Jump to content

נושא מלפפונים לשנת 2014-2015 ע"ש אדגר דווידס

Liran

Recommended Posts

בנתיים בספורט 5 רוצים לבאס לנו את התחת-

חמד מעומד לאספניול, יש פערים גדולים עם אגיבור

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.170533.html

בנתיים בספורט 5 רוצים לבאס לנו את התחת-

חמד מעומד לאספניול, יש פערים גדולים עם אגיבור

http://www.sport5.co.il/HTML/Articles/Article.64.170533.html

וואלה אתה חושב שזה מבאס? הם עדכנו שקרוייף הגיע להבנות עם בטיס מה שמקודם פורסם שיש עוד מרחק.

לדעתי זה דיי קרוב, 50 אלף דולר יותר או פחות לאיגבור זה לא מה שיפרק את העסקה, הכי חשוב שיש הבנות עם הקבוצה.

וואלה אתה חושב שזה מבאס? הם עדכנו שקרוייף הגיע להבנות עם בטיס מה שמקודם פורסם שיש עוד מרחק.

לדעתי זה דיי קרוב, 50 אלף דולר יותר או פחות לאיגבור זה לא מה שיפרק את העסקה, הכי חשוב שיש הבנות עם הקבוצה.

חמד מבאס מאוד. פערים? מבאס בקטנה ממש. ביחד? די מבאס כן.

הלוואי שזהבי יעוף כבר הפליט האדום הזה.

אני מבין שהדרבי סלפי היה יום אבל מבחינתך

ממש לא ... זהבי תותח על אין ספק , חולה עליו.

לא תופס מנוסא בכלל וזה שהוא X הפועל יותר מוריד לי ממנו, אבל מה אני יודע , גם מזהבי לא התלהבתי בהתחלה...

אני עוד ששיחק בהפועל אמרתי שלדעתי הוא אוברייטד. שחקן טוב לליגה בהשוואה לרמת הזרים כאן, אבל לא להיט ביחס למה שאנחנו מסוגלים להביא. בואטנג הוא ממש לא. מקווה שאצא אהבל בסוף. בכל מקרה שמישהו יחתום כבר קודם כל.

אתה קולט שאמרת אוברייטד על ילד בן 21 , בעונתו הראשונה בישראל כן ? ואני בכלל לא נכנס לזה שבחצי השני של אותה עונה הוא היה השחקן הכי טוב בליגה.

הפוטנציאל שלו הוא בדיוק כמו של בואטנג, כנראה שקשה לך לקבל את זה כי ראית את בואטנג בשיא הקריירה עם עונה אדירה - אבל זה המצב.

כשנוסא ייתן את העונה האדירה שלו אתה תעמוד ותמחא כפיים. שחקן ענק, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

אם הוא מגיע זה יהיה הרכש הכי משמעותי שלנו הקיץ, לא בן בסט ולא בטיח.

ראיתי את זה. באמת מעניין ששחקן שהיה מועמד לאימפריה כזאת עוד יכול להגיע אלינו

אתה קולט שאמרת אוברייטד על ילד בן 21 , בעונתו הראשונה בישראל כן ? ואני בכלל לא נכנס לזה שבחצי השני של אותה עונה הוא היה השחקן הכי טוב בליגה.

הפוטנציאל שלו הוא בדיוק כמו של בואטנג, כנראה שקשה לך ,לקבל את זה כי ראית את בואטנג בשיא הקריירה עם עונה אדירה - אבל זה המצב.

כשנוסא ייתן את העונה האדירה שלו אתה תעמוד ותמחא כפיים. שחקן ענק, בדיוק מה שאנחנו צריכים.

וואלה בדיוק באתי לשאול אותך מה אתה חושב על נוסא, מהבודדים כאן עם ניתוח והבנה יותר עמוקה מהאם הוא שיחק או לא שיחק בהפועל.

אם ככה - להביא.

ראיתי את זה. באמת מעניין ששחקן שהיה מועמד לאימפריה כזאת עוד יכול להגיע אלינו

דג'מבה דג'מבה גם שיחק שם ,רק אומר

הפוטנציאל שלו הוא בדיוק כמו של בואטנג, כנראה שקשה לך לקבל את זה כי ראית את בואטנג בשיא הקריירה עם עונה אדירה - אבל זה המצב.

קודם כל שוב - הלוואי.

אני זוכר שמה שהציק לי אצלו זה בעיקר קבלת ההחלטות שלו ואיבודים במרכז השדה. בואטנג היה חייתי ברמות אחרות, נכון שהוא היה בשיא ונוסא בתחילת הדרך ועדיין קשה לי להאמין שהוא בלבל הזה (לכשיגיע לשיא)

בכל מקרה הלוואי ואתבדה. רק שיגיע.

גם אני לא תפסתי ממנו שהיה בהפועל. אבל, הוא היה בסה"כ ילד שנתן מספרים מעולים לגילו. לא סתם הגיע לבטיס, לא סתם היה מצוין שם. אומנם עונה אחרונה בקושי שיחק בגלל פציעות, אבל שחקן מהסוג שלו יכול לתרום לנו מאוד.

הלוואי

טוב, מישו שעקב אחריו בספרד אומר שהשיפור המרכזי שלו זה אחריות וחוכמה

שהוא לא מאבד כמעט כדורים וכל פס שלו חכם ומשחרר את המשחק.

מה הסיכוי שזה תרגיל של ג'ורדי ע"ש חברת התעופה משנה שעברה?

קצת מוזר שזה רץ מאתמול בלילה בכל כלי תקשורת אפשרי.

מה הסיכוי שזה תרגיל של ג'ורדי ע"ש חברת התעופה משנה שעברה?

קצת מוזר שזה רץ מאתמול בלילה בכל כלי תקשורת אפשרי.

קשה לי להאמין שהמקור של צנציפר קשור למכבי. המקור שלו קשור בצורה כזו או אחרת לוינסנט אניימה (אולי זה אניימה עצמו).

לא תרגיל ולא כלום, יש מו״מ - לדעתי יגיע.

אוסקר אגב, היה מעורב בהעברה שלו לבטיס (נתן את המלצתו לראשי המועדון) , כנראה לאחר הדרבי טוטו שאיגייבור היה בו מעולה.

מנש - קבלת החלטות גרועה לשחקן ב 21 זה חלק משכר הלימוד. אף אחד לא נולד פירלו.

אגב אני זוכר המון וויכוחים שהיו לי פה עם אנשים כשהוא היה בהפועל, הכנתי רשימה שחורה :)

המשתמש yello זכור לי במיוחד.

וואו יכול להיות רכש אדיר, בדיוק מה שאנחנו צריכים.. מה גם שאם זה יוצא לפועל אז זה מצביע על שינוי בתפיסה של מכבי לגבי החתמת זרים.

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

הודעה חשובה

בשימוש אתר זה אתה מסכים לתנאים הללו תנאי השימוש.