באר שבע וקיבל גם הצעה ממכבי נתניה, החליט ככל הנראה בסופו של דבר ללכת על האופציה היוקרתית יותר של אלופת השנתיים האחרונות בליגת העל, שהיא גם קבוצת נעוריו בה שיחק בין 2005 ל-2010. שפונגין שיחק בשלוש השנים האחרונות באומוניה ניקוסיה הקפריסאית וכן רשם 27 הופעות בקריירה שלו במדי נבחרת ישראל.

על מועמדותו של השחקן פורסם הבוקר לראשונה ב-"ידיעות אחרונות". רכש ראשון שכבר חתם בקבוצה של אוסקר גרסיה זהו נוסא איגיבור, קשרה הניגרי של בטיס הספרדית ששיחק בעבר גם אצל היריבה העירונית, הפועל ת"א.

"רכש ראשון שכבר חתם בקבוצה של אוסקר גרסיה זהו נוסא איגיבור, קשרה הניגרי של בטיס הספרדית ששיחק בעבר גם אצל היריבה העירונית, הפועל ת"א."

או אה

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.